Pozycjonowanie stron WWW i sklepów internetowych - Toruń

Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług w zakresie optymalizacji stron internetowych. Sprawdź, jak profesjonalna agencja SEO pomoże Ci dotrzeć do klientów, za pomocą pozycjonowania ogólnopolskiego, lokalnego, a także pozycjonowania sklepów www na różnych platformach.


Bezpłatna konsultacja

Kiedy decydujesz się na przeniesienie działalności firmy do internetu, otwierają się przed Tobą zupełnie nowe możliwości. Musisz przy tym pamiętać, że internet to nie tylko duży potencjał i szansa na dotarcie do zupełnie nowych odbiorców usług, ale też ogromna konkurencyjność. Twoim najważniejszym zadaniem jest jej wyprzedzenie i dotarcie z ofertą do jak najszerszej grupy osób. Jak to osiągnąć? Kluczem do sukcesu jest doskonale zaprojektowana strona internetowa i wysokie miejsce w wynikach wyszukiwania Google. Wtedy też musisz postawić na pozycjonowanie stron internetowych. To pierwszy i najważniejszy krok, jaki powinieneś zrobić, kiedy chcesz odnieść sukces w internecie.

Dlaczego pozycjonowanie stron jest takie ważne?

Pozycjonowanie jest procesem, szeregiem działań, dzięki którym stopniowo można poprawić swoją widoczność w sieci. Na efektywność wpływa wiele czynników takich jak poprawność kodu na stronie internetowej, struktura strony, content i jego optymalizacja pod kątem SEO, czy linki zewnętrzne.

Dysponując odpowiednimi narzędziami, można sprawić, że kiedy potencjalny klient wpisze słowo kluczowe odnoszące się do działalności i usług Twojej firmy, to wyświetli mu się właśnie Twoja strona. Jest to o tyle istotne, że każdy, kto poszukuje produktów za pośrednictwem internetu, korzysta w pierwszej kolejności z podpowiedzi wyszukiwarki. Mało tego, internauta skupia się jedynie na tych wynikach, które znalazły się na pierwszej ewentualnie na drugiej stronie. Oznacza to, że nawet jeśli masz wysokiej klasy produkty i są w dobrych cenach, ale nie poświęcisz czasu na pozycjonowanie sklepu, to nie osiągniesz maksimum efektów.

Sprawdź nasze usługi i specjalizacje

Zobacz, jakie narzędzia wykorzystujemy do pozyskiwania klientów dla Twojego biznesu.

Wiedza i doświadczenie kluczem do efektywnego pozycjonowania

Aby działania z zakresu pozycjonowania były efektywne, trzeba je dobrze zaplanować i wiedzieć, w jaki sposób wdrożyć. Narzędzia, które w swojej pracy stosują specjaliści od SEO, są w większości powszechnie dostępne. Jednak trzeba wiedzieć, w jaki sposób ich używać, by dały zamierzone rezultaty. Możesz nauczyć się z nich korzystać samodzielnie, ale to wymaga dużego nakładu czasu i energii. Ponadto samo pozycjonowanie stron również jest czasochłonne, a przez brak praktyki nie masz pewności, czy wykorzystujesz w pełni ich potencjał. Znacznie atrakcyjniejszym rozwiązaniem jest zaufanie agencji SEO, która ma zaplecze i doświadczenie. Możesz więc od razu zwrócić się o pomoc do nas, a szybko zauważysz, że ruch na Twojej witrynie się zwiększa. Kiedy my zadbamy o widoczność firmy w internecie, Ty możesz zadbać o jej rozwój i wdrażanie nowych projektów.

Powierz pozycjonowanie sklepu specjalistom

Nasza agencja interaktywna wspiera przedsiębiorców z wielu miast Polski, w tym z Torunia. Grupa odbiorców naszych usług sukcesywnie się zwiększa, jednocześnie do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Bardzo dokładnie przyglądamy się specyfice biznesu, stronie internetowej i ofercie, by na tej podstawie stworzyć strategię, która przyniesie wymierne efekty.

