Kampanie Facebook ADS, Google Adwords, reklama - Włocławek

Włocławek to miasto, które ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom. Wbrew temu co się może niektórym wydawać, miasto to ma wiele do zaoferowania – szczególnie w zakresie sprzedaży i usług. Dlatego każdy nowy przedsiębiorca powinien być świadom tego, że musi się wyróżnić wśród konkurencji, a przede wszystkim zaistnieć w świadomości potencjalnych klientów. Jak to zrobić?

Facebook ads dla każdego!

Najprostszym narzędziem do pozyskania nowych klientów jest facebook. Ten portal społecznościowy co roku może się pochwalić coraz większą ilością użytkowników. Dlatego też reklama na facebooku to pierwsza rzecz, którą powinieneś się zainteresować. Jeśli nie wiesz od czego zacząć, my zrobimy to za Ciebie.

Od wielu lat prowadzimy skuteczne kampanie facebook ads, dzięki którym firmy zyskują nowych klientów. Przeprowadzamy dokładną analizę rynku i planujemy starannie wszystkie działania. Ustalamy każdy krok kampanii sprzedażowej. Nasze targetowanie skupia się przede wszystkim na mieszkańcach Włocławka. Wszystko po to, abyś trafiał z reklamą do swojej grupy docelowej.

Kampanie Google ads – prosty sposób na większą sprzedaż

Drugim sposobem na pozyskanie klientów – i zaistnienie w ich świadomości – są reklamy Google adwords. Żadna inna strona wyszukiwania nie cieszy się taką popularnością jak Google. Dlatego zachęcamy Cię także do tego, byś wyszedł poza media społecznościowe. Google ads mogą sprawiać początkowo trudności, ale nie dla nas.

Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem kampanii reklamowych w Google, dzięki czemu nasi klienci rozwijają się i docierają do szerszego grona klientów. Im większy ruch na stronie, tym lepsze wyniki podczas wyszukiwania organicznego. Jednak aby to się zadziało, najpierw trzeba zainwestować w reklamę.

Dlaczego Wykreowani? Bo jesteśmy skuteczni!

Zrealizujemy wszystko  zgodnie z Twoimi potrzebami i preferencjami. Już od pierwszego dnia będziesz widział efekty naszej pracy. Przekonasz się, że dobrze ustawiona reklama w Google wcale nie musi być droga. Nasza agencja reklamowa jest znana ze swojej skuteczności. Główną zasługą jest doświadczony zespół, który doskonale zna wszystkie narzędzia reklamowe – łącznie z Google ads.

Pracę nad kampanią – czy to na facebooku czy w Google – dzielimy na etapy. Zaczynamy od dokładnej analizy dotychczasowych działań oraz treści. Zostawiamy to co się sprawdza i naprawiamy to, co można ulepszyć. Dodajemy do tego szczyptę nowości, a na koniec ubieramy to wszystko w elegancką, nienachlaną, ale przyciągającą wzrok reklamę. Dbamy zarówno o stronę graficzną, jak i tekstową. To wszystko tworzy przyjazną użytkownikowi – twojemu przyszłemu klientowi – reklamę.

Kiedy my zajmujemy się rozpoznawalnością Twojej marki, ty możesz zająć się pozostałymi elementami ważnymi dla niej.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak możesz ulepszyć swoje działania na Facebooku, umów się z nami na spotkanie we Włocławku. Przyjedziemy do Ciebie i pokażemy, jakie osiągniesz z nami efekty.

Napisz do nas – my zajmiemy się resztą.

Firmy,

Które nam zaufały

Historie Sukcesu

Czyli jak podnieśliśmy sprzedaż naszym klientom

Tanie Gadżety

Tanie-gadzety.com to producent i dystrybutor gadżetów reklamowych. Od 2015 roku jesteśmy odpowiedzialni za widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania (SEO) oraz kampanię Google Ads. W tym czasie: Zwiększyliśmy ruch ponad 5-krotnie. Wypozycjonwaliśmy ponad 1400 fraz do tzw. Top10 i cały czas pomagamy dostarczać setki konwersji miesięcznie.

Bizin

Bizin.pl to system do fakturowania i zarządzania firma online. Współpracujemy od 2016 roku. Jesteśmy odpowiedzialni za kampanię Google ads, promocję w Social Media oraz Pozycjonowanie. W tym czasie: – zwiększyliśmy ponad 3 krotnie ruch. Przetestowaliśmy i wdrożyliśmy kampanię You tube, Mailingową, Facebook Ads oraz Google ads. Wygenerowaliśmy dzięki temu przeszło 18000 konwersji!

Miś Gustaw

Gustaw.com.pl to producent dużych pluszowych maskotek. Od 2018 roku jesteśmy odpowiedzialni za strategie Seo oraz kampanię Google ads. W tym czasie – wypozycjonwalisny ponad 400 fraz od zera do top 10. Przygotowaliśmy i prowadzimy kampanię produktowe, dynamiczne kampanie w wyszukiwarce oraz remarketingowe. Udało nam się obniżyć ponad dwu-krotnie koszt konwersji.

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!