Pozycjonowanie sklepów internetowych na platformie Comarch

Przeniesienie części lub całości swojej działalności do sieci wiąże się z szeregiem korzyści. Sklep internetowy pozwala dotrzeć do nowych klientów, nieraz oddalonych od siedziby firmy. Drzemie w tym ogromny potencjał pod warunkiem, że przygotuje się nie tylko stronę internetową, ale też wybierze dobrą platformę dla stworzenia sklepu. Nie można zapominać również o pozycjonowaniu, które w dobie dużej konkurencyjności nabiera szczególnego znaczenia. Można zająć się tym samodzielnie, korzystając z zaawansowanych narzędzi, albo powierzyć agencji, takiej jak nasza.

Pozycjonowanie sklepu Comarch

Jedną z platform, z jakich powszechnie korzysta się w e-commerce, jest Comarch. Rozwiązanie to łączy w sobie profesjonalizm z intuicyjną i prostą obsługą. Sklepy, jakie na powstają na Comarch, są przejrzyste i zachęcające dla klienta, a jednocześnie dodawanie kolejnych produktów i zarządzanie stroną nie jest skomplikowane. Zanim jednak klient trafi do sklepu i zrobi w nim zakupy, musi go znaleźć, a e-sklepów jest coraz więcej. Z tego względu jest niezbędne pozycjonowanie sklepu na Comarch. Działania z tego zakresu znacząco zwiększą widoczność w sieci, a witryna często będzie pojawiać się w wynikach wyszukiwania. Chociaż cel pozycjonowania jest jasny, to samo pojęcie SEO jest bardzo złożone, a uzyskanie satysfakcjonujących wyników trwa. Poza tym dochodzi kwestia tego, czy cały proces jest prowadzony w zgodzie z obowiązującymi zasadami. Z tego względu chcąc szybciej zwiększyć ruch na stronie, a tym samym sprzedaż i zyski, najlepiej powierzyć pozycjonowanie strony na Comarch komuś, kto się na tym zna.

My zajmiemy się pozycjonowaniem, Ty masz czas na biznes!

Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz gwarancję, że powierzasz pozycjonowanie sklepu Comarch specjalistom, którzy się na tym znają. Mamy na tej płaszczyźnie duże doświadczenie, dysponujemy odpowiednimi narzędziami i wiemy, jakie należy przedsięwziąć działania, by poprawić pozycję strony i trafić do określonej grupy odbiorców. SEO dla Comarch e-sklep w naszym wydaniu obejmuje m.in.  audyt sklepu, analizę konkurencji, a następnie dobór skutecznych w danym przypadku metod. Zaufali nam przedstawiciele firm z różnych branż, co potwierdza naszą skuteczność.

Powierzając pozycjonowanie nam, oszczędzasz mnóstwo czasu, który możesz poświęcić na rozwijanie swojego biznesu. Naszą efektywność bardzo szybko zauważysz – marka stanie się rozpoznawalna, adres sklepu będzie w wyszukiwarce wyżej i zacznie go odwiedzać znacznie więcej osób niż do tej pory.

Firmy,

Które nam zaufały

Wykreowani
5.0
Na podstawie 77 opinii
powered by Google
Bernard RóźańskiBernard Róźański
18:51 21 Dec 22
Niby człowiek wiedział że umie internety ale jednak z pozycjonowania to tylko wykreowani. Miło, sympatycznie z uśmiechem, a człowiek może spać spokojnie. Dziękuje za zrozumienie i pomoc!
Piotr WolniewiczPiotr Wolniewicz
10:12 19 Dec 22
Pozycjonowanie na bardzo dobrym poziomie, super kontakt oraz dobre, oczekiwane rezultaty w postaci wysokich pozycji. Firma godna polecenia.
Artur RusekArtur Rusek
20:32 08 Nov 22
Współpracę z firmą wykreowani oceniam bardzo wysoko.Szybka reakcja pracowników na zgłaszane tematy, bardzo fajna obsługa.Młody, dynamiczny zespół.Polecam.
Auto TeamAuto Team
07:20 26 Nov 20
Z agencją Wykreowani współpracujemy od 6 lat w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej. W zależności od sezonu zmieniamy strategię działań dla naszej firmy w Internecie, o czym jesteśmy informowani na bieżąco. Komunikacja z Wykreowanymi jest płynna – szybko reagują na maile i nasze telefony. Co więcej, regularnie informują nas o zmianach w Google i o propozycjach swoich rozwiązań, które już nie raz pomogły nam utrzymać wysokie pozycje. Wyjaśniają wszystkie kwestie również te najbardziej zawiłe związane z SEO. Dzięki temu zdobywamy wiedzę, która pomaga nam, jako marce lepiej poruszać się w Internecie. Jesteśmy zadowoleni i z przyjemnością polecamy usługi agencji Wykreowani naszym partnerom i klientom.
Piorun112Piorun112
06:06 26 Nov 20
Cieszę się, że trafiłem na Wykreowanych. Miałem wątpliwą przyjemność korzystać z usług innej firmy. Tutaj każde zadanie było realizowane bardzo szybko i według planu, a pan Andrzej potrafił wszystko dobrze wyjaśnić i nie było problemów z kolejnymi ustaleniami. Gorąco polecam każdemu kto prowadzi biznes w sieci i zależy mu na jak najlepszej widoczności w internecie i obsłudze na najwyższym poziomie.
js_loader

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!