Pozycjonowanie stron internetowych WWW. Agencja SEO - Kraków

Pozycjonowanie stron internetowych dla firm z Krakowa i okolic

Zapewne słyszałeś, że pozycjonowanie stron w Google jest ważne, ale nie wiesz, jak się za to zabrać. Marketing, copywriting, strategia – elementów, o których należy pamiętać jest naprawdę wiele. I tutaj z pomocą spieszymy my czyli agencja reklamowa z wieloletnim doświadczeniem. Wykreujemy Twój wizerunek w Internecie i sprawimy, że rozpoznawalność marki w sieci przyniesie większe zyski.

Zadbamy o to, abyś nie był tylko odpowiedzią na hasło kluczowe z wyszukiwarki internetowej. Pomożemy Ci stać się liderem w Twojej branży. Zbudujemy wizerunek firmy godnej zaufania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że Kraków ma bardzo duży rynek i konkurencja jest ogromna, ale też właśnie dlatego powinieneś skupić się na promocji nie tylko lokalnie, lecz także wirtualnie.

Agencja SEO dla każdej branży

Oferujemy profesjonalne usługi dla firm z wielu branż. Wykreujemy wizerunek zarówno lokalnej pizzerii, jak i zakładu budowlanego, gabinetu stomatologicznego czy sklepu z zabawkami lub odzieżą. Żadna branża nie ma przed nami tajemnic, bo cel jest ten sam: konwersja na sprzedaż.

Pozycjonowanie stron www to dla nas chleb powszedni. Ale to nie tylko działania związane z SEO. To także szereg innych czynników, które wpływają na klikalność Twojej strony. Dlatego w ramach współpracy z nami:

 • przeprowadzimy audyt Twojej strony
 • zoptymalizujemy Twoją stronę
 • zadbamy o profesjonalne treści
 • zajmiemy się tworzeniem kompleksowej strategii
 • zapewnimy profesjonalne doradztwo

Agencja interaktywna – Kraków i okolice

Wiemy, że jako przedsiębiorca masz wiele obowiązków, ale też ograniczony czas. Dlatego właśnie wychodzimy do Ciebie z pomocną ręką. Zrobimy to, na co Tobie brakuje czasu. Dzięki temu będziesz mógł zająć się innymi obowiązkami, w tym rozwojem swojej firmy.

Zadbamy o to, aby osiągnięcie pierwszych wyników na stronach Google nie było jednorazowym wydarzeniem, lecz długofalowym efektem odpowiednich działań. O pozycjonowanie powinno dbać się regularnie, bo tak duży rynek biznesowy, jakim jest Kraków, wymaga nieustannej pracy na budowanie pozycji lidera. Warto też regularnie aktualizować stronę, bo to także wpływa na pozycjonowanie stron www.

Ważne jest, aby dotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej, która nie będzie wyłącznie przypadkowym odwiedzającym. Naszym zadaniem jest zamienić odwiedzającego w kupującego. Dlatego podczas współpracy regularnie analizujemy wszystkie statystki, przeprowadzone dotychczas kampanie reklamowe i działania promocyjne. Sprawdzamy, co w Twoim przypadku sprawdzi się najlepiej i na tym skupiamy całą energię.

Oczywiście dobieramy odpowiednie słowa kluczowe, ale nie tylko one są ważne w budowaniu Twojej pozycji. Bo zdarza się że, zamiast kupujących, strony www odwiedza konkurencja, która podpatruje działalność innych firm z tej samej branży. My także obserwujemy Twoją konkurencję, ale po to, aby wyróżnić Cię spośród niej i sprawić, że klienci trafią właśnie do Ciebie! Podkreślamy Twoje mocne strony i pokazujemy korzyści, jakie mogą zyskać Twoi nowi i dotychczasowi klienci.

Skoro już wspomnieliśmy o słowach kluczowych to tylko przypomnimy, że stale sprawdzamy ich skuteczność. Tak jak zmienia się pogoda, tak też zmieniają się frazy, na które klienci poszukują odpowiednich sklepów. Zrobimy więc wszystko, abyś stale był wśród odpowiedzi na zapytania w wyszukiwarkach internetowych.

