Reklama Facebook, Google Ads, kampanie Adwords - Pruszków

SEM Pruszków i okolice

Jeżeli posiadasz własny biznes – zarówno w Pruszkowie i okolicach, jak i w innej lokalizacji – z pewnością wiesz, jak ważne jest obecnie posiadanie atrakcyjnej firmowej strony internetowej. Profesjonalna witryna to dziś w wielu branżach absolutny niezbędnik. Pozwala na ciekawe i klarowne przedstawienie swojego asortymentu lub świadczonych usług, jak również podzielenie się z potencjalnymi klientami swoją historią i misją. Dzięki stronie internetowej umożliwiasz także swoim klientom wygodne zamawianie lub kupowanie usług bądź produktów. Niestety obecnie nie wystarczy już samo posiadanie strony internetowej – niezbędne jest bowiem jej odpowiednie pozycjonowanie, inaczej określane jako SEM.

Nasza agencja, na którą składa się zespół doświadczonych profesjonalistów, od lat zajmuje się szeroko pojętymi działaniami z zakresu SEM. Skutecznie pomagamy naszym klientom z Pruszkowa oraz okolicznych miejscowości, umożliwiając im odpowiednie zaprezentowanie się ich potencjalnym klientom.

Czym jest SEM?

SEM, czyli Search Engine Marketing, to szereg działań, który ma na celu osiągnięcie możliwie najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwarek internetowych. Wysoka pozycja strony w wynikach wyszukiwarki internetowej pozwala na dotarcie do znacznie szerszego grona potencjalnych klientów. Znaczna większość osób poszukujących w internecie wybranego produktu lub usługi ogranicza się bowiem do sprawdzenia ofert firm wyłącznie z pierwszych kilkunastu pozycji.

Marketing w wyszukiwarkach to między innymi techniczna optymalizacja strony internetowej, tworzenie treści przyjaznych algorytmom wyszukiwarek oraz publikowanie ich w witrynie lub na profilach społecznościowych, jak również prowadzenie płatnych kampanii Google Ads i Facebook Ads.

Profesjonalne działania SEM – Pruszków

Szeroko zakrojone działania optymalizacyjne, obejmujące niepłatne oraz płatne pozycjonowanie stron, to czynności wymagające odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Warto więc powierzyć je profesjonalnej agencji, która skutecznie pomoże Ci w osiągnięciu pożądanych efektów. Prowadzenie działań SEM na własną rękę może bowiem niekorzystnie wpłynąć na widoczność strony, a więc przynieść efekty dokładnie odwrotne od zamierzonych.

Jako fachowcy z wieloletnim doświadczeniem oferujemy profesjonalną pomoc, którą rozpoczynamy od wstępnego, szczegółowego audytu strony. Po dokładnym sprawdzeniu jej budowy oraz poprawności publikowanych na niej treści, a także przeanalizowaniu działań konkurencji, ustalamy indywidualny plan krótko- i długofalowych działań. Jest to poprawa budowy witryny, linkbuilding oraz seo copywriting, a także płatne kampanie w Google oraz w mediach społecznościowych.

Skuteczne pozycjonowanie to nie tylko jednorazowe działania, ale ciągły proces, mający na celu nie tylko osiągnięcie wysokiej pozycji w sieci, ale także utrzymanie jej. Nasi specjaliści doskonale znają owe prawidłowości, dzięki czemu są w stanie utrzymać Twoją firmową witrynę na wysokim miejscu oraz skutecznie wyróżnić ją na tle konkurencji, na rynku lokalnym, jak i ogólnopolskim.

Firmy,

Które nam zaufały

Historie Sukcesu

Czyli jak podnieśliśmy sprzedaż naszym klientom

Tanie Gadżety

Tanie-gadzety.com to producent i dystrybutor gadżetów reklamowych. Od 2015 roku jesteśmy odpowiedzialni za widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania (SEO) oraz kampanię Google Ads. W tym czasie: Zwiększyliśmy ruch ponad 5-krotnie. Wypozycjonwaliśmy ponad 1400 fraz do tzw. Top10 i cały czas pomagamy dostarczać setki konwersji miesięcznie.

Bizin

Bizin.pl to system do fakturowania i zarządzania firma online. Współpracujemy od 2016 roku. Jesteśmy odpowiedzialni za kampanię Google ads, promocję w Social Media oraz Pozycjonowanie. W tym czasie: – zwiększyliśmy ponad 3 krotnie ruch. Przetestowaliśmy i wdrożyliśmy kampanię You tube, Mailingową, Facebook Ads oraz Google ads. Wygenerowaliśmy dzięki temu przeszło 18000 konwersji!

Miś Gustaw

Gustaw.com.pl to producent dużych pluszowych maskotek. Od 2018 roku jesteśmy odpowiedzialni za strategie Seo oraz kampanię Google ads. W tym czasie – wypozycjonwalisny ponad 400 fraz od zera do top 10. Przygotowaliśmy i prowadzimy kampanię produktowe, dynamiczne kampanie w wyszukiwarce oraz remarketingowe. Udało nam się obniżyć ponad dwu-krotnie koszt konwersji.

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!