Reklamy Google Ads - kampanie dopasowane do biznesu - Kampanie ADS Zielona Góra

Jeżeli chcesz promować swoją markę w internecie, to usługa Google Ads i Facebook ADS jest dla Ciebie. Dzięki naszym profesjonalnym kampaniom reklamowym możesz skutecznie dotrzeć do swojej grupy docelowej, korzystając z precyzyjnego targetowania i optymalizacji kosztów.


Bezpłatna konsultacja

SEM Zielona Góra

Skuteczna promocja i budowanie świadomości wśród potencjalnych klientów firmy już od kilku lat obejmuje zarówno czynności offline, jak i działania w przestrzeni internetowej. Obecnie zdecydowana większość firm, niezależnie od tego jaką reprezentuje branżę, posiada już swoją stronę internetową, niekiedy także połączone z nią profile w mediach społecznościowych. Samo posiadanie firmowej strony internetowej nie wystarczy jednak, aby zagwarantować sobie sukces, rozumiany jako stałe pozyskiwanie klientów, co przekłada się na realne zyski. Nawet najnowocześniejsza, estetyczna i intuicyjna witryna nie przyciągnie klientów bez jej optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych. Oprócz stworzenia profesjonalnej witryny konieczne jest więc także zadbanie o jej odpowiednią, pożądaną pozycję w sieci – w czym pomoże Ci SEM. Od lat nasi fachowcy zajmują się szeroko pojętymi działaniami SEM, pomagającymi klientom posiadającym swoje biznesy w Zielonej Górze i okolicach.

Czym jest SEM?

Jeżeli posiadasz firmę w Zielonej Górze i zależy Ci na jej odpowiednim wypromowaniu, prawdopodobnie zadajesz sobie teraz pytanie: Czym jest SEM? Co kryje się za tym tajemniczym skrótem? Jego rozwinięcie to Search Engine Marketing, czyli marketing w wyszukiwarkach internetowych. Są to działania, które mają na celu poprawę pozycji danej strony w wynikach wyszukiwarki internetowej. SEM to szerokie pojęcie, które obejmuje zarówno czynności organicznie wpływające na pozycję strony, jak również płatne działania promocyjne.

Sprawdź nasze usługi i specjalizacje

Zobacz, jakie narzędzia wykorzystujemy do pozyskiwania klientów dla Twojego biznesu.

Działania w ramach SEM

SEM, czyli marketing w wyszukiwarkach internetowych, często określany jest jako jeden z dwóch najważniejszych – obok SEO – filarów promocji strony. Warto jednak wiedzieć, że SEM jest pojęciem szerszym, a to, co obejmuje określić można prostym wzorem: SEM= SEO + PPC. Zawiera się w nim więc zarówno szereg organicznych, niepłatnych działań na stronie, jak i płatne kampanie.

Organiczne działania na stronie, określane jako SEO, to między innymi optymalizacja strony pod kątem poprawności oraz częstotliwości występowania na niej słów kluczowych, jak również poprawności jej kodu. To także linkowanie zewnętrzne i wewnętrzne. Płatne działania promocyjne to natomiast prowadzenie kampanii Google Ads, Facebook Ads, jak również publikowanie wpisów sponsorowanych.

Rola SEM – Zielona Góra i okolice

Dzięki szeroko zakrojonym, profesjonalnym działaniom z zakresu SEM możliwe jest odpowiednie wypromowanie wybranej strony firmy. Odpowiednio dopełniające się płatne i organiczne promowanie może przynieść pożądany efekt w postaci osiągnięcia wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwarki internetowej. Dzięki temu możliwe jest wyróżnienie się na tle konkurencji i osiągnięcie niezbędnej przewagi. To z kolei wiąże się z możliwością znacznie skuteczniejszego zwrócenia uwagi potencjalnych klientów, mających rzecz jasna bezpośredni wpływ na ewentualne zwiększenie sprzedaży w Twoim sklepie.

Każdy, komu zależy więc na wysokiej pozycji jego firmowej strony, powinien zainteresować się różnymi czynnościami mającymi na celu pozycjonowanie strony, które to składają się na SEM. Zadanie to warto powierzyć profesjonalistom, którzy posiadają odpowiednią wiedzę, umiejętności i doświadczenie, a tym samym, ich działania przynoszą pożądane rezultaty.

Marketing w wyszukiwarkach – Zielona Góra. Służymy pomocą!

Jako profesjonalna agencja posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowaniu widoczności i wysokiej pozycji stron internetowych dla naszych klientów z Zielonej Góry. Prowadzimy szeroko zakrojone działania, dzięki którym skutecznie pomożemy Ci w osiągnięciu pożądanych rezultatów, czyli przede wszystkim zwiększeniu sprzedaży i zysków firmy.

