Reklama i kampanie Facebook Ads i Google Ads - Płock

Google i Facebook – twój środek do rozpoznawalności marki!

Google i Facebook to bardzo potężne narzędzia marketingowe, które mogą stać się kluczem do rozpoznawalności marki. Umiejętne stworzenie w nich kampanii reklamowych skutkuje większą rozpoznawalnością marki i zwiększoną sprzedażą. Aby odniosły sukces potrzebna jest wiedza i doświadczenie w tym zakresie. Agencja Wykreowani to potrafi i proponuje Ci skutecznie rozwiązania w zakresie kampanii Facebook i Google Ads dla firm w Płocku.

Jak skutecznie stworzyć kampanie facebook ads?

Facebook od wielu lat jest najpopularniejszym portalem społecznościowym w internecie. Możesz na nim nie tylko zawierać nowe znajomości czy chwalić się wypoczynkiem w Grecji, lecz przede wszystkim możesz na nim sprzedawać. Reklama na facebooku to ciężki orzech do zgryzienia dla wielu osób. Jednak jest to element, którego nie należy pomijać podczas tworzenia kampanii promocyjnej. Facebook to narzędzie, która pozwala dotrzeć bezpośrednio do grupy docelowej – trzeba tylko wiedzieć jak to zrobić.

Jeśli zależy Ci na skutecznej kampanii na facebooku, zgłoś się do nas. Działamy również na terenie Płocka i potrafimy znaleźć w mediach społecznościowych Twoich przyszłych klientów. Przekonało się o tym już ponad 400 firm! Zoptymalizujemy kampanie facebook ads w taki sposób, abyś mógł się zająć tym, co dla Ciebie najważniejsze: sprzedażą, rozwojem firmy, cieszeniem się z efektów.

Reklama na facebooku powinna być perfekcyjnie dopasowana i tym się zajmujemy. Sami ustawiamy wszystkie parametry, ustalamy grupę docelową, budżet i cel. A ten może być różny: sprzedaż, zapis na newsletter, odwiedziny witryny lub polubienie fanpage’a. Jest odpowiednia dla każdego rodzaju biznesu. Małe, średnie i duże firmy mogą odnieść sukces i stać się liderem wśród firmy z Płocka.

Reklamy Google adwords – dlaczego warto je stosować?

Kampanie Google ads rządzą się innymi prawami niż reklama na facebooku, ale podobnie jak na portalu społecznościowym wymagają wiedzy o tym, jak skutecznie przeprowadzić kampanię. Najważniejsze to sprawić, aby reklamy Google adwords były rentowne. Nasza agencja interaktywna z Płocka również i w tym zakresie posiada kompetencje.

 • stworzymy kampanię w Google dla Twojej firmy, która będzie bezpośrednią odpowiedzią na zapytania użytkowników.
 • opracujemy strategię, dzięki której zobaczysz wyniki w formie wzrostu sprzedaży, a nie tylko odwiedzin strony.
 • wybierzemy odpowiedni środek przekazu (reklama tekstowa lub karuzela graficzna).
 • zaoszczędzimy Twój czas i zajmiemy się tym za Ciebie!

 

Reklama na facebooku i kampanie Google ads dla firm z Płocka od Wykreowani – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Od wielu lat prowadzimy kampanie Google i facebook ads dla firm z Płocka i okolic. Za każdym razem dbamy o indywidualne podejście, robimy analizę potrzeb, sprawdzamy dotychczasowe efekty działań, wybieramy odpowiednie narzędzia i oszczędzamy Twój czas i pieniądze. Jeśli chcesz się przekonać, co możemy zrobić dla Ciebie, skontaktuj się z nami i umów na spotkanie w Płocku.

Firmy,

Które nam zaufały

Wykreowani
5.0
Na podstawie 77 opinii
powered by Google
Bernard RóźańskiBernard Róźański
18:51 21 Dec 22
Niby człowiek wiedział że umie internety ale jednak z pozycjonowania to tylko wykreowani. Miło, sympatycznie z uśmiechem, a człowiek może spać spokojnie. Dziękuje za zrozumienie i pomoc!
Piotr WolniewiczPiotr Wolniewicz
10:12 19 Dec 22
Pozycjonowanie na bardzo dobrym poziomie, super kontakt oraz dobre, oczekiwane rezultaty w postaci wysokich pozycji. Firma godna polecenia.
Artur RusekArtur Rusek
20:32 08 Nov 22
Współpracę z firmą wykreowani oceniam bardzo wysoko.Szybka reakcja pracowników na zgłaszane tematy, bardzo fajna obsługa.Młody, dynamiczny zespół.Polecam.
Auto TeamAuto Team
07:20 26 Nov 20
Z agencją Wykreowani współpracujemy od 6 lat w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej. W zależności od sezonu zmieniamy strategię działań dla naszej firmy w Internecie, o czym jesteśmy informowani na bieżąco. Komunikacja z Wykreowanymi jest płynna – szybko reagują na maile i nasze telefony. Co więcej, regularnie informują nas o zmianach w Google i o propozycjach swoich rozwiązań, które już nie raz pomogły nam utrzymać wysokie pozycje. Wyjaśniają wszystkie kwestie również te najbardziej zawiłe związane z SEO. Dzięki temu zdobywamy wiedzę, która pomaga nam, jako marce lepiej poruszać się w Internecie. Jesteśmy zadowoleni i z przyjemnością polecamy usługi agencji Wykreowani naszym partnerom i klientom.
Piorun112Piorun112
06:06 26 Nov 20
Cieszę się, że trafiłem na Wykreowanych. Miałem wątpliwą przyjemność korzystać z usług innej firmy. Tutaj każde zadanie było realizowane bardzo szybko i według planu, a pan Andrzej potrafił wszystko dobrze wyjaśnić i nie było problemów z kolejnymi ustaleniami. Gorąco polecam każdemu kto prowadzi biznes w sieci i zależy mu na jak najlepszej widoczności w internecie i obsłudze na najwyższym poziomie.
js_loader

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!