Adwords, reklamy, kampanie Facebook, Google Ads - Poznań

Efektywne kampanie Google Ads oraz Facebook Ads – Poznań i okolice

Kampanie Google Ads to nasz sposób na pozyskanie nowych klientów dla Twojej firmy. Dzięki wiedzy i doświadczeniu możemy projektować i wdrażać skuteczne strategie bazujące na jednym z dwóch najpopularniejszych systemów reklamowych. Obsługujemy przede wszystkim firmy działające na terenie Poznania i okolic. Doskonale znamy lokalny rynek, co pozwala nam planować efektywne kampanie Google Ads.

Jak działamy? Jesteśmy zwolennikami indywidualnego podejścia do każdego klienta. Dlatego przygotujemy strategię skrojoną perfekcyjnie pod Twój biznes. Szczegółowy plan kampanii przedstawimy w ciągu kilku dni od rozpoczęcia współpracy. Dostosujemy również Twoją stronę internetową do potrzeb obranej strategii.

Nasze kampanie Google Ads przyniosą Twojej firmie realne korzyści. Zarówno te widoczne już od pierwszego dnia, jak i profity o charakterze długofalowym. Podejmowane działania przyczynią się do zwiększenia liczby pozyskiwanych leadów oraz wzrostu poziomu sprzedaży. Skierujemy na Twoją stronę wyłącznie wartościowy ruch, który przyniesie wymierne korzyści.

Kampanie Facebook Ads – pozyskuj klientów z social media

Kampanie Facebook Ads pomogą Ci wykorzystać najszybszy kanał komunikacji, jakim są media społecznościowe. Wykonamy kompleksowy audyt skuteczności strony. Na jego bazie zaplanujemy strategię przygotowaną pod Twój fanpage. Kampanie Facebook Ads uruchamiamy nawet w ciągu 48 godzin od rozpoczęcia współpracy. Efekt? Zbudowanie lojalnej społeczności wokół Twojej marki, pozyskanie leadów oraz przekierowanie ruchu generującego sprzedaż na Twoją stronę internetową.

Nie przepalaj budżetu na bezproduktywne działania. Generuj na stronie sprzedaż zamiast pustych kliknięć. Ciesz się z efektów kampanii już po pierwszym dniu od jej uruchomienia.

Firmy,

Które nam zaufały

Historie Sukcesu

Czyli jak podnieśliśmy sprzedaż naszym klientom

Tanie Gadżety

Tanie-gadzety.com to producent i dystrybutor gadżetów reklamowych. Od 2015 roku jesteśmy odpowiedzialni za widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania (SEO) oraz kampanię Google Ads. W tym czasie: Zwiększyliśmy ruch ponad 5-krotnie. Wypozycjonwaliśmy ponad 1400 fraz do tzw. Top10 i cały czas pomagamy dostarczać setki konwersji miesięcznie.

Bizin

Bizin.pl to system do fakturowania i zarządzania firma online. Współpracujemy od 2016 roku. Jesteśmy odpowiedzialni za kampanię Google ads, promocję w Social Media oraz Pozycjonowanie. W tym czasie: – zwiększyliśmy ponad 3 krotnie ruch. Przetestowaliśmy i wdrożyliśmy kampanię You tube, Mailingową, Facebook Ads oraz Google ads. Wygenerowaliśmy dzięki temu przeszło 18000 konwersji!

Miś Gustaw

Gustaw.com.pl to producent dużych pluszowych maskotek. Od 2018 roku jesteśmy odpowiedzialni za strategie Seo oraz kampanię Google ads. W tym czasie – wypozycjonwalisny ponad 400 fraz od zera do top 10. Przygotowaliśmy i prowadzimy kampanię produktowe, dynamiczne kampanie w wyszukiwarce oraz remarketingowe. Udało nam się obniżyć ponad dwu-krotnie koszt konwersji.

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!