Pozycjonowanie stron internetowych WWW. Agencja SEO - Kraków

Pozycjonowanie stron internetowych dla firm z Krakowa i okolic

Zapewne słyszałeś, że pozycjonowanie stron w Google jest ważne, ale nie wiesz, jak się za to zabrać. Marketing, copywriting, strategia – elementów, o których należy pamiętać jest naprawdę wiele. I tutaj z pomocą spieszymy my czyli agencja reklamowa z wieloletnim doświadczeniem. Wykreujemy Twój wizerunek w Internecie i sprawimy, że rozpoznawalność marki w sieci przyniesie większe zyski.

Zadbamy o to, abyś nie był tylko odpowiedzią na hasło kluczowe z wyszukiwarki internetowej. Pomożemy Ci stać się liderem w Twojej branży. Zbudujemy wizerunek firmy godnej zaufania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że Kraków ma bardzo duży rynek i konkurencja jest ogromna, ale też właśnie dlatego powinieneś skupić się na promocji nie tylko lokalnie, lecz także wirtualnie.

Agencja SEO dla każdej branży

Oferujemy profesjonalne usługi dla firm z wielu branż. Wykreujemy wizerunek zarówno lokalnej pizzerii, jak i zakładu budowlanego, gabinetu stomatologicznego czy sklepu z zabawkami lub odzieżą. Żadna branża nie ma przed nami tajemnic, bo cel jest ten sam: konwersja na sprzedaż.

Pozycjonowanie stron www to dla nas chleb powszedni. Ale to nie tylko działania związane z SEO. To także szereg innych czynników, które wpływają na klikalność Twojej strony. Dlatego w ramach współpracy z nami:

 • przeprowadzimy audyt Twojej strony
 • zoptymalizujemy Twoją stronę
 • zadbamy o profesjonalne treści
 • zajmiemy się tworzeniem kompleksowej strategii
 • zapewnimy profesjonalne doradztwo

Agencja interaktywna – Kraków i okolice

Wiemy, że jako przedsiębiorca masz wiele obowiązków, ale też ograniczony czas. Dlatego właśnie wychodzimy do Ciebie z pomocną ręką. Zrobimy to, na co Tobie brakuje czasu. Dzięki temu będziesz mógł zająć się innymi obowiązkami, w tym rozwojem swojej firmy.

Zadbamy o to, aby osiągnięcie pierwszych wyników na stronach Google nie było jednorazowym wydarzeniem, lecz długofalowym efektem odpowiednich działań. O pozycjonowanie powinno dbać się regularnie, bo tak duży rynek biznesowy, jakim jest Kraków, wymaga nieustannej pracy na budowanie pozycji lidera. Warto też regularnie aktualizować stronę, bo to także wpływa na pozycjonowanie stron www.

Ważne jest, aby dotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej, która nie będzie wyłącznie przypadkowym odwiedzającym. Naszym zadaniem jest zamienić odwiedzającego w kupującego. Dlatego podczas współpracy regularnie analizujemy wszystkie statystki, przeprowadzone dotychczas kampanie reklamowe i działania promocyjne. Sprawdzamy, co w Twoim przypadku sprawdzi się najlepiej i na tym skupiamy całą energię.

Oczywiście dobieramy odpowiednie słowa kluczowe, ale nie tylko one są ważne w budowaniu Twojej pozycji. Bo zdarza się że, zamiast kupujących, strony www odwiedza konkurencja, która podpatruje działalność innych firm z tej samej branży. My także obserwujemy Twoją konkurencję, ale po to, aby wyróżnić Cię spośród niej i sprawić, że klienci trafią właśnie do Ciebie! Podkreślamy Twoje mocne strony i pokazujemy korzyści, jakie mogą zyskać Twoi nowi i dotychczasowi klienci.

Skoro już wspomnieliśmy o słowach kluczowych to tylko przypomnimy, że stale sprawdzamy ich skuteczność. Tak jak zmienia się pogoda, tak też zmieniają się frazy, na które klienci poszukują odpowiednich sklepów. Zrobimy więc wszystko, abyś stale był wśród odpowiedzi na zapytania w wyszukiwarkach internetowych.

