Kampanie reklamowe Facebook ADS i Google ADS Bełchatów

Kampanie reklamowe w sieci Facebook Ads i Google Ads – Bełchatów

Jesteśmy agencją interaktywną działającą w Bełchatowie i okolicach, która oferuje usługi związane z reklamą w sieci reklamowej Facebook i Google. Warto wspomnieć, ze działania w tych miejscach znacznie się od siebie różnią, gdyż ich model jest całkowicie odmienny. Facebook to miejsce, gdzie możemy zainteresować potencjalnych Klientów, natomiast sieć Google Ads opiera się o już poszukujących danej usługi/produktu osób.

Wieloletnie doświadczenie i pasja do marketingu online

Mamy wieloletnie doświadczenie zarówno w reklamach na Facebooku, Instagramie, jak i Google. Realizowaliśmy kampanie dla małych, średnich i dużych firm o zasięgu lokalnym, krajowym oraz globalnym. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, gdyż wiemy że skuteczne działania marketingowe wymagają takiego podejścia!

Doskonale wiemy, że dialog z Klientem to najważniejszy element udanej współpracy. Aby strona lub sklep sprzedawał, musi posiadać pewne elementy, dzięki którym wzrasta wskaźnik konwersji (stosunek ilości pożądanych działań np. zakup do ogólnej liczby odwiedzających stronę). Wykonujemy zatem audyt i optymalizujemy stronę, aby uzyskać jeszcze lepsze wyniki!

Działania oparte o przemyślaną strategię

Wszystkie działania prowadzone w sieciach reklamowych przez agencję interaktywną Wykreowani dla Klientów są elementem przemyślanej strategii. Zdajemy sobie bowiem sprawę, jakie są nawyki zakupowe użytkowników internetu, a tym samym jak wykorzystać tą wiedzę w przypadku danej firmy. Chcemy bowiem zapewnić nie tylko szybkie, lecz również stabilne zyski w czasie!

Jak realizujemy kampanie?

Kampanie opierają się na budżetach omawianych indywidualnie z Klientem. Na początku wykonujemy wspomniany audyt strony lub sklepu, aby usunąć z niej wszelkie niedoskonałości, a następnie wprowadzić niezbędne poprawki. Analizujemy grupę odbiorców i dobieramy odpowiednią formę przekazu. W ten sposób skutecznie trafiamy do najbardziej zainteresowanych Klientów!

Firmy,

Które nam zaufały

Jakub Matusik
Jakub Matusik
2022-04-02
Adam
Adam
2021-12-12
Uczciwe warunki
Seb eK
Seb eK
2021-11-24
Po ponad rocznej współpracy zdecydowanie należy się 5 gwiazdek. Polecam!
Damian Wroński
Damian Wroński
2021-10-13
Są dobrzy w tym co robią, współpraca to czysta przyjemność! Polecam
Wojciech Jabłoński
Wojciech Jabłoński
2021-10-04
Pełen profesjonalizm od samego początku. Jedyna firma która podeszła do tematu na 100% po 3 miesiącach widzimy progres w pozycjonowaniu. Polecam :)
Kasia Matuszewska
Kasia Matuszewska
2021-10-02
Wiedza i doświadczenie. Fantastyczne podejście do klienta. Super ludzie, którzy dbają o Twój budżet. Polecam jeśli wcześniej nie miałeś dobrych doświadczeń, agencja ciągnęła kasę a efektów nie było. Wykreowani to odczarują
Krystian Rokicki
Krystian Rokicki
2021-09-22
Kwapcia 420
Kwapcia 420
2021-09-22
Jakub Świderski
Jakub Świderski
2021-09-22
Mega doświadczenie i wiedza. Dostałem dokładnie to, czego moja firma potrzebowała. Zrozumiałem na czym polegały błędy, rozumiem teraz nad czym pracować i w którym kierunku się rozwijać. Dziękuję
Natalia J
Natalia J
2021-07-22

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!