Pozycjonowanie strony, sklepu na platformie Click-Shop - SEO, ADS

Łatwo można zauważyć, że branża e-commerce prężnie się rozwija i coraz większa grupa firm przenosi do sieci całą lub część swojej działalności. Internet jest pierwszym miejscem, w którym poszukuje się różnego rodzaju produktów i usług. Oznacza to, że trzeba zadbać, by internauta trafił na odpowiednią stronę. Przy rosnącej liczbie sklepów internetowych nie można oczekiwać, że klient trafi do sklepu sam. Należy zaplanować szereg działań, które mu w tym pomogą. Jednym z najistotniejszych będzie pozycjonowanie. Dotyczy ono sklepu znajdującego się na różnych platformach, w tym można przygotować SEO dla Click shop.

Co daje pozycjonowanie Click shopu?

Click shop jest jedną z najczęściej używanych platform e-commerce. Jej funkcjonalność usatysfakcjonuje prowadzących mały lub średniej wielkości sklep internetowy. Pozycjonowanie sklepu Click shop pozwala zwiększyć jego widoczność w sieci. Po wpisaniu w wyszukiwarkę nazwy produktu, jakiego szuka klient, strona firmy powinna wyświetlać się na szczycie listy. Jest to o tyle istotne, że internauci koncentrują się jedynie na pierwszej ewentualnie drugiej stronie wyników wyszukiwania. Pozycjonowanie to pierwszy krok, który zwiększy szansę na kontakt z potencjalnym klientem.

Co możemy zaoferować?

Aby pozycjonowanie strony na Click shop dało zamierzone rezultaty, konieczna jest wiedza i doświadczenie. SEO to złożony proces, a na efektywność wpływ ma szereg czynników. Firma może podjąć się tego samodzielnie, ale chcąc mieć pewność, że da optymalny rezultat, może powierzyć to specjalistom takim jak my. Jedną z naszych usług jest właśnie pozycjonowanie sklepu na Click shop. Przeprowadzimy diagnozę i określimy, jakie obszary da się poprawić, dobierzemy odpowiednie frazy kluczowe i przygotujemy takie strategie, dzięki którym odwiedzin na stronie będzie zdecydowanie więcej. Zawsze dostosowujemy działania do potrzeb firmy i jej klientów. Dbamy nie tylko o to, by pozycjonowanie Click shopu zaowocowało wyższym miejscem w rankingach wyszukiwarek, ale żeby treści były przyjazne i zachęcające dla odbiorców.

Firmy,

Które nam zaufały

Historie Sukcesu

Czyli jak podnieśliśmy sprzedaż naszym klientom

Tanie Gadżety

Tanie-gadzety.com to producent i dystrybutor gadżetów reklamowych. Od 2015 roku jesteśmy odpowiedzialni za widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania (SEO) oraz kampanię Google Ads. W tym czasie: Zwiększyliśmy ruch ponad 5-krotnie. Wypozycjonwaliśmy ponad 1400 fraz do tzw. Top10 i cały czas pomagamy dostarczać setki konwersji miesięcznie.

Bizin

Bizin.pl to system do fakturowania i zarządzania firma online. Współpracujemy od 2016 roku. Jesteśmy odpowiedzialni za kampanię Google ads, promocję w Social Media oraz Pozycjonowanie. W tym czasie: – zwiększyliśmy ponad 3 krotnie ruch. Przetestowaliśmy i wdrożyliśmy kampanię You tube, Mailingową, Facebook Ads oraz Google ads. Wygenerowaliśmy dzięki temu przeszło 18000 konwersji!

Miś Gustaw

Gustaw.com.pl to producent dużych pluszowych maskotek. Od 2018 roku jesteśmy odpowiedzialni za strategie Seo oraz kampanię Google ads. W tym czasie – wypozycjonwalisny ponad 400 fraz od zera do top 10. Przygotowaliśmy i prowadzimy kampanię produktowe, dynamiczne kampanie w wyszukiwarce oraz remarketingowe. Udało nam się obniżyć ponad dwu-krotnie koszt konwersji.

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!