Reklama Facebook, Google Ads, kampanie Adwords - Pruszków

SEM Pruszków i okolice

Jeżeli posiadasz własny biznes – zarówno w Pruszkowie i okolicach, jak i w innej lokalizacji – z pewnością wiesz, jak ważne jest obecnie posiadanie atrakcyjnej firmowej strony internetowej. Profesjonalna witryna to dziś w wielu branżach absolutny niezbędnik. Pozwala na ciekawe i klarowne przedstawienie swojego asortymentu lub świadczonych usług, jak również podzielenie się z potencjalnymi klientami swoją historią i misją. Dzięki stronie internetowej umożliwiasz także swoim klientom wygodne zamawianie lub kupowanie usług bądź produktów. Niestety obecnie nie wystarczy już samo posiadanie strony internetowej – niezbędne jest bowiem jej odpowiednie pozycjonowanie, inaczej określane jako SEM.

Nasza agencja, na którą składa się zespół doświadczonych profesjonalistów, od lat zajmuje się szeroko pojętymi działaniami z zakresu SEM. Skutecznie pomagamy naszym klientom z Pruszkowa oraz okolicznych miejscowości, umożliwiając im odpowiednie zaprezentowanie się ich potencjalnym klientom.

Czym jest SEM?

SEM, czyli Search Engine Marketing, to szereg działań, który ma na celu osiągnięcie możliwie najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwarek internetowych. Wysoka pozycja strony w wynikach wyszukiwarki internetowej pozwala na dotarcie do znacznie szerszego grona potencjalnych klientów. Znaczna większość osób poszukujących w internecie wybranego produktu lub usługi ogranicza się bowiem do sprawdzenia ofert firm wyłącznie z pierwszych kilkunastu pozycji.

Marketing w wyszukiwarkach to między innymi techniczna optymalizacja strony internetowej, tworzenie treści przyjaznych algorytmom wyszukiwarek oraz publikowanie ich w witrynie lub na profilach społecznościowych, jak również prowadzenie płatnych kampanii Google Ads i Facebook Ads.

Profesjonalne działania SEM – Pruszków

Szeroko zakrojone działania optymalizacyjne, obejmujące niepłatne oraz płatne pozycjonowanie stron, to czynności wymagające odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Warto więc powierzyć je profesjonalnej agencji, która skutecznie pomoże Ci w osiągnięciu pożądanych efektów. Prowadzenie działań SEM na własną rękę może bowiem niekorzystnie wpłynąć na widoczność strony, a więc przynieść efekty dokładnie odwrotne od zamierzonych.

Jako fachowcy z wieloletnim doświadczeniem oferujemy profesjonalną pomoc, którą rozpoczynamy od wstępnego, szczegółowego audytu strony. Po dokładnym sprawdzeniu jej budowy oraz poprawności publikowanych na niej treści, a także przeanalizowaniu działań konkurencji, ustalamy indywidualny plan krótko- i długofalowych działań. Jest to poprawa budowy witryny, linkbuilding oraz seo copywriting, a także płatne kampanie w Google oraz w mediach społecznościowych.

Skuteczne pozycjonowanie to nie tylko jednorazowe działania, ale ciągły proces, mający na celu nie tylko osiągnięcie wysokiej pozycji w sieci, ale także utrzymanie jej. Nasi specjaliści doskonale znają owe prawidłowości, dzięki czemu są w stanie utrzymać Twoją firmową witrynę na wysokim miejscu oraz skutecznie wyróżnić ją na tle konkurencji, na rynku lokalnym, jak i ogólnopolskim.

Firmy,

Które nam zaufały

Jakub Matusik
Jakub Matusik
2022-04-02
Adam
Adam
2021-12-12
Uczciwe warunki
Seb eK
Seb eK
2021-11-24
Po ponad rocznej współpracy zdecydowanie należy się 5 gwiazdek. Polecam!
Damian Wroński
Damian Wroński
2021-10-13
Są dobrzy w tym co robią, współpraca to czysta przyjemność! Polecam
Wojciech Jabłoński
Wojciech Jabłoński
2021-10-04
Pełen profesjonalizm od samego początku. Jedyna firma która podeszła do tematu na 100% po 3 miesiącach widzimy progres w pozycjonowaniu. Polecam :)
Kasia Matuszewska
Kasia Matuszewska
2021-10-02
Wiedza i doświadczenie. Fantastyczne podejście do klienta. Super ludzie, którzy dbają o Twój budżet. Polecam jeśli wcześniej nie miałeś dobrych doświadczeń, agencja ciągnęła kasę a efektów nie było. Wykreowani to odczarują
Krystian Rokicki
Krystian Rokicki
2021-09-22
Kwapcia 420
Kwapcia 420
2021-09-22
Jakub Świderski
Jakub Świderski
2021-09-22
Mega doświadczenie i wiedza. Dostałem dokładnie to, czego moja firma potrzebowała. Zrozumiałem na czym polegały błędy, rozumiem teraz nad czym pracować i w którym kierunku się rozwijać. Dziękuję
Natalia J
Natalia J
2021-07-22

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!