Pozycjonowanie sklepu w Krakowie

Internet to globalna wioska, która pozwala na przekraczanie granic w kilka sekund. Dlatego też coraz więcej firm rozszerza swoją działalność o internet. W ten sposób mogą dotrzeć nie tylko do klientów lokalnych, ale też z innych miast. Mimo wszystko nadal zachowania potencjalnych klientów skupiają się na poszukiwaniu firm, które znajdują się w ich sąsiedztwie. Po prostu ufają tym, którzy są blisko nich.  Dlatego pozycjonowanie sklepu jest bardzo ważne, mimo że pracochłonne. Bo możesz mieć najlepszą ofertę i wyjątkowe produkty, ale jeśli nie znajdujesz się na pierwszej stronie wyszukiwania, to małe prawdopodobieństwo, że kupujący trafią właśnie do Ciebie. Nie marnuj więc swojego potencjału – pozwól nam go wykorzystać! Mamy do tego zespół profesjonalistów – nie musisz już tego robić sam!

Jako agencja reklamowa planujemy długoterminowe kampanie reklamowe oraz strategię na długi czas, aby raz uzyskane efekty utrzymać i docierać do jeszcze większej liczby odbiorców. Zadbamy też o to, aby Twoi klienci związali się z marką na dłużej, by polecali ją innym. To wszystko dzięki odpowiednim działaniom mającym na celu przypominanie o sobie.

Skuteczne linkowanie dla stron www

Oprócz działań SEO, które mają bardzo duży wpływ na wyniki wyszukiwania w Internecie, ważne jest też budowanie relacji poprzez linkowanie. Linkbuilding to skuteczne działanie, dzięki któremu z wielu miejsc w sieci, można trafić właśnie do Ciebie. Jako agencja interaktywna, która zajmuje się tym na co dzień, wiemy co zrobić, aby pozyskać naturalne linki. Sprawimy, że będziesz w wielu miejscach, co tylko umocni Twoją pozycję lidera. W ramach współpracy z nami otrzymujesz też stały monitoring działań pozwalający na reagowanie w przypadku ewentualnych sytuacji kryzysowych związanych z funkcjonowaniem strony.

Skuteczna agencja SEO w Krakowie

Znasz już pełen zakres naszych działań, wiesz, czego możesz się spodziewać. Od Ciebie oczekujemy jedynie zaufania i słowa „akceptuje” po zaplanowaniu przez nas wszystkich działań. Gdy tylko wszystko będzie zgodne z Twoimi oczekiwaniami, natychmiast rozpoczynamy pracę. Efekty zauważysz szybciej, niż się spodziewasz. Podczas gdy my zajmiemy się stroną techniczną, ty możesz pracować nad rozwojem firmy lub też odpoczywać. Regularnie będziesz mógł monitorować naszą pracę. Przekażemy Ci szczegółowe raporty, które wskażą najskuteczniejsze działania, ale najbardziej odczujesz je poprzez większą ilość klientów. A to jest efekt, na który liczy każdy przedsiębiorca.

Zaufało nam już ponad 300 firm z całej Polski, w tym z Krakowa. Chcesz sprawdzić, jak możemy Tobie pomóc? Skontaktuj się z nami, powiedz nam czego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą. Skutecznie wykreujemy Twój wizerunek.

Firmy,

Które nam zaufały

Historie Sukcesu

Czyli jak podnieśliśmy sprzedaż naszym klientom

Tanie Gadżety

Tanie-gadzety.com to producent i dystrybutor gadżetów reklamowych. Od 2015 roku jesteśmy odpowiedzialni za widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania (SEO) oraz kampanię Google Ads. W tym czasie: Zwiększyliśmy ruch ponad 5-krotnie. Wypozycjonwaliśmy ponad 1400 fraz do tzw. Top10 i cały czas pomagamy dostarczać setki konwersji miesięcznie.

Bizin

Bizin.pl to system do fakturowania i zarządzania firma online. Współpracujemy od 2016 roku. Jesteśmy odpowiedzialni za kampanię Google ads, promocję w Social Media oraz Pozycjonowanie. W tym czasie: – zwiększyliśmy ponad 3 krotnie ruch. Przetestowaliśmy i wdrożyliśmy kampanię You tube, Mailingową, Facebook Ads oraz Google ads. Wygenerowaliśmy dzięki temu przeszło 18000 konwersji!

Miś Gustaw

Gustaw.com.pl to producent dużych pluszowych maskotek. Od 2018 roku jesteśmy odpowiedzialni za strategie Seo oraz kampanię Google ads. W tym czasie – wypozycjonwalisny ponad 400 fraz od zera do top 10. Przygotowaliśmy i prowadzimy kampanię produktowe, dynamiczne kampanie w wyszukiwarce oraz remarketingowe. Udało nam się obniżyć ponad dwu-krotnie koszt konwersji.

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!