Pozycjonowanie dzieli się na dwie formy działań: off-site i on-site. Pierwsza kategoria dotyczy tego, co wiąże się bezpośrednio ze stroną internetową. Druga natomiast to ogół działań prowadzonych poza stroną. Aby maksymalnie wykorzystać moc SEO, trzeba skupić się na obu kategoriach, a my wiemy, jak to zrobić!

Nasza oferta SEO

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie szerokie to optymalizacja treści na stronach internetowych w taki sposób, aby były lepiej widoczne i łatwiej dostępne dla wyszukiwarek internetowych.

 • Optymalizacja treści
 • Weryfikacja struktury witryny
 • Stworzenie siatki linkowania wewnętrznego i zewnętrznego
 • Wnikliwa analiza konkurencji

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne polega na zwiększeniu widoczności danej strony w wynikach wyszukiwania lokalnego.

 • Optymalizacja na podstawie lokalnych fraz kluczowych
 • Tworzenie siatki lokalnego linkowania

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie sklepów internetowych, czyli e-commerce, to strategia optymalizacji treści online, która ma na celu poprawienie widoczności danego sklepu w wynikach wyszukiwania internetowego.

 • Optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek (SEO)
 • Wybór odpowiednich słów kluczowych
 • Tworzenie unikalnych treści produktowych
 • Optymalizacja zdjęć
 • Tworzenie strategii linkowania
 • Testowanie szybkości i responsywności strony
 • Analiza konkurencji

Jak wygląda współpraca?

Wiesz już, jak ważną rolę odkrywa pozycjonowanie. Być może teraz zastanawiasz się, co nasza agencja reklamowa może zaproponować Twojej firmie? Przede wszystkim możesz liczyć na wsparcie specjalistów z kilku działów na każdym etapie współpracy. Zanim rozpoczniemy pozycjonowanie stron

WWW, zrobimy audyt sklepu i witryn należących do firmy. Na tej podstawie będziemy mieć obraz tego, co można zoptymalizować, by strony były przyjaźniejsze zarówno dla wyszukiwarek internetowych, jak i klientów. Mając wiedzę na temat strony, wizji firmy i rynku, przystępujemy do planowania strategii. Podchodzimy do tego starannie, aby wszystkie podjęte działania prowadziły do maksymalizacji sprzedaży.

Cena pozycjonowania obejmuje m.in. linkbuilding, czy tworzenie treści przez profesjonalnych Copywriterów. Pozycjonowanie, jakie proponujemy, jest skuteczne, a przy tym wyróżnia się na tle tego, co proponują inne agencje. Podążamy za trendami i analizujemy, co przynosi największe efekty. Dlatego też swoje strategie planujemy na podstawie SXO.

 

 

SXO – nowy wymiar pozycjonowania!

Dawniej pozycjonowanie skupiało się przede wszystkim na doborze fraz kluczowych i tym, by często pojawiały się one na stronie. My zwracamy uwagę nie tylko na same frazy, ale także doświadczenia internautów. Połączenie dwóch powszechnie stosowanych technik w marketingu — SEO, czyli Search Engine Optimiazion i UX, czyli User  Experience — zaowocowało powstaniem zupełnie nowego podejścia SXO. W praktyce po wpisaniu frazy kluczowej strona Twojej firmy będzie wysoko w rankingu, co oznacza, że odwiedzi ją potencjalny klient. Natomiast już po wyświetleniu witryny, czeka go przejrzysta strona z wartościowymi dla niego treściami. To postawi Twoją firmę w pozytywnym świetle i skłoni do podjęcia współpracy.

