Pozycjonowanie stron WWW i sklepów internetowych - Pozycjonowanie Kraków

Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług w zakresie optymalizacji stron internetowych. Sprawdź, jak profesjonalna agencja SEO pomoże Ci dotrzeć do klientów, za pomocą pozycjonowania ogólnopolskiego, lokalnego, a także pozycjonowania sklepów www na różnych platformach.


Bezpłatna konsultacja

Pozycjonowanie stron internetowych dla firm z Krakowa i okolic

Zapewne słyszałeś, że pozycjonowanie stron w Google jest ważne, ale nie wiesz, jak się za to zabrać. Marketing, copywriting, strategia – elementów, o których należy pamiętać jest naprawdę wiele. I tutaj z pomocą spieszymy my czyli agencja reklamowa z wieloletnim doświadczeniem. Wykreujemy Twój wizerunek w Internecie i sprawimy, że rozpoznawalność marki w sieci przyniesie większe zyski.

Zadbamy o to, abyś nie był tylko odpowiedzią na hasło kluczowe z wyszukiwarki internetowej. Pomożemy Ci stać się liderem w Twojej branży. Zbudujemy wizerunek firmy godnej zaufania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że Kraków ma bardzo duży rynek i konkurencja jest ogromna, ale też właśnie dlatego powinieneś skupić się na promocji nie tylko lokalnie, lecz także wirtualnie.

Agencja SEO dla każdej branży

Oferujemy profesjonalne usługi dla firm z wielu branż. Wykreujemy wizerunek zarówno lokalnej pizzerii, jak i zakładu budowlanego, gabinetu stomatologicznego czy sklepu z zabawkami lub odzieżą. Żadna branża nie ma przed nami tajemnic, bo cel jest ten sam: konwersja na sprzedaż.

Sprawdź nasze usługi i specjalizacje

Zobacz, jakie narzędzia wykorzystujemy do pozyskiwania klientów dla Twojego biznesu.

Pozycjonowanie stron www to dla nas chleb powszedni. Ale to nie tylko działania związane z SEO. To także szereg innych czynników, które wpływają na klikalność Twojej strony. Dlatego w ramach współpracy z nami:

 • przeprowadzimy audyt Twojej strony
 • zoptymalizujemy Twoją stronę
 • zadbamy o profesjonalne treści
 • zajmiemy się tworzeniem kompleksowej strategii
 • zapewnimy profesjonalne doradztwo

Agencja interaktywna – Kraków i okolice

Wiemy, że jako przedsiębiorca masz wiele obowiązków, ale też ograniczony czas. Dlatego właśnie wychodzimy do Ciebie z pomocną ręką. Zrobimy to, na co Tobie brakuje czasu. Dzięki temu będziesz mógł zająć się innymi obowiązkami, w tym rozwojem swojej firmy.

Zadbamy o to, aby osiągnięcie pierwszych wyników na stronach Google nie było jednorazowym wydarzeniem, lecz długofalowym efektem odpowiednich działań. O pozycjonowanie powinno dbać się regularnie, bo tak duży rynek biznesowy, jakim jest Kraków, wymaga nieustannej pracy na budowanie pozycji lidera. Warto też regularnie aktualizować stronę, bo to także wpływa na pozycjonowanie stron www.

Nasza oferta SEO

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie szerokie to optymalizacja treści na stronach internetowych w taki sposób, aby były lepiej widoczne i łatwiej dostępne dla wyszukiwarek internetowych.

 • Optymalizacja treści
 • Weryfikacja struktury witryny
 • Stworzenie siatki linkowania wewnętrznego i zewnętrznego
 • Wnikliwa analiza konkurencji

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne polega na zwiększeniu widoczności danej strony w wynikach wyszukiwania lokalnego.

 • Optymalizacja na podstawie lokalnych fraz kluczowych
 • Tworzenie siatki lokalnego linkowania

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie sklepów internetowych, czyli e-commerce, to strategia optymalizacji treści online, która ma na celu poprawienie widoczności danego sklepu w wynikach wyszukiwania internetowego.

 • Optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek (SEO)
 • Wybór odpowiednich słów kluczowych
 • Tworzenie unikalnych treści produktowych
 • Optymalizacja zdjęć
 • Tworzenie strategii linkowania
 • Testowanie szybkości i responsywności strony
 • Analiza konkurencji

Ważne jest, aby dotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej, która nie będzie wyłącznie przypadkowym odwiedzającym. Naszym zadaniem jest zamienić odwiedzającego w kupującego. Dlatego podczas współpracy regularnie analizujemy wszystkie statystki, przeprowadzone dotychczas kampanie reklamowe i działania promocyjne. Sprawdzamy, co w Twoim przypadku sprawdzi się najlepiej i na tym skupiamy całą energię.

Oczywiście dobieramy odpowiednie słowa kluczowe, ale nie tylko one są ważne w budowaniu Twojej pozycji. Bo zdarza się że, zamiast kupujących, strony www odwiedza konkurencja, która podpatruje działalność innych firm z tej samej branży. My także obserwujemy Twoją konkurencję, ale po to, aby wyróżnić Cię spośród niej i sprawić, że klienci trafią właśnie do Ciebie! Podkreślamy Twoje mocne strony i pokazujemy korzyści, jakie mogą zyskać Twoi nowi i dotychczasowi klienci.

Skoro już wspomnieliśmy o słowach kluczowych to tylko przypomnimy, że stale sprawdzamy ich skuteczność. Tak jak zmienia się pogoda, tak też zmieniają się frazy, na które klienci poszukują odpowiednich sklepów. Zrobimy więc wszystko, abyś stale był wśród odpowiedzi na zapytania w wyszukiwarkach internetowych.

Pozycjonowanie sklepu w Krakowie

Internet to globalna wioska, która pozwala na przekraczanie granic w kilka sekund. Dlatego też coraz więcej firm rozszerza swoją działalność o internet. W ten sposób mogą dotrzeć nie tylko do klientów lokalnych, ale też z innych miast. Mimo wszystko nadal zachowania potencjalnych klientów skupiają się na poszukiwaniu firm, które znajdują się w ich sąsiedztwie. Po prostu ufają tym, którzy są blisko nich.  Dlatego pozycjonowanie sklepu jest bardzo ważne, mimo że pracochłonne. Bo możesz mieć najlepszą ofertę i wyjątkowe produkty, ale jeśli nie znajdujesz się na pierwszej stronie wyszukiwania, to małe prawdopodobieństwo, że kupujący trafią właśnie do Ciebie. Nie marnuj więc swojego potencjału – pozwól nam go wykorzystać! Mamy do tego zespół profesjonalistów – nie musisz już tego robić sam!

Jako agencja reklamowa planujemy długoterminowe kampanie reklamowe oraz strategię na długi czas, aby raz uzyskane efekty utrzymać i docierać do jeszcze większej liczby odbiorców. Zadbamy też o to, aby Twoi klienci związali się z marką na dłużej, by polecali ją innym. To wszystko dzięki odpowiednim działaniom mającym na celu przypominanie o sobie.

Skuteczne linkowanie dla stron www

Oprócz działań SEO, które mają bardzo duży wpływ na wyniki wyszukiwania w Internecie, ważne jest też budowanie relacji poprzez linkowanie. Linkbuilding to skuteczne działanie, dzięki któremu z wielu miejsc w sieci, można trafić właśnie do Ciebie. Jako agencja interaktywna, która zajmuje się tym na co dzień, wiemy co zrobić, aby pozyskać naturalne linki. Sprawimy, że będziesz w wielu miejscach, co tylko umocni Twoją pozycję lidera. W ramach współpracy z nami otrzymujesz też stały monitoring działań pozwalający na reagowanie w przypadku ewentualnych sytuacji kryzysowych związanych z funkcjonowaniem strony.

