Pozycjonowanie stron WWW i sklepów internetowych - Gorzów Wielkopolski

Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług w zakresie optymalizacji stron internetowych. Sprawdź, jak profesjonalna agencja SEO pomoże Ci dotrzeć do klientów, za pomocą pozycjonowania ogólnopolskiego, lokalnego, a także pozycjonowania sklepów www na różnych platformach.


Bezpłatna konsultacja

Pozycjonowanie stron – Gorzów Wielkopolski

Prowadząc własny biznes trzeba pamiętać o wielu istotnych aspektach, wpływających na jego sukces. Zalicza się do nich między innymi skuteczny kontakt z klientem, odpowiednia jakość posiadanego asortymentu, jak również skuteczna i atrakcyjna jego prezentacja – zarówno offline, jak i online. Dlaczego online? Obecnie niemal każda firma, która chce utrzymać się na rynku musi posiadać własną stronę internetową, przedstawiającą najważniejsze informacje na jej temat.

Warto jednak wiedzieć, że nawet najatrakcyjniejsza, przejrzysta i intuicyjna strona, sama w sobie nie wystarczy, aby przyciągnąć potencjalnych klientów. Konieczne jest także wypracowanie odpowiedniej widoczności witryny w sieci, czyli jej właściwe pozycjonowanie.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie strony to zbiór działań różnego charakteru, mających na celu wypracowanie możliwie najlepszej pozycji i widoczności strony w sieci. Pozycjonowanie łączy w sobie działania płatne oraz bezpłatne, określane jako SEO.

Odpowiednio zaplanowane i wdrażane w życie działania SEO, czyli Search Engine Optimization prowadzą do poprawy oraz utrzymania korzystnej pozycji wybranej strony w wynikach wyszukiwarki internetowej. Dobrze wypozycjonowana strona z Gorzowa Wielkopolskiego powinna więc wyświetlać się potencjalnemu klientowi na pierwszej stronie wyników, po wpisaniu przez niego odpowiedniego zapytania.

Sprawdź nasze usługi i specjalizacje

Zobacz, jakie narzędzia wykorzystujemy do pozyskiwania klientów dla Twojego biznesu.

Co składa się na SEO?

Jesteśmy doświadczoną agencją, która od lat zajmuje się pozycjonowaniem stron firmowych, także dla naszych klientów z Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Na nasze działania optymalizacyjne składa się między innymi techniczna optymalizacja witryny internetowej oraz seo copywriting. Za pojęciami tymi kryje się dokładne sprawdzenie wewnętrznej budowy strony pod kątem jej poprawności oraz ewentualnych błędów – mogących negatywnie wpływać na jej widoczność – a także tworzenie ciekawych, związanych z profilem treści opatrzonych odpowiednimi słowami kluczowymi oraz ich publikacja, zarówno na samej stronie, jak i na jej profilach w mediach społecznościowych oraz w innych witrynach.

Na profesjonalne SEO składa się także tak zwany link building, który nie tylko korzystnie wpływa na postrzeganie strony przez algorytmy wyszukiwarek, ale także pozwala na budowanie świadomości marki wśród odbiorców.

Dlaczego warto pozycjonować firmową stronę?

Niemal każda profesjonalna, nowoczesna firma posiada obecnie swoją stronę internetową. Konkurencja w sieci jest ogromna i stale rośnie. Aby zwiększyć swoje szanse na zainteresowanie potencjalnego klienta konieczne są szeroko zakrojone działania optymalizacyjne. W przeciwnym wypadku Twoja strona po prostu zgubi się niezauważona, w gąszczu dziesiątek innych witryn.

Przeciętny użytkownik internetu jest niecierpliwy i chce możliwie jak najszybciej otrzymać odpowiedź na swoje zapytanie. Jeżeli potencjalny klient Twojej firmy wpisze w wyszukiwarkę sklep odzieżowy Gorzów Wielkopolski, a Twoja strona nie znajdzie się w pierwszej dziesiątce lub dwudziestce wyników, najprawdopodobniej w ogóle do Ciebie nie trafi i wybierze usługę lub produkt Twojej konkurencji. Poszukujący odpowiedzi na swoje zapytania najczęściej sprawdzają bowiem oferty wyłącznie z pierwszej i niekiedy drugiej strony wyników, zupełnie pomijając kolejne, dalsze wyniki. To właśnie dlatego odpowiednie pozycjonowanie stron jest tak ważne!

Nasza oferta SEO

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie szerokie to optymalizacja treści na stronach internetowych w taki sposób, aby były lepiej widoczne i łatwiej dostępne dla wyszukiwarek internetowych.

 • Optymalizacja treści
 • Weryfikacja struktury witryny
 • Stworzenie siatki linkowania wewnętrznego i zewnętrznego
 • Wnikliwa analiza konkurencji

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne polega na zwiększeniu widoczności danej strony w wynikach wyszukiwania lokalnego.

 • Optymalizacja na podstawie lokalnych fraz kluczowych
 • Tworzenie siatki lokalnego linkowania

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie sklepów internetowych, czyli e-commerce, to strategia optymalizacji treści online, która ma na celu poprawienie widoczności danego sklepu w wynikach wyszukiwania internetowego.

 • Optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek (SEO)
 • Wybór odpowiednich słów kluczowych
 • Tworzenie unikalnych treści produktowych
 • Optymalizacja zdjęć
 • Tworzenie strategii linkowania
 • Testowanie szybkości i responsywności strony
 • Analiza konkurencji

Gorzów Wielkopolski – SEO w rękach profesjonalistów

SEO to bogaty zbiór różnorodnych działań optymalizacyjnych, których odpowiedni, umiejętny dobór, jak i wykonanie są niezwykle istotne. Warto więc pozycjonowanie swojej firmowej witryny powierzyć profesjonalistom, którzy dokładnie zaplanują i wdrożą odpowiednie działania.

Nasza agencja to grupa doświadczonych specjalistów, którzy od lat zajmują się pozycjonowaniem stron naszych klientów z Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Pomagamy właścicielom firm zarówno w pozycjonowaniu ogólnokrajowym, jak i lokalnym. Druga z możliwości szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku niewielkich firm, bazujących głównie na pozyskiwaniu klientów z najbliższego otoczenia.

Aby osiągnąć pożądany efekt, a więc możliwie najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwarek, przeprowadzamy szeroko zakrojone działania, na które składa się profesjonalny audyt strony oraz poprawa jej budowy, stworzenie skutecznie optymalizujących witrynę treści oraz linków wewnętrznych i zewnętrznych. Każde z tych ważnych zadań powierzone zostaje osobie lub teamowi, który dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu poradzi sobie z nim najlepiej. Na sukces Twojej strony pracować więc będzie wykwalifikowany zespół specjalistów.

Jako specjaliści i eksperci w swoim fachu wiemy, że profesjonalne, przynoszące odpowiednie efekty, pozycjonowanie to nie tylko jednorazowe działania, ale ciągły proces. Dlatego też proponujemy Ci stałą współpracę, opierającą się na regularnych działaniach optymalizacyjnych oraz analizie ich wyników. Stale pracujemy na budowanie, jak również utrzymanie pożądanych pozycji naszych klientów w sieci – na bieżąco wychwytujemy i korygujemy ewentualne błędy, tworzymy i publikujemy pozycjonujące treści, a także monitorujemy działania konkurencji.

Powierz swoją stronę najlepszym

Na profesjonalne, a przede wszystkim skuteczne pozycjonowanie, składa się wiele czynności, które warto powierzyć specjalistom. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja firmowa strona pozostanie w dobrych rękach. W tym czasie Ty będziesz mógł zająć się swoją firmą, dopracowaniem swojej oferty, czy też ulepszeniem kontaktu z klientami.

Nieumiejętne prowadzenie działań optymalizacyjnych na własną rękę nie tylko zabierze ogromną część Twojego czasu, ale może także zaszkodzić pozycji Twojej strony w wynikach wyszukiwarek, a więc przynieść efekt dokładnie odwrotny od zamierzonego.

Powierz swoją firmę naszym ekspertom, a zapewnimy Ci widoczność, która przełoży się na realny sukces i zyski ze strony!

O nic się nie martwisz

– wiemy, że jako przedsiębiorca nie masz za wiele czasu, dlatego wszystkie prace bierzemy na siebie. Od zmian na stronie aż do przygotowania treści. Ty tylko akceptujesz.

Masz pełną opiekę

- wiemy, że temat pozycjonowania może być dla Ciebie obcy, dlatego podpowiemy kto jest Twoim klientem, jak wyszukuje Twoich usług w Internecie i jak do niego najlepiej dotrzeć.

Bez zobowiązań

To nie związek na całe życie, żeby podpisywać długoterminowe umowy. Chociaż będziemy dumni jeśli, tak jak inni nasi klienci, będziesz z nami przez długie lata.

