Agencja interaktywna, pozycjonowanie stron, seo www - Marki

SEO Marki i okolice

Jesteś właścicielem firmy i pragniesz zwiększyć swoje obroty? W obecnym świecie do osiągnięcia sukcesu potrzebne są skuteczne działania offline oraz online. Oznacza to, że aby powiększyć swoje szanse na pozyskanie nowych klientów oraz zyski, konieczne jest rozszerzenie swojej działalności także na przestrzeń internetową. Warto tu jednak zaznaczyć, iż samo posiadanie biznesowej witryny nie wystarczy. Konieczne jest bowiem jej odpowiednie zoptymalizowanie.

Tu z pomocą przychodzi nasza agencja, która od lat zajmuje się profesjonalnym pozycjonowaniem stron naszych klientów z miejscowości Marki oraz okolic. Prowadzimy szeroko zakrojone działania, mające na celu poprawę widoczności strony naszych klientów w sieci.

SEO lokalnie – Marki

Nasze usługi obejmują działania ogólnopolskie, ale także te o węższym zakresie. Pozycjonowanie lokalne szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku niewielkich firm, które opierają się na pozyskiwaniu klientów z okolicy. To także skuteczna strategia dla niektórych sklepów oraz barów i restauracji. Lokalne pozycjonowanie pozwala na zwiększenie widoczności firmowej strony dla potencjalnych klientów, zainteresowanych daną usługą lub produktem wyłącznie w wybranej lokalizacji.

Czym jest SEO i co obejmuje?

Wiemy już, że działania optymalizacyjne są obecnie niezwykle istotne. Dzięki nim marka ma możliwość zwiększenia zarówno swojej widoczności w sieci, jak i świadomości wśród internautów. Odpowiednio wypozycjonowana witryna ma znacznie większe szanse na znalezienie w sieci nowych klientów. Teraz jednak należy zadać sobie pytanie: czym dokładnie jest SEO i na jakich działaniach się opiera?

SEO to skrót od pełnej, angielskiej nazwy procesu Search Engine Optimization. Są to różnego rodzaju uzupełniające się działania, które mają na celu zwiększenie widoczności danej strony w sieci. Założeniem skutecznej optymalizacji jest efekt w postaci wyświetlania się wybranej witryny wśród pierwszych pięciu, dziesięciu lub dwudziestu wyników w wyszukiwarce. Jeżeli więc posiadasz sklep zoologiczny, a Twoja strona jest dobrze wypozycjonowana, Twoja witryna pojawi się na pierwszych miejscach w wyszukiwarce, po wpisaniu w nią hasła sklep zoologiczny z dopiskiem wybranej miejscowości.

Na optymalizację SEO składają się wyłącznie organiczne działania; Search Engine Optimization nie obejmuje płatnych kampanii promocyjnych. Chcąc zoptymalizować stronę naszego klienta przede wszystkim przeprowadzamy wnikliwy i szczegółowy audyt jego witryny. Umożliwia to dokładne sprawdzenie strony, jej wewnętrznej budowy, responsywności oraz ewentualnych błędów, zagrożeń i możliwości. Po przeprowadzonym audycie, w razie potrzeby naprawiamy błędy, a następnie określamy zbiór optymalnych dla witryny słów i haseł kluczowych, których następnie używamy w treściach – wpływających na optymalizację – oraz kampanii link buildingu.

Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu wysokich wyników w wyszukiwarkach internetowych, powierz swoją stronę specjalistom! Zajmiemy się Twoją firmową witryną i pomożemy Ci zwiększyć jej widoczność oraz utrzymać ją, a także pozyskać nowych klientów!

