Agencja marketingowa – pozycjonowanie stron i sklepów Zgierz i okolice

Kompleksowe usługi – agencja SEO działająca w Zgierzu!

Posiadamy wiedzę, doświadczenie i pasję do wprowadzania innych firm na wyższy poziom biznesowy. Nadrzędnym celem agencji reklamowej Wykreowani jest zapewnienie Klientom stabilnych wyników sprzedażowych. Aby to osiągnąć w najszybszy sposób, warto zdecydować się na pełny wachlarz usług obejmujący wykonanie strony lub sklepu internetowego, SEO, pozycjonowanie lokalne, jak również kampanie w sieciach reklamowych Google oraz Facebook.

Działania w dialogu z naszymi Klientami

Warto jednak pamiętać, że zawsze wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów. Planujemy działania możliwe w ramach danego budżetu i przedstawiamy rzetelną strategię opartą o naszą wieloletnią praktykę marketingu online. Jesteśmy agencją, która zyskała zaufanie współpracujących firm za sprawą profesjonalnego podejścia.

Agencja SEO w Zgierzu – Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych

Interesują Cię stabilne i niezwykle opłacalne źródła pozyskiwania nowych klientów? Pozycjonowanie stron internetowych to wieloetapowy proces, dzięki któremu Twoja strona lub sklep internetowy wyświetlają się na wyższych, organicznych wyszukiwaniach w Google. Doskonale rozumiemy mechanizm działania SEO, gdyż nasza wiedza poparta jest wynikami.

W zakresie naszych usług leży pozycjonowanie stron i sklepów dla Klientów ze Zgierza. Zaletą tego typu działań jest przede wszystkim wysoki ROAS – czyli stosunek kosztu reklamy do obrotu. Pozycjonowanie stron polega na zdobywaniu lepszych pozycji w Google na frazy kluczowe np. sklep zoologiczny Zgierz. Osoby korzystające z wyszukiwarek rzadko wchodzą na drugą stronę, dlatego najlepsze efekty osiągane są, gdy strona znajduje się minimum w TOP10 wyników.

Jak pozycjonujemy strony naszych Klientów?

Nasze działania SEO opierają się wyłącznie na sprawdzonych i bezpiecznych metodach. Warto bowiem pamiętać, że nieumiejętne pozycjonowanie może skończyć się nie tylko brakiem rezultatów, a nawet karą ze strony Google. Stawiamy na optymalizację i przemyślaną reklamę, dzięki czemu strona buduje zaufanie robotów wyszukiwarek, które tym samym chętniej zaindeksują ją na wyższej pozycji!

Firmy,

Które nam zaufały

Historie Sukcesu

Czyli jak podnieśliśmy sprzedaż naszym klientom

Tanie Gadżety

Tanie-gadzety.com to producent i dystrybutor gadżetów reklamowych. Od 2015 roku jesteśmy odpowiedzialni za widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania (SEO) oraz kampanię Google Ads. W tym czasie: Zwiększyliśmy ruch ponad 5-krotnie. Wypozycjonwaliśmy ponad 1400 fraz do tzw. Top10 i cały czas pomagamy dostarczać setki konwersji miesięcznie.

Bizin

Bizin.pl to system do fakturowania i zarządzania firma online. Współpracujemy od 2016 roku. Jesteśmy odpowiedzialni za kampanię Google ads, promocję w Social Media oraz Pozycjonowanie. W tym czasie: – zwiększyliśmy ponad 3 krotnie ruch. Przetestowaliśmy i wdrożyliśmy kampanię You tube, Mailingową, Facebook Ads oraz Google ads. Wygenerowaliśmy dzięki temu przeszło 18000 konwersji!

Miś Gustaw

Gustaw.com.pl to producent dużych pluszowych maskotek. Od 2018 roku jesteśmy odpowiedzialni za strategie Seo oraz kampanię Google ads. W tym czasie – wypozycjonwalisny ponad 400 fraz od zera do top 10. Przygotowaliśmy i prowadzimy kampanię produktowe, dynamiczne kampanie w wyszukiwarce oraz remarketingowe. Udało nam się obniżyć ponad dwu-krotnie koszt konwersji.

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!