Reklama Google ADS, kampanie na Facebooku - Tomaszów Mazowiecki

Kampanie ADS Tomaszów Mazowiecki

Każdego dnia z mediów społecznościowych korzystają tysiące internautów. Szukają rozrywki, spędzają przy nich przerwę w pracy. Drzemie w tym ogromny potencjał, który przedsiębiorstwa wykorzystują coraz powszechniej. Jeśli prowadzisz firmę w Tomaszowie Mazowieckim i chcesz postawić na szybką, efektywną reklamę, to jest to coś dla Ciebie. Pomożemy Ci stworzyć kampanie Facebook Ads i Google Ads, dzięki którym nawet w tym samym dniu zauważysz większy ruch na stronie, a być może i wzrost zamówień na Twoje produkty bądź usługi.

Reklama na Facebooku

Nie jest tajemnicą, że Facebook jest obecnie największym i najpopularniejszym portalem społecznościowym na świecie. Tylko w naszym kraju korzysta z niego blisko 20 milionów osób. Kampanie Facebook Ads pozwolą dotrzeć do tych użytkowników, którzy są z Tomaszowa Mazowieckiego, a ich aktywność wskazuje na to, że mogą być zainteresowani Twoją ofertą. Reklama na Facebooku wyświetli się w formie postu, a jeżeli będzie on atrakcyjny dla internauty, odwiedzi Fanpage firmy albo stronę internetową.

Powierzając stworzenie strategii marketingowej naszej agencji, możesz spodziewać się rzetelnej kampanii i szybkiej realizacji. Kampania będzie gotowa do 48 godzin, a jej optymalizacją zajmować się będą specjaliści z tej dziedziny. Dzięki temu efekty w postaci zapytań możesz mieć już od pierwszych chwili, kiedy ją uruchomimy.

Kampanie Google Ads

To również płatna forma reklamy wykazująca się ogromną skutecznością. Kampanie Google Ads są wyświetlane na przykład w formie tekstów, czyli linków sponsorowanych albo banerów. Po tym jak internauta wpisze w wyszukiwarkę frazę kluczową, płatna reklama wyświetli się nad wynikami stron z TOP10. Reklamy Google Adwords są dobrą propozycją dla Ciebie, jeśli jeszcze nie masz dobrze wypozycjonowanej strony i jest daleko w wynikach wyszukiwania albo Twoja firma z Tomaszowa Mazowieckiego jest nowa na rynku i chcesz ją wypromować. Z nami zrobisz to w ekspresowym tempie! Szybko przygotujemy dopasowaną do Twoich potrzeb kampanię i podobnie jak w przypadku reklamy na Facebooku, rezultatami możesz obserwować od razu.

Firmy,

Które nam zaufały

Historie Sukcesu

Czyli jak podnieśliśmy sprzedaż naszym klientom

Tanie Gadżety

Tanie-gadzety.com to producent i dystrybutor gadżetów reklamowych. Od 2015 roku jesteśmy odpowiedzialni za widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania (SEO) oraz kampanię Google Ads. W tym czasie: Zwiększyliśmy ruch ponad 5-krotnie. Wypozycjonwaliśmy ponad 1400 fraz do tzw. Top10 i cały czas pomagamy dostarczać setki konwersji miesięcznie.

Bizin

Bizin.pl to system do fakturowania i zarządzania firma online. Współpracujemy od 2016 roku. Jesteśmy odpowiedzialni za kampanię Google ads, promocję w Social Media oraz Pozycjonowanie. W tym czasie: – zwiększyliśmy ponad 3 krotnie ruch. Przetestowaliśmy i wdrożyliśmy kampanię You tube, Mailingową, Facebook Ads oraz Google ads. Wygenerowaliśmy dzięki temu przeszło 18000 konwersji!

Miś Gustaw

Gustaw.com.pl to producent dużych pluszowych maskotek. Od 2018 roku jesteśmy odpowiedzialni za strategie Seo oraz kampanię Google ads. W tym czasie – wypozycjonwalisny ponad 400 fraz od zera do top 10. Przygotowaliśmy i prowadzimy kampanię produktowe, dynamiczne kampanie w wyszukiwarce oraz remarketingowe. Udało nam się obniżyć ponad dwu-krotnie koszt konwersji.

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!