kreujemy dla

Sklepów internetowych

Podwajamy sprzedaż

Działając w branży e-commerce i prowadząc sklep internetowy masz przed sobą jeden, najważniejszy cel. Chcesz sprzedawać jak najwięcej z jak największym zyskiem. Nie mamy wpływu na to co oferujesz, ale pracując dla Ciebie, obiecujemy, że zrobimy wszystko abyś wzrosty sprzedaży zaczął odczuwać już od pierwszego miesiąca współpracy.

Testując i sprawdzając rozwiązania w branży e-commerce, wiemy dokładnie jakie metody wykorzystać, aby w końcu podwoić albo potroić zysk. Do tego zawsze działamy tak samo, dla każdego klienta z tym samym zaangażowaniem.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Zobacz jakie rozwiązania stosujemy zazwyczaj w branży sklepów internetowych. Wierzymy, że przypadną Ci do gustu.

Kampanie Produktowe i Adwords
Kampanie Produktowe i Adwords
Kampanie Produktowe i Adwords
Wyświetlamy reklamy produktów w prawym box'ie obok wyników wyszukiwania. Od razu prezentujemy produkty z ceną i zdjęciem. To dobra zachęta do kupna, szczególnie jeśli Twój produkt jest konkurencyjny. Dla ogólny kategorii proponujemy "Search and Display Network"
Pozycjonowanie - Long Tail
Pozycjonowanie - Long Tail
Pozycjonowanie - Long Tail
Śledzimy lejki zakupowe i proponujemy pozycjonowanie na ostatnie ich ogniwo - samą nazwę produktów. To najwyższa konwersja przy możliwie najniższych kosztach. Gdy jest to nie możliwe, po prostu przenosimy się o oczko w górę i pozycjonujemy całe kategorie.
Content Marketing
Content Marketing
Content Marketing
Prowadzimy blogi firmowe dla właścicieli sklepów. Dobrze opisane, ciekawe zagdnienia z branży w której działa sklep to bardzo dobra zachęta do zakupu i potwierdzenia, że klient ma doczynienia z prawdzimym eksperetem.
Facebook - profil i reklama
Facebook - profil i reklama
Facebook - profil i reklama
Nie każda nie każdy sklep powinien mieć profil na facebooku ale jeśli działasz w odpowiedniej branży to profil lub reklama na portalu społecznościowym przynosią nie tylko ruch ale i sprzedaż.
Mailing
Mailing
Mailing
Wysyłasz cykliczne mailingi do swoich klientów? Jeśli tak, to wiesz jakie to skuteczne narzędzie. Dodatkowo, odpowiednio dobrana baza kontaktów i wyselekcjonowane produkty, to szybki sposób na wzrost sprzedaży.

Jak to działa?

Dobieramy skuteczne rozwiązania

Od tego zaczynamy. Sprawdzamy, które z naszych rozwiązania sprawdzą się najlepiej w Twoim sklepie.

Ustalamy strategie i plan działania

Spytamy o budżet, zrobimy kalkulację i powiemy Ci, które działania sprawdzą się najlepiej.

Pracujemy na efekty i raportujemy

Co miesiąc dostaniesz, pełny raport naszych prac i jasne, klarowne plany na kolejny okres.

ZADAJ NAM PYTANIE

Z przyjemnością na nie odpowiemy.

KONTAKT

Wykreowani Andrzej Wroniecki

608-508-097 lub 692 024 689

dobrze@wykreowani.pl