Pozycjonowanie stron WWW i sklepów internetowych - Tomaszów Mazowiecki

Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług w zakresie optymalizacji stron internetowych. Sprawdź, jak profesjonalna agencja SEO pomoże Ci dotrzeć do klientów, za pomocą pozycjonowania ogólnopolskiego, lokalnego, a także pozycjonowania sklepów www na różnych platformach.


Bezpłatna konsultacja

Pozycjonowanie stron internetowych – Tomaszów Mazowiecki

Twoja firma działa na terenie Tomaszowa Mazowieckiego oraz okolicznych miejscowości? W takiej sytuacji powinieneś zacząć promocję swoich produktów lub usług na rynku lokalnym. Taka strategia marketingowa może okazać się bardzo skuteczna. Nasza agencja SEO oferuje kompleksowe usługi obejmujące pozycjonowanie stron. Mamy duże doświadczenie i długą listę realizacji na koncie. W zależności od zasięgu działania Twojej firmy obierzemy optymalną strategię działania. Jeśli chcesz skupić się na rynku lokalnym, to zawęzimy pozycjonowanie do Twojej lokalizacji. Jeżeli chcesz dotrzeć do klientów na terenie całego kraju, to rozszerzymy działania promujące Twoją markę.

Jakich klientów obsługuje nasza agencja reklamowa? Współpracujemy z firmami handlowymi i usługowymi oraz sklepami internetowymi. Niezależnie od Twojej branży, będziemy w stanie przygotować dla Ciebie indywidualny plan działania zakładający sukcesywnie budowanie rozpoznawalności Twojej marki.

Sprawdź nasze usługi i specjalizacje

Zobacz, jakie narzędzia wykorzystujemy do pozyskiwania klientów dla Twojego biznesu.

Jak przebiega współpraca z naszą agencją SEO?

Zastanawiasz się, jak dokładnie będzie przebiegać pozycjonowanie Twojej strony lub sklepu? Niezależnie od tego, czy chcesz skupić się na promocji w obrębie Tomaszowa Mazowieckiego, czy dotrzeć do klientów z całego kraju, model postępowania wygląda podobnie i składa się z 4 zasadniczych etapów:

 • szczegółowy audyt strony internetowej lub sklepu online,
 • analiza konkurencji w Twojej branży,
 • optymalizacja SXO strony lub sklepu online,
 • budowanie wartościowego i bezpiecznego profilu linków.

Każdy etap przygotowujemy z najwyższą starannością. Jednocześnie wszystkie działania obejmujące pozycjonowanie stron www dopasujemy do specyfiki Twojej firmy.

Agencja reklamowa – audyt strony pod pozycjonowanie

To pierwszy etap współpracy z naszą agencją SEO. Audyt Twojej strony lub sklepu pozwoli nam poznać strukturę oraz widoczność w wynikach wyszukiwania. Dokonamy także analizy pod kątem zgodności witryny z wytycznymi Google. Jeśli zlecałeś już pozycjonowanie sklepu lub strony firmowej, to zbadamy jakość pozyskanych do tej pory linków.

W ramach audytu zweryfikujemy, które elementy na stronie wymagają poprawy. Wyeliminowanie słabych punktów przyniesie korzyści podczas pozycjonowania. Zarówno na frazy ogólnopolskie, jak i słowa kluczowe ściśle związane z lokalizacją Tomaszów Mazowiecki.

Nasza oferta SEO

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie szerokie to optymalizacja treści na stronach internetowych w taki sposób, aby były lepiej widoczne i łatwiej dostępne dla wyszukiwarek internetowych.

 • Optymalizacja treści
 • Weryfikacja struktury witryny
 • Stworzenie siatki linkowania wewnętrznego i zewnętrznego
 • Wnikliwa analiza konkurencji

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne polega na zwiększeniu widoczności danej strony w wynikach wyszukiwania lokalnego.

 • Optymalizacja na podstawie lokalnych fraz kluczowych
 • Tworzenie siatki lokalnego linkowania

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie sklepów internetowych, czyli e-commerce, to strategia optymalizacji treści online, która ma na celu poprawienie widoczności danego sklepu w wynikach wyszukiwania internetowego.

 • Optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek (SEO)
 • Wybór odpowiednich słów kluczowych
 • Tworzenie unikalnych treści produktowych
 • Optymalizacja zdjęć
 • Tworzenie strategii linkowania
 • Testowanie szybkości i responsywności strony
 • Analiza konkurencji

Agencja SEO – analiza konkurencyjnych firm w branży

Aby skutecznie walczyć z przeciwnikiem, trzeba go najpierw dobrze poznać. Jako doświadczona agencja interaktywna rozumiemy, jak istotna jest szczegółowa analiza konkurencji. Dlatego dokładnie poznamy inne firmy z Twojej branży działające na terenie Tomaszowa Mazowieckiego. Określimy ich mocne i słabe strony, a także frazy kluczowe, na jakie się pozycjonują. Analiza konkurencji to niezbędne uzupełnienie audytu strony. Informacje zebrane w dwóch pierwszych etapach pozwolą nam skutecznie zoptymalizować stronę pod pozycjonowanie.

