Pozycjonowanie strony, sklepu na platformie IaI -Shop - SEO, ADS

Obecność sklepów w internecie nikogo już nie dziwi. Coraz więcej firm decyduje się zmienić sklep stacjonarny na internetowy. Nic dziwnego – w końcu koszta utrzymania w wielu przypadkach są znacznie mniejsze niż stacjonarnych punktów sprzedaży. Dodatkowo pozwala to dotrzeć do szerszego grona klientów i zwiększyć dochody firmy. Ale w internecie konkurencja czai się w niemal każdym linku. Dlatego jeśli chcesz wybić się spośród niej, zadbaj o odpowiednie pozycjonowanie sklepu.

Pozycjonowanie sklepu na IAI-Shop, Woocommerce itd.

Jest wiele platform i wtyczek, które umożliwiają sprzedaż w Internecie. Jedną z nich jest IAI-Shop. Odpowiednia zarówno dla małych, jak i dużych sklepów. Ale bez względu na rozmiar Twojej firmy tak samo potrzebujesz pozycjonowania. Nie wiesz jak to zrobić? W takim razie dobrze trafiłeś.

Wykonujemy seo dla IAI-Shop, sklepów postawionych na WordPressie, Shopify, Prestashop i wielu innych platformach. Cały proces rozpoczyna się od dokładnego audytu, w trakcie którego znajdujemy słabe i mocne strony. Pozycjonowanie stron na IAI-Shop polega na wzmacnianiu mocnych stron, a przede wszystkim na tym, aby klient kupił produkt właśnie od Ciebie.

Pozycjonowanie IAI-Shop to dla nas sama przyjemność. Platforma ta doskonale współgra z narzędziami analitycznymi, dlatego podczas współpracy z nami możesz liczyć na dokładne raportowanie w kwestii ścieżki użytkownika, co pozwoli na stworzenie sklepu przyjaznego klientom. Dodatkowo zadbamy o przyciągające treści, które dokładnie odpowiadają na zapytania użytkowników internetu. Ustawimy meta dane, stworzymy chwytliwe hasła, zredagujemy ciekawe i dokładne opisy produktów, a przede wszystkim zwiększymy ruch w Twoim sklepie.

Oferujemy także pozycjonowanie sklepów na innych platformach:

Chcesz się dowiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami. Nie czekaj – im szybciej zadbasz o pozycjonowanie, tym szybciej zobaczysz efekty.

Firmy,

Które nam zaufały

Historie Sukcesu

Czyli jak podnieśliśmy sprzedaż naszym klientom

Tanie Gadżety

Tanie-gadzety.com to producent i dystrybutor gadżetów reklamowych. Od 2015 roku jesteśmy odpowiedzialni za widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania (SEO) oraz kampanię Google Ads. W tym czasie: Zwiększyliśmy ruch ponad 5-krotnie. Wypozycjonwaliśmy ponad 1400 fraz do tzw. Top10 i cały czas pomagamy dostarczać setki konwersji miesięcznie.

Bizin

Bizin.pl to system do fakturowania i zarządzania firma online. Współpracujemy od 2016 roku. Jesteśmy odpowiedzialni za kampanię Google ads, promocję w Social Media oraz Pozycjonowanie. W tym czasie: – zwiększyliśmy ponad 3 krotnie ruch. Przetestowaliśmy i wdrożyliśmy kampanię You tube, Mailingową, Facebook Ads oraz Google ads. Wygenerowaliśmy dzięki temu przeszło 18000 konwersji!

Miś Gustaw

Gustaw.com.pl to producent dużych pluszowych maskotek. Od 2018 roku jesteśmy odpowiedzialni za strategie Seo oraz kampanię Google ads. W tym czasie – wypozycjonwalisny ponad 400 fraz od zera do top 10. Przygotowaliśmy i prowadzimy kampanię produktowe, dynamiczne kampanie w wyszukiwarce oraz remarketingowe. Udało nam się obniżyć ponad dwu-krotnie koszt konwersji.

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!