Firmy,

Które nam zaufały

Wykreowani
4.9
Na podstawie 101 opinii
powered by Google
Jakub LisiakJakub Lisiak
20:38 19 Feb 24
Pracuję z firmą od ponad 1,5 roku i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kto chcę swoją firmę wnieść na wyższy poziom.Dzięki firmie Wykreowani praktycznie już w pierwszym miesiącu współpracy udało się pozyskać nowych klientów.Moja strona do tej pory widnieje wysoko w Google i większość reklam przynosi zamierzony efekt.Polecam!
Stary FolwarkStary Folwark
14:27 19 Jan 24
Polecam firmę. Dziękuje za dobre warunki współpracy, cierpliwość i polepszenie wyników.
Daria Bielenin-PaleckaDaria Bielenin-Palecka
10:57 05 Dec 23
Z Wykreowanymi współpracuję już od kilku lat - z czystym sumieniem mogę polecić jako rzetelny, uczciwy zespół, z indywidualnym i całościowym podejściem do potrzeb i możliwości klienta :)
social tigersocial tiger
09:05 24 Nov 23
Andrzej to świetny człowiek, pracujemy już jakiś czas i mogę przyznać, że jest osobą słowną i zna się na rzeczy.Polecam, jeśli chcesz rozwinąć swój biznes
Katarzyna NajgebaurKatarzyna Najgebaur
21:09 08 Nov 23
Bardzo profesjonalna firma, dobry kontakt i szybka realizacja. Wszystko na plus, gorąco polecam!
Maja ZiółkowskaMaja Ziółkowska
21:17 03 Nov 23
Zdecydowanie polecam, bardzo profesjonalne i innowacyjne podejście, duże doświadczenie w branży i cenne uwagi pomogły mojej firmie:
MichałMichał
08:13 23 Sep 23
Niestety potwierdzam poprzednie komentarze. Pan Andrzej mydli oczy i prosi o szanse na naprawienie sytuacji, budżet nie duży bo 3000zł miesięcznie. W moim przypadku brak leadów lub same śmieciowe.Co gorsza, kampania SEM (google ads) miała być prowadzona na naszym koncie, teraz Pan Andrzej ściemnia, że nie może odpiąć profilu płatności bo musi wysłać list do google (sic).Praktycznie wyrzucone pieniądze w błoto, dałem im wolną rękę, pieniądze i niestety nic z tego nie wyciągnęli.Teraz jestem na etapie procesowania skargi na partnera google (zobaczymy czy oni są w ogóle ich partnerem).Omijać szerokim łukiem.Edit po odpowiedzi:Zrzucanie połączeń, brak kontaktu, zaraz wejdzie post na LinkedIn bo Pan właściciel przekroczył granicę biznesową. To już nie jest tylko brak efektów ale złamanie wszelkich zasad współpracy ...
Łukasz BerskiŁukasz Berski
18:15 06 Sep 23
Współpracujemy od prawie 2 lat i jestem mega zadowolony. Wysokie kompetencje – zwłaszcza w tak trudnym temacie jak branża finansowa w B2B – pomogły nam zwiększyć sprzedaż. Obsługa, raportowanie i komunikacja na 5! POLECAM :)
Sylwester RogińskiSylwester Rogiński
09:27 30 Aug 23
W moim przypadku firma się nie sprawdziła :) nie wywiązywanie się z umówionej strategii. Teksty słabej jakości wysyłane z opóźnieniem. O wszystko trzeba było się prosić. Może porostu nie byłem wartościowym klientem dla tej firmy .Edit: co do odpowiedzi na moja opinie.Brak komunikacji i problem z komunikacja był od samego początku.Strona została w gorszym stanie i z błędami których nie było przed współpraca z wami.Co do waszej odpowiedzi to :) dalej nikt się nie skontaktował.Nowa firma seo naprawiła wasze błędy w ciągu jednego dnia a wy mieliście z tym problem przez 4 miesiące . Komunikacja w nowej firmie jest tez na zupełnie innym poziomie . Pieniądze wyrzucone w błoto .Jestem w szoku skąd tak dużo u was pozytywnych opinii.Czuje się oszukany :)
Bernard RóźańskiBernard Róźański
18:51 21 Dec 22
Niby człowiek wiedział że umie internety ale jednak z pozycjonowania to tylko wykreowani. Miło, sympatycznie z uśmiechem, a człowiek może spać spokojnie. Dziękuje za zrozumienie i pomoc!
Piotr WolniewiczPiotr Wolniewicz
10:12 19 Dec 22
Pozycjonowanie na bardzo dobrym poziomie, super kontakt oraz dobre, oczekiwane rezultaty w postaci wysokich pozycji. Firma godna polecenia.
Artur RusekArtur Rusek
20:32 08 Nov 22
Współpracę z firmą wykreowani oceniam bardzo wysoko.Szybka reakcja pracowników na zgłaszane tematy, bardzo fajna obsługa.Młody, dynamiczny zespół.Polecam.
Auto TeamAuto Team
07:20 26 Nov 20
Z agencją Wykreowani współpracujemy od 6 lat w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej. W zależności od sezonu zmieniamy strategię działań dla naszej firmy w Internecie, o czym jesteśmy informowani na bieżąco. Komunikacja z Wykreowanymi jest płynna – szybko reagują na maile i nasze telefony. Co więcej, regularnie informują nas o zmianach w Google i o propozycjach swoich rozwiązań, które już nie raz pomogły nam utrzymać wysokie pozycje. Wyjaśniają wszystkie kwestie również te najbardziej zawiłe związane z SEO. Dzięki temu zdobywamy wiedzę, która pomaga nam, jako marce lepiej poruszać się w Internecie. Jesteśmy zadowoleni i z przyjemnością polecamy usługi agencji Wykreowani naszym partnerom i klientom.
Piorun112Piorun112
06:06 26 Nov 20
Cieszę się, że trafiłem na Wykreowanych. Miałem wątpliwą przyjemność korzystać z usług innej firmy. Tutaj każde zadanie było realizowane bardzo szybko i według planu, a pan Andrzej potrafił wszystko dobrze wyjaśnić i nie było problemów z kolejnymi ustaleniami. Gorąco polecam każdemu kto prowadzi biznes w sieci i zależy mu na jak najlepszej widoczności w internecie i obsłudze na najwyższym poziomie.
js_loader

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak możemy się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!