Pozycjonowanie stron WWW, agencja reklamowa SEO - Gorzów Wielkopolski

Pozycjonowanie stron – Gorzów Wielkopolski

Prowadząc własny biznes trzeba pamiętać o wielu istotnych aspektach, wpływających na jego sukces. Zalicza się do nich między innymi skuteczny kontakt z klientem, odpowiednia jakość posiadanego asortymentu, jak również skuteczna i atrakcyjna jego prezentacja – zarówno offline, jak i online. Dlaczego online? Obecnie niemal każda firma, która chce utrzymać się na rynku musi posiadać własną stronę internetową, przedstawiającą najważniejsze informacje na jej temat.

Warto jednak wiedzieć, że nawet najatrakcyjniejsza, przejrzysta i intuicyjna strona, sama w sobie nie wystarczy, aby przyciągnąć potencjalnych klientów. Konieczne jest także wypracowanie odpowiedniej widoczności witryny w sieci, czyli jej właściwe pozycjonowanie.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie strony to zbiór działań różnego charakteru, mających na celu wypracowanie możliwie najlepszej pozycji i widoczności strony w sieci. Pozycjonowanie łączy w sobie działania płatne oraz bezpłatne, określane jako SEO.

Odpowiednio zaplanowane i wdrażane w życie działania SEO, czyli Search Engine Optimization prowadzą do poprawy oraz utrzymania korzystnej pozycji wybranej strony w wynikach wyszukiwarki internetowej. Dobrze wypozycjonowana strona z Gorzowa Wielkopolskiego powinna więc wyświetlać się potencjalnemu klientowi na pierwszej stronie wyników, po wpisaniu przez niego odpowiedniego zapytania.

Co składa się na SEO?

Jesteśmy doświadczoną agencją, która od lat zajmuje się pozycjonowaniem stron firmowych, także dla naszych klientów z Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Na nasze działania optymalizacyjne składa się między innymi techniczna optymalizacja witryny internetowej oraz seo copywriting. Za pojęciami tymi kryje się dokładne sprawdzenie wewnętrznej budowy strony pod kątem jej poprawności oraz ewentualnych błędów – mogących negatywnie wpływać na jej widoczność – a także tworzenie ciekawych, związanych z profilem treści opatrzonych odpowiednimi słowami kluczowymi oraz ich publikacja, zarówno na samej stronie, jak i na jej profilach w mediach społecznościowych oraz w innych witrynach.

Na profesjonalne SEO składa się także tak zwany link building, który nie tylko korzystnie wpływa na postrzeganie strony przez algorytmy wyszukiwarek, ale także pozwala na budowanie świadomości marki wśród odbiorców.

Dlaczego warto pozycjonować firmową stronę?

Niemal każda profesjonalna, nowoczesna firma posiada obecnie swoją stronę internetową. Konkurencja w sieci jest ogromna i stale rośnie. Aby zwiększyć swoje szanse na zainteresowanie potencjalnego klienta konieczne są szeroko zakrojone działania optymalizacyjne. W przeciwnym wypadku Twoja strona po prostu zgubi się niezauważona, w gąszczu dziesiątek innych witryn.

Przeciętny użytkownik internetu jest niecierpliwy i chce możliwie jak najszybciej otrzymać odpowiedź na swoje zapytanie. Jeżeli potencjalny klient Twojej firmy wpisze w wyszukiwarkę sklep odzieżowy Gorzów Wielkopolski, a Twoja strona nie znajdzie się w pierwszej dziesiątce lub dwudziestce wyników, najprawdopodobniej w ogóle do Ciebie nie trafi i wybierze usługę lub produkt Twojej konkurencji. Poszukujący odpowiedzi na swoje zapytania najczęściej sprawdzają bowiem oferty wyłącznie z pierwszej i niekiedy drugiej strony wyników, zupełnie pomijając kolejne, dalsze wyniki. To właśnie dlatego odpowiednie pozycjonowanie stron jest tak ważne!

