Pozycjonowanie stron, sklepów na platformie Shoper - SEO, ADS

Skuteczne pozycjonowanie sklepu Shoper

Prowadzisz sklep internetowy zbudowany na platformie Shoper? Chcesz poprawić jego pozycję w wynikach wyszukiwania, aby dotrzeć do szerszego grona odbiorców? Przygotujemy profesjonalną strategię SEO dla Shoper i pomożemy Ci osiągnąć zamierzone cele. Pamiętaj, że skuteczne pozycjonowanie to nie tylko wzrost liczby zamówień, ale także konsekwentne budowanie rozpoznawalności marki.

Pozycjonowanie Shopera – audyt i optymalizacja sklepu online

Oprogramowanie Shoper daje ogromne możliwości rozwoju sprzedaży online. Platforma pozwala na konfigurację z Allegro, Ceneo czy Subiektem, a także ustawienie płatności online. Shoper umożliwia również integrację z firmami kurierskimi. Korzystając z oprogramowania, bez trudu uruchomisz sklep na Facebooku. Kluczem do sukcesu będzie jednak prawidłowa optymalizacja Twojego sklepu online.

Na początku współpracy przeprowadzimy szczegółowy audyt Twojej platformy online. Zweryfikujemy jej słabe punkty i zaprojektujemy strukturę zgodną z wytycznymi Google. Oprócz optymalizacji pod kątem SEO zajmiemy się także stroną użytkową. Twój sklep na platformie Shoper stanie się prosty w obsłudze i przyjazny dla Internautów. Dzięki temu znacznie zredukujesz współczynnik odrzuceń, a tym samym ograniczysz liczbę potencjalnych klientów rezygnujących z zakupu.

Pozycjonowanie strony na Shoper

Zadbamy o to, aby Twój sklep internetowy stał się widoczny dla potencjalnych klientów. Przygotujemy słowa kluczowe ze szczególnym uwzględnieniem fraz typu long tail. Dzięki temu pozyskiwany ruch będzie o wiele bardziej wartościowy. Oferta Twoich produktów trafi bezpośrednio do klientów poszukujących tego typu asortymentu. Pozycjonowanie strony na Shoper realizujemy w sposób, który nie naraża Twojej platformy na kary od Google. To daje Ci pewność i stabilność Twojego biznesu. Pamiętaj, że pozycjonowanie strony na shoper to długotrwały proces, który nie przyniesie natychmiast oczekiwanych efektów. Z pewnością zauważysz jednak systematyczne postępy, wzrostu ruchu na stronie oraz większą liczbę zapytań lub transakcji.

Celem skutecznego SEO dla Shoper jest nie tylko osiągnięcie pierwszych pozycji w Google, ale przede wszystkim stabilizacja na wysokim poziomie. Systematyczna analiza wyników oraz optymalizacja po kolejnych aktualizacjach algorytmu Google to nasza metoda na skuteczne pozycjonowanie sklepu na Shoper. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak pomogliśmy naszym klientom podnieść sprzedaż. Również dla Twojego sklepu online przygotujemy indywidualną strategię seo.

Firmy,

Które nam zaufały

Historie Sukcesu

Czyli jak podnieśliśmy sprzedaż naszym klientom

Tanie Gadżety

Tanie-gadzety.com to producent i dystrybutor gadżetów reklamowych. Od 2015 roku jesteśmy odpowiedzialni za widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania (SEO) oraz kampanię Google Ads. W tym czasie: Zwiększyliśmy ruch ponad 5-krotnie. Wypozycjonwaliśmy ponad 1400 fraz do tzw. Top10 i cały czas pomagamy dostarczać setki konwersji miesięcznie.

Bizin

Bizin.pl to system do fakturowania i zarządzania firma online. Współpracujemy od 2016 roku. Jesteśmy odpowiedzialni za kampanię Google ads, promocję w Social Media oraz Pozycjonowanie. W tym czasie: – zwiększyliśmy ponad 3 krotnie ruch. Przetestowaliśmy i wdrożyliśmy kampanię You tube, Mailingową, Facebook Ads oraz Google ads. Wygenerowaliśmy dzięki temu przeszło 18000 konwersji!

Miś Gustaw

Gustaw.com.pl to producent dużych pluszowych maskotek. Od 2018 roku jesteśmy odpowiedzialni za strategie Seo oraz kampanię Google ads. W tym czasie – wypozycjonwalisny ponad 400 fraz od zera do top 10. Przygotowaliśmy i prowadzimy kampanię produktowe, dynamiczne kampanie w wyszukiwarce oraz remarketingowe. Udało nam się obniżyć ponad dwu-krotnie koszt konwersji.

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!