Kampanie Facebook, Google Ads. Reklama internetowa - Marki

Profesjonalny SEM – Marki

Wiele osób posiadających firmowe strony internetowe zadaje sobie pytanie: co składa się na sukces biznesu w sieci? Odpowiedź na to pytanie może być naprawdę długa i złożona, zależna od specyfiki rynku oraz branży. Absolutną podstawą w niemal każdym przypadku jest jednak posiadanie profesjonalnej strony internetowej oraz jej odpowiednie zoptymalizowanie.

Nasza agencja, czyli doświadczony, profesjonalny i pełen zapału zespół, od lat zajmuje się optymalizacją internetowych stron firmowych, pomagając swoim klientom w dotarciu do szerszego grona odbiorców. Zarówno nasi klienci z Marek, jak i okolic otrzymują od nas profesjonalną pomoc w zakresie szeroko pojętego pozycjonowania.

Czym jest pozycjonowanie SEM?

SEM to skrót od angielskiej nazwy Search Engine Marketing, którą tłumaczy się jako marketing w wyszukiwarkach. SEM to szeroki zakres działań, mających na celu wzmocnienie oraz utrzymanie pożądanej pozycji strony w wynikach wyszukiwarek internetowych.

Na SEM składają się zarówno działania bezpłatne, czyli to, co kryje się pod nazwą SEO, jak również płatne kampanie optymalizacyjne PPC. Kompleksowe połączenie działań z obu tych zakresów pozwala na osiągnięcie satysfakcjonujących wyników.

Marketing w wyszukiwarkach internetowych to zarówno początkowe, wstępne działania, jak również ciągłe prowadzenie procesów optymalizacyjnych oraz ich analiza i ulepszanie. Współpracę, mającą na celu profesjonalną optymalizację strony, najczęściej rozpoczyna się od szczegółowego sprawdzenia witryny, czyli jej audytu. Specjaliści sprawdzają budowę strony oraz szukają ewentualnych błędów w jej strukturze, które mogłyby negatywnie wpłynąć na pozycję witryny w sieci. Po przeprowadzeniu dokładnego audytu wdrażane są kolejne czynności, takie jak seo copywriting, link building oraz płatne kampanie Google Ads i Facebook Ads.

Skuteczny SEM – Marki i okolice

Skuteczna optymalizacja firmowej strony internetowej to cały szereg rozmaitych działań. Bardzo ważne jest umiejętne ich prowadzenie i unikanie błędów, które mogłyby przynieść efekty dokładnie odwrotne od zamierzonych. Chcąc w odpowiedni sposób wypozycjonować swoją firmę w sieci, warto powierzyć zadania optymalizacyjne profesjonalnej agencji, która kompleksowo zajmie się Twoją stroną, podczas gdy Ty będziesz mógł poświęcić zaoszczędzony czas na pozostałe aspekty rozwoju swojego biznesu lub odpoczynek.

Jako profesjonaliści z wieloletnim stażem jesteśmy w stanie zagwarantować Ci pełną fachowość i skuteczność naszych działań. Każdą z najważniejszych czynności optymalizacyjnych powierzamy naszym specjalistom, którzy dzięki swoim umiejętnościom i wiedzy są w stanie wyprowadzić na szczyt wyszukiwań niemal każdą firmę.

Co więcej, nasza współpraca nie kończy się po osiągnięciu pożądanej, wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwarek. Pozostajemy z Tobą na długo, utrzymując stały kontakt i regularnie działając. Wiemy, że samo osiągnięcie celu, w przypadku pozycjonowania nie wystarczy; konieczne jest bowiem stałe pracowanie nad utrzymaniem danej pozycji, ulepszanie swojej strategii, analiza wyników, jak również monitorowanie działań konkurencji. To wszystko zrobimy dla Ciebie i Twojej firmowej strony internetowej!

Firmy,

Które nam zaufały

Historie Sukcesu

Czyli jak podnieśliśmy sprzedaż naszym klientom

Tanie Gadżety

Tanie-gadzety.com to producent i dystrybutor gadżetów reklamowych. Od 2015 roku jesteśmy odpowiedzialni za widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania (SEO) oraz kampanię Google Ads. W tym czasie: Zwiększyliśmy ruch ponad 5-krotnie. Wypozycjonwaliśmy ponad 1400 fraz do tzw. Top10 i cały czas pomagamy dostarczać setki konwersji miesięcznie.

Bizin

Bizin.pl to system do fakturowania i zarządzania firma online. Współpracujemy od 2016 roku. Jesteśmy odpowiedzialni za kampanię Google ads, promocję w Social Media oraz Pozycjonowanie. W tym czasie: – zwiększyliśmy ponad 3 krotnie ruch. Przetestowaliśmy i wdrożyliśmy kampanię You tube, Mailingową, Facebook Ads oraz Google ads. Wygenerowaliśmy dzięki temu przeszło 18000 konwersji!

Miś Gustaw

Gustaw.com.pl to producent dużych pluszowych maskotek. Od 2018 roku jesteśmy odpowiedzialni za strategie Seo oraz kampanię Google ads. W tym czasie – wypozycjonwalisny ponad 400 fraz od zera do top 10. Przygotowaliśmy i prowadzimy kampanię produktowe, dynamiczne kampanie w wyszukiwarce oraz remarketingowe. Udało nam się obniżyć ponad dwu-krotnie koszt konwersji.

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!