Adwords, reklamy, kampanie Facebook, Google Ads - Poznań

Efektywne kampanie Google Ads oraz Facebook Ads – Poznań i okolice

Kampanie Google Ads to nasz sposób na pozyskanie nowych klientów dla Twojej firmy. Dzięki wiedzy i doświadczeniu możemy projektować i wdrażać skuteczne strategie bazujące na jednym z dwóch najpopularniejszych systemów reklamowych. Obsługujemy przede wszystkim firmy działające na terenie Poznania i okolic. Doskonale znamy lokalny rynek, co pozwala nam planować efektywne kampanie Google Ads.

Jak działamy? Jesteśmy zwolennikami indywidualnego podejścia do każdego klienta. Dlatego przygotujemy strategię skrojoną perfekcyjnie pod Twój biznes. Szczegółowy plan kampanii przedstawimy w ciągu kilku dni od rozpoczęcia współpracy. Dostosujemy również Twoją stronę internetową do potrzeb obranej strategii.

Nasze kampanie Google Ads przyniosą Twojej firmie realne korzyści. Zarówno te widoczne już od pierwszego dnia, jak i profity o charakterze długofalowym. Podejmowane działania przyczynią się do zwiększenia liczby pozyskiwanych leadów oraz wzrostu poziomu sprzedaży. Skierujemy na Twoją stronę wyłącznie wartościowy ruch, który przyniesie wymierne korzyści.

Kampanie Facebook Ads – pozyskuj klientów z social media

Kampanie Facebook Ads pomogą Ci wykorzystać najszybszy kanał komunikacji, jakim są media społecznościowe. Wykonamy kompleksowy audyt skuteczności strony. Na jego bazie zaplanujemy strategię przygotowaną pod Twój fanpage. Kampanie Facebook Ads uruchamiamy nawet w ciągu 48 godzin od rozpoczęcia współpracy. Efekt? Zbudowanie lojalnej społeczności wokół Twojej marki, pozyskanie leadów oraz przekierowanie ruchu generującego sprzedaż na Twoją stronę internetową.

Nie przepalaj budżetu na bezproduktywne działania. Generuj na stronie sprzedaż zamiast pustych kliknięć. Ciesz się z efektów kampanii już po pierwszym dniu od jej uruchomienia.

Firmy,

Które nam zaufały

Jakub Matusik
Jakub Matusik
2022-04-02
Adam
Adam
2021-12-12
Uczciwe warunki
Seb eK
Seb eK
2021-11-24
Po ponad rocznej współpracy zdecydowanie należy się 5 gwiazdek. Polecam!
Damian Wroński
Damian Wroński
2021-10-13
Są dobrzy w tym co robią, współpraca to czysta przyjemność! Polecam
Wojciech Jabłoński
Wojciech Jabłoński
2021-10-04
Pełen profesjonalizm od samego początku. Jedyna firma która podeszła do tematu na 100% po 3 miesiącach widzimy progres w pozycjonowaniu. Polecam :)
Kasia Matuszewska
Kasia Matuszewska
2021-10-02
Wiedza i doświadczenie. Fantastyczne podejście do klienta. Super ludzie, którzy dbają o Twój budżet. Polecam jeśli wcześniej nie miałeś dobrych doświadczeń, agencja ciągnęła kasę a efektów nie było. Wykreowani to odczarują
Krystian Rokicki
Krystian Rokicki
2021-09-22
Kwapcia 420
Kwapcia 420
2021-09-22
Jakub Świderski
Jakub Świderski
2021-09-22
Mega doświadczenie i wiedza. Dostałem dokładnie to, czego moja firma potrzebowała. Zrozumiałem na czym polegały błędy, rozumiem teraz nad czym pracować i w którym kierunku się rozwijać. Dziękuję
Natalia J
Natalia J
2021-07-22

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!