Agencja internaktywna – optymalizacja SXO pod pozycjonowanie stron www

Optymalizacja SXO to kompleksowe działanie, które przebiega w sposób dwutorowy. Przede wszystkim zadbamy o czystość kodu i czytelność witryny dla robotów Google. Ma to duże znaczenie dla skutecznego pozycjonowania. Jednocześnie zmodyfikujemy interfejs witryny tak, aby był przyjazny dla potencjalnych klientów odwiedzających Twoją stronę. Przejrzystość, łatwość nawigacji i szukania potrzebnych informacji to tylko część elementów, które mają kluczowe znaczenie dla internauty. Dobrze zoptymalizowana strona zatrzyma użytkownika na dłużej, co zwiększy Twoje szanse sprzedażowe. Pamiętaj, że strona www to wizytówka Twojej firmy. Jej wygląd i odbiór przekłada się na ocenę całej marki.

Dlatego jako doświadczona agencja marketingowa dostosujemy Twoją stronę do wymagań Google oraz oczekiwań internautów.

Skuteczne pozycjonowanie sklepu i strony firmowej

Pozycjonowanie sklepu lub strony firmowej planujemy według starannie dobranych fraz kluczowych. Naszym celem jest generowanie wartościowego ruchu, który będzie przynosił realne efekty w postaci zapytań czy zakupu produktów w sklepie online. Jeśli Twoja firma działa na terenie Tomaszowa Mazowieckiego, to naszym zadaniem będzie skierować na stronę jak najwięcej potencjalnych klientów właśnie z tego obszaru. Pozycjonowanie sklepu prowadzimy z wykorzystaniem fraz typu „long tail”. Zapewniają one wysoki współczynnik konwersji, co przekłada się na sprzedaż.

Jako doświadczone agencja SEO rozumiemy, że pozycjonowanie musi być przede wszystkim bezpieczne dla Twojej strony lub sklepu. Dlatego skupiamy się na działaniu długofalowym, które przynosi systematyczne efekty, a jednocześnie nie grozi karą ze strony Google.

Chcesz, aby Twoja strona zaistniała w wynikach wyszukiwania? Nasza agencja reklamowa pomoże Ci zbudować silną markę na rynku i skutecznie konkurować z innymi firmami działającymi w Twojej branży.

O nic się nie martwisz

– wiemy, że jako przedsiębiorca nie masz za wiele czasu, dlatego wszystkie prace bierzemy na siebie. Od zmian na stronie aż do przygotowania treści. Ty tylko akceptujesz.

Masz pełną opiekę

- wiemy, że temat pozycjonowania może być dla Ciebie obcy, dlatego podpowiemy kto jest Twoim klientem, jak wyszukuje Twoich usług w Internecie i jak do niego najlepiej dotrzeć.

Bez zobowiązań

To nie związek na całe życie, żeby podpisywać długoterminowe umowy. Chociaż będziemy dumni jeśli, tak jak inni nasi klienci, będziesz z nami przez długie lata.

