Skutecznie walczymy
w kampaniach linków sponsorowanych

KAMPANIA SEM ADWORDS

Bez znaczenia jaki produkt chcesz żebyśmy dla Ciebie reklamowali. Ważne, jest to, że zawsze będziemy walczyć o najwyższy zwrot z inwestycji i konwersję. Tylko w ten sposób z nami zostaniesz.

Twoją reklamę wyświetlimy na pierwszej stronie wyszukiwarki, w sieci reklamowej, na portalu Youtube, zawsze tam gdzie będzie to najskuteczniejsze.

Stworzymy sugestywne teksty i kreacje reklamowe. Zadbamy o to, żeby przyciągały klientów i zdobędziemy dla Ciebie nowe zapytania i zamówienia.

Skuteczność reklam będziemy ciągle monitorować, mierzyć i testować. Kampania SEM i każdy jej element będzie przez nas na bieżąco optymalizowany, żeby był jeszcze bardziej skuteczniejszy.

Tworzymy:

Każdy typ kampanii jest w naszym zasięgu i tylko od Twojej wyobraźni zależy co to będzie.

LINKI SPONSOROWANE

Wyświetlimy Twoje reklamy w wyszukiwarce Google. Zawsze wtedy, gdy ktoś wpiszę wybraną frazę kluczową w pasku wyszukiwarki. Dobierzemy sugestywny tekst reklamowy, idealnie oddający najmocniejsze strony twojej firmy. Dodatkowo, kampanię będziemy testować i sprawdzać czy działa odpowiednio dobrze.

SIEĆ REKLAMOWA

Kampania wizerunkowa? Sieć reklamowa jest idealnym miejscem na wzmacnianie wizerunku twojej marki. Stworzmy sugestywne banery i skierujemy reklamy na dokładnie dobraną grupę odbiorców. Twoimi klientami są kobiety w wieku 18 – 40 lat zainteresowane modą? Nie ma najmniejszego problemu!

KAMPANIE PRODUKTOWE

Prowadzisz sklep internetowy? Kampania produktowa google to bardzo dobre miejsce do reklamowania produktów. Klienci trafiają bezpośrednio na twoją ofertę wraz z ceną i zdjecięm. Idealny sposób na wysoką sprzedaż i konwersję przy ograniczonym koszcie za kliknięcie.

REMARKETING

Jak przypomnieć klientowi o swojej ofercie? Remarketing w Google sprawi, że trafisz do osób, które były na Twojej stronie ale nie wykonały żadnej akcji – nie zamówiły produktu albo nie wypłeniły formularza. Reklamę skierujemy do odpowiednich odbiorców, w odpowiednim momencie.

URZĄDZENIA MOBILNE

Masz ciekawą aplikację albo grę która potrzebuje reklamy? Być może chcesz po prostu trafić do użytkowników smartfonów? Wykonujesz usługi, które najczęściej poszukiwane są pod wpływem impulsu? Nic prostszego, przygotujemy dla Ciebie reklamę dedykowaną na urządzenia mobilne, tak żeby każdy posiadacz smartphone’a mógł skorzystać z tego co oferujesz.

YOUTUBE

Filmy oglądane przez nas z własnej woli to bardzo dobra i skuteczna metoda reklamy. Dzięki reklamą in-stream oraz in-display na portalu Youtube możemy zachęcić użytkowników do zobaczenia tego, co im oferujesz. Duże możliwości targetowania dadzą Ci pewność, że reklamy trafią tam, gdzie dokładnie powinny.

DZIAŁAMY JASNO

Za każdym razem, gdy nawiążesz z nami współpracę, działamy dokładnie tak samo, według jasno ustalonych zasad.

POROZMAWIAMY O CELACH

Ustalimy jakie cele są dla Ciebie najważniejsze i która z form reklamy przyniesie Twojej firmie największy zwrot. Dobierzemy odpowiednie grupy docelowe lub słowa kluczowe, i oszacujemy optymalny budżet. Teraz możemy przystąpić do budowy kampanii.

STWORZYMY
KAMPANIĘ

Stworzymy dla Ciebie naprawdę skuteczną kampanię. Podzielimy ją na szczegółowe grupy reklam z odpowiednio dobranymi słowami kluczowymi lub banerami. Ograniczmy wyświetlanie tylko do miejsc i czasu, w którym jest największe prawdopodobieństwo na sprzedaż. Twoja kampania już działa.

BĘDZIEMY OPTYMALIZOWAĆ

Od samego początku twoja kampania PPC będzie połączona z narzędziami do analizy tak aby skuteczność reklam była mierzona od samego początku. Oprócz nadzorowania, kampanię bedzięmy ciągle ulepszać i optymalizować tak aby przynosiła jeszcze większy zwrot.

ROZLICZYMY SIĘ Z EFEKTÓW

Zawsze działamy jasno a więc co miesiąc dostaniesz od nas pełen raport na temat efektów Twojej kampanii. Zaproponujemy Ci też co jeszcze możemy ulepszy i poprawić w kolejnym okresie. Masz pewność, że Twoja reklama jest w odpowiednich rękach.

WAŻNE ŻE:

Bez Kruczków

Mamy przejrzyjste umowy i przejrzyste zasady. Żadnych ukrytych, dodatkowych opłat i szybki czas włączenia kampanii.

Bez zobowiązań

Żadnych długich i trudnych do wypowiedzenia umów. Kampanie nawet na jeden miesiąc, żebyś po prostu przetestował tę formę reklamy.

Tylko efekty

Jeśli nie wygenerujemy zwrotu z inwestycji to do nas nie wrócisz. Dlatego zawsze pracujemy tak, żebyś miał pewność, że to dobrze zainwestowane środki.

ILE KOSZTUJE KAMPANIA PPC?

Zasadniczo niewiele.

Koszt kampanii to koszt przeznaczony na kliknięcia, czyli budżet reklamowy i opłata za nadzorowanie, czyli przygotowanie, prowadzenie i optymalizowanie kampanii. Żadnych dodatkowych ukrytych opłat wstępnych czy ograniczeń co do wielkości typów kampanii, ilości grup reklam czy tekstów reklamy. Budżet ustalasz sam, a opłatę za prowadzenie ustalamy jako procent od budżetu. Już od 189 zł netto miesięcznie. Obiecujemy, że zwróci Ci się to szybciej niż myślisz.

ZADAJ NAM PYTANIE

Z przyjemnością na nie odpowiemy.

KONTAKT

Wykreowani Andrzej Wroniecki

608-508-097 lub 692 024 689

dobrze@wykreowani.pl