Przeniesienie części lub całości swojej działalności do sieci wiąże się z szeregiem korzyści. Sklep internetowy pozwala dotrzeć do nowych klientów, nieraz oddalonych od siedziby firmy. Drzemie w tym ogromny potencjał pod warunkiem, że przygotuje się nie tylko stronę internetową, ale też wybierze dobrą platformę dla stworzenia sklepu. Nie można zapominać również o pozycjonowaniu, które w dobie dużej konkurencyjności nabiera szczególnego znaczenia. Można zająć się tym samodzielnie, korzystając z zaawansowanych narzędzi, albo powierzyć agencji, takiej jak nasza.

Pozycjonowanie sklepu Comarch

Jedną z platform, z jakich powszechnie korzysta się w e-commerce, jest Comarch. Rozwiązanie to łączy w sobie profesjonalizm z intuicyjną i prostą obsługą. Sklepy, jakie na powstają na Comarch, są przejrzyste i zachęcające dla klienta, a jednocześnie dodawanie kolejnych produktów i zarządzanie stroną nie jest skomplikowane. Zanim jednak klient trafi do sklepu i zrobi w nim zakupy, musi go znaleźć, a e-sklepów jest coraz więcej. Z tego względu jest niezbędne pozycjonowanie sklepu na Comarch. Działania z tego zakresu znacząco zwiększą widoczność w sieci, a witryna często będzie pojawiać się w wynikach wyszukiwania. Chociaż cel pozycjonowania jest jasny, to samo pojęcie SEO jest bardzo złożone, a uzyskanie satysfakcjonujących wyników trwa. Poza tym dochodzi kwestia tego, czy cały proces jest prowadzony w zgodzie z obowiązującymi zasadami. Z tego względu chcąc szybciej zwiększyć ruch na stronie, a tym samym sprzedaż i zyski, najlepiej powierzyć pozycjonowanie strony na Comarch komuś, kto się na tym zna.

My zajmiemy się pozycjonowaniem, Ty masz czas na biznes!

Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz gwarancję, że powierzasz pozycjonowanie sklepu Comarch specjalistom, którzy się na tym znają. Mamy na tej płaszczyźnie duże doświadczenie, dysponujemy odpowiednimi narzędziami i wiemy, jakie należy przedsięwziąć działania, by poprawić pozycję strony i trafić do określonej grupy odbiorców. SEO dla Comarch e-sklep w naszym wydaniu obejmuje m.in.  audyt sklepu, analizę konkurencji, a następnie dobór skutecznych w danym przypadku metod. Zaufali nam przedstawiciele firm z różnych branż, co potwierdza naszą skuteczność.

Powierzając pozycjonowanie nam, oszczędzasz mnóstwo czasu, który możesz poświęcić na rozwijanie swojego biznesu. Naszą efektywność bardzo szybko zauważysz – marka stanie się rozpoznawalna, adres sklepu będzie w wyszukiwarce wyżej i zacznie go odwiedzać znacznie więcej osób niż do tej pory.

