Kampanie reklamowe Facebook ADS i Google ADS Bełchatów

Kampanie reklamowe w sieci Facebook Ads i Google Ads – Bełchatów

Jesteśmy agencją interaktywną działającą w Bełchatowie i okolicach, która oferuje usługi związane z reklamą w sieci reklamowej Facebook i Google. Warto wspomnieć, ze działania w tych miejscach znacznie się od siebie różnią, gdyż ich model jest całkowicie odmienny. Facebook to miejsce, gdzie możemy zainteresować potencjalnych Klientów, natomiast sieć Google Ads opiera się o już poszukujących danej usługi/produktu osób.

Wieloletnie doświadczenie i pasja do marketingu online

Mamy wieloletnie doświadczenie zarówno w reklamach na Facebooku, Instagramie, jak i Google. Realizowaliśmy kampanie dla małych, średnich i dużych firm o zasięgu lokalnym, krajowym oraz globalnym. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, gdyż wiemy że skuteczne działania marketingowe wymagają takiego podejścia!

Doskonale wiemy, że dialog z Klientem to najważniejszy element udanej współpracy. Aby strona lub sklep sprzedawał, musi posiadać pewne elementy, dzięki którym wzrasta wskaźnik konwersji (stosunek ilości pożądanych działań np. zakup do ogólnej liczby odwiedzających stronę). Wykonujemy zatem audyt i optymalizujemy stronę, aby uzyskać jeszcze lepsze wyniki!

Działania oparte o przemyślaną strategię

Wszystkie działania prowadzone w sieciach reklamowych przez agencję interaktywną Wykreowani dla Klientów są elementem przemyślanej strategii. Zdajemy sobie bowiem sprawę, jakie są nawyki zakupowe użytkowników internetu, a tym samym jak wykorzystać tą wiedzę w przypadku danej firmy. Chcemy bowiem zapewnić nie tylko szybkie, lecz również stabilne zyski w czasie!

Jak realizujemy kampanie?

Kampanie opierają się na budżetach omawianych indywidualnie z Klientem. Na początku wykonujemy wspomniany audyt strony lub sklepu, aby usunąć z niej wszelkie niedoskonałości, a następnie wprowadzić niezbędne poprawki. Analizujemy grupę odbiorców i dobieramy odpowiednią formę przekazu. W ten sposób skutecznie trafiamy do najbardziej zainteresowanych Klientów!

Firmy,

Które nam zaufały

Historie Sukcesu

Czyli jak podnieśliśmy sprzedaż naszym klientom

Tanie Gadżety

Tanie-gadzety.com to producent i dystrybutor gadżetów reklamowych. Od 2015 roku jesteśmy odpowiedzialni za widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania (SEO) oraz kampanię Google Ads. W tym czasie: Zwiększyliśmy ruch ponad 5-krotnie. Wypozycjonwaliśmy ponad 1400 fraz do tzw. Top10 i cały czas pomagamy dostarczać setki konwersji miesięcznie.

Bizin

Bizin.pl to system do fakturowania i zarządzania firma online. Współpracujemy od 2016 roku. Jesteśmy odpowiedzialni za kampanię Google ads, promocję w Social Media oraz Pozycjonowanie. W tym czasie: – zwiększyliśmy ponad 3 krotnie ruch. Przetestowaliśmy i wdrożyliśmy kampanię You tube, Mailingową, Facebook Ads oraz Google ads. Wygenerowaliśmy dzięki temu przeszło 18000 konwersji!

Miś Gustaw

Gustaw.com.pl to producent dużych pluszowych maskotek. Od 2018 roku jesteśmy odpowiedzialni za strategie Seo oraz kampanię Google ads. W tym czasie – wypozycjonwalisny ponad 400 fraz od zera do top 10. Przygotowaliśmy i prowadzimy kampanię produktowe, dynamiczne kampanie w wyszukiwarce oraz remarketingowe. Udało nam się obniżyć ponad dwu-krotnie koszt konwersji.

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!