Kampanie Google Adwords, reklama Facebook Ads - Gorzów Wielkopolski

SEM Gorzów Wielkopolski

Rozwój nowoczesnych technologii to proces, który ma ogromny wpływ na różnorodne aspekty naszego życia, także zawodowe. Coraz więcej firm przenosi lub rozszerza swój biznes na przestrzeń internetową, wychodząc tym samym naprzeciw stale rosnącym potrzebom współczesnych konsumentów. Dziś trudno już znaleźć firmy – zwłaszcza w niektórych branżach – nieposiadające własnej witryny w internecie. Chcąc skutecznie rywalizować z konkurencją konieczne jest więc dopasowanie się do współczesnego świata i pojawienie się w sieci. Samo posiadanie firmowej strony internetowej to jednak nie wszystko. Na sukces Twojego biznesu składa się o wiele więcej.

Rola profesjonalnej optymalizacji strony internetowej

Ogrom konkurencji w sieci sprawia, że aby mieć możliwość skutecznego dotarcia do potencjalnych klientów, konieczne jest także przeprowadzenie szeroko zakrojonych działań optymalizacyjnych. Skuteczne pozycjonowanie strony pozwala przede wszystkim na poprawę jej pozycji w wynikach wyszukiwarki internetowej. Odpowiednio wypozycjonowana strona wyświetla się w wysoko po wpisaniu wybranej, związanej z nią frazy.

Tylko prawidłowo zoptymalizowana pod kątem wyszukiwania strona ma realne szanse na wybicie się, wyróżnienie na tle konkurencji, a co za tym idzie, pozyskanie odpowiedniej liczby klientów i zyski.

SEM a SEO

Często wszystkie działania optymalizacyjne mylnie opisywane są jako SEO. Warto jednak wiedzieć, że skrót ten nie jest jednoznaczny z SEM. Search Engine Marketing jest bowiem pojęciem szerszym, niż Search Engine Optimization. Działania SEO stanowią więc jedynie część szeroko zakrojonych działań SEM.

SEM Gorzów Wielkopolski. Czym dokładnie jest pozycjonowanie?

Pod tajemniczym skrótem SEM kryje się pełna nazwa procesu, czyli Search Engine Marketing, którą przetłumaczyć można jako marketing w wyszukiwarkach internetowych. Proces ten obejmuje szereg różnorodnych działań, mających na celu zwiększenie widoczności witryny w sieci.

SEM obejmuje zarówno działania bezpłatne – określane jako SEO jak i prowadzenie płatnych kampanii promocyjnych, najczęściej opisywanych jako PPC. Na wysokie wyniki strony składają się więc kampanie Google Ads, jak również Facebook Ads, techniczna optymalizacja budowy witryny, linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne oraz tworzenie oraz publikacja angażujących, czytelnych dla algorytmów wyszukiwarek, treści.

Pozycjonowanie stron internetowych, czyli SEM, można w prosty sposób opisać krótkim i czytelnym wzorem: SEM = SEO + PPC. Podczas gdy rozwinięcie skrótu SEO jest znacznie powszechniej znane, skrót PPC, oznaczający płatne kampanie optymalizacyjne nie jest tak dobrze rozpoznawalny. Co dokładnie oznacza? Kryje się pod nim angielska nazwa Pay per click, czyli płatne za jedno kliknięcie. Płatna kampania, dzięki której strona pokazuje się wysoko w wynikach wyszukiwania, zawsze opisywana jest jako reklama, a jej rozliczenie zależne jest od ilości tak zwanych kliknięć, czyli wejść w witrynę.

Pozycjonowanie Gorzów Wielkopolski i okolice

Jeżeli prowadzisz swój biznes w Gorzowie Wielkopolskim lub okolicach i zależy Ci na profesjonalnym wypozycjonowaniu swojej firmowej strony internetowej, zgłoś się do nas! Jesteśmy doświadczoną agencją, która od lat zajmuje się optymalizacją stron dla naszych klientów. Skutecznie pomagamy w pozycjonowaniu firmowych stron internetowych klientów z Gorzowa Wielkopolskiego, jak i z innych lokalizacji.

Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, posiadający odpowiednią wiedzę i umiejętności. Każdy z nich skutecznie zajmuje się poszczególnymi czynnościami, które składają się na optymalizacyjny sukces witryny. Nasze działania obejmują zarówno bezpłatne, jak i płatne czynności. Rozpoczynamy od przeprowadzenia szczegółowego audytu istniejącej strony internetowej, który pozwala nam na określenie ewentualnych błędów i zagrożeń, jak również możliwości i potencjału firmy oraz jej witryny. Na podstawie uzyskanych informacji możemy zaplanować, a następnie wdrożyć indywidualny dla każdego klienta plan działania. Składa się na to poprawa wewnętrznej struktury strony, jej responsywności, czytelności oraz czasu ładowania każdej z podstron, stworzenie odpowiednich, zawierających właściwe słowa kluczowe treści oraz linkowanie zewnętrzne i wewnętrzne. Nie zapominamy także o płatnych kampaniach, które po konsultacji z klientem przeprowadzamy regularnie, w sposób określony w warunkach współpracy.

Aby zbudować odpowiednią pozycję i widoczność firmy w sieci nierzadko tworzymy także firmowe profile w mediach społecznościowych, a następnie przeprowadzamy w nich działania bezpłatne oraz płatne.

SEM Gorzów Wielkopolski. Pozycjonowanie to proces

W naszej agencji doskonale znamy wszystkie prawidłowości, którymi rządzi się pozycjonowanie stron internetowych. Dlatego też wiemy, jak ważne są początkowe działania optymalizacyjne, jak również ich kontynuacja i ciągłość. Konsekwentnie prowadzone czynności pozwolą na utrzymanie uzyskanych wyników, a co za tym idzie, stałej widoczności i regularnego przypływu potencjalnych klientów.

W związku z tym, z każdym z naszych klientów pozostajemy w stałym kontakcie, aby móc na bieżąco wprowadzać w życie niezbędne działania, jak również raportować wyniki dotychczasowych czynności. Naszym zadaniem jest również stałe monitorowanie działań konkurencji, tak aby móc zawsze być o krok przed nią.

Warto mieć na uwadze fakt, iż nieprawidłowo i nieumiejętnie prowadzone działania optymalizacyjne mogą przynieść skutki odwrotne do zamierzonych. Amatorskie kroki mogą bowiem przyczynić się do spadku Twojej pozycji w wyszukiwarce, a tym samym zdecydowanie zaszkodzić Twojemu biznesowi. Profesjonalne pozycjonowanie firmowej strony internetowej to złożony i czasochłonny proces. Warto więc zaufać profesjonalistom i oddać się w ich ręce. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja strona zostanie w odpowiedni sposób zoptymalizowana, podczas gdy Ty zyskasz więcej cennego czasu, który możesz poświęcić na inne aspekty rozwoju swojego biznesu.

Firmy,

Które nam zaufały

Jakub Matusik
Jakub Matusik
2022-04-02
Adam
Adam
2021-12-12
Uczciwe warunki
Seb eK
Seb eK
2021-11-24
Po ponad rocznej współpracy zdecydowanie należy się 5 gwiazdek. Polecam!
Damian Wroński
Damian Wroński
2021-10-13
Są dobrzy w tym co robią, współpraca to czysta przyjemność! Polecam
Wojciech Jabłoński
Wojciech Jabłoński
2021-10-04
Pełen profesjonalizm od samego początku. Jedyna firma która podeszła do tematu na 100% po 3 miesiącach widzimy progres w pozycjonowaniu. Polecam :)
Kasia Matuszewska
Kasia Matuszewska
2021-10-02
Wiedza i doświadczenie. Fantastyczne podejście do klienta. Super ludzie, którzy dbają o Twój budżet. Polecam jeśli wcześniej nie miałeś dobrych doświadczeń, agencja ciągnęła kasę a efektów nie było. Wykreowani to odczarują
Krystian Rokicki
Krystian Rokicki
2021-09-22
Kwapcia 420
Kwapcia 420
2021-09-22
Jakub Świderski
Jakub Świderski
2021-09-22
Mega doświadczenie i wiedza. Dostałem dokładnie to, czego moja firma potrzebowała. Zrozumiałem na czym polegały błędy, rozumiem teraz nad czym pracować i w którym kierunku się rozwijać. Dziękuję
Natalia J
Natalia J
2021-07-22

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!