Firmy,

Które nam zaufały

Wykreowani
4.9
Na podstawie 89 opinii
powered by Google
Katarzyna NajgebaurKatarzyna Najgebaur
21:09 08 Nov 23
Bardzo profesjonalna firma, dobry kontakt i szybka realizacja. Wszystko na plus, gorąco polecam!
Maja ZiółkowskaMaja Ziółkowska
21:17 03 Nov 23
Zdecydowanie polecam, bardzo profesjonalne i innowacyjne podejście, duże doświadczenie w branży i cenne uwagi pomogły mojej firmie:
MichałMichał
08:13 23 Sep 23
Niestety potwierdzam poprzednie komentarze. Pan Andrzej mydli oczy i prosi o szanse na naprawienie sytuacji, budżet nie duży bo 3000zł miesięcznie. W moim przypadku brak leadów lub same śmieciowe.Co gorsza, kampania SEM (google ads) miała być prowadzona na naszym koncie, teraz Pan Andrzej ściemnia, że nie może odpiąć profilu płatności bo musi wysłać list do google (sic).Praktycznie wyrzucone pieniądze w błoto, dałem im wolną rękę, pieniądze i niestety nic z tego nie wyciągnęli.Teraz jestem na etapie procesowania skargi na partnera google (zobaczymy czy oni są w ogóle ich partnerem).Omijać szerokim łukiem.Edit po odpowiedzi:Zrzucanie połączeń, brak kontaktu, zaraz wejdzie post na LinkedIn bo Pan właściciel przekroczył granicę biznesową. To już nie jest tylko brak efektów ale złamanie wszelkich zasad współpracy ...
Łukasz BerskiŁukasz Berski
18:15 06 Sep 23
Współpracujemy od prawie 2 lat i jestem mega zadowolony. Wysokie kompetencje – zwłaszcza w tak trudnym temacie jak branża finansowa w B2B – pomogły nam zwiększyć sprzedaż. Obsługa, raportowanie i komunikacja na 5! POLECAM :)
Sylwester RogińskiSylwester Rogiński
09:27 30 Aug 23
W moim przypadku firma się nie sprawdziła :) nie wywiązywanie się z umówionej strategii. Teksty słabej jakości wysyłane z opóźnieniem. O wszystko trzeba było się prosić. Może porostu nie byłem wartościowym klientem dla tej firmy .Edit: co do odpowiedzi na moja opinie.Brak komunikacji i problem z komunikacja był od samego początku.Strona została w gorszym stanie i z błędami których nie było przed współpraca z wami.Co do waszej odpowiedzi to :) dalej nikt się nie skontaktował.Nowa firma seo naprawiła wasze błędy w ciągu jednego dnia a wy mieliście z tym problem przez 4 miesiące . Komunikacja w nowej firmie jest tez na zupełnie innym poziomie . Pieniądze wyrzucone w błoto .Jestem w szoku skąd tak dużo u was pozytywnych opinii.Czuje się oszukany :)
Bernard RóźańskiBernard Róźański
18:51 21 Dec 22
Niby człowiek wiedział że umie internety ale jednak z pozycjonowania to tylko wykreowani. Miło, sympatycznie z uśmiechem, a człowiek może spać spokojnie. Dziękuje za zrozumienie i pomoc!
Piotr WolniewiczPiotr Wolniewicz
10:12 19 Dec 22
Pozycjonowanie na bardzo dobrym poziomie, super kontakt oraz dobre, oczekiwane rezultaty w postaci wysokich pozycji. Firma godna polecenia.
Artur RusekArtur Rusek
20:32 08 Nov 22
Współpracę z firmą wykreowani oceniam bardzo wysoko.Szybka reakcja pracowników na zgłaszane tematy, bardzo fajna obsługa.Młody, dynamiczny zespół.Polecam.
Auto TeamAuto Team
07:20 26 Nov 20
Z agencją Wykreowani współpracujemy od 6 lat w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej. W zależności od sezonu zmieniamy strategię działań dla naszej firmy w Internecie, o czym jesteśmy informowani na bieżąco. Komunikacja z Wykreowanymi jest płynna – szybko reagują na maile i nasze telefony. Co więcej, regularnie informują nas o zmianach w Google i o propozycjach swoich rozwiązań, które już nie raz pomogły nam utrzymać wysokie pozycje. Wyjaśniają wszystkie kwestie również te najbardziej zawiłe związane z SEO. Dzięki temu zdobywamy wiedzę, która pomaga nam, jako marce lepiej poruszać się w Internecie. Jesteśmy zadowoleni i z przyjemnością polecamy usługi agencji Wykreowani naszym partnerom i klientom.
Piorun112Piorun112
06:06 26 Nov 20
Cieszę się, że trafiłem na Wykreowanych. Miałem wątpliwą przyjemność korzystać z usług innej firmy. Tutaj każde zadanie było realizowane bardzo szybko i według planu, a pan Andrzej potrafił wszystko dobrze wyjaśnić i nie było problemów z kolejnymi ustaleniami. Gorąco polecam każdemu kto prowadzi biznes w sieci i zależy mu na jak najlepszej widoczności w internecie i obsłudze na najwyższym poziomie.
js_loader

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!