Pracę nad Twoją stroną zaczynamy od profesjonalnego i szczegółowego audytu, który ma na celu dokładne rozpoznanie sytuacji. Fachowo określamy plusy i minusy witryny, a także przedstawiamy jej najsłabsze strony oraz potencjał. Dzięki temu możemy przystąpić do odpowiednich, przemyślanych i posiadających solidne podstawy działań.

Aby pomóc Ci osiągnąć jak najlepszy efekt, łączymy ze sobą organiczne oraz płatne działania. Zajmujemy się więc poprawnością strony, jej treściami oraz zewnętrznym i wewnętrznym linkowaniem, a także płatnymi kampaniami, zarówno w mediach społecznościowych, jak i w Google.

Zielona Góra – SEM. Dlaczego warto zaufać ekspertom?

Działania SEM, mające na celu uzyskanie jak najwyższej pozycji w wyszukiwarkach internetowych – a więc i odpowiedniej widoczności firmowej strony – to bogaty zestaw czynności, które należy dobierać i wcielać w życie w sposób odpowiedzialny i przemyślany. Warto więc powierzyć je profesjonalistom, posiadającym w tym zakresie szerokie doświadczenie oraz zaplecze techniczne. Samodzielne, amatorskie działania z zakresu SEM mogą niestety nie tylko nie przynieść właściwych rezultatów, ale także skutkować efektami zupełnie odwrotnymi od zamierzonych. Co więcej, może to także skutkować ponoszeniem zbyt dużych, nieadekwatnych do osiągniętych rezultatów kosztów.

Za powierzeniem pozycjonowania firmowej strony internetowej profesjonalnej agencji przemawia także fakt, iż Twoim biznesem zajmować się będzie nie jedna, a cały zespół doświadczonych osób. Każdej z nich powierzone zostanie zadanie, które wykona z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Dzięki połączeniu działań, wiedzy i umiejętności każdego z fachowców możliwe jest osiągnięcie pożądanego efektu.

Warto także pamiętać, że SEM to nie tylko jednorazowe działania, ale ciągły proces. Jako specjaliści w swoim fachu mamy tego świadomość, dlatego oferujemy Ci regularną współpracę, którą rozpoczynamy od wstępnego, szczegółowego audytu, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaplanować i wprowadzić w życie niezbędne kroki, mające na celu osiągnięcie zamierzonych rezultatów. Nasze działania to także bieżące analizowanie wyników, monitorowanie działań konkurencji oraz wprowadzanie niezbędnych aktualizacji w naszych czynnościach.

O nic się nie martwisz

– wiemy, że jako przedsiębiorca nie masz za wiele czasu, dlatego wszystkie prace bierzemy na siebie. Od zmian na stronie aż do przygotowania treści. Ty tylko akceptujesz.

Masz pełną opiekę

- wiemy, że temat pozycjonowania może być dla Ciebie obcy, dlatego podpowiemy kto jest Twoim klientem, jak wyszukuje Twoich usług w Internecie i jak do niego najlepiej dotrzeć.

Bez zobowiązań

To nie związek na całe życie, żeby podpisywać długoterminowe umowy. Chociaż będziemy dumni jeśli, tak jak inni nasi klienci, będziesz z nami przez długie lata.

