Kampanie reklamowe: Google ADS i Facebook ADS - marketing Rzgów

Reklama Google Ads oraz Facebook Ads – skuteczne kampanie dla firm ze Rzgowa i okolic

Kampanie Google Ads mogą okazać się nie tylko doskonałym uzupełnieniem dla pozycjonowania, ale również źródłem wartościowego ruchu na Twojej stronie firmowej. Dlatego nasza agencja oferuje klientom ze Rzgowa i okolic indywidualnie przygotowaną strategię reklamy na Facebooku oraz w Google Ads.

Współpracujemy z przedsiębiorcami działającymi w różnych branżach. Wszystkie działania dostosowujemy do profilu firmy oraz specyfiki klientów. Już kilka dni po pierwszym spotkaniu przedstawimy szczegółowy projekt kampanii. Przed przystąpieniem do realizacji zaplanowanych działań przygotujemy Twoją stronę. Zoptymalizujemy ją pod kątem przyjętej strategii. To pozwoli na osiągnięcie maksymalnych efektów prowadzonej kampanii.

Dla firm ze Rzgowa i okolic realizujemy profesjonalne kampanie Google Ads. Stawiamy na budowanie świadomości marki, kształtowanie Twojego wizerunku jako profesjonalisty w danej branży i generowanie wartościowego ruchu na stronie. Bazując na wiedzy i doświadczeniu przygotowujemy reklamy Google AdWords, które pomagają w pozyskiwaniu tzw. leadów sprzedażowych i prowadzą do zwiększenia wolumenu sprzedaży.

 

Bardzo ważnym elementem realizacji kampanii jest stała analiza skuteczności podejmowanych działań. To pozwala nam natychmiast reagować i wprowadzać modyfikacje, które poprawiają wskaźniki sprzedaży i zapytań. Nie szukamy dużej ilości pustych kliknięć. Stawiamy na wartościowy ruch, który przyniesie Twojej firmie realne korzyści.

Skuteczne kampanie Facebook Ads – wypromujemy Twoją markę w mediach społecznościowych

Skutecznym źródłem pozyskiwania wartościowego ruchu na stronie może być dla Twojej firmy reklama na Facebooku. Media społecznościowe to najszybsza forma kontaktu z potencjalnymi odbiorcami. Planując kampanie Facebook Ads dla naszych klientów ze Rzgowa i okolic, zakładamy zbudowanie lojalnej społeczności wokół marki. Wykorzystujemy najlepsze praktyki do planowania działań, które pomogą w pozyskiwaniu bezpośrednich zapytań z social media lub przekierowaniu ruchu na stronę www.

Postaw na kompleksowe działania promocyjne w sieci. Nasze kampanie Facebook Ads oraz reklamy Google AdWords przyniosą efekty już od pierwszego dnia po uruchomieniu.

Firmy,

Które nam zaufały

Historie Sukcesu

Czyli jak podnieśliśmy sprzedaż naszym klientom

Tanie Gadżety

Tanie-gadzety.com to producent i dystrybutor gadżetów reklamowych. Od 2015 roku jesteśmy odpowiedzialni za widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania (SEO) oraz kampanię Google Ads. W tym czasie: Zwiększyliśmy ruch ponad 5-krotnie. Wypozycjonwaliśmy ponad 1400 fraz do tzw. Top10 i cały czas pomagamy dostarczać setki konwersji miesięcznie.

Bizin

Bizin.pl to system do fakturowania i zarządzania firma online. Współpracujemy od 2016 roku. Jesteśmy odpowiedzialni za kampanię Google ads, promocję w Social Media oraz Pozycjonowanie. W tym czasie: – zwiększyliśmy ponad 3 krotnie ruch. Przetestowaliśmy i wdrożyliśmy kampanię You tube, Mailingową, Facebook Ads oraz Google ads. Wygenerowaliśmy dzięki temu przeszło 18000 konwersji!

Miś Gustaw

Gustaw.com.pl to producent dużych pluszowych maskotek. Od 2018 roku jesteśmy odpowiedzialni za strategie Seo oraz kampanię Google ads. W tym czasie – wypozycjonwalisny ponad 400 fraz od zera do top 10. Przygotowaliśmy i prowadzimy kampanię produktowe, dynamiczne kampanie w wyszukiwarce oraz remarketingowe. Udało nam się obniżyć ponad dwu-krotnie koszt konwersji.

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!