Dodatkowe usługi dla Ciebie i Twojego biznesu

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Wiemy, że reklama w internecie to nie tylko Pozycjonowanie i Adwords, dlatego kompleksowa obsługa Twojego projektu, to to na co liczysz.

Social

Prowadzimy profile małe i duże, pozyskujemy fanów z pomocą Facebook Ads oraz kampanii Viralowych. Facebook, Twitter, Pinterest - wszystko jest w naszym zasięgu, wystarczy, że powiesz nam jakie masz wymagania.

Landing Page

Dedykowane pod konkretną kampanię strony docelowe to najlepszy sposób na wysoką konwersję. Testy A/B na przygotowanej wcześniej stronie docelowej to dobre dopełnienie dla świetnej reklamy.

Content Marketing

Blog firmowy? Poprowadzimy go dla Ciebie. Dokładnie tak, jak byś sam to robił. Artykuły eksperckie? Rozprowadzimy je po internecie dokładnie tam, gdzie są Twoi klienci.

Analityka Konwersji

Klienci uciekają ze strony internetowej? Masz wysoki współczynnik odrzuceń? Niska konwersja? Sprawdzimy dokładnie gdzie jest problem i poprawimy go.

Grafika / DTP / Logo

Zdolny grafik? Logo na wczoraj? Materiały drukowane? Wszystko jest w naszym zasięgu. Powiedz nam tylko, co potrzebujesz, a przygotujemy odpowiednią kreację.

Mailing

Kampanie mailingowe to wbrew pozorom bardzo dobre źródło leadów. Odpowiednio poprowadzona kampania z dobrze dobraną grupą docelową i dobrą treścią wiadomości będzie zawsze na czasie. Po prostu zapytaj nas o to.

Jak to działa?

Dobieramy skuteczne rozwiązania

Powiedz nam, jaki cel ma twoja kampania a powiemy Ci dokładnie co wykorzystamy.

Ustalamy strategie i plan działania

Każda kampania potrzebuje odpowiedniego przygotowania, dlatego ustalimy dokładną strategię działania.

Pracujemy na efekty i raportujemy

Oczekujesz zwrotu ze Swoich wydatków, dlatego przedstawimy Ci dokładne raporty z naszych działań.

ZADAJ NAM PYTANIE

Z przyjemnością na nie odpowiemy.

KONTAKT

Wykreowani Andrzej Wroniecki

608-508-097 lub 692 024 689

dobrze@wykreowani.pl