Pozycjonowanie stron, sklepów na platformie Shoper - SEO, ADS

Skuteczne pozycjonowanie sklepu Shoper

Prowadzisz sklep internetowy zbudowany na platformie Shoper? Chcesz poprawić jego pozycję w wynikach wyszukiwania, aby dotrzeć do szerszego grona odbiorców? Przygotujemy profesjonalną strategię SEO dla Shoper i pomożemy Ci osiągnąć zamierzone cele. Pamiętaj, że skuteczne pozycjonowanie to nie tylko wzrost liczby zamówień, ale także konsekwentne budowanie rozpoznawalności marki.

Pozycjonowanie Shopera – audyt i optymalizacja sklepu online

Oprogramowanie Shoper daje ogromne możliwości rozwoju sprzedaży online. Platforma pozwala na konfigurację z Allegro, Ceneo czy Subiektem, a także ustawienie płatności online. Shoper umożliwia również integrację z firmami kurierskimi. Korzystając z oprogramowania, bez trudu uruchomisz sklep na Facebooku. Kluczem do sukcesu będzie jednak prawidłowa optymalizacja Twojego sklepu online.

Na początku współpracy przeprowadzimy szczegółowy audyt Twojej platformy online. Zweryfikujemy jej słabe punkty i zaprojektujemy strukturę zgodną z wytycznymi Google. Oprócz optymalizacji pod kątem SEO zajmiemy się także stroną użytkową. Twój sklep na platformie Shoper stanie się prosty w obsłudze i przyjazny dla Internautów. Dzięki temu znacznie zredukujesz współczynnik odrzuceń, a tym samym ograniczysz liczbę potencjalnych klientów rezygnujących z zakupu.

Pozycjonowanie strony na Shoper

Zadbamy o to, aby Twój sklep internetowy stał się widoczny dla potencjalnych klientów. Przygotujemy słowa kluczowe ze szczególnym uwzględnieniem fraz typu long tail. Dzięki temu pozyskiwany ruch będzie o wiele bardziej wartościowy. Oferta Twoich produktów trafi bezpośrednio do klientów poszukujących tego typu asortymentu. Pozycjonowanie strony na Shoper realizujemy w sposób, który nie naraża Twojej platformy na kary od Google. To daje Ci pewność i stabilność Twojego biznesu. Pamiętaj, że pozycjonowanie strony na shoper to długotrwały proces, który nie przyniesie natychmiast oczekiwanych efektów. Z pewnością zauważysz jednak systematyczne postępy, wzrostu ruchu na stronie oraz większą liczbę zapytań lub transakcji.

Celem skutecznego SEO dla Shoper jest nie tylko osiągnięcie pierwszych pozycji w Google, ale przede wszystkim stabilizacja na wysokim poziomie. Systematyczna analiza wyników oraz optymalizacja po kolejnych aktualizacjach algorytmu Google to nasza metoda na skuteczne pozycjonowanie sklepu na Shoper. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak pomogliśmy naszym klientom podnieść sprzedaż. Również dla Twojego sklepu online przygotujemy indywidualną strategię seo.

Firmy,

Które nam zaufały

Jakub Matusik
Jakub Matusik
2022-04-02
Adam
Adam
2021-12-12
Uczciwe warunki
Seb eK
Seb eK
2021-11-24
Po ponad rocznej współpracy zdecydowanie należy się 5 gwiazdek. Polecam!
Damian Wroński
Damian Wroński
2021-10-13
Są dobrzy w tym co robią, współpraca to czysta przyjemność! Polecam
Wojciech Jabłoński
Wojciech Jabłoński
2021-10-04
Pełen profesjonalizm od samego początku. Jedyna firma która podeszła do tematu na 100% po 3 miesiącach widzimy progres w pozycjonowaniu. Polecam :)
Kasia Matuszewska
Kasia Matuszewska
2021-10-02
Wiedza i doświadczenie. Fantastyczne podejście do klienta. Super ludzie, którzy dbają o Twój budżet. Polecam jeśli wcześniej nie miałeś dobrych doświadczeń, agencja ciągnęła kasę a efektów nie było. Wykreowani to odczarują
Krystian Rokicki
Krystian Rokicki
2021-09-22
Kwapcia 420
Kwapcia 420
2021-09-22
Jakub Świderski
Jakub Świderski
2021-09-22
Mega doświadczenie i wiedza. Dostałem dokładnie to, czego moja firma potrzebowała. Zrozumiałem na czym polegały błędy, rozumiem teraz nad czym pracować i w którym kierunku się rozwijać. Dziękuję
Natalia J
Natalia J
2021-07-22

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!