Skuteczna agencja SEO w Krakowie

Znasz już pełen zakres naszych działań, wiesz, czego możesz się spodziewać. Od Ciebie oczekujemy jedynie zaufania i słowa „akceptuje” po zaplanowaniu przez nas wszystkich działań. Gdy tylko wszystko będzie zgodne z Twoimi oczekiwaniami, natychmiast rozpoczynamy pracę. Efekty zauważysz szybciej, niż się spodziewasz. Podczas gdy my zajmiemy się stroną techniczną, ty możesz pracować nad rozwojem firmy lub też odpoczywać. Regularnie będziesz mógł monitorować naszą pracę. Przekażemy Ci szczegółowe raporty, które wskażą najskuteczniejsze działania, ale najbardziej odczujesz je poprzez większą ilość klientów. A to jest efekt, na który liczy każdy przedsiębiorca.

Zaufało nam już ponad 300 firm z całej Polski, w tym z Krakowa. Chcesz sprawdzić, jak możemy Tobie pomóc? Skontaktuj się z nami, powiedz nam czego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą. Skutecznie wykreujemy Twój wizerunek.

O nic się nie martwisz

– wiemy, że jako przedsiębiorca nie masz za wiele czasu, dlatego wszystkie prace bierzemy na siebie. Od zmian na stronie aż do przygotowania treści. Ty tylko akceptujesz.

Masz pełną opiekę

- wiemy, że temat pozycjonowania może być dla Ciebie obcy, dlatego podpowiemy kto jest Twoim klientem, jak wyszukuje Twoich usług w Internecie i jak do niego najlepiej dotrzeć.

Bez zobowiązań

To nie związek na całe życie, żeby podpisywać długoterminowe umowy. Chociaż będziemy dumni jeśli, tak jak inni nasi klienci, będziesz z nami przez długie lata.

