Pozycjonowanie sklepów internetowych na platformie Comarch

Przeniesienie części lub całości swojej działalności do sieci wiąże się z szeregiem korzyści. Sklep internetowy pozwala dotrzeć do nowych klientów, nieraz oddalonych od siedziby firmy. Drzemie w tym ogromny potencjał pod warunkiem, że przygotuje się nie tylko stronę internetową, ale też wybierze dobrą platformę dla stworzenia sklepu. Nie można zapominać również o pozycjonowaniu, które w dobie dużej konkurencyjności nabiera szczególnego znaczenia. Można zająć się tym samodzielnie, korzystając z zaawansowanych narzędzi, albo powierzyć agencji, takiej jak nasza.

Pozycjonowanie sklepu Comarch

Jedną z platform, z jakich powszechnie korzysta się w e-commerce, jest Comarch. Rozwiązanie to łączy w sobie profesjonalizm z intuicyjną i prostą obsługą. Sklepy, jakie na powstają na Comarch, są przejrzyste i zachęcające dla klienta, a jednocześnie dodawanie kolejnych produktów i zarządzanie stroną nie jest skomplikowane. Zanim jednak klient trafi do sklepu i zrobi w nim zakupy, musi go znaleźć, a e-sklepów jest coraz więcej. Z tego względu jest niezbędne pozycjonowanie sklepu na Comarch. Działania z tego zakresu znacząco zwiększą widoczność w sieci, a witryna często będzie pojawiać się w wynikach wyszukiwania. Chociaż cel pozycjonowania jest jasny, to samo pojęcie SEO jest bardzo złożone, a uzyskanie satysfakcjonujących wyników trwa. Poza tym dochodzi kwestia tego, czy cały proces jest prowadzony w zgodzie z obowiązującymi zasadami. Z tego względu chcąc szybciej zwiększyć ruch na stronie, a tym samym sprzedaż i zyski, najlepiej powierzyć pozycjonowanie strony na Comarch komuś, kto się na tym zna.

My zajmiemy się pozycjonowaniem, Ty masz czas na biznes!

Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz gwarancję, że powierzasz pozycjonowanie sklepu Comarch specjalistom, którzy się na tym znają. Mamy na tej płaszczyźnie duże doświadczenie, dysponujemy odpowiednimi narzędziami i wiemy, jakie należy przedsięwziąć działania, by poprawić pozycję strony i trafić do określonej grupy odbiorców. SEO dla Comarch e-sklep w naszym wydaniu obejmuje m.in.  audyt sklepu, analizę konkurencji, a następnie dobór skutecznych w danym przypadku metod. Zaufali nam przedstawiciele firm z różnych branż, co potwierdza naszą skuteczność.

Powierzając pozycjonowanie nam, oszczędzasz mnóstwo czasu, który możesz poświęcić na rozwijanie swojego biznesu. Naszą efektywność bardzo szybko zauważysz – marka stanie się rozpoznawalna, adres sklepu będzie w wyszukiwarce wyżej i zacznie go odwiedzać znacznie więcej osób niż do tej pory.

Firmy,

Które nam zaufały

Adam
Adam
2021-12-12
Uczciwe warunki
Seb eK
Seb eK
2021-11-24
Po ponad rocznej współpracy zdecydowanie należy się 5 gwiazdek. Polecam!
Damian Wroński
Damian Wroński
2021-10-13
Są dobrzy w tym co robią, współpraca to czysta przyjemność! Polecam
Wojciech Jabłoński
Wojciech Jabłoński
2021-10-04
Pełen profesjonalizm od samego początku. Jedyna firma która podeszła do tematu na 100% po 3 miesiącach widzimy progres w pozycjonowaniu. Polecam :)
Kasia Matuszewska
Kasia Matuszewska
2021-10-02
Wiedza i doświadczenie. Fantastyczne podejście do klienta. Super ludzie, którzy dbają o Twój budżet. Polecam jeśli wcześniej nie miałeś dobrych doświadczeń, agencja ciągnęła kasę a efektów nie było. Wykreowani to odczarują
Jakub Świderski
Jakub Świderski
2021-09-22
Mega doświadczenie i wiedza. Dostałem dokładnie to, czego moja firma potrzebowała. Zrozumiałem na czym polegały błędy, rozumiem teraz nad czym pracować i w którym kierunku się rozwijać. Dziękuję

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!