Reklamy Google Ads - kampanie dopasowane do biznesu - Kampanie ADS Marki

Jeżeli chcesz promować swoją markę w internecie, to usługa Google Ads i Facebook ADS jest dla Ciebie. Dzięki naszym profesjonalnym kampaniom reklamowym możesz skutecznie dotrzeć do swojej grupy docelowej, korzystając z precyzyjnego targetowania i optymalizacji kosztów.


Bezpłatna konsultacja

Profesjonalny SEM – Marki

Wiele osób posiadających firmowe strony internetowe zadaje sobie pytanie: co składa się na sukces biznesu w sieci? Odpowiedź na to pytanie może być naprawdę długa i złożona, zależna od specyfiki rynku oraz branży. Absolutną podstawą w niemal każdym przypadku jest jednak posiadanie profesjonalnej strony internetowej oraz jej odpowiednie zoptymalizowanie.

Nasza agencja, czyli doświadczony, profesjonalny i pełen zapału zespół, od lat zajmuje się optymalizacją internetowych stron firmowych, pomagając swoim klientom w dotarciu do szerszego grona odbiorców. Zarówno nasi klienci z Marek, jak i okolic otrzymują od nas profesjonalną pomoc w zakresie szeroko pojętego pozycjonowania.

Sprawdź nasze usługi i specjalizacje

Zobacz, jakie narzędzia wykorzystujemy do pozyskiwania klientów dla Twojego biznesu.

Czym jest pozycjonowanie SEM?

SEM to skrót od angielskiej nazwy Search Engine Marketing, którą tłumaczy się jako marketing w wyszukiwarkach. SEM to szeroki zakres działań, mających na celu wzmocnienie oraz utrzymanie pożądanej pozycji strony w wynikach wyszukiwarek internetowych.

Na SEM składają się zarówno działania bezpłatne, czyli to, co kryje się pod nazwą SEO, jak również płatne kampanie optymalizacyjne PPC. Kompleksowe połączenie działań z obu tych zakresów pozwala na osiągnięcie satysfakcjonujących wyników.

Marketing w wyszukiwarkach internetowych to zarówno początkowe, wstępne działania, jak również ciągłe prowadzenie procesów optymalizacyjnych oraz ich analiza i ulepszanie. Współpracę, mającą na celu profesjonalną optymalizację strony, najczęściej rozpoczyna się od szczegółowego sprawdzenia witryny, czyli jej audytu. Specjaliści sprawdzają budowę strony oraz szukają ewentualnych błędów w jej strukturze, które mogłyby negatywnie wpłynąć na pozycję witryny w sieci. Po przeprowadzeniu dokładnego audytu wdrażane są kolejne czynności, takie jak seo copywriting, link building oraz płatne kampanie Google Ads i Facebook Ads.

Skuteczny SEM – Marki i okolice

Skuteczna optymalizacja firmowej strony internetowej to cały szereg rozmaitych działań. Bardzo ważne jest umiejętne ich prowadzenie i unikanie błędów, które mogłyby przynieść efekty dokładnie odwrotne od zamierzonych. Chcąc w odpowiedni sposób wypozycjonować swoją firmę w sieci, warto powierzyć zadania optymalizacyjne profesjonalnej agencji, która kompleksowo zajmie się Twoją stroną, podczas gdy Ty będziesz mógł poświęcić zaoszczędzony czas na pozostałe aspekty rozwoju swojego biznesu lub odpoczynek.

Jako profesjonaliści z wieloletnim stażem jesteśmy w stanie zagwarantować Ci pełną fachowość i skuteczność naszych działań. Każdą z najważniejszych czynności optymalizacyjnych powierzamy naszym specjalistom, którzy dzięki swoim umiejętnościom i wiedzy są w stanie wyprowadzić na szczyt wyszukiwań niemal każdą firmę.

Co więcej, nasza współpraca nie kończy się po osiągnięciu pożądanej, wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwarek. Pozostajemy z Tobą na długo, utrzymując stały kontakt i regularnie działając. Wiemy, że samo osiągnięcie celu, w przypadku pozycjonowania nie wystarczy; konieczne jest bowiem stałe pracowanie nad utrzymaniem danej pozycji, ulepszanie swojej strategii, analiza wyników, jak również monitorowanie działań konkurencji. To wszystko zrobimy dla Ciebie i Twojej firmowej strony internetowej!

O nic się nie martwisz

– wiemy, że jako przedsiębiorca nie masz za wiele czasu, dlatego wszystkie prace bierzemy na siebie. Od zmian na stronie aż do przygotowania treści. Ty tylko akceptujesz.

Masz pełną opiekę

- wiemy, że temat pozycjonowania może być dla Ciebie obcy, dlatego podpowiemy kto jest Twoim klientem, jak wyszukuje Twoich usług w Internecie i jak do niego najlepiej dotrzeć.

Bez zobowiązań

To nie związek na całe życie, żeby podpisywać długoterminowe umowy. Chociaż będziemy dumni jeśli, tak jak inni nasi klienci, będziesz z nami przez długie lata.

