Kampanie Google ADS oraz Reklama Facebook Aleksandrów Łódzki Wykreowani

Postaw na efektywne reklamy Google Adwords

Narzędzia internetowe, w tym kampanie reklamowe, mają w sobie ogromny potencjał i pozwolą dotrzeć do nowej grupy odbiorców. Jesteśmy doświadczoną agencją, która zaprojektuje i przeprowadzi takie działania, dzięki którym z usług Twojej firmy będzie korzystać wielu nowych klientów. Współpracują z nami przedsiębiorcy m.in. z Aleksandrowa Łódzkiego, więc doskonale znamy lokalny rynek i wiemy, w jaki sposób dotrzeć do odbiorców. W efekcie na reklamy Google Adwords należy spojrzeć jako na opłacalną inwestycję.

Każda branża i każda działająca w niej firma jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego też dbamy o to, by kampanie Google Ads były dopasowane do Twojej firmy i jej klientów. Aby efektywność była jeszcze wyższa, zajmiemy się optymalizacją strony firmowej, przez co doskonale będzie współgrać z przygotowaną strategią.

Korzyści, z jakimi wiążą się reklamy Google Adwords, zauważysz od razu po ich uruchomieniu. Wtedy też znacząco zwiększy się ruch na stronie. To z kolei znajdzie przełożenie na zwiększenie sprzedaży.

Reklama na Facebooku – wykorzystaj moc social mediów

Media społecznościowe są ważnym narzędziem umożliwiającym nawiązanie i podtrzymanie relacji z klientem, Pozwalają także pokazać i wzmocnić swoją markę. Kampanie Facebook Ads docenia coraz więcej firm, a dzięki nam z ich możliwości zaczniesz korzystać również Ty. Nie tylko zaplanujemy pasujące do profilu działalności firmy strategie, ale szybko je uruchomimy. Reklama na Facebooku może być nawet do 48 godzin od chwili podjęcia z nami współpracy. Razem z nami zbudujesz zaangażowaną społeczność i zwiększysz ruch na fanpage’u i stronie internetowej. Dzięki nam nie będzie pustych kliknięć, za to sprzedaż wzrośnie.

Firmy,

Które nam zaufały

Historie Sukcesu

Czyli jak podnieśliśmy sprzedaż naszym klientom

Tanie Gadżety

Tanie-gadzety.com to producent i dystrybutor gadżetów reklamowych. Od 2015 roku jesteśmy odpowiedzialni za widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania (SEO) oraz kampanię Google Ads. W tym czasie: Zwiększyliśmy ruch ponad 5-krotnie. Wypozycjonwaliśmy ponad 1400 fraz do tzw. Top10 i cały czas pomagamy dostarczać setki konwersji miesięcznie.

Bizin

Bizin.pl to system do fakturowania i zarządzania firma online. Współpracujemy od 2016 roku. Jesteśmy odpowiedzialni za kampanię Google ads, promocję w Social Media oraz Pozycjonowanie. W tym czasie: – zwiększyliśmy ponad 3 krotnie ruch. Przetestowaliśmy i wdrożyliśmy kampanię You tube, Mailingową, Facebook Ads oraz Google ads. Wygenerowaliśmy dzięki temu przeszło 18000 konwersji!

Miś Gustaw

Gustaw.com.pl to producent dużych pluszowych maskotek. Od 2018 roku jesteśmy odpowiedzialni za strategie Seo oraz kampanię Google ads. W tym czasie – wypozycjonwalisny ponad 400 fraz od zera do top 10. Przygotowaliśmy i prowadzimy kampanię produktowe, dynamiczne kampanie w wyszukiwarce oraz remarketingowe. Udało nam się obniżyć ponad dwu-krotnie koszt konwersji.

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!