Firmy,

Które nam zaufały

Wykreowani
4.9
Na podstawie 101 opinii
powered by Google
Jakub LisiakJakub Lisiak
20:38 19 Feb 24
Pracuję z firmą od ponad 1,5 roku i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kto chcę swoją firmę wnieść na wyższy poziom.Dzięki firmie Wykreowani praktycznie już w pierwszym miesiącu współpracy udało się pozyskać nowych klientów.Moja strona do tej pory widnieje wysoko w Google i większość reklam przynosi zamierzony efekt.Polecam!
Stary FolwarkStary Folwark
14:27 19 Jan 24
Polecam firmę. Dziękuje za dobre warunki współpracy, cierpliwość i polepszenie wyników.
Daria Bielenin-PaleckaDaria Bielenin-Palecka
10:57 05 Dec 23
Z Wykreowanymi współpracuję już od kilku lat - z czystym sumieniem mogę polecić jako rzetelny, uczciwy zespół, z indywidualnym i całościowym podejściem do potrzeb i możliwości klienta :)
social tigersocial tiger
09:05 24 Nov 23
Andrzej to świetny człowiek, pracujemy już jakiś czas i mogę przyznać, że jest osobą słowną i zna się na rzeczy.Polecam, jeśli chcesz rozwinąć swój biznes
Katarzyna NajgebaurKatarzyna Najgebaur
21:09 08 Nov 23
Bardzo profesjonalna firma, dobry kontakt i szybka realizacja. Wszystko na plus, gorąco polecam!
Maja ZiółkowskaMaja Ziółkowska
21:17 03 Nov 23
Zdecydowanie polecam, bardzo profesjonalne i innowacyjne podejście, duże doświadczenie w branży i cenne uwagi pomogły mojej firmie:
MichałMichał
08:13 23 Sep 23
Niestety potwierdzam poprzednie komentarze. Pan Andrzej mydli oczy i prosi o szanse na naprawienie sytuacji, budżet nie duży bo 3000zł miesięcznie. W moim przypadku brak leadów lub same śmieciowe.Co gorsza, kampania SEM (google ads) miała być prowadzona na naszym koncie, teraz Pan Andrzej ściemnia, że nie może odpiąć profilu płatności bo musi wysłać list do google (sic).Praktycznie wyrzucone pieniądze w błoto, dałem im wolną rękę, pieniądze i niestety nic z tego nie wyciągnęli.Teraz jestem na etapie procesowania skargi na partnera google (zobaczymy czy oni są w ogóle ich partnerem).Omijać szerokim łukiem.Edit po odpowiedzi:Zrzucanie połączeń, brak kontaktu, zaraz wejdzie post na LinkedIn bo Pan właściciel przekroczył granicę biznesową. To już nie jest tylko brak efektów ale złamanie wszelkich zasad współpracy ...
Łukasz BerskiŁukasz Berski
18:15 06 Sep 23
Współpracujemy od prawie 2 lat i jestem mega zadowolony. Wysokie kompetencje – zwłaszcza w tak trudnym temacie jak branża finansowa w B2B – pomogły nam zwiększyć sprzedaż. Obsługa, raportowanie i komunikacja na 5! POLECAM :)
Sylwester RogińskiSylwester Rogiński
09:27 30 Aug 23
W moim przypadku firma się nie sprawdziła :) nie wywiązywanie się z umówionej strategii. Teksty słabej jakości wysyłane z opóźnieniem. O wszystko trzeba było się prosić. Może porostu nie byłem wartościowym klientem dla tej firmy .Edit: co do odpowiedzi na moja opinie.Brak komunikacji i problem z komunikacja był od samego początku.Strona została w gorszym stanie i z błędami których nie było przed współpraca z wami.Co do waszej odpowiedzi to :) dalej nikt się nie skontaktował.Nowa firma seo naprawiła wasze błędy w ciągu jednego dnia a wy mieliście z tym problem przez 4 miesiące . Komunikacja w nowej firmie jest tez na zupełnie innym poziomie . Pieniądze wyrzucone w błoto .Jestem w szoku skąd tak dużo u was pozytywnych opinii.Czuje się oszukany :)
Bernard RóźańskiBernard Róźański
18:51 21 Dec 22
Niby człowiek wiedział że umie internety ale jednak z pozycjonowania to tylko wykreowani. Miło, sympatycznie z uśmiechem, a człowiek może spać spokojnie. Dziękuje za zrozumienie i pomoc!
Piotr WolniewiczPiotr Wolniewicz
10:12 19 Dec 22
Pozycjonowanie na bardzo dobrym poziomie, super kontakt oraz dobre, oczekiwane rezultaty w postaci wysokich pozycji. Firma godna polecenia.
Artur RusekArtur Rusek
20:32 08 Nov 22
Współpracę z firmą wykreowani oceniam bardzo wysoko.Szybka reakcja pracowników na zgłaszane tematy, bardzo fajna obsługa.Młody, dynamiczny zespół.Polecam.
Auto TeamAuto Team
07:20 26 Nov 20
Z agencją Wykreowani współpracujemy od 6 lat w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej. W zależności od sezonu zmieniamy strategię działań dla naszej firmy w Internecie, o czym jesteśmy informowani na bieżąco. Komunikacja z Wykreowanymi jest płynna – szybko reagują na maile i nasze telefony. Co więcej, regularnie informują nas o zmianach w Google i o propozycjach swoich rozwiązań, które już nie raz pomogły nam utrzymać wysokie pozycje. Wyjaśniają wszystkie kwestie również te najbardziej zawiłe związane z SEO. Dzięki temu zdobywamy wiedzę, która pomaga nam, jako marce lepiej poruszać się w Internecie. Jesteśmy zadowoleni i z przyjemnością polecamy usługi agencji Wykreowani naszym partnerom i klientom.
Piorun112Piorun112
06:06 26 Nov 20
Cieszę się, że trafiłem na Wykreowanych. Miałem wątpliwą przyjemność korzystać z usług innej firmy. Tutaj każde zadanie było realizowane bardzo szybko i według planu, a pan Andrzej potrafił wszystko dobrze wyjaśnić i nie było problemów z kolejnymi ustaleniami. Gorąco polecam każdemu kto prowadzi biznes w sieci i zależy mu na jak najlepszej widoczności w internecie i obsłudze na najwyższym poziomie.
js_loader

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak możemy się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!