Agencja interaktywna, pozycjonowanie stron, seo www - Marki

SEO Marki i okolice

Jesteś właścicielem firmy i pragniesz zwiększyć swoje obroty? W obecnym świecie do osiągnięcia sukcesu potrzebne są skuteczne działania offline oraz online. Oznacza to, że aby powiększyć swoje szanse na pozyskanie nowych klientów oraz zyski, konieczne jest rozszerzenie swojej działalności także na przestrzeń internetową. Warto tu jednak zaznaczyć, iż samo posiadanie biznesowej witryny nie wystarczy. Konieczne jest bowiem jej odpowiednie zoptymalizowanie.

Tu z pomocą przychodzi nasza agencja, która od lat zajmuje się profesjonalnym pozycjonowaniem stron naszych klientów z miejscowości Marki oraz okolic. Prowadzimy szeroko zakrojone działania, mające na celu poprawę widoczności strony naszych klientów w sieci.

SEO lokalnie – Marki

Nasze usługi obejmują działania ogólnopolskie, ale także te o węższym zakresie. Pozycjonowanie lokalne szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku niewielkich firm, które opierają się na pozyskiwaniu klientów z okolicy. To także skuteczna strategia dla niektórych sklepów oraz barów i restauracji. Lokalne pozycjonowanie pozwala na zwiększenie widoczności firmowej strony dla potencjalnych klientów, zainteresowanych daną usługą lub produktem wyłącznie w wybranej lokalizacji.

Czym jest SEO i co obejmuje?

Wiemy już, że działania optymalizacyjne są obecnie niezwykle istotne. Dzięki nim marka ma możliwość zwiększenia zarówno swojej widoczności w sieci, jak i świadomości wśród internautów. Odpowiednio wypozycjonowana witryna ma znacznie większe szanse na znalezienie w sieci nowych klientów. Teraz jednak należy zadać sobie pytanie: czym dokładnie jest SEO i na jakich działaniach się opiera?

SEO to skrót od pełnej, angielskiej nazwy procesu Search Engine Optimization. Są to różnego rodzaju uzupełniające się działania, które mają na celu zwiększenie widoczności danej strony w sieci. Założeniem skutecznej optymalizacji jest efekt w postaci wyświetlania się wybranej witryny wśród pierwszych pięciu, dziesięciu lub dwudziestu wyników w wyszukiwarce. Jeżeli więc posiadasz sklep zoologiczny, a Twoja strona jest dobrze wypozycjonowana, Twoja witryna pojawi się na pierwszych miejscach w wyszukiwarce, po wpisaniu w nią hasła sklep zoologiczny z dopiskiem wybranej miejscowości.

Na optymalizację SEO składają się wyłącznie organiczne działania; Search Engine Optimization nie obejmuje płatnych kampanii promocyjnych. Chcąc zoptymalizować stronę naszego klienta przede wszystkim przeprowadzamy wnikliwy i szczegółowy audyt jego witryny. Umożliwia to dokładne sprawdzenie strony, jej wewnętrznej budowy, responsywności oraz ewentualnych błędów, zagrożeń i możliwości. Po przeprowadzonym audycie, w razie potrzeby naprawiamy błędy, a następnie określamy zbiór optymalnych dla witryny słów i haseł kluczowych, których następnie używamy w treściach – wpływających na optymalizację – oraz kampanii link buildingu.

Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu wysokich wyników w wyszukiwarkach internetowych, powierz swoją stronę specjalistom! Zajmiemy się Twoją firmową witryną i pomożemy Ci zwiększyć jej widoczność oraz utrzymać ją, a także pozyskać nowych klientów!

Firmy,

Które nam zaufały

Historie Sukcesu

Czyli jak podnieśliśmy sprzedaż naszym klientom

Tanie Gadżety

Tanie-gadzety.com to producent i dystrybutor gadżetów reklamowych. Od 2015 roku jesteśmy odpowiedzialni za widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania (SEO) oraz kampanię Google Ads. W tym czasie: Zwiększyliśmy ruch ponad 5-krotnie. Wypozycjonwaliśmy ponad 1400 fraz do tzw. Top10 i cały czas pomagamy dostarczać setki konwersji miesięcznie.

Bizin

Bizin.pl to system do fakturowania i zarządzania firma online. Współpracujemy od 2016 roku. Jesteśmy odpowiedzialni za kampanię Google ads, promocję w Social Media oraz Pozycjonowanie. W tym czasie: – zwiększyliśmy ponad 3 krotnie ruch. Przetestowaliśmy i wdrożyliśmy kampanię You tube, Mailingową, Facebook Ads oraz Google ads. Wygenerowaliśmy dzięki temu przeszło 18000 konwersji!

Miś Gustaw

Gustaw.com.pl to producent dużych pluszowych maskotek. Od 2018 roku jesteśmy odpowiedzialni za strategie Seo oraz kampanię Google ads. W tym czasie – wypozycjonwalisny ponad 400 fraz od zera do top 10. Przygotowaliśmy i prowadzimy kampanię produktowe, dynamiczne kampanie w wyszukiwarce oraz remarketingowe. Udało nam się obniżyć ponad dwu-krotnie koszt konwersji.

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!