Firmy,

Które nam zaufały

Wykreowani
4.9
Na podstawie 101 opinii
powered by Google
Jakub LisiakJakub Lisiak
20:38 19 Feb 24
Pracuję z firmą od ponad 1,5 roku i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kto chcę swoją firmę wnieść na wyższy poziom.Dzięki firmie Wykreowani praktycznie już w pierwszym miesiącu współpracy udało się pozyskać nowych klientów.Moja strona do tej pory widnieje wysoko w Google i większość reklam przynosi zamierzony efekt.Polecam!
Stary FolwarkStary Folwark
14:27 19 Jan 24
Polecam firmę. Dziękuje za dobre warunki współpracy, cierpliwość i polepszenie wyników.
Daria Bielenin-PaleckaDaria Bielenin-Palecka
10:57 05 Dec 23
Z Wykreowanymi współpracuję już od kilku lat - z czystym sumieniem mogę polecić jako rzetelny, uczciwy zespół, z indywidualnym i całościowym podejściem do potrzeb i możliwości klienta :)
social tigersocial tiger
09:05 24 Nov 23
Andrzej to świetny człowiek, pracujemy już jakiś czas i mogę przyznać, że jest osobą słowną i zna się na rzeczy.Polecam, jeśli chcesz rozwinąć swój biznes
Katarzyna NajgebaurKatarzyna Najgebaur
21:09 08 Nov 23
Bardzo profesjonalna firma, dobry kontakt i szybka realizacja. Wszystko na plus, gorąco polecam!
Maja ZiółkowskaMaja Ziółkowska
21:17 03 Nov 23
Zdecydowanie polecam, bardzo profesjonalne i innowacyjne podejście, duże doświadczenie w branży i cenne uwagi pomogły mojej firmie:
MichałMichał
08:13 23 Sep 23
Niestety potwierdzam poprzednie komentarze. Pan Andrzej mydli oczy i prosi o szanse na naprawienie sytuacji, budżet nie duży bo 3000zł miesięcznie. W moim przypadku brak leadów lub same śmieciowe.Co gorsza, kampania SEM (google ads) miała być prowadzona na naszym koncie, teraz Pan Andrzej ściemnia, że nie może odpiąć profilu płatności bo musi wysłać list do google (sic).Praktycznie wyrzucone pieniądze w błoto, dałem im wolną rękę, pieniądze i niestety nic z tego nie wyciągnęli.Teraz jestem na etapie procesowania skargi na partnera google (zobaczymy czy oni są w ogóle ich partnerem).Omijać szerokim łukiem.Edit po odpowiedzi:Zrzucanie połączeń, brak kontaktu, zaraz wejdzie post na LinkedIn bo Pan właściciel przekroczył granicę biznesową. To już nie jest tylko brak efektów ale złamanie wszelkich zasad współpracy ...
Łukasz BerskiŁukasz Berski
18:15 06 Sep 23
Współpracujemy od prawie 2 lat i jestem mega zadowolony. Wysokie kompetencje – zwłaszcza w tak trudnym temacie jak branża finansowa w B2B – pomogły nam zwiększyć sprzedaż. Obsługa, raportowanie i komunikacja na 5! POLECAM :)
Sylwester RogińskiSylwester Rogiński
09:27 30 Aug 23
W moim przypadku firma się nie sprawdziła :) nie wywiązywanie się z umówionej strategii. Teksty słabej jakości wysyłane z opóźnieniem. O wszystko trzeba było się prosić. Może porostu nie byłem wartościowym klientem dla tej firmy .Edit: co do odpowiedzi na moja opinie.Brak komunikacji i problem z komunikacja był od samego początku.Strona została w gorszym stanie i z błędami których nie było przed współpraca z wami.Co do waszej odpowiedzi to :) dalej nikt się nie skontaktował.Nowa firma seo naprawiła wasze błędy w ciągu jednego dnia a wy mieliście z tym problem przez 4 miesiące . Komunikacja w nowej firmie jest tez na zupełnie innym poziomie . Pieniądze wyrzucone w błoto .Jestem w szoku skąd tak dużo u was pozytywnych opinii.Czuje się oszukany :)
Bernard RóźańskiBernard Róźański
18:51 21 Dec 22
Niby człowiek wiedział że umie internety ale jednak z pozycjonowania to tylko wykreowani. Miło, sympatycznie z uśmiechem, a człowiek może spać spokojnie. Dziękuje za zrozumienie i pomoc!
Piotr WolniewiczPiotr Wolniewicz
10:12 19 Dec 22
Pozycjonowanie na bardzo dobrym poziomie, super kontakt oraz dobre, oczekiwane rezultaty w postaci wysokich pozycji. Firma godna polecenia.
Artur RusekArtur Rusek
20:32 08 Nov 22
Współpracę z firmą wykreowani oceniam bardzo wysoko.Szybka reakcja pracowników na zgłaszane tematy, bardzo fajna obsługa.Młody, dynamiczny zespół.Polecam.
Auto TeamAuto Team
07:20 26 Nov 20
Z agencją Wykreowani współpracujemy od 6 lat w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej. W zależności od sezonu zmieniamy strategię działań dla naszej firmy w Internecie, o czym jesteśmy informowani na bieżąco. Komunikacja z Wykreowanymi jest płynna – szybko reagują na maile i nasze telefony. Co więcej, regularnie informują nas o zmianach w Google i o propozycjach swoich rozwiązań, które już nie raz pomogły nam utrzymać wysokie pozycje. Wyjaśniają wszystkie kwestie również te najbardziej zawiłe związane z SEO. Dzięki temu zdobywamy wiedzę, która pomaga nam, jako marce lepiej poruszać się w Internecie. Jesteśmy zadowoleni i z przyjemnością polecamy usługi agencji Wykreowani naszym partnerom i klientom.
Piorun112Piorun112
06:06 26 Nov 20
Cieszę się, że trafiłem na Wykreowanych. Miałem wątpliwą przyjemność korzystać z usług innej firmy. Tutaj każde zadanie było realizowane bardzo szybko i według planu, a pan Andrzej potrafił wszystko dobrze wyjaśnić i nie było problemów z kolejnymi ustaleniami. Gorąco polecam każdemu kto prowadzi biznes w sieci i zależy mu na jak najlepszej widoczności w internecie i obsłudze na najwyższym poziomie.
js_loader

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak możemy się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!