Elastyczność dopasowana do Twoich potrzeb

Zdajemy sobie sprawę, że kierunek rozwoju każdej firmy może się zmienić. Być może w ofercie pojawią się nowe flagowe produkty i to właśnie je będziesz chcieć wypromować. Nasza agencja SEO działa elastycznie i decydując się na podpisanie umowy właśnie z nami, nie podpisujesz jej na określone frazy. Kiedy już osiągniemy pożądany poziom wypozycjonowania na jedne słowa kluczowe, przechodzimy do kolejnych. Dla nas liczy się efekt i zwiększenie ruchu organicznego na stronie, a tym samym zainteresowanie Twoją ofertą.

Zaufało nam już wiele firm, w tym z Torunia. Część z nich współpracuje z nami od lat. Doskonałe rekomendacje są najlepszym dowodem na to, że jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy wiedzą, jak wykorzystać możliwości internetu, by rozwijać biznes. Wierzymy, że dzięki naszej wiedzy, także Twoja firma może być rozpoznawalna, a klienci chętnie będą zaglądać na Twoje strony.

O nic się nie martwisz

– wiemy, że jako przedsiębiorca nie masz za wiele czasu, dlatego wszystkie prace bierzemy na siebie. Od zmian na stronie aż do przygotowania treści. Ty tylko akceptujesz.

Masz pełną opiekę

- wiemy, że temat pozycjonowania może być dla Ciebie obcy, dlatego podpowiemy kto jest Twoim klientem, jak wyszukuje Twoich usług w Internecie i jak do niego najlepiej dotrzeć.

Bez zobowiązań

To nie związek na całe życie, żeby podpisywać długoterminowe umowy. Chociaż będziemy dumni jeśli, tak jak inni nasi klienci, będziesz z nami przez długie lata.

Firmy,

Które nam zaufały

Wykreowani
4.9
Na podstawie 101 opinii
powered by Google
Jakub LisiakJakub Lisiak
20:38 19 Feb 24
Pracuję z firmą od ponad 1,5 roku i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kto chcę swoją firmę wnieść na wyższy poziom.Dzięki firmie Wykreowani praktycznie już w pierwszym miesiącu współpracy udało się pozyskać nowych klientów.Moja strona do tej pory widnieje wysoko w Google i większość reklam przynosi zamierzony efekt.Polecam!
Stary FolwarkStary Folwark
14:27 19 Jan 24
Polecam firmę. Dziękuje za dobre warunki współpracy, cierpliwość i polepszenie wyników.
Daria Bielenin-PaleckaDaria Bielenin-Palecka
10:57 05 Dec 23
Z Wykreowanymi współpracuję już od kilku lat - z czystym sumieniem mogę polecić jako rzetelny, uczciwy zespół, z indywidualnym i całościowym podejściem do potrzeb i możliwości klienta :)
social tigersocial tiger
09:05 24 Nov 23
Andrzej to świetny człowiek, pracujemy już jakiś czas i mogę przyznać, że jest osobą słowną i zna się na rzeczy.Polecam, jeśli chcesz rozwinąć swój biznes
Katarzyna NajgebaurKatarzyna Najgebaur
21:09 08 Nov 23
Bardzo profesjonalna firma, dobry kontakt i szybka realizacja. Wszystko na plus, gorąco polecam!
Maja ZiółkowskaMaja Ziółkowska
21:17 03 Nov 23
Zdecydowanie polecam, bardzo profesjonalne i innowacyjne podejście, duże doświadczenie w branży i cenne uwagi pomogły mojej firmie:
MichałMichał
08:13 23 Sep 23
Niestety potwierdzam poprzednie komentarze. Pan Andrzej mydli oczy i prosi o szanse na naprawienie sytuacji, budżet nie duży bo 3000zł miesięcznie. W moim przypadku brak leadów lub same śmieciowe.Co gorsza, kampania SEM (google ads) miała być prowadzona na naszym koncie, teraz Pan Andrzej ściemnia, że nie może odpiąć profilu płatności bo musi wysłać list do google (sic).Praktycznie wyrzucone pieniądze w błoto, dałem im wolną rękę, pieniądze i niestety nic z tego nie wyciągnęli.Teraz jestem na etapie procesowania skargi na partnera google (zobaczymy czy oni są w ogóle ich partnerem).Omijać szerokim łukiem.Edit po odpowiedzi:Zrzucanie połączeń, brak kontaktu, zaraz wejdzie post na LinkedIn bo Pan właściciel przekroczył granicę biznesową. To już nie jest tylko brak efektów ale złamanie wszelkich zasad współpracy ...
Łukasz BerskiŁukasz Berski
18:15 06 Sep 23
Współpracujemy od prawie 2 lat i jestem mega zadowolony. Wysokie kompetencje – zwłaszcza w tak trudnym temacie jak branża finansowa w B2B – pomogły nam zwiększyć sprzedaż. Obsługa, raportowanie i komunikacja na 5! POLECAM :)
Sylwester RogińskiSylwester Rogiński
09:27 30 Aug 23
W moim przypadku firma się nie sprawdziła :) nie wywiązywanie się z umówionej strategii. Teksty słabej jakości wysyłane z opóźnieniem. O wszystko trzeba było się prosić. Może porostu nie byłem wartościowym klientem dla tej firmy .Edit: co do odpowiedzi na moja opinie.Brak komunikacji i problem z komunikacja był od samego początku.Strona została w gorszym stanie i z błędami których nie było przed współpraca z wami.Co do waszej odpowiedzi to :) dalej nikt się nie skontaktował.Nowa firma seo naprawiła wasze błędy w ciągu jednego dnia a wy mieliście z tym problem przez 4 miesiące . Komunikacja w nowej firmie jest tez na zupełnie innym poziomie . Pieniądze wyrzucone w błoto .Jestem w szoku skąd tak dużo u was pozytywnych opinii.Czuje się oszukany :)
Bernard RóźańskiBernard Róźański
18:51 21 Dec 22
Niby człowiek wiedział że umie internety ale jednak z pozycjonowania to tylko wykreowani. Miło, sympatycznie z uśmiechem, a człowiek może spać spokojnie. Dziękuje za zrozumienie i pomoc!
Piotr WolniewiczPiotr Wolniewicz
10:12 19 Dec 22
Pozycjonowanie na bardzo dobrym poziomie, super kontakt oraz dobre, oczekiwane rezultaty w postaci wysokich pozycji. Firma godna polecenia.
Artur RusekArtur Rusek
20:32 08 Nov 22
Współpracę z firmą wykreowani oceniam bardzo wysoko.Szybka reakcja pracowników na zgłaszane tematy, bardzo fajna obsługa.Młody, dynamiczny zespół.Polecam.
Auto TeamAuto Team
07:20 26 Nov 20
Z agencją Wykreowani współpracujemy od 6 lat w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej. W zależności od sezonu zmieniamy strategię działań dla naszej firmy w Internecie, o czym jesteśmy informowani na bieżąco. Komunikacja z Wykreowanymi jest płynna – szybko reagują na maile i nasze telefony. Co więcej, regularnie informują nas o zmianach w Google i o propozycjach swoich rozwiązań, które już nie raz pomogły nam utrzymać wysokie pozycje. Wyjaśniają wszystkie kwestie również te najbardziej zawiłe związane z SEO. Dzięki temu zdobywamy wiedzę, która pomaga nam, jako marce lepiej poruszać się w Internecie. Jesteśmy zadowoleni i z przyjemnością polecamy usługi agencji Wykreowani naszym partnerom i klientom.
Piorun112Piorun112
06:06 26 Nov 20
Cieszę się, że trafiłem na Wykreowanych. Miałem wątpliwą przyjemność korzystać z usług innej firmy. Tutaj każde zadanie było realizowane bardzo szybko i według planu, a pan Andrzej potrafił wszystko dobrze wyjaśnić i nie było problemów z kolejnymi ustaleniami. Gorąco polecam każdemu kto prowadzi biznes w sieci i zależy mu na jak najlepszej widoczności w internecie i obsłudze na najwyższym poziomie.
js_loader

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak możemy się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!