Kampanie Google, FB ADS, reklama na Facebooku - Katowice

Skuteczne kampanie Google Ads oraz Facebook Ads – Katowice i okolice

Kampanie Facebook Ads i Google Ads to skuteczna forma promocji zarówno dla firm o zasięgu ogólnopolskim, jak i dla lokalnych biznesów. Płatne reklamy to obok pozycjonowania strony www ważny element strategii marketingowej. Nie możesz jej pominąć, ponieważ znacznie ograniczy to zasięg Twoich działań. Dlatego nasza agencja reklamowa oferuje kompleksowe wsparcie dla klientów z Katowic i okolic. Przeprowadzimy dla Ciebie skutecznie kampanie Google Ads i Facebook Ads, których efektem będzie wzrost wartościowego ruchu na stronie, zwiększenie rozpoznawalności marki oraz większa liczba zapytań i zamówień. Zapewniamy indywidualne podejście dostosowane do branży i grupy docelowej. Działamy w sposób kompleksowy. Przygotowujemy strategię marketingową i konsekwentnie realizujemy jej kolejne punkty.

Dlaczego warto postawić na reklamy Google AdWords?

Odpowiednio skonfigurowane reklamy Google Ads pozwalają w prosty i szybki sposób dotrzeć do grupy potencjalnych klientów. Jest to jedna z najbardziej skutecznych form promocji w Internecie. Przygotujemy dla Twojej firmy kampanie Google Ads, dzięki którym:

 • przekaz reklamowy dotrze do potencjalnych klientów natychmiast po uruchomieniu kampanii,
 • możesz zawęzić grupę odbiorców np. do mieszkańców Katowic potencjalnie zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami,
 • masz wybór wielu form reklamy,
 • zyskujesz elastyczność konfiguracji kampanii Google Ads,
 • otrzymujesz szczegółową analizę efektów oraz opłacalności kampanii.

To pokazuje, że Reklamy Google Adwords działają szybko i precyzyjnie. Dzięki temu masz gwarancję wysokiej skuteczności bez konieczności wydawania dużych środków.

Główne cele rodzaje i efekty kampanii Google Ads

Przygotowując kampanię Google Adwords, możesz określić różne cele do osiągnięcia za pomocą reklam. Dzięki Google Ads masz szansę:

 • budować zasięg oraz świadomość marki,
 • pozyskiwać tzw. leady sprzedażowe (zapytania, zamówienia),
 • aktywnie sprzedawać produkty i usługi,
 • zwiększyć ruch na stronie internetowej lub w sklepie online,
 • promować aplikację na urządzenia mobilne.

Nasi specjaliści pomogą Ci określić cele, które przyniosą największe korzyści dla Twojego biznesu. Dla klientów z Katowic prowadzimy spersonalizowane działania, które obejmują:

 • kampanie produktowe dedykowane dla sklepów internetowych,
 • kampanie SEM rozliczane w modelu Pay Per Click,
 • banery reklamowe Google Display Network na stronie internetowej,
 • kampanie wykorzystujące tzw. Machine Learning (inteligentne reklamy produktowe),
 • kampanie wideo na YouTube oraz w serwisach partnerskich,
 • kampanie remarketingowe.

Nie musisz korzystać ze wszystkich dostępnych rozwiązań. Wybierzemy dla Ciebie najefektywniejsze reklamy Google AdWords. Po zakończeniu kampanii przeanalizujemy wyniki, aby udoskonalić kolejne etapy działań reklamowych. Dla Twojej firmy oznacza to sukcesywne postępy w dotarciu do potencjalnych klientów.

Główne cele, rodzaje i efekty kampanii Facebook Ads

Obecność Twojej firmy w Social Media to wręcz obowiązek. Obecnie proces budowania świadomości marki odbywa się głównie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Reklamy Facebook Ads mogą pomóc Twojej firmie w stworzeniu lojalnej społeczności odbiorców, którzy nie tylko skorzystają z oferty firmy, ale przede wszystkim będą ją promować.

Facebook Ads może przynieść Twojej firmie realne korzyści. Na tej liście warto wymienić:

 • zwiększenie zasięgu Twojego profilu w social media,
 • pozyskiwanie leadów sprzedażowych,
 • przekierowanie ruchu z Social Media na stronę firmową lub do sklepu online,
 • sprzedaż oferowanych przez Ciebie produktów lub usług.

Podobnie jak kampanie Google Ads reklama na Facebooku również może mieć zróżnicowaną formę. Pomożemy Ci określić cele kampanii:

 • promocja postów,
 • pozyskiwanie leadów,
 • zwiększenie zasięgu fanpage,
 • remarketing,
 • kampanie sprzedażowe,
 • kampanie Messenger.

Aby wdrożyć konkretne działania, najpierw przeanalizujemy dotychczasową obecność Twojej marki w mediach społecznościowych. Dzięki tej weryfikacji dowiemy się, jakie elementy wymagają poprawy dla uzyskania większej efektywności. Następnie przygotujemy strategię dostosowaną do potrzeb Twojej firmy. Skupimy się na profilu działalności firmy oraz grupie odbiorców. Jeśli chcesz dotrzeć do potencjalnych klientów z Katowic i okolic, to skoncentrujemy się na tej lokalizacji. Nasi specjaliści odpowiednio skonfigurują kampanie Facebook Ads, przygotują grafiki i treści do publikacji.

