Reklama i kampanie Facebook Ads i Google Ads - Płock

Google i Facebook – twój środek do rozpoznawalności marki!

Google i Facebook to bardzo potężne narzędzia marketingowe, które mogą stać się kluczem do rozpoznawalności marki. Umiejętne stworzenie w nich kampanii reklamowych skutkuje większą rozpoznawalnością marki i zwiększoną sprzedażą. Aby odniosły sukces potrzebna jest wiedza i doświadczenie w tym zakresie. Agencja Wykreowani to potrafi i proponuje Ci skutecznie rozwiązania w zakresie kampanii Facebook i Google Ads dla firm w Płocku.

Jak skutecznie stworzyć kampanie facebook ads?

Facebook od wielu lat jest najpopularniejszym portalem społecznościowym w internecie. Możesz na nim nie tylko zawierać nowe znajomości czy chwalić się wypoczynkiem w Grecji, lecz przede wszystkim możesz na nim sprzedawać. Reklama na facebooku to ciężki orzech do zgryzienia dla wielu osób. Jednak jest to element, którego nie należy pomijać podczas tworzenia kampanii promocyjnej. Facebook to narzędzie, która pozwala dotrzeć bezpośrednio do grupy docelowej – trzeba tylko wiedzieć jak to zrobić.

Jeśli zależy Ci na skutecznej kampanii na facebooku, zgłoś się do nas. Działamy również na terenie Płocka i potrafimy znaleźć w mediach społecznościowych Twoich przyszłych klientów. Przekonało się o tym już ponad 400 firm! Zoptymalizujemy kampanie facebook ads w taki sposób, abyś mógł się zająć tym, co dla Ciebie najważniejsze: sprzedażą, rozwojem firmy, cieszeniem się z efektów.

Reklama na facebooku powinna być perfekcyjnie dopasowana i tym się zajmujemy. Sami ustawiamy wszystkie parametry, ustalamy grupę docelową, budżet i cel. A ten może być różny: sprzedaż, zapis na newsletter, odwiedziny witryny lub polubienie fanpage’a. Jest odpowiednia dla każdego rodzaju biznesu. Małe, średnie i duże firmy mogą odnieść sukces i stać się liderem wśród firmy z Płocka.

Reklamy Google adwords – dlaczego warto je stosować?

Kampanie Google ads rządzą się innymi prawami niż reklama na facebooku, ale podobnie jak na portalu społecznościowym wymagają wiedzy o tym, jak skutecznie przeprowadzić kampanię. Najważniejsze to sprawić, aby reklamy Google adwords były rentowne. Nasza agencja interaktywna z Płocka również i w tym zakresie posiada kompetencje.

 • stworzymy kampanię w Google dla Twojej firmy, która będzie bezpośrednią odpowiedzią na zapytania użytkowników.
 • opracujemy strategię, dzięki której zobaczysz wyniki w formie wzrostu sprzedaży, a nie tylko odwiedzin strony.
 • wybierzemy odpowiedni środek przekazu (reklama tekstowa lub karuzela graficzna).
 • zaoszczędzimy Twój czas i zajmiemy się tym za Ciebie!

 

Reklama na facebooku i kampanie Google ads dla firm z Płocka od Wykreowani – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Od wielu lat prowadzimy kampanie Google i facebook ads dla firm z Płocka i okolic. Za każdym razem dbamy o indywidualne podejście, robimy analizę potrzeb, sprawdzamy dotychczasowe efekty działań, wybieramy odpowiednie narzędzia i oszczędzamy Twój czas i pieniądze. Jeśli chcesz się przekonać, co możemy zrobić dla Ciebie, skontaktuj się z nami i umów na spotkanie w Płocku.

Firmy,

Które nam zaufały

Historie Sukcesu

Czyli jak podnieśliśmy sprzedaż naszym klientom

Tanie Gadżety

Tanie-gadzety.com to producent i dystrybutor gadżetów reklamowych. Od 2015 roku jesteśmy odpowiedzialni za widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania (SEO) oraz kampanię Google Ads. W tym czasie: Zwiększyliśmy ruch ponad 5-krotnie. Wypozycjonwaliśmy ponad 1400 fraz do tzw. Top10 i cały czas pomagamy dostarczać setki konwersji miesięcznie.

Bizin

Bizin.pl to system do fakturowania i zarządzania firma online. Współpracujemy od 2016 roku. Jesteśmy odpowiedzialni za kampanię Google ads, promocję w Social Media oraz Pozycjonowanie. W tym czasie: – zwiększyliśmy ponad 3 krotnie ruch. Przetestowaliśmy i wdrożyliśmy kampanię You tube, Mailingową, Facebook Ads oraz Google ads. Wygenerowaliśmy dzięki temu przeszło 18000 konwersji!

Miś Gustaw

Gustaw.com.pl to producent dużych pluszowych maskotek. Od 2018 roku jesteśmy odpowiedzialni za strategie Seo oraz kampanię Google ads. W tym czasie – wypozycjonwalisny ponad 400 fraz od zera do top 10. Przygotowaliśmy i prowadzimy kampanię produktowe, dynamiczne kampanie w wyszukiwarce oraz remarketingowe. Udało nam się obniżyć ponad dwu-krotnie koszt konwersji.

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!