Firmy,

Które nam zaufały

Wykreowani
4.9
Na podstawie 101 opinii
powered by Google
Jakub LisiakJakub Lisiak
20:38 19 Feb 24
Pracuję z firmą od ponad 1,5 roku i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kto chcę swoją firmę wnieść na wyższy poziom.Dzięki firmie Wykreowani praktycznie już w pierwszym miesiącu współpracy udało się pozyskać nowych klientów.Moja strona do tej pory widnieje wysoko w Google i większość reklam przynosi zamierzony efekt.Polecam!
Stary FolwarkStary Folwark
14:27 19 Jan 24
Polecam firmę. Dziękuje za dobre warunki współpracy, cierpliwość i polepszenie wyników.
Daria Bielenin-PaleckaDaria Bielenin-Palecka
10:57 05 Dec 23
Z Wykreowanymi współpracuję już od kilku lat - z czystym sumieniem mogę polecić jako rzetelny, uczciwy zespół, z indywidualnym i całościowym podejściem do potrzeb i możliwości klienta :)
social tigersocial tiger
09:05 24 Nov 23
Andrzej to świetny człowiek, pracujemy już jakiś czas i mogę przyznać, że jest osobą słowną i zna się na rzeczy.Polecam, jeśli chcesz rozwinąć swój biznes
Katarzyna NajgebaurKatarzyna Najgebaur
21:09 08 Nov 23
Bardzo profesjonalna firma, dobry kontakt i szybka realizacja. Wszystko na plus, gorąco polecam!
Maja ZiółkowskaMaja Ziółkowska
21:17 03 Nov 23
Zdecydowanie polecam, bardzo profesjonalne i innowacyjne podejście, duże doświadczenie w branży i cenne uwagi pomogły mojej firmie:
MichałMichał
08:13 23 Sep 23
Niestety potwierdzam poprzednie komentarze. Pan Andrzej mydli oczy i prosi o szanse na naprawienie sytuacji, budżet nie duży bo 3000zł miesięcznie. W moim przypadku brak leadów lub same śmieciowe.Co gorsza, kampania SEM (google ads) miała być prowadzona na naszym koncie, teraz Pan Andrzej ściemnia, że nie może odpiąć profilu płatności bo musi wysłać list do google (sic).Praktycznie wyrzucone pieniądze w błoto, dałem im wolną rękę, pieniądze i niestety nic z tego nie wyciągnęli.Teraz jestem na etapie procesowania skargi na partnera google (zobaczymy czy oni są w ogóle ich partnerem).Omijać szerokim łukiem.Edit po odpowiedzi:Zrzucanie połączeń, brak kontaktu, zaraz wejdzie post na LinkedIn bo Pan właściciel przekroczył granicę biznesową. To już nie jest tylko brak efektów ale złamanie wszelkich zasad współpracy ...
Łukasz BerskiŁukasz Berski
18:15 06 Sep 23
Współpracujemy od prawie 2 lat i jestem mega zadowolony. Wysokie kompetencje – zwłaszcza w tak trudnym temacie jak branża finansowa w B2B – pomogły nam zwiększyć sprzedaż. Obsługa, raportowanie i komunikacja na 5! POLECAM :)
Sylwester RogińskiSylwester Rogiński
09:27 30 Aug 23
W moim przypadku firma się nie sprawdziła :) nie wywiązywanie się z umówionej strategii. Teksty słabej jakości wysyłane z opóźnieniem. O wszystko trzeba było się prosić. Może porostu nie byłem wartościowym klientem dla tej firmy .Edit: co do odpowiedzi na moja opinie.Brak komunikacji i problem z komunikacja był od samego początku.Strona została w gorszym stanie i z błędami których nie było przed współpraca z wami.Co do waszej odpowiedzi to :) dalej nikt się nie skontaktował.Nowa firma seo naprawiła wasze błędy w ciągu jednego dnia a wy mieliście z tym problem przez 4 miesiące . Komunikacja w nowej firmie jest tez na zupełnie innym poziomie . Pieniądze wyrzucone w błoto .Jestem w szoku skąd tak dużo u was pozytywnych opinii.Czuje się oszukany :)
Bernard RóźańskiBernard Róźański
18:51 21 Dec 22
Niby człowiek wiedział że umie internety ale jednak z pozycjonowania to tylko wykreowani. Miło, sympatycznie z uśmiechem, a człowiek może spać spokojnie. Dziękuje za zrozumienie i pomoc!
Piotr WolniewiczPiotr Wolniewicz
10:12 19 Dec 22
Pozycjonowanie na bardzo dobrym poziomie, super kontakt oraz dobre, oczekiwane rezultaty w postaci wysokich pozycji. Firma godna polecenia.
Artur RusekArtur Rusek
20:32 08 Nov 22
Współpracę z firmą wykreowani oceniam bardzo wysoko.Szybka reakcja pracowników na zgłaszane tematy, bardzo fajna obsługa.Młody, dynamiczny zespół.Polecam.
Auto TeamAuto Team
07:20 26 Nov 20
Z agencją Wykreowani współpracujemy od 6 lat w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej. W zależności od sezonu zmieniamy strategię działań dla naszej firmy w Internecie, o czym jesteśmy informowani na bieżąco. Komunikacja z Wykreowanymi jest płynna – szybko reagują na maile i nasze telefony. Co więcej, regularnie informują nas o zmianach w Google i o propozycjach swoich rozwiązań, które już nie raz pomogły nam utrzymać wysokie pozycje. Wyjaśniają wszystkie kwestie również te najbardziej zawiłe związane z SEO. Dzięki temu zdobywamy wiedzę, która pomaga nam, jako marce lepiej poruszać się w Internecie. Jesteśmy zadowoleni i z przyjemnością polecamy usługi agencji Wykreowani naszym partnerom i klientom.
Piorun112Piorun112
06:06 26 Nov 20
Cieszę się, że trafiłem na Wykreowanych. Miałem wątpliwą przyjemność korzystać z usług innej firmy. Tutaj każde zadanie było realizowane bardzo szybko i według planu, a pan Andrzej potrafił wszystko dobrze wyjaśnić i nie było problemów z kolejnymi ustaleniami. Gorąco polecam każdemu kto prowadzi biznes w sieci i zależy mu na jak najlepszej widoczności w internecie i obsłudze na najwyższym poziomie.
js_loader

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak możemy się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!