Pozycjonowanie stron WWW, agencja SEO - Konstantynów Łódzki

Jeżeli prowadzisz sklep internetowy, to jedną z najważniejszych kwestii, o jakie musisz zadbać, chcąc odnieść sukces, jest pozycjonowanie. To dzięki niemu, ruch na stronie wzrośnie, a tym samym możesz zwiększyć sprzedaż. Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych to coś znacznie więcej, niż tylko wybór fraz kluczowych. To cały długi proces, który trzeba dobrze zaplanować. Możesz stopniowo zadbać o pozycjonowanie sklepu samodzielnie, ale szybciej będziesz czerpać profity, kiedy powierzysz to nam. Wspieramy wiele biznesów z Konstantynowa Łódzkiego, więc znamy specyfikę lokalnego rynku i oczekiwania odbiorców. Dzięki temu wszystkie działania, jakie podejmujemy, są dopasowane do indywidualnych potrzeb firmy i jej klientów.

Jak wygląda pozycjonowanie sklepu w naszym wydaniu?

Chcemy, żeby przedsiębiorcy decydujący się na współpracę z nami zwiększali swoje zyski i byli usatysfakcjonowani z efektów, jakie pomagamy uzyskać. Z tego względu pozycjonowanie stron WWW, jakie proponujemy, różni się od tego, co można znaleźć w innych agencjach SEO. Wykreowani to agencja interaktywna, która bacznie przygląda się trendom i nieustannie się rozwija. W swoich projektach duży nacisk kładziemy na SXO. Nie tylko dobierzemy odpowiednie frazy kluczowe, ale przyjrzymy się szczegółowo stronie sklepu. Spojrzymy na niego w taki sposób, jak widzi go klient. Zweryfikujemy, czy strona jest przejrzysta i atrakcyjna, a w razie konieczności pomożemy ją udoskonalić.

Dlaczego stosujemy SXO?

Nie bez powodu nasza agencja reklamowa skłania się ku SXO. Wiąże się to z szeregiem korzyści. SXO to zupełnie nowe podejście. Skrót ten stanowi połączenie dwóch najważniejszych technik stosowanych w marketingu internetowym SEO (pozycjonowanie stron) i UX (doświadczenie użytkownika sieci). Rezultatem jest większy ruch organiczny i wzrost konwersji, a w dalszej perspektywie umacnianie więzi klienta z Twoją firmą. Zaufało nam już grono przedsiębiorców z Konstantynowa Łódzkiego, Ty możesz być kolejną osobą, która dzięki nam zwiększy swoje zyski.

Firmy,

Które nam zaufały

Historie Sukcesu

Czyli jak podnieśliśmy sprzedaż naszym klientom

Tanie Gadżety

Tanie-gadzety.com to producent i dystrybutor gadżetów reklamowych. Od 2015 roku jesteśmy odpowiedzialni za widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania (SEO) oraz kampanię Google Ads. W tym czasie: Zwiększyliśmy ruch ponad 5-krotnie. Wypozycjonwaliśmy ponad 1400 fraz do tzw. Top10 i cały czas pomagamy dostarczać setki konwersji miesięcznie.

Bizin

Bizin.pl to system do fakturowania i zarządzania firma online. Współpracujemy od 2016 roku. Jesteśmy odpowiedzialni za kampanię Google ads, promocję w Social Media oraz Pozycjonowanie. W tym czasie: – zwiększyliśmy ponad 3 krotnie ruch. Przetestowaliśmy i wdrożyliśmy kampanię You tube, Mailingową, Facebook Ads oraz Google ads. Wygenerowaliśmy dzięki temu przeszło 18000 konwersji!

Miś Gustaw

Gustaw.com.pl to producent dużych pluszowych maskotek. Od 2018 roku jesteśmy odpowiedzialni za strategie Seo oraz kampanię Google ads. W tym czasie – wypozycjonwalisny ponad 400 fraz od zera do top 10. Przygotowaliśmy i prowadzimy kampanię produktowe, dynamiczne kampanie w wyszukiwarce oraz remarketingowe. Udało nam się obniżyć ponad dwu-krotnie koszt konwersji.

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!