fbpx

Agencja interaktywna działająca na terenie Zgierza i Okolic

Jesteśmy agencją, która od wielu lat wspiera Klientów ze Zgierza i okolic w uzyskiwaniu lepszych wyników sprzedażowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu realizujemy skuteczne kampanie marketingowe w internecie. Przedsiębiorcy współpracujący z naszą agencją interaktywną cenią nas nie tylko za uzyskane wyniki, lecz również fachową pomoc i wsparcie. Zawsze wychodzimy bowiem naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów chcąc zrozumieć ich potrzeby.

Wszystkie nasze działania są oparte o dobrze przemyślaną strategię. Dogłębnie analizujemy grupę odbiorców, zalety produktów i sposoby komunikacji, aby maksymalnie zwiększyć szansę na pozyskanie klienta. Z kolei nasze działania w wyszukiwarkach opieramy na skutecznych narzędziach i metodach!

Kampanie Facebook Ads i Google Ads

Ludzie spędzają coraz więcej czasu w internecie, co stwarza ogromne możliwości dla przedsiębiorców, którzy zdecydują się na skorzystanie z jego możliwości! Agencja interaktywna Wykreowani pasjonuje się social mediami i sieciami reklamowymi. Wyniki naszych Klientów potwierdzają, że znamy się na rzeczy. W ten sposób budujemy długotrwałe i silne relacje biznesowe!

Reklamy na Facebooku (oraz Instagramie, który jest częścią Facebooka) i w sieci reklamowej Google Ads to idealne miejsca do zwiększenia świadomości marki, zachęcenia użytkownika do kontaktu, wizyty w firmie, czy pozyskiwania sprzedaży. Świetnie sprawdzają się zarówno w obszarze krajowym, jak i lokalnym!

Stawiamy na dialog z Klientem!

Warto pamiętać, że nie tylko odpowiednia reklama gwarantuje sukces kampanii. Z tego powodu dokładnie dyskutujemy z naszymi Klientami sposoby, w jaki możemy jeszcze lepiej wykorzystać dostępny budżet. W zakresie naszych usług leży zatem audyt i optymalizacja, dzięki którym więcej osób będzie chciało skorzystać z Twojej oferty!

Firmy,

Które nam zaufały

Piotr Sędkowski
Piotr Sędkowski
2021-07-01
Polecam w 100%. Na czas, kontakt bez zarzutu, wyniki topowe. Jestem bardzo zadowolony i polecam!
Martyna Karnecka
Martyna Karnecka
2021-07-01
Bardzo profesjonalne podejście i doskonały kontakt. Zdecydowanie polecam.
Natalia J
Natalia J
2021-07-01
andrzej lapczynski
andrzej lapczynski
2021-06-30
Przygotowali strategię. Wszystkim się zajęli. Pozycjonowanie Google ads zrobione bez zastrzeżeń.
Michał Boguszewski
Michał Boguszewski
2021-06-28
Profesjonalne podejście do klienta. Nie dają mu tego co "wydaje mu się on chce" tylko analizują potrzeby i dobierają najlepsze rozwiązania. Co w sumie wychodzi taniej niż pierwotnie klient zakładał z dużo lepszą skutecznością.
Mariusz M
Mariusz M
2021-06-28
Super pozycjonowanie stron!
Ewa W
Ewa W
2021-06-27
Seo and page site optimisation done very well. Great cooperation, timely, professional. Very happy with end result.
Marek Wroniecki
Marek Wroniecki
2021-06-27
Firma w pełni profesjonalna. Jak najbardziej polecam.
Adam Szydłowski
Adam Szydłowski
2021-06-26
Arek Oderkiewicz
Arek Oderkiewicz
2021-06-26

Historie Sukcesu

Czyli jak podnieśliśmy sprzedaż naszym klientom

Tanie Gadżety

Tanie-gadzety.com to producent i dystrybutor gadżetów reklamowych. Od 2015 roku jesteśmy odpowiedzialni za widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania (SEO) oraz kampanię Google Ads. W tym czasie: Zwiększyliśmy ruch ponad 5-krotnie. Wypozycjonwaliśmy ponad 1400 fraz do tzw. Top10 i cały czas pomagamy dostarczać setki konwersji miesięcznie.

Bizin

Bizin.pl to system do fakturowania i zarządzania firma online. Współpracujemy od 2016 roku. Jesteśmy odpowiedzialni za kampanię Google ads, promocję w Social Media oraz Pozycjonowanie. W tym czasie: – zwiększyliśmy ponad 3 krotnie ruch. Przetestowaliśmy i wdrożyliśmy kampanię You tube, Mailingową, Facebook Ads oraz Google ads. Wygenerowaliśmy dzięki temu przeszło 18000 konwersji!

Miś Gustaw

Gustaw.com.pl to producent dużych pluszowych maskotek. Od 2018 roku jesteśmy odpowiedzialni za strategie Seo oraz kampanię Google ads. W tym czasie – wypozycjonwalisny ponad 400 fraz od zera do top 10. Przygotowaliśmy i prowadzimy kampanię produktowe, dynamiczne kampanie w wyszukiwarce oraz remarketingowe. Udało nam się obniżyć ponad dwu-krotnie koszt konwersji.

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!