Kampanie Adwords, reklama Facebook, Google ads - Zielona Góra

SEM Zielona Góra

Skuteczna promocja i budowanie świadomości wśród potencjalnych klientów firmy już od kilku lat obejmuje zarówno czynności offline, jak i działania w przestrzeni internetowej. Obecnie zdecydowana większość firm, niezależnie od tego jaką reprezentuje branżę, posiada już swoją stronę internetową, niekiedy także połączone z nią profile w mediach społecznościowych. Samo posiadanie firmowej strony internetowej nie wystarczy jednak, aby zagwarantować sobie sukces, rozumiany jako stałe pozyskiwanie klientów, co przekłada się na realne zyski. Nawet najnowocześniejsza, estetyczna i intuicyjna witryna nie przyciągnie klientów bez jej optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych. Oprócz stworzenia profesjonalnej witryny konieczne jest więc także zadbanie o jej odpowiednią, pożądaną pozycję w sieci – w czym pomoże Ci SEM. Od lat nasi fachowcy zajmują się szeroko pojętymi działaniami SEM, pomagającymi klientom posiadającym swoje biznesy w Zielonej Górze i okolicach.

Czym jest SEM?

Jeżeli posiadasz firmę w Zielonej Górze i zależy Ci na jej odpowiednim wypromowaniu, prawdopodobnie zadajesz sobie teraz pytanie: Czym jest SEM? Co kryje się za tym tajemniczym skrótem? Jego rozwinięcie to Search Engine Marketing, czyli marketing w wyszukiwarkach internetowych. Są to działania, które mają na celu poprawę pozycji danej strony w wynikach wyszukiwarki internetowej. SEM to szerokie pojęcie, które obejmuje zarówno czynności organicznie wpływające na pozycję strony, jak również płatne działania promocyjne.

Działania w ramach SEM

SEM, czyli marketing w wyszukiwarkach internetowych, często określany jest jako jeden z dwóch najważniejszych – obok SEO – filarów promocji strony. Warto jednak wiedzieć, że SEM jest pojęciem szerszym, a to, co obejmuje określić można prostym wzorem: SEM= SEO + PPC. Zawiera się w nim więc zarówno szereg organicznych, niepłatnych działań na stronie, jak i płatne kampanie.

Organiczne działania na stronie, określane jako SEO, to między innymi optymalizacja strony pod kątem poprawności oraz częstotliwości występowania na niej słów kluczowych, jak również poprawności jej kodu. To także linkowanie zewnętrzne i wewnętrzne. Płatne działania promocyjne to natomiast prowadzenie kampanii Google Ads, Facebook Ads, jak również publikowanie wpisów sponsorowanych.

Rola SEM – Zielona Góra i okolice

Dzięki szeroko zakrojonym, profesjonalnym działaniom z zakresu SEM możliwe jest odpowiednie wypromowanie wybranej strony firmy. Odpowiednio dopełniające się płatne i organiczne promowanie może przynieść pożądany efekt w postaci osiągnięcia wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwarki internetowej. Dzięki temu możliwe jest wyróżnienie się na tle konkurencji i osiągnięcie niezbędnej przewagi. To z kolei wiąże się z możliwością znacznie skuteczniejszego zwrócenia uwagi potencjalnych klientów, mających rzecz jasna bezpośredni wpływ na ewentualne zwiększenie sprzedaży w Twoim sklepie.

Każdy, komu zależy więc na wysokiej pozycji jego firmowej strony, powinien zainteresować się różnymi czynnościami mającymi na celu pozycjonowanie strony, które to składają się na SEM. Zadanie to warto powierzyć profesjonalistom, którzy posiadają odpowiednią wiedzę, umiejętności i doświadczenie, a tym samym, ich działania przynoszą pożądane rezultaty.

Marketing w wyszukiwarkach – Zielona Góra. Służymy pomocą!

Jako profesjonalna agencja posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowaniu widoczności i wysokiej pozycji stron internetowych dla naszych klientów z Zielonej Góry. Prowadzimy szeroko zakrojone działania, dzięki którym skutecznie pomożemy Ci w osiągnięciu pożądanych rezultatów, czyli przede wszystkim zwiększeniu sprzedaży i zysków firmy.

Pracę nad Twoją stroną zaczynamy od profesjonalnego i szczegółowego audytu, który ma na celu dokładne rozpoznanie sytuacji. Fachowo określamy plusy i minusy witryny, a także przedstawiamy jej najsłabsze strony oraz potencjał. Dzięki temu możemy przystąpić do odpowiednich, przemyślanych i posiadających solidne podstawy działań.

Aby pomóc Ci osiągnąć jak najlepszy efekt, łączymy ze sobą organiczne oraz płatne działania. Zajmujemy się więc poprawnością strony, jej treściami oraz zewnętrznym i wewnętrznym linkowaniem, a także płatnymi kampaniami, zarówno w mediach społecznościowych, jak i w Google.

Zielona Góra – SEM. Dlaczego warto zaufać ekspertom?

Działania SEM, mające na celu uzyskanie jak najwyższej pozycji w wyszukiwarkach internetowych – a więc i odpowiedniej widoczności firmowej strony – to bogaty zestaw czynności, które należy dobierać i wcielać w życie w sposób odpowiedzialny i przemyślany. Warto więc powierzyć je profesjonalistom, posiadającym w tym zakresie szerokie doświadczenie oraz zaplecze techniczne. Samodzielne, amatorskie działania z zakresu SEM mogą niestety nie tylko nie przynieść właściwych rezultatów, ale także skutkować efektami zupełnie odwrotnymi od zamierzonych. Co więcej, może to także skutkować ponoszeniem zbyt dużych, nieadekwatnych do osiągniętych rezultatów kosztów.

Za powierzeniem pozycjonowania firmowej strony internetowej profesjonalnej agencji przemawia także fakt, iż Twoim biznesem zajmować się będzie nie jedna, a cały zespół doświadczonych osób. Każdej z nich powierzone zostanie zadanie, które wykona z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Dzięki połączeniu działań, wiedzy i umiejętności każdego z fachowców możliwe jest osiągnięcie pożądanego efektu.

Warto także pamiętać, że SEM to nie tylko jednorazowe działania, ale ciągły proces. Jako specjaliści w swoim fachu mamy tego świadomość, dlatego oferujemy Ci regularną współpracę, którą rozpoczynamy od wstępnego, szczegółowego audytu, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaplanować i wprowadzić w życie niezbędne kroki, mające na celu osiągnięcie zamierzonych rezultatów. Nasze działania to także bieżące analizowanie wyników, monitorowanie działań konkurencji oraz wprowadzanie niezbędnych aktualizacji w naszych czynnościach.

Firmy,

Które nam zaufały

Jakub Matusik
Jakub Matusik
2022-04-02
Adam
Adam
2021-12-12
Uczciwe warunki
Seb eK
Seb eK
2021-11-24
Po ponad rocznej współpracy zdecydowanie należy się 5 gwiazdek. Polecam!
Damian Wroński
Damian Wroński
2021-10-13
Są dobrzy w tym co robią, współpraca to czysta przyjemność! Polecam
Wojciech Jabłoński
Wojciech Jabłoński
2021-10-04
Pełen profesjonalizm od samego początku. Jedyna firma która podeszła do tematu na 100% po 3 miesiącach widzimy progres w pozycjonowaniu. Polecam :)
Kasia Matuszewska
Kasia Matuszewska
2021-10-02
Wiedza i doświadczenie. Fantastyczne podejście do klienta. Super ludzie, którzy dbają o Twój budżet. Polecam jeśli wcześniej nie miałeś dobrych doświadczeń, agencja ciągnęła kasę a efektów nie było. Wykreowani to odczarują
Krystian Rokicki
Krystian Rokicki
2021-09-22
Kwapcia 420
Kwapcia 420
2021-09-22
Jakub Świderski
Jakub Świderski
2021-09-22
Mega doświadczenie i wiedza. Dostałem dokładnie to, czego moja firma potrzebowała. Zrozumiałem na czym polegały błędy, rozumiem teraz nad czym pracować i w którym kierunku się rozwijać. Dziękuję
Natalia J
Natalia J
2021-07-22

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!