Firmy,

Które nam zaufały

Wykreowani
4.9
Na podstawie 101 opinii
powered by Google
Jakub LisiakJakub Lisiak
20:38 19 Feb 24
Pracuję z firmą od ponad 1,5 roku i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kto chcę swoją firmę wnieść na wyższy poziom.Dzięki firmie Wykreowani praktycznie już w pierwszym miesiącu współpracy udało się pozyskać nowych klientów.Moja strona do tej pory widnieje wysoko w Google i większość reklam przynosi zamierzony efekt.Polecam!
Stary FolwarkStary Folwark
14:27 19 Jan 24
Polecam firmę. Dziękuje za dobre warunki współpracy, cierpliwość i polepszenie wyników.
Daria Bielenin-PaleckaDaria Bielenin-Palecka
10:57 05 Dec 23
Z Wykreowanymi współpracuję już od kilku lat - z czystym sumieniem mogę polecić jako rzetelny, uczciwy zespół, z indywidualnym i całościowym podejściem do potrzeb i możliwości klienta :)
social tigersocial tiger
09:05 24 Nov 23
Andrzej to świetny człowiek, pracujemy już jakiś czas i mogę przyznać, że jest osobą słowną i zna się na rzeczy.Polecam, jeśli chcesz rozwinąć swój biznes
Katarzyna NajgebaurKatarzyna Najgebaur
21:09 08 Nov 23
Bardzo profesjonalna firma, dobry kontakt i szybka realizacja. Wszystko na plus, gorąco polecam!
Maja ZiółkowskaMaja Ziółkowska
21:17 03 Nov 23
Zdecydowanie polecam, bardzo profesjonalne i innowacyjne podejście, duże doświadczenie w branży i cenne uwagi pomogły mojej firmie:
MichałMichał
08:13 23 Sep 23
Niestety potwierdzam poprzednie komentarze. Pan Andrzej mydli oczy i prosi o szanse na naprawienie sytuacji, budżet nie duży bo 3000zł miesięcznie. W moim przypadku brak leadów lub same śmieciowe.Co gorsza, kampania SEM (google ads) miała być prowadzona na naszym koncie, teraz Pan Andrzej ściemnia, że nie może odpiąć profilu płatności bo musi wysłać list do google (sic).Praktycznie wyrzucone pieniądze w błoto, dałem im wolną rękę, pieniądze i niestety nic z tego nie wyciągnęli.Teraz jestem na etapie procesowania skargi na partnera google (zobaczymy czy oni są w ogóle ich partnerem).Omijać szerokim łukiem.Edit po odpowiedzi:Zrzucanie połączeń, brak kontaktu, zaraz wejdzie post na LinkedIn bo Pan właściciel przekroczył granicę biznesową. To już nie jest tylko brak efektów ale złamanie wszelkich zasad współpracy ...
Łukasz BerskiŁukasz Berski
18:15 06 Sep 23
Współpracujemy od prawie 2 lat i jestem mega zadowolony. Wysokie kompetencje – zwłaszcza w tak trudnym temacie jak branża finansowa w B2B – pomogły nam zwiększyć sprzedaż. Obsługa, raportowanie i komunikacja na 5! POLECAM :)
Sylwester RogińskiSylwester Rogiński
09:27 30 Aug 23
W moim przypadku firma się nie sprawdziła :) nie wywiązywanie się z umówionej strategii. Teksty słabej jakości wysyłane z opóźnieniem. O wszystko trzeba było się prosić. Może porostu nie byłem wartościowym klientem dla tej firmy .Edit: co do odpowiedzi na moja opinie.Brak komunikacji i problem z komunikacja był od samego początku.Strona została w gorszym stanie i z błędami których nie było przed współpraca z wami.Co do waszej odpowiedzi to :) dalej nikt się nie skontaktował.Nowa firma seo naprawiła wasze błędy w ciągu jednego dnia a wy mieliście z tym problem przez 4 miesiące . Komunikacja w nowej firmie jest tez na zupełnie innym poziomie . Pieniądze wyrzucone w błoto .Jestem w szoku skąd tak dużo u was pozytywnych opinii.Czuje się oszukany :)
Bernard RóźańskiBernard Róźański
18:51 21 Dec 22
Niby człowiek wiedział że umie internety ale jednak z pozycjonowania to tylko wykreowani. Miło, sympatycznie z uśmiechem, a człowiek może spać spokojnie. Dziękuje za zrozumienie i pomoc!
Piotr WolniewiczPiotr Wolniewicz
10:12 19 Dec 22
Pozycjonowanie na bardzo dobrym poziomie, super kontakt oraz dobre, oczekiwane rezultaty w postaci wysokich pozycji. Firma godna polecenia.
Artur RusekArtur Rusek
20:32 08 Nov 22
Współpracę z firmą wykreowani oceniam bardzo wysoko.Szybka reakcja pracowników na zgłaszane tematy, bardzo fajna obsługa.Młody, dynamiczny zespół.Polecam.
Auto TeamAuto Team
07:20 26 Nov 20
Z agencją Wykreowani współpracujemy od 6 lat w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej. W zależności od sezonu zmieniamy strategię działań dla naszej firmy w Internecie, o czym jesteśmy informowani na bieżąco. Komunikacja z Wykreowanymi jest płynna – szybko reagują na maile i nasze telefony. Co więcej, regularnie informują nas o zmianach w Google i o propozycjach swoich rozwiązań, które już nie raz pomogły nam utrzymać wysokie pozycje. Wyjaśniają wszystkie kwestie również te najbardziej zawiłe związane z SEO. Dzięki temu zdobywamy wiedzę, która pomaga nam, jako marce lepiej poruszać się w Internecie. Jesteśmy zadowoleni i z przyjemnością polecamy usługi agencji Wykreowani naszym partnerom i klientom.
Piorun112Piorun112
06:06 26 Nov 20
Cieszę się, że trafiłem na Wykreowanych. Miałem wątpliwą przyjemność korzystać z usług innej firmy. Tutaj każde zadanie było realizowane bardzo szybko i według planu, a pan Andrzej potrafił wszystko dobrze wyjaśnić i nie było problemów z kolejnymi ustaleniami. Gorąco polecam każdemu kto prowadzi biznes w sieci i zależy mu na jak najlepszej widoczności w internecie i obsłudze na najwyższym poziomie.
js_loader

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak możemy się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!