Agencja interaktywna, SEO www, pozycjonowanie stron - Pruszków

SEO Pruszków i okolice

Każdy kto prowadzi obecnie własną firmę, musi wiedzieć, że równie istotne jak jakość oferowanych usług, czy towaru oraz kontakt z klientem jest posiadanie i wypromowanie strony internetowej swojego biznesu. Dziś trudno już bowiem znaleźć firmę, która nie prowadzi swoich działań także w przestrzeni internetowej. Dlatego też, aby nie pozostawać w tyle, a nawet wyprzedzić stale rosnącą konkurencję, konieczne jest wdrożenie szeroko zakrojonych działań z zakresu SEO.

SEO – definicja

Czym właściwie jest wspomniane wyżej SEO? Jest to jeden z dwóch podstawowych filarów pozycjonowania strony internetowej, który ma na celu wypracowanie jej jak najlepszej pozycji w wynikach wyszukiwarek. SEO, czyli Search Engine Optimization, to bezpłatne działania prowadzące do tego, aby dana witryna możliwie najlepiej odpowiadała na zapytania potencjalnych klientów, a co za tym idzie, pojawiała się na pierwszych miejscach w wyszukiwarce, po wpisaniu w nią związanych z daną stroną haseł.

Pozycjonowanie Pruszków – działania optymalizacyjne

Na organiczną optymalizację strony składa się szereg różnych czynności. Przede wszystkim jest to profesjonalny audyt danej strony internetowej, pod kątem poprawności jej budowy oraz jakości treści. Sprawdzane są przy okazji użyte na stronie słowa kluczowe oraz częstotliwość ich występowania. To także tworzenie treści optymalizacyjnych, zawierających odpowiednie słowa kluczowe oraz linkowania – zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne – a także ich publikacja na stronie internetowej firmy lub jej profilach w mediach społecznościowych.

Lokalne pozycjonowanie Pruszków

Działania optymalizacyjne mogą mieć charakter ogólny lub lokalny. Druga z opcji jest szczególnie korzystna zwłaszcza dla niewielkich biznesów, które nie działają na szeroką skalę i którym zależy głównie na rozpoznawalności i pozyskiwaniu klientów z najbliższej okolicy. Lokalne pozycjonowanie jest także znacznie tańsze niż jego ogólnokrajowa alternatywa.

Nasza agencja już od lat zajmuje się skutecznym pozycjonowaniem firmowych stron internetowych. Pomagamy optymalizować witryny naszych klientów z Pruszkowa oraz okolic, umożliwiając im tym samym skuteczne pozyskiwanie lokalnych klientów.

SEO w rękach profesjonalistów – dlaczego warto?

Dlaczego warto powierzyć swoją stronę profesjonalnej agencji, zajmującej się optymalizacją? SEO to nie jednorazowe działanie, a cały szereg ciągłych, powtarzalnych czynności, natomiast ich nieodpowiednie prowadzenie, jak i wzajemne dopasowanie, może przynieść niepożądane rezultaty odwrotne do zamierzonych.

Nasz zespół to doświadczeni profesjonaliści, specjaliści w swoim fachu. Zajmujący się tworzeniem profesjonalnych treści, audytów strony, jak również przeprowadzaniem analiz do tej pory realizowanych działań. Każdy z nich posiada odpowiednią wiedzę i umiejętności, aby móc zapewnić Ci jak najlepsze efekty swoich działań, a co za tym idzie – realne korzyści dla Twojej firmy.

Firmy,

Które nam zaufały

Historie Sukcesu

Czyli jak podnieśliśmy sprzedaż naszym klientom

Tanie Gadżety

Tanie-gadzety.com to producent i dystrybutor gadżetów reklamowych. Od 2015 roku jesteśmy odpowiedzialni za widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania (SEO) oraz kampanię Google Ads. W tym czasie: Zwiększyliśmy ruch ponad 5-krotnie. Wypozycjonwaliśmy ponad 1400 fraz do tzw. Top10 i cały czas pomagamy dostarczać setki konwersji miesięcznie.

Bizin

Bizin.pl to system do fakturowania i zarządzania firma online. Współpracujemy od 2016 roku. Jesteśmy odpowiedzialni za kampanię Google ads, promocję w Social Media oraz Pozycjonowanie. W tym czasie: – zwiększyliśmy ponad 3 krotnie ruch. Przetestowaliśmy i wdrożyliśmy kampanię You tube, Mailingową, Facebook Ads oraz Google ads. Wygenerowaliśmy dzięki temu przeszło 18000 konwersji!

Miś Gustaw

Gustaw.com.pl to producent dużych pluszowych maskotek. Od 2018 roku jesteśmy odpowiedzialni za strategie Seo oraz kampanię Google ads. W tym czasie – wypozycjonwalisny ponad 400 fraz od zera do top 10. Przygotowaliśmy i prowadzimy kampanię produktowe, dynamiczne kampanie w wyszukiwarce oraz remarketingowe. Udało nam się obniżyć ponad dwu-krotnie koszt konwersji.

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!