Pozycjonowanie sklepów internetowych na platformie Comarch

Przeniesienie części lub całości swojej działalności do sieci wiąże się z szeregiem korzyści. Sklep internetowy pozwala dotrzeć do nowych klientów, nieraz oddalonych od siedziby firmy. Drzemie w tym ogromny potencjał pod warunkiem, że przygotuje się nie tylko stronę internetową, ale też wybierze dobrą platformę dla stworzenia sklepu. Nie można zapominać również o pozycjonowaniu, które w dobie dużej konkurencyjności nabiera szczególnego znaczenia. Można zająć się tym samodzielnie, korzystając z zaawansowanych narzędzi, albo powierzyć agencji, takiej jak nasza.

Pozycjonowanie sklepu Comarch

Jedną z platform, z jakich powszechnie korzysta się w e-commerce, jest Comarch. Rozwiązanie to łączy w sobie profesjonalizm z intuicyjną i prostą obsługą. Sklepy, jakie na powstają na Comarch, są przejrzyste i zachęcające dla klienta, a jednocześnie dodawanie kolejnych produktów i zarządzanie stroną nie jest skomplikowane. Zanim jednak klient trafi do sklepu i zrobi w nim zakupy, musi go znaleźć, a e-sklepów jest coraz więcej. Z tego względu jest niezbędne pozycjonowanie sklepu na Comarch. Działania z tego zakresu znacząco zwiększą widoczność w sieci, a witryna często będzie pojawiać się w wynikach wyszukiwania. Chociaż cel pozycjonowania jest jasny, to samo pojęcie SEO jest bardzo złożone, a uzyskanie satysfakcjonujących wyników trwa. Poza tym dochodzi kwestia tego, czy cały proces jest prowadzony w zgodzie z obowiązującymi zasadami. Z tego względu chcąc szybciej zwiększyć ruch na stronie, a tym samym sprzedaż i zyski, najlepiej powierzyć pozycjonowanie strony na Comarch komuś, kto się na tym zna.

My zajmiemy się pozycjonowaniem, Ty masz czas na biznes!

Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz gwarancję, że powierzasz pozycjonowanie sklepu Comarch specjalistom, którzy się na tym znają. Mamy na tej płaszczyźnie duże doświadczenie, dysponujemy odpowiednimi narzędziami i wiemy, jakie należy przedsięwziąć działania, by poprawić pozycję strony i trafić do określonej grupy odbiorców. SEO dla Comarch e-sklep w naszym wydaniu obejmuje m.in.  audyt sklepu, analizę konkurencji, a następnie dobór skutecznych w danym przypadku metod. Zaufali nam przedstawiciele firm z różnych branż, co potwierdza naszą skuteczność.

Powierzając pozycjonowanie nam, oszczędzasz mnóstwo czasu, który możesz poświęcić na rozwijanie swojego biznesu. Naszą efektywność bardzo szybko zauważysz – marka stanie się rozpoznawalna, adres sklepu będzie w wyszukiwarce wyżej i zacznie go odwiedzać znacznie więcej osób niż do tej pory.

Firmy,

Które nam zaufały

Jakub Matusik
Jakub Matusik
2022-04-02
Adam
Adam
2021-12-12
Uczciwe warunki
Seb eK
Seb eK
2021-11-24
Po ponad rocznej współpracy zdecydowanie należy się 5 gwiazdek. Polecam!
Damian Wroński
Damian Wroński
2021-10-13
Są dobrzy w tym co robią, współpraca to czysta przyjemność! Polecam
Wojciech Jabłoński
Wojciech Jabłoński
2021-10-04
Pełen profesjonalizm od samego początku. Jedyna firma która podeszła do tematu na 100% po 3 miesiącach widzimy progres w pozycjonowaniu. Polecam :)
Kasia Matuszewska
Kasia Matuszewska
2021-10-02
Wiedza i doświadczenie. Fantastyczne podejście do klienta. Super ludzie, którzy dbają o Twój budżet. Polecam jeśli wcześniej nie miałeś dobrych doświadczeń, agencja ciągnęła kasę a efektów nie było. Wykreowani to odczarują
Krystian Rokicki
Krystian Rokicki
2021-09-22
Kwapcia 420
Kwapcia 420
2021-09-22
Jakub Świderski
Jakub Świderski
2021-09-22
Mega doświadczenie i wiedza. Dostałem dokładnie to, czego moja firma potrzebowała. Zrozumiałem na czym polegały błędy, rozumiem teraz nad czym pracować i w którym kierunku się rozwijać. Dziękuję
Natalia J
Natalia J
2021-07-22

Historie Sukcesu

Czyli jak podnieśliśmy sprzedaż naszym klientom

Tanie Gadżety

Tanie-gadzety.com to producent i dystrybutor gadżetów reklamowych. Od 2015 roku jesteśmy odpowiedzialni za widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania (SEO) oraz kampanię Google Ads. W tym czasie: Zwiększyliśmy ruch ponad 5-krotnie. Wypozycjonwaliśmy ponad 1400 fraz do tzw. Top10 i cały czas pomagamy dostarczać setki konwersji miesięcznie.

Bizin

Bizin.pl to system do fakturowania i zarządzania firma online. Współpracujemy od 2016 roku. Jesteśmy odpowiedzialni za kampanię Google ads, promocję w Social Media oraz Pozycjonowanie. W tym czasie: – zwiększyliśmy ponad 3 krotnie ruch. Przetestowaliśmy i wdrożyliśmy kampanię You tube, Mailingową, Facebook Ads oraz Google ads. Wygenerowaliśmy dzięki temu przeszło 18000 konwersji!

Miś Gustaw

Gustaw.com.pl to producent dużych pluszowych maskotek. Od 2018 roku jesteśmy odpowiedzialni za strategie Seo oraz kampanię Google ads. W tym czasie – wypozycjonwalisny ponad 400 fraz od zera do top 10. Przygotowaliśmy i prowadzimy kampanię produktowe, dynamiczne kampanie w wyszukiwarce oraz remarketingowe. Udało nam się obniżyć ponad dwu-krotnie koszt konwersji.

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!