Reklamy Google Ads - kampanie dopasowane do biznesu - Kampanie ADS Gorzów Wielkopolski

Jeżeli chcesz promować swoją markę w internecie, to usługa Google Ads i Facebook ADS jest dla Ciebie. Dzięki naszym profesjonalnym kampaniom reklamowym możesz skutecznie dotrzeć do swojej grupy docelowej, korzystając z precyzyjnego targetowania i optymalizacji kosztów.


Bezpłatna konsultacja

SEM Gorzów Wielkopolski

Rozwój nowoczesnych technologii to proces, który ma ogromny wpływ na różnorodne aspekty naszego życia, także zawodowe. Coraz więcej firm przenosi lub rozszerza swój biznes na przestrzeń internetową, wychodząc tym samym naprzeciw stale rosnącym potrzebom współczesnych konsumentów. Dziś trudno już znaleźć firmy – zwłaszcza w niektórych branżach – nieposiadające własnej witryny w internecie. Chcąc skutecznie rywalizować z konkurencją konieczne jest więc dopasowanie się do współczesnego świata i pojawienie się w sieci. Samo posiadanie firmowej strony internetowej to jednak nie wszystko. Na sukces Twojego biznesu składa się o wiele więcej.

Rola profesjonalnej optymalizacji strony internetowej

Ogrom konkurencji w sieci sprawia, że aby mieć możliwość skutecznego dotarcia do potencjalnych klientów, konieczne jest także przeprowadzenie szeroko zakrojonych działań optymalizacyjnych. Skuteczne pozycjonowanie strony pozwala przede wszystkim na poprawę jej pozycji w wynikach wyszukiwarki internetowej. Odpowiednio wypozycjonowana strona wyświetla się w wysoko po wpisaniu wybranej, związanej z nią frazy.

Tylko prawidłowo zoptymalizowana pod kątem wyszukiwania strona ma realne szanse na wybicie się, wyróżnienie na tle konkurencji, a co za tym idzie, pozyskanie odpowiedniej liczby klientów i zyski.

Sprawdź nasze usługi i specjalizacje

Zobacz, jakie narzędzia wykorzystujemy do pozyskiwania klientów dla Twojego biznesu.

SEM a SEO

Często wszystkie działania optymalizacyjne mylnie opisywane są jako SEO. Warto jednak wiedzieć, że skrót ten nie jest jednoznaczny z SEM. Search Engine Marketing jest bowiem pojęciem szerszym, niż Search Engine Optimization. Działania SEO stanowią więc jedynie część szeroko zakrojonych działań SEM.

SEM Gorzów Wielkopolski. Czym dokładnie jest pozycjonowanie?

Pod tajemniczym skrótem SEM kryje się pełna nazwa procesu, czyli Search Engine Marketing, którą przetłumaczyć można jako marketing w wyszukiwarkach internetowych. Proces ten obejmuje szereg różnorodnych działań, mających na celu zwiększenie widoczności witryny w sieci.

SEM obejmuje zarówno działania bezpłatne – określane jako SEO jak i prowadzenie płatnych kampanii promocyjnych, najczęściej opisywanych jako PPC. Na wysokie wyniki strony składają się więc kampanie Google Ads, jak również Facebook Ads, techniczna optymalizacja budowy witryny, linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne oraz tworzenie oraz publikacja angażujących, czytelnych dla algorytmów wyszukiwarek, treści.

Pozycjonowanie stron internetowych, czyli SEM, można w prosty sposób opisać krótkim i czytelnym wzorem: SEM = SEO + PPC. Podczas gdy rozwinięcie skrótu SEO jest znacznie powszechniej znane, skrót PPC, oznaczający płatne kampanie optymalizacyjne nie jest tak dobrze rozpoznawalny. Co dokładnie oznacza? Kryje się pod nim angielska nazwa Pay per click, czyli płatne za jedno kliknięcie. Płatna kampania, dzięki której strona pokazuje się wysoko w wynikach wyszukiwania, zawsze opisywana jest jako reklama, a jej rozliczenie zależne jest od ilości tak zwanych kliknięć, czyli wejść w witrynę.

Pozycjonowanie Gorzów Wielkopolski i okolice

Jeżeli prowadzisz swój biznes w Gorzowie Wielkopolskim lub okolicach i zależy Ci na profesjonalnym wypozycjonowaniu swojej firmowej strony internetowej, zgłoś się do nas! Jesteśmy doświadczoną agencją, która od lat zajmuje się optymalizacją stron dla naszych klientów. Skutecznie pomagamy w pozycjonowaniu firmowych stron internetowych klientów z Gorzowa Wielkopolskiego, jak i z innych lokalizacji.

Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, posiadający odpowiednią wiedzę i umiejętności. Każdy z nich skutecznie zajmuje się poszczególnymi czynnościami, które składają się na optymalizacyjny sukces witryny. Nasze działania obejmują zarówno bezpłatne, jak i płatne czynności. Rozpoczynamy od przeprowadzenia szczegółowego audytu istniejącej strony internetowej, który pozwala nam na określenie ewentualnych błędów i zagrożeń, jak również możliwości i potencjału firmy oraz jej witryny. Na podstawie uzyskanych informacji możemy zaplanować, a następnie wdrożyć indywidualny dla każdego klienta plan działania. Składa się na to poprawa wewnętrznej struktury strony, jej responsywności, czytelności oraz czasu ładowania każdej z podstron, stworzenie odpowiednich, zawierających właściwe słowa kluczowe treści oraz linkowanie zewnętrzne i wewnętrzne. Nie zapominamy także o płatnych kampaniach, które po konsultacji z klientem przeprowadzamy regularnie, w sposób określony w warunkach współpracy.

Aby zbudować odpowiednią pozycję i widoczność firmy w sieci nierzadko tworzymy także firmowe profile w mediach społecznościowych, a następnie przeprowadzamy w nich działania bezpłatne oraz płatne.

SEM Gorzów Wielkopolski. Pozycjonowanie to proces

W naszej agencji doskonale znamy wszystkie prawidłowości, którymi rządzi się pozycjonowanie stron internetowych. Dlatego też wiemy, jak ważne są początkowe działania optymalizacyjne, jak również ich kontynuacja i ciągłość. Konsekwentnie prowadzone czynności pozwolą na utrzymanie uzyskanych wyników, a co za tym idzie, stałej widoczności i regularnego przypływu potencjalnych klientów.

W związku z tym, z każdym z naszych klientów pozostajemy w stałym kontakcie, aby móc na bieżąco wprowadzać w życie niezbędne działania, jak również raportować wyniki dotychczasowych czynności. Naszym zadaniem jest również stałe monitorowanie działań konkurencji, tak aby móc zawsze być o krok przed nią.

Warto mieć na uwadze fakt, iż nieprawidłowo i nieumiejętnie prowadzone działania optymalizacyjne mogą przynieść skutki odwrotne do zamierzonych. Amatorskie kroki mogą bowiem przyczynić się do spadku Twojej pozycji w wyszukiwarce, a tym samym zdecydowanie zaszkodzić Twojemu biznesowi. Profesjonalne pozycjonowanie firmowej strony internetowej to złożony i czasochłonny proces. Warto więc zaufać profesjonalistom i oddać się w ich ręce. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja strona zostanie w odpowiedni sposób zoptymalizowana, podczas gdy Ty zyskasz więcej cennego czasu, który możesz poświęcić na inne aspekty rozwoju swojego biznesu.

O nic się nie martwisz

– wiemy, że jako przedsiębiorca nie masz za wiele czasu, dlatego wszystkie prace bierzemy na siebie. Od zmian na stronie aż do przygotowania treści. Ty tylko akceptujesz.

Masz pełną opiekę

- wiemy, że temat pozycjonowania może być dla Ciebie obcy, dlatego podpowiemy kto jest Twoim klientem, jak wyszukuje Twoich usług w Internecie i jak do niego najlepiej dotrzeć.

Bez zobowiązań

To nie związek na całe życie, żeby podpisywać długoterminowe umowy. Chociaż będziemy dumni jeśli, tak jak inni nasi klienci, będziesz z nami przez długie lata.

