Chcesz być dumny ze swojej nowej strony internetowej? – już od 1599 zł netto

Co zyskasz?

Wiemy, że zlecając nam pracę chcesz być pewny co otrzymasz w zamian. Dlatego dowiedz się co chcemy dla Ciebie zbudować

RESPONSYWNĄ

Komputer?  Laptop? Tablet? Smartphone? Wszędzie strona będzie tak samo ładna i czytelna. Możesz być pewien, że niezależnie od urządzenia zrobi na twoich klientach taki sam, piorunujący efekt.

SKUTECZNĄ

Stronę budujesz po to, aby pozyskiwać klientów. Dlatego zaprojektujemy ją tak, aby przyciągała ich jak najwięcej. Dodatkowo doradzimy Ci jak ją skutecznie wypromować i sprawić żeby była widoczna w sieci.

WŁASNĄ

Prawdopodobnie masz mało czasu, żeby zajmować się domeną, serwerem i pocztą e-mail dlatego o to wszystko zadbamy za Ciebie. Przez pierwszy rok zupełnie za darmo. Potem koszt będzie niższy niż