Reklama Facebook, Google Ads, kampanie Adwords - Pruszków

SEM Pruszków i okolice

Jeżeli posiadasz własny biznes – zarówno w Pruszkowie i okolicach, jak i w innej lokalizacji – z pewnością wiesz, jak ważne jest obecnie posiadanie atrakcyjnej firmowej strony internetowej. Profesjonalna witryna to dziś w wielu branżach absolutny niezbędnik. Pozwala na ciekawe i klarowne przedstawienie swojego asortymentu lub świadczonych usług, jak również podzielenie się z potencjalnymi klientami swoją historią i misją. Dzięki stronie internetowej umożliwiasz także swoim klientom wygodne zamawianie lub kupowanie usług bądź produktów. Niestety obecnie nie wystarczy już samo posiadanie strony internetowej – niezbędne jest bowiem jej odpowiednie pozycjonowanie, inaczej określane jako SEM.

Nasza agencja, na którą składa się zespół doświadczonych profesjonalistów, od lat zajmuje się szeroko pojętymi działaniami z zakresu SEM. Skutecznie pomagamy naszym klientom z Pruszkowa oraz okolicznych miejscowości, umożliwiając im odpowiednie zaprezentowanie się ich potencjalnym klientom.

Czym jest SEM?

SEM, czyli Search Engine Marketing, to szereg działań, który ma na celu osiągnięcie możliwie najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwarek internetowych. Wysoka pozycja strony w wynikach wyszukiwarki internetowej pozwala na dotarcie do znacznie szerszego grona potencjalnych klientów. Znaczna większość osób poszukujących w internecie wybranego produktu lub usługi ogranicza się bowiem do sprawdzenia ofert firm wyłącznie z pierwszych kilkunastu pozycji.

Marketing w wyszukiwarkach to między innymi techniczna optymalizacja strony internetowej, tworzenie treści przyjaznych algorytmom wyszukiwarek oraz publikowanie ich w witrynie lub na profilach społecznościowych, jak również prowadzenie płatnych kampanii Google Ads i Facebook Ads.

Profesjonalne działania SEM – Pruszków

Szeroko zakrojone działania optymalizacyjne, obejmujące niepłatne oraz płatne pozycjonowanie stron, to czynności wymagające odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Warto więc powierzyć je profesjonalnej agencji, która skutecznie pomoże Ci w osiągnięciu pożądanych efektów. Prowadzenie działań SEM na własną rękę może bowiem niekorzystnie wpłynąć na widoczność strony, a więc przynieść efekty dokładnie odwrotne od zamierzonych.

Jako fachowcy z wieloletnim doświadczeniem oferujemy profesjonalną pomoc, którą rozpoczynamy od wstępnego, szczegółowego audytu strony. Po dokładnym sprawdzeniu jej budowy oraz poprawności publikowanych na niej treści, a także przeanalizowaniu działań konkurencji, ustalamy indywidualny plan krótko- i długofalowych działań. Jest to poprawa budowy witryny, linkbuilding oraz seo copywriting, a także płatne kampanie w Google oraz w mediach społecznościowych.

Skuteczne pozycjonowanie to nie tylko jednorazowe działania, ale ciągły proces, mający na celu nie tylko osiągnięcie wysokiej pozycji w sieci, ale także utrzymanie jej. Nasi specjaliści doskonale znają owe prawidłowości, dzięki czemu są w stanie utrzymać Twoją firmową witrynę na wysokim miejscu oraz skutecznie wyróżnić ją na tle konkurencji, na rynku lokalnym, jak i ogólnopolskim.

Firmy,

Które nam zaufały

Wykreowani
5.0
Na podstawie 77 opinii
powered by Google
Bernard RóźańskiBernard Róźański
18:51 21 Dec 22
Niby człowiek wiedział że umie internety ale jednak z pozycjonowania to tylko wykreowani. Miło, sympatycznie z uśmiechem, a człowiek może spać spokojnie. Dziękuje za zrozumienie i pomoc!
Piotr WolniewiczPiotr Wolniewicz
10:12 19 Dec 22
Pozycjonowanie na bardzo dobrym poziomie, super kontakt oraz dobre, oczekiwane rezultaty w postaci wysokich pozycji. Firma godna polecenia.
Artur RusekArtur Rusek
20:32 08 Nov 22
Współpracę z firmą wykreowani oceniam bardzo wysoko.Szybka reakcja pracowników na zgłaszane tematy, bardzo fajna obsługa.Młody, dynamiczny zespół.Polecam.
Auto TeamAuto Team
07:20 26 Nov 20
Z agencją Wykreowani współpracujemy od 6 lat w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej. W zależności od sezonu zmieniamy strategię działań dla naszej firmy w Internecie, o czym jesteśmy informowani na bieżąco. Komunikacja z Wykreowanymi jest płynna – szybko reagują na maile i nasze telefony. Co więcej, regularnie informują nas o zmianach w Google i o propozycjach swoich rozwiązań, które już nie raz pomogły nam utrzymać wysokie pozycje. Wyjaśniają wszystkie kwestie również te najbardziej zawiłe związane z SEO. Dzięki temu zdobywamy wiedzę, która pomaga nam, jako marce lepiej poruszać się w Internecie. Jesteśmy zadowoleni i z przyjemnością polecamy usługi agencji Wykreowani naszym partnerom i klientom.
Piorun112Piorun112
06:06 26 Nov 20
Cieszę się, że trafiłem na Wykreowanych. Miałem wątpliwą przyjemność korzystać z usług innej firmy. Tutaj każde zadanie było realizowane bardzo szybko i według planu, a pan Andrzej potrafił wszystko dobrze wyjaśnić i nie było problemów z kolejnymi ustaleniami. Gorąco polecam każdemu kto prowadzi biznes w sieci i zależy mu na jak najlepszej widoczności w internecie i obsłudze na najwyższym poziomie.
js_loader

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!