Gorzów Wielkopolski – SEO w rękach profesjonalistów

SEO to bogaty zbiór różnorodnych działań optymalizacyjnych, których odpowiedni, umiejętny dobór, jak i wykonanie są niezwykle istotne. Warto więc pozycjonowanie swojej firmowej witryny powierzyć profesjonalistom, którzy dokładnie zaplanują i wdrożą odpowiednie działania.

Nasza agencja to grupa doświadczonych specjalistów, którzy od lat zajmują się pozycjonowaniem stron naszych klientów z Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Pomagamy właścicielom firm zarówno w pozycjonowaniu ogólnokrajowym, jak i lokalnym. Druga z możliwości szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku niewielkich firm, bazujących głównie na pozyskiwaniu klientów z najbliższego otoczenia.

Aby osiągnąć pożądany efekt, a więc możliwie najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwarek, przeprowadzamy szeroko zakrojone działania, na które składa się profesjonalny audyt strony oraz poprawa jej budowy, stworzenie skutecznie optymalizujących witrynę treści oraz linków wewnętrznych i zewnętrznych. Każde z tych ważnych zadań powierzone zostaje osobie lub teamowi, który dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu poradzi sobie z nim najlepiej. Na sukces Twojej strony pracować więc będzie wykwalifikowany zespół specjalistów.

Jako specjaliści i eksperci w swoim fachu wiemy, że profesjonalne, przynoszące odpowiednie efekty, pozycjonowanie to nie tylko jednorazowe działania, ale ciągły proces. Dlatego też proponujemy Ci stałą współpracę, opierającą się na regularnych działaniach optymalizacyjnych oraz analizie ich wyników. Stale pracujemy na budowanie, jak również utrzymanie pożądanych pozycji naszych klientów w sieci – na bieżąco wychwytujemy i korygujemy ewentualne błędy, tworzymy i publikujemy pozycjonujące treści, a także monitorujemy działania konkurencji.

Powierz swoją stronę najlepszym

Na profesjonalne, a przede wszystkim skuteczne pozycjonowanie, składa się wiele czynności, które warto powierzyć specjalistom. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja firmowa strona pozostanie w dobrych rękach. W tym czasie Ty będziesz mógł zająć się swoją firmą, dopracowaniem swojej oferty, czy też ulepszeniem kontaktu z klientami.

Nieumiejętne prowadzenie działań optymalizacyjnych na własną rękę nie tylko zabierze ogromną część Twojego czasu, ale może także zaszkodzić pozycji Twojej strony w wynikach wyszukiwarek, a więc przynieść efekt dokładnie odwrotny od zamierzonego.

Powierz swoją firmę naszym ekspertom, a zapewnimy Ci widoczność, która przełoży się na realny sukces i zyski ze strony!

Firmy,

Które nam zaufały

Historie Sukcesu

Czyli jak podnieśliśmy sprzedaż naszym klientom

Tanie Gadżety

Tanie-gadzety.com to producent i dystrybutor gadżetów reklamowych. Od 2015 roku jesteśmy odpowiedzialni za widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania (SEO) oraz kampanię Google Ads. W tym czasie: Zwiększyliśmy ruch ponad 5-krotnie. Wypozycjonwaliśmy ponad 1400 fraz do tzw. Top10 i cały czas pomagamy dostarczać setki konwersji miesięcznie.

Bizin

Bizin.pl to system do fakturowania i zarządzania firma online. Współpracujemy od 2016 roku. Jesteśmy odpowiedzialni za kampanię Google ads, promocję w Social Media oraz Pozycjonowanie. W tym czasie: – zwiększyliśmy ponad 3 krotnie ruch. Przetestowaliśmy i wdrożyliśmy kampanię You tube, Mailingową, Facebook Ads oraz Google ads. Wygenerowaliśmy dzięki temu przeszło 18000 konwersji!

Miś Gustaw

Gustaw.com.pl to producent dużych pluszowych maskotek. Od 2018 roku jesteśmy odpowiedzialni za strategie Seo oraz kampanię Google ads. W tym czasie – wypozycjonwalisny ponad 400 fraz od zera do top 10. Przygotowaliśmy i prowadzimy kampanię produktowe, dynamiczne kampanie w wyszukiwarce oraz remarketingowe. Udało nam się obniżyć ponad dwu-krotnie koszt konwersji.

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!