Firmy,

Które nam zaufały

Wykreowani
4.9
Na podstawie 101 opinii
powered by Google
Jakub LisiakJakub Lisiak
20:38 19 Feb 24
Pracuję z firmą od ponad 1,5 roku i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kto chcę swoją firmę wnieść na wyższy poziom.Dzięki firmie Wykreowani praktycznie już w pierwszym miesiącu współpracy udało się pozyskać nowych klientów.Moja strona do tej pory widnieje wysoko w Google i większość reklam przynosi zamierzony efekt.Polecam!
Stary FolwarkStary Folwark
14:27 19 Jan 24
Polecam firmę. Dziękuje za dobre warunki współpracy, cierpliwość i polepszenie wyników.
Daria Bielenin-PaleckaDaria Bielenin-Palecka
10:57 05 Dec 23
Z Wykreowanymi współpracuję już od kilku lat - z czystym sumieniem mogę polecić jako rzetelny, uczciwy zespół, z indywidualnym i całościowym podejściem do potrzeb i możliwości klienta :)
social tigersocial tiger
09:05 24 Nov 23
Andrzej to świetny człowiek, pracujemy już jakiś czas i mogę przyznać, że jest osobą słowną i zna się na rzeczy.Polecam, jeśli chcesz rozwinąć swój biznes
Katarzyna NajgebaurKatarzyna Najgebaur
21:09 08 Nov 23
Bardzo profesjonalna firma, dobry kontakt i szybka realizacja. Wszystko na plus, gorąco polecam!
Maja ZiółkowskaMaja Ziółkowska
21:17 03 Nov 23
Zdecydowanie polecam, bardzo profesjonalne i innowacyjne podejście, duże doświadczenie w branży i cenne uwagi pomogły mojej firmie:
MichałMichał
08:13 23 Sep 23
Niestety potwierdzam poprzednie komentarze. Pan Andrzej mydli oczy i prosi o szanse na naprawienie sytuacji, budżet nie duży bo 3000zł miesięcznie. W moim przypadku brak leadów lub same śmieciowe.Co gorsza, kampania SEM (google ads) miała być prowadzona na naszym koncie, teraz Pan Andrzej ściemnia, że nie może odpiąć profilu płatności bo musi wysłać list do google (sic).Praktycznie wyrzucone pieniądze w błoto, dałem im wolną rękę, pieniądze i niestety nic z tego nie wyciągnęli.Teraz jestem na etapie procesowania skargi na partnera google (zobaczymy czy oni są w ogóle ich partnerem).Omijać szerokim łukiem.Edit po odpowiedzi:Zrzucanie połączeń, brak kontaktu, zaraz wejdzie post na LinkedIn bo Pan właściciel przekroczył granicę biznesową. To już nie jest tylko brak efektów ale złamanie wszelkich zasad współpracy ...
Łukasz BerskiŁukasz Berski
18:15 06 Sep 23
Współpracujemy od prawie 2 lat i jestem mega zadowolony. Wysokie kompetencje – zwłaszcza w tak trudnym temacie jak branża finansowa w B2B – pomogły nam zwiększyć sprzedaż. Obsługa, raportowanie i komunikacja na 5! POLECAM :)
Sylwester RogińskiSylwester Rogiński
09:27 30 Aug 23
W moim przypadku firma się nie sprawdziła :) nie wywiązywanie się z umówionej strategii. Teksty słabej jakości wysyłane z opóźnieniem. O wszystko trzeba było się prosić. Może porostu nie byłem wartościowym klientem dla tej firmy .Edit: co do odpowiedzi na moja opinie.Brak komunikacji i problem z komunikacja był od samego początku.Strona została w gorszym stanie i z błędami których nie było przed współpraca z wami.Co do waszej odpowiedzi to :) dalej nikt się nie skontaktował.Nowa firma seo naprawiła wasze błędy w ciągu jednego dnia a wy mieliście z tym problem przez 4 miesiące . Komunikacja w nowej firmie jest tez na zupełnie innym poziomie . Pieniądze wyrzucone w błoto .Jestem w szoku skąd tak dużo u was pozytywnych opinii.Czuje się oszukany :)
Bernard RóźańskiBernard Róźański
18:51 21 Dec 22
Niby człowiek wiedział że umie internety ale jednak z pozycjonowania to tylko wykreowani. Miło, sympatycznie z uśmiechem, a człowiek może spać spokojnie. Dziękuje za zrozumienie i pomoc!
Piotr WolniewiczPiotr Wolniewicz
10:12 19 Dec 22
Pozycjonowanie na bardzo dobrym poziomie, super kontakt oraz dobre, oczekiwane rezultaty w postaci wysokich pozycji. Firma godna polecenia.
Artur RusekArtur Rusek
20:32 08 Nov 22
Współpracę z firmą wykreowani oceniam bardzo wysoko.Szybka reakcja pracowników na zgłaszane tematy, bardzo fajna obsługa.Młody, dynamiczny zespół.Polecam.
Auto TeamAuto Team
07:20 26 Nov 20
Z agencją Wykreowani współpracujemy od 6 lat w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej. W zależności od sezonu zmieniamy strategię działań dla naszej firmy w Internecie, o czym jesteśmy informowani na bieżąco. Komunikacja z Wykreowanymi jest płynna – szybko reagują na maile i nasze telefony. Co więcej, regularnie informują nas o zmianach w Google i o propozycjach swoich rozwiązań, które już nie raz pomogły nam utrzymać wysokie pozycje. Wyjaśniają wszystkie kwestie również te najbardziej zawiłe związane z SEO. Dzięki temu zdobywamy wiedzę, która pomaga nam, jako marce lepiej poruszać się w Internecie. Jesteśmy zadowoleni i z przyjemnością polecamy usługi agencji Wykreowani naszym partnerom i klientom.
Piorun112Piorun112
06:06 26 Nov 20
Cieszę się, że trafiłem na Wykreowanych. Miałem wątpliwą przyjemność korzystać z usług innej firmy. Tutaj każde zadanie było realizowane bardzo szybko i według planu, a pan Andrzej potrafił wszystko dobrze wyjaśnić i nie było problemów z kolejnymi ustaleniami. Gorąco polecam każdemu kto prowadzi biznes w sieci i zależy mu na jak najlepszej widoczności w internecie i obsłudze na najwyższym poziomie.
js_loader

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak możemy się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!