Reklama na Facebooku, płatne kampanie Google i FB ADS - Gliwice

Skuteczna reklama? To facebook ads i google ads!

Jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą dobrze wiesz, że bez odpowiednich działań marketingowych ciężko będzie zaistnieć na rynku. Niezależnie od branży, konkurencja jest ogromna. Zobacz, dlaczego warto postawić nowoczesne formy reklamy – kampanie google ads czy kampanie facebook ads i przekonaj się, że warto powierzyć to specjalistom! Pozwól sobie pomóc, by szybko zaistnieć na rynku i zdobyć potencjalnych klientów z miasta Gliwice i okolic!

Kampanie internetowe – obowiązkowo!

Czasy, kiedy reklamą firmy był baner zamieszczony na regionalnym portalu informacyjnym powoli odchodzą do lamusa. Obecnie najbardziej skuteczne są reklamy google ads i facebook ads. Wie o tym każdy, kto chociaż przez chwilę próbował mierzyć skuteczność działań prowadzonych w internecie. Chcesz zdobyć nowych klientów i mieć z tego zyski w mieście Gliwice? Zacznij korzystać z nowoczesnych form reklamy internetowej i przekonaj się, że reklamy google adwords czy reklama na facebooku naprawdę sens!

 

Dlaczego reklama na facebooku?

Era facebooka trwa w najlepsze. Ten portal społecznościowy zna już chyba każdy i co więcej, na przełomie lat stał się on atrakcyjną platformą reklamową dla firm. To tam czekają na Ciebie potencjalni klienci, także z miasta Gliwice. Musisz pozwolić im na to, by spośród innych ofert wybrali właśnie Ciebie – wystarczy odpowiednio dobrana grupa docelowa, jasno określony budżet i treść reklamy, która przyciągnie uwagę odbiorców. Reklama internetowa dawno już przestała być także „niepoliczalna”. W przypadku nowoczesnych form, takich jak facebook ads, efekty masz widoczne praktycznie od razu, z panelu administratora danego konta reklamowego. Liczba kliknięć, zasięg posta czy lajki i leady zdobyte dzięki danej reklamie – wszystkiego dowiesz się za pomocą zaledwie paru kliknięć! Pamiętaj, że obecnie prowadzenie fanpage na facebooku to nie wszystko. Owszem, jest to istotne pod względem wizerunkowym, ale zdobywanie nowych klientów jest dużo bardziej skuteczne, jeśli zaczniesz korzystać z świetnego narzędzia, jakim jest reklama na facebooku. Docieraj do klientów z Gliwic szybciej niż myślisz, nie odrywając się od ekranu komputera!

Kampanie google ads i reklamy google adwords – efekty szybciej, niż myślisz

Co robisz, jeśli szukasz usług bądź produktów w Gliwicach? To oczywiste, że…wpisujesz hasło w wyszukiwarce Google! To właśnie jeden z najważniejszych powodów, dla których musisz tam zaistnieć. To obowiązkowe w dzisiejszych czasach dla firm, które chcą zaistnieć w internecie. Bez wychodzenia z domu możesz stworzyć kampanię reklamową, która przyciągnie potencjalnych klientów. Niemalże od razu możesz mierzyć i monitorować także efekty – trzymasz rękę na pulsie i wiesz, na co wydajesz pieniądze! Jeśli chodzi o środki finansowe, tutaj też sprawa jest prosta – sam decydujesz, ile przeznaczasz na reklamę, nawet w rozliczeniu dziennym.

Powierz marketing internetowy specjalistom – pozwól nam stworzyć maksymalnie skuteczne kampanie i przyciągaj klientów z Gliwic od zaraz!

Firmy,

Które nam zaufały

Jakub Matusik
Jakub Matusik
2022-04-02
Adam
Adam
2021-12-12
Uczciwe warunki
Seb eK
Seb eK
2021-11-24
Po ponad rocznej współpracy zdecydowanie należy się 5 gwiazdek. Polecam!
Damian Wroński
Damian Wroński
2021-10-13
Są dobrzy w tym co robią, współpraca to czysta przyjemność! Polecam
Wojciech Jabłoński
Wojciech Jabłoński
2021-10-04
Pełen profesjonalizm od samego początku. Jedyna firma która podeszła do tematu na 100% po 3 miesiącach widzimy progres w pozycjonowaniu. Polecam :)
Kasia Matuszewska
Kasia Matuszewska
2021-10-02
Wiedza i doświadczenie. Fantastyczne podejście do klienta. Super ludzie, którzy dbają o Twój budżet. Polecam jeśli wcześniej nie miałeś dobrych doświadczeń, agencja ciągnęła kasę a efektów nie było. Wykreowani to odczarują
Krystian Rokicki
Krystian Rokicki
2021-09-22
Kwapcia 420
Kwapcia 420
2021-09-22
Jakub Świderski
Jakub Świderski
2021-09-22
Mega doświadczenie i wiedza. Dostałem dokładnie to, czego moja firma potrzebowała. Zrozumiałem na czym polegały błędy, rozumiem teraz nad czym pracować i w którym kierunku się rozwijać. Dziękuję
Natalia J
Natalia J
2021-07-22

Historie Sukcesu

Czyli jak podnieśliśmy sprzedaż naszym klientom

Tanie Gadżety

Tanie-gadzety.com to producent i dystrybutor gadżetów reklamowych. Od 2015 roku jesteśmy odpowiedzialni za widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania (SEO) oraz kampanię Google Ads. W tym czasie: Zwiększyliśmy ruch ponad 5-krotnie. Wypozycjonwaliśmy ponad 1400 fraz do tzw. Top10 i cały czas pomagamy dostarczać setki konwersji miesięcznie.

Bizin

Bizin.pl to system do fakturowania i zarządzania firma online. Współpracujemy od 2016 roku. Jesteśmy odpowiedzialni za kampanię Google ads, promocję w Social Media oraz Pozycjonowanie. W tym czasie: – zwiększyliśmy ponad 3 krotnie ruch. Przetestowaliśmy i wdrożyliśmy kampanię You tube, Mailingową, Facebook Ads oraz Google ads. Wygenerowaliśmy dzięki temu przeszło 18000 konwersji!

Miś Gustaw

Gustaw.com.pl to producent dużych pluszowych maskotek. Od 2018 roku jesteśmy odpowiedzialni za strategie Seo oraz kampanię Google ads. W tym czasie – wypozycjonwalisny ponad 400 fraz od zera do top 10. Przygotowaliśmy i prowadzimy kampanię produktowe, dynamiczne kampanie w wyszukiwarce oraz remarketingowe. Udało nam się obniżyć ponad dwu-krotnie koszt konwersji.

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!