Firmy,

Które nam zaufały

Wykreowani
4.9
Na podstawie 101 opinii
powered by Google
Jakub LisiakJakub Lisiak
20:38 19 Feb 24
Pracuję z firmą od ponad 1,5 roku i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kto chcę swoją firmę wnieść na wyższy poziom.Dzięki firmie Wykreowani praktycznie już w pierwszym miesiącu współpracy udało się pozyskać nowych klientów.Moja strona do tej pory widnieje wysoko w Google i większość reklam przynosi zamierzony efekt.Polecam!
Stary FolwarkStary Folwark
14:27 19 Jan 24
Polecam firmę. Dziękuje za dobre warunki współpracy, cierpliwość i polepszenie wyników.
Daria Bielenin-PaleckaDaria Bielenin-Palecka
10:57 05 Dec 23
Z Wykreowanymi współpracuję już od kilku lat - z czystym sumieniem mogę polecić jako rzetelny, uczciwy zespół, z indywidualnym i całościowym podejściem do potrzeb i możliwości klienta :)
social tigersocial tiger
09:05 24 Nov 23
Andrzej to świetny człowiek, pracujemy już jakiś czas i mogę przyznać, że jest osobą słowną i zna się na rzeczy.Polecam, jeśli chcesz rozwinąć swój biznes
Katarzyna NajgebaurKatarzyna Najgebaur
21:09 08 Nov 23
Bardzo profesjonalna firma, dobry kontakt i szybka realizacja. Wszystko na plus, gorąco polecam!
Maja ZiółkowskaMaja Ziółkowska
21:17 03 Nov 23
Zdecydowanie polecam, bardzo profesjonalne i innowacyjne podejście, duże doświadczenie w branży i cenne uwagi pomogły mojej firmie:
MichałMichał
08:13 23 Sep 23
Niestety potwierdzam poprzednie komentarze. Pan Andrzej mydli oczy i prosi o szanse na naprawienie sytuacji, budżet nie duży bo 3000zł miesięcznie. W moim przypadku brak leadów lub same śmieciowe.Co gorsza, kampania SEM (google ads) miała być prowadzona na naszym koncie, teraz Pan Andrzej ściemnia, że nie może odpiąć profilu płatności bo musi wysłać list do google (sic).Praktycznie wyrzucone pieniądze w błoto, dałem im wolną rękę, pieniądze i niestety nic z tego nie wyciągnęli.Teraz jestem na etapie procesowania skargi na partnera google (zobaczymy czy oni są w ogóle ich partnerem).Omijać szerokim łukiem.Edit po odpowiedzi:Zrzucanie połączeń, brak kontaktu, zaraz wejdzie post na LinkedIn bo Pan właściciel przekroczył granicę biznesową. To już nie jest tylko brak efektów ale złamanie wszelkich zasad współpracy ...
Łukasz BerskiŁukasz Berski
18:15 06 Sep 23
Współpracujemy od prawie 2 lat i jestem mega zadowolony. Wysokie kompetencje – zwłaszcza w tak trudnym temacie jak branża finansowa w B2B – pomogły nam zwiększyć sprzedaż. Obsługa, raportowanie i komunikacja na 5! POLECAM :)
Sylwester RogińskiSylwester Rogiński
09:27 30 Aug 23
W moim przypadku firma się nie sprawdziła :) nie wywiązywanie się z umówionej strategii. Teksty słabej jakości wysyłane z opóźnieniem. O wszystko trzeba było się prosić. Może porostu nie byłem wartościowym klientem dla tej firmy .Edit: co do odpowiedzi na moja opinie.Brak komunikacji i problem z komunikacja był od samego początku.Strona została w gorszym stanie i z błędami których nie było przed współpraca z wami.Co do waszej odpowiedzi to :) dalej nikt się nie skontaktował.Nowa firma seo naprawiła wasze błędy w ciągu jednego dnia a wy mieliście z tym problem przez 4 miesiące . Komunikacja w nowej firmie jest tez na zupełnie innym poziomie . Pieniądze wyrzucone w błoto .Jestem w szoku skąd tak dużo u was pozytywnych opinii.Czuje się oszukany :)
Bernard RóźańskiBernard Róźański
18:51 21 Dec 22
Niby człowiek wiedział że umie internety ale jednak z pozycjonowania to tylko wykreowani. Miło, sympatycznie z uśmiechem, a człowiek może spać spokojnie. Dziękuje za zrozumienie i pomoc!
Piotr WolniewiczPiotr Wolniewicz
10:12 19 Dec 22
Pozycjonowanie na bardzo dobrym poziomie, super kontakt oraz dobre, oczekiwane rezultaty w postaci wysokich pozycji. Firma godna polecenia.
Artur RusekArtur Rusek
20:32 08 Nov 22
Współpracę z firmą wykreowani oceniam bardzo wysoko.Szybka reakcja pracowników na zgłaszane tematy, bardzo fajna obsługa.Młody, dynamiczny zespół.Polecam.
Auto TeamAuto Team
07:20 26 Nov 20
Z agencją Wykreowani współpracujemy od 6 lat w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej. W zależności od sezonu zmieniamy strategię działań dla naszej firmy w Internecie, o czym jesteśmy informowani na bieżąco. Komunikacja z Wykreowanymi jest płynna – szybko reagują na maile i nasze telefony. Co więcej, regularnie informują nas o zmianach w Google i o propozycjach swoich rozwiązań, które już nie raz pomogły nam utrzymać wysokie pozycje. Wyjaśniają wszystkie kwestie również te najbardziej zawiłe związane z SEO. Dzięki temu zdobywamy wiedzę, która pomaga nam, jako marce lepiej poruszać się w Internecie. Jesteśmy zadowoleni i z przyjemnością polecamy usługi agencji Wykreowani naszym partnerom i klientom.
Piorun112Piorun112
06:06 26 Nov 20
Cieszę się, że trafiłem na Wykreowanych. Miałem wątpliwą przyjemność korzystać z usług innej firmy. Tutaj każde zadanie było realizowane bardzo szybko i według planu, a pan Andrzej potrafił wszystko dobrze wyjaśnić i nie było problemów z kolejnymi ustaleniami. Gorąco polecam każdemu kto prowadzi biznes w sieci i zależy mu na jak najlepszej widoczności w internecie i obsłudze na najwyższym poziomie.
js_loader

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak możemy się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!