Pozycjonowanie sklepu w Krakowie

Internet to globalna wioska, która pozwala na przekraczanie granic w kilka sekund. Dlatego też coraz więcej firm rozszerza swoją działalność o internet. W ten sposób mogą dotrzeć nie tylko do klientów lokalnych, ale też z innych miast. Mimo wszystko nadal zachowania potencjalnych klientów skupiają się na poszukiwaniu firm, które znajdują się w ich sąsiedztwie. Po prostu ufają tym, którzy są blisko nich.  Dlatego pozycjonowanie sklepu jest bardzo ważne, mimo że pracochłonne. Bo możesz mieć najlepszą ofertę i wyjątkowe produkty, ale jeśli nie znajdujesz się na pierwszej stronie wyszukiwania, to małe prawdopodobieństwo, że kupujący trafią właśnie do Ciebie. Nie marnuj więc swojego potencjału – pozwól nam go wykorzystać! Mamy do tego zespół profesjonalistów – nie musisz już tego robić sam!

Jako agencja reklamowa planujemy długoterminowe kampanie reklamowe oraz strategię na długi czas, aby raz uzyskane efekty utrzymać i docierać do jeszcze większej liczby odbiorców. Zadbamy też o to, aby Twoi klienci związali się z marką na dłużej, by polecali ją innym. To wszystko dzięki odpowiednim działaniom mającym na celu przypominanie o sobie.

Skuteczne linkowanie dla stron www

Oprócz działań SEO, które mają bardzo duży wpływ na wyniki wyszukiwania w Internecie, ważne jest też budowanie relacji poprzez linkowanie. Linkbuilding to skuteczne działanie, dzięki któremu z wielu miejsc w sieci, można trafić właśnie do Ciebie. Jako agencja interaktywna, która zajmuje się tym na co dzień, wiemy co zrobić, aby pozyskać naturalne linki. Sprawimy, że będziesz w wielu miejscach, co tylko umocni Twoją pozycję lidera. W ramach współpracy z nami otrzymujesz też stały monitoring działań pozwalający na reagowanie w przypadku ewentualnych sytuacji kryzysowych związanych z funkcjonowaniem strony.

Skuteczna agencja SEO w Krakowie

Znasz już pełen zakres naszych działań, wiesz, czego możesz się spodziewać. Od Ciebie oczekujemy jedynie zaufania i słowa „akceptuje” po zaplanowaniu przez nas wszystkich działań. Gdy tylko wszystko będzie zgodne z Twoimi oczekiwaniami, natychmiast rozpoczynamy pracę. Efekty zauważysz szybciej, niż się spodziewasz. Podczas gdy my zajmiemy się stroną techniczną, ty możesz pracować nad rozwojem firmy lub też odpoczywać. Regularnie będziesz mógł monitorować naszą pracę. Przekażemy Ci szczegółowe raporty, które wskażą najskuteczniejsze działania, ale najbardziej odczujesz je poprzez większą ilość klientów. A to jest efekt, na który liczy każdy przedsiębiorca.

Zaufało nam już ponad 300 firm z całej Polski, w tym z Krakowa. Chcesz sprawdzić, jak możemy Tobie pomóc? Skontaktuj się z nami, powiedz nam czego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą. Skutecznie wykreujemy Twój wizerunek.

Firmy,

Które nam zaufały

Jakub Matusik
Jakub Matusik
2022-04-02
Adam
Adam
2021-12-12
Uczciwe warunki
Seb eK
Seb eK
2021-11-24
Po ponad rocznej współpracy zdecydowanie należy się 5 gwiazdek. Polecam!
Damian Wroński
Damian Wroński
2021-10-13
Są dobrzy w tym co robią, współpraca to czysta przyjemność! Polecam
Wojciech Jabłoński
Wojciech Jabłoński
2021-10-04
Pełen profesjonalizm od samego początku. Jedyna firma która podeszła do tematu na 100% po 3 miesiącach widzimy progres w pozycjonowaniu. Polecam :)
Kasia Matuszewska
Kasia Matuszewska
2021-10-02
Wiedza i doświadczenie. Fantastyczne podejście do klienta. Super ludzie, którzy dbają o Twój budżet. Polecam jeśli wcześniej nie miałeś dobrych doświadczeń, agencja ciągnęła kasę a efektów nie było. Wykreowani to odczarują
Krystian Rokicki
Krystian Rokicki
2021-09-22
Kwapcia 420
Kwapcia 420
2021-09-22
Jakub Świderski
Jakub Świderski
2021-09-22
Mega doświadczenie i wiedza. Dostałem dokładnie to, czego moja firma potrzebowała. Zrozumiałem na czym polegały błędy, rozumiem teraz nad czym pracować i w którym kierunku się rozwijać. Dziękuję
Natalia J
Natalia J
2021-07-22

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!