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jakie możemy podnieść efektywność Twojej sprzedaży. Dzięki Google Ads i Facebook Ads zbudujemy wizerunek marki i pozyskamy dla Ciebie klientów z Katowic i okolic.

Firmy,

Które nam zaufały

Wykreowani
4.9
Na podstawie 89 opinii
powered by Google
Katarzyna NajgebaurKatarzyna Najgebaur
21:09 08 Nov 23
Bardzo profesjonalna firma, dobry kontakt i szybka realizacja. Wszystko na plus, gorąco polecam!
Maja ZiółkowskaMaja Ziółkowska
21:17 03 Nov 23
Zdecydowanie polecam, bardzo profesjonalne i innowacyjne podejście, duże doświadczenie w branży i cenne uwagi pomogły mojej firmie:
MichałMichał
08:13 23 Sep 23
Niestety potwierdzam poprzednie komentarze. Pan Andrzej mydli oczy i prosi o szanse na naprawienie sytuacji, budżet nie duży bo 3000zł miesięcznie. W moim przypadku brak leadów lub same śmieciowe.Co gorsza, kampania SEM (google ads) miała być prowadzona na naszym koncie, teraz Pan Andrzej ściemnia, że nie może odpiąć profilu płatności bo musi wysłać list do google (sic).Praktycznie wyrzucone pieniądze w błoto, dałem im wolną rękę, pieniądze i niestety nic z tego nie wyciągnęli.Teraz jestem na etapie procesowania skargi na partnera google (zobaczymy czy oni są w ogóle ich partnerem).Omijać szerokim łukiem.Edit po odpowiedzi:Zrzucanie połączeń, brak kontaktu, zaraz wejdzie post na LinkedIn bo Pan właściciel przekroczył granicę biznesową. To już nie jest tylko brak efektów ale złamanie wszelkich zasad współpracy ...
Łukasz BerskiŁukasz Berski
18:15 06 Sep 23
Współpracujemy od prawie 2 lat i jestem mega zadowolony. Wysokie kompetencje – zwłaszcza w tak trudnym temacie jak branża finansowa w B2B – pomogły nam zwiększyć sprzedaż. Obsługa, raportowanie i komunikacja na 5! POLECAM :)
Sylwester RogińskiSylwester Rogiński
09:27 30 Aug 23
W moim przypadku firma się nie sprawdziła :) nie wywiązywanie się z umówionej strategii. Teksty słabej jakości wysyłane z opóźnieniem. O wszystko trzeba było się prosić. Może porostu nie byłem wartościowym klientem dla tej firmy .Edit: co do odpowiedzi na moja opinie.Brak komunikacji i problem z komunikacja był od samego początku.Strona została w gorszym stanie i z błędami których nie było przed współpraca z wami.Co do waszej odpowiedzi to :) dalej nikt się nie skontaktował.Nowa firma seo naprawiła wasze błędy w ciągu jednego dnia a wy mieliście z tym problem przez 4 miesiące . Komunikacja w nowej firmie jest tez na zupełnie innym poziomie . Pieniądze wyrzucone w błoto .Jestem w szoku skąd tak dużo u was pozytywnych opinii.Czuje się oszukany :)
Bernard RóźańskiBernard Róźański
18:51 21 Dec 22
Niby człowiek wiedział że umie internety ale jednak z pozycjonowania to tylko wykreowani. Miło, sympatycznie z uśmiechem, a człowiek może spać spokojnie. Dziękuje za zrozumienie i pomoc!
Piotr WolniewiczPiotr Wolniewicz
10:12 19 Dec 22
Pozycjonowanie na bardzo dobrym poziomie, super kontakt oraz dobre, oczekiwane rezultaty w postaci wysokich pozycji. Firma godna polecenia.
Artur RusekArtur Rusek
20:32 08 Nov 22
Współpracę z firmą wykreowani oceniam bardzo wysoko.Szybka reakcja pracowników na zgłaszane tematy, bardzo fajna obsługa.Młody, dynamiczny zespół.Polecam.
Auto TeamAuto Team
07:20 26 Nov 20
Z agencją Wykreowani współpracujemy od 6 lat w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej. W zależności od sezonu zmieniamy strategię działań dla naszej firmy w Internecie, o czym jesteśmy informowani na bieżąco. Komunikacja z Wykreowanymi jest płynna – szybko reagują na maile i nasze telefony. Co więcej, regularnie informują nas o zmianach w Google i o propozycjach swoich rozwiązań, które już nie raz pomogły nam utrzymać wysokie pozycje. Wyjaśniają wszystkie kwestie również te najbardziej zawiłe związane z SEO. Dzięki temu zdobywamy wiedzę, która pomaga nam, jako marce lepiej poruszać się w Internecie. Jesteśmy zadowoleni i z przyjemnością polecamy usługi agencji Wykreowani naszym partnerom i klientom.
Piorun112Piorun112
06:06 26 Nov 20
Cieszę się, że trafiłem na Wykreowanych. Miałem wątpliwą przyjemność korzystać z usług innej firmy. Tutaj każde zadanie było realizowane bardzo szybko i według planu, a pan Andrzej potrafił wszystko dobrze wyjaśnić i nie było problemów z kolejnymi ustaleniami. Gorąco polecam każdemu kto prowadzi biznes w sieci i zależy mu na jak najlepszej widoczności w internecie i obsłudze na najwyższym poziomie.
js_loader

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!