Pozycjonowanie strony, sklepu na platformie IaI -Shop - SEO, ADS

Obecność sklepów w internecie nikogo już nie dziwi. Coraz więcej firm decyduje się zmienić sklep stacjonarny na internetowy. Nic dziwnego – w końcu koszta utrzymania w wielu przypadkach są znacznie mniejsze niż stacjonarnych punktów sprzedaży. Dodatkowo pozwala to dotrzeć do szerszego grona klientów i zwiększyć dochody firmy. Ale w internecie konkurencja czai się w niemal każdym linku. Dlatego jeśli chcesz wybić się spośród niej, zadbaj o odpowiednie pozycjonowanie sklepu.

Pozycjonowanie sklepu na IAI-Shop, Woocommerce itd.

Jest wiele platform i wtyczek, które umożliwiają sprzedaż w Internecie. Jedną z nich jest IAI-Shop. Odpowiednia zarówno dla małych, jak i dużych sklepów. Ale bez względu na rozmiar Twojej firmy tak samo potrzebujesz pozycjonowania. Nie wiesz jak to zrobić? W takim razie dobrze trafiłeś.

Wykonujemy seo dla IAI-Shop, sklepów postawionych na WordPressie, Shopify, Prestashop i wielu innych platformach. Cały proces rozpoczyna się od dokładnego audytu, w trakcie którego znajdujemy słabe i mocne strony. Pozycjonowanie stron na IAI-Shop polega na wzmacnianiu mocnych stron, a przede wszystkim na tym, aby klient kupił produkt właśnie od Ciebie.

Pozycjonowanie IAI-Shop to dla nas sama przyjemność. Platforma ta doskonale współgra z narzędziami analitycznymi, dlatego podczas współpracy z nami możesz liczyć na dokładne raportowanie w kwestii ścieżki użytkownika, co pozwoli na stworzenie sklepu przyjaznego klientom. Dodatkowo zadbamy o przyciągające treści, które dokładnie odpowiadają na zapytania użytkowników internetu. Ustawimy meta dane, stworzymy chwytliwe hasła, zredagujemy ciekawe i dokładne opisy produktów, a przede wszystkim zwiększymy ruch w Twoim sklepie.

Oferujemy także pozycjonowanie sklepów na innych platformach:

Chcesz się dowiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami. Nie czekaj – im szybciej zadbasz o pozycjonowanie, tym szybciej zobaczysz efekty.

Firmy,

Które nam zaufały

Jakub Matusik
Jakub Matusik
2022-04-02
Adam
Adam
2021-12-12
Uczciwe warunki
Seb eK
Seb eK
2021-11-24
Po ponad rocznej współpracy zdecydowanie należy się 5 gwiazdek. Polecam!
Damian Wroński
Damian Wroński
2021-10-13
Są dobrzy w tym co robią, współpraca to czysta przyjemność! Polecam
Wojciech Jabłoński
Wojciech Jabłoński
2021-10-04
Pełen profesjonalizm od samego początku. Jedyna firma która podeszła do tematu na 100% po 3 miesiącach widzimy progres w pozycjonowaniu. Polecam :)
Kasia Matuszewska
Kasia Matuszewska
2021-10-02
Wiedza i doświadczenie. Fantastyczne podejście do klienta. Super ludzie, którzy dbają o Twój budżet. Polecam jeśli wcześniej nie miałeś dobrych doświadczeń, agencja ciągnęła kasę a efektów nie było. Wykreowani to odczarują
Krystian Rokicki
Krystian Rokicki
2021-09-22
Kwapcia 420
Kwapcia 420
2021-09-22
Jakub Świderski
Jakub Świderski
2021-09-22
Mega doświadczenie i wiedza. Dostałem dokładnie to, czego moja firma potrzebowała. Zrozumiałem na czym polegały błędy, rozumiem teraz nad czym pracować i w którym kierunku się rozwijać. Dziękuję
Natalia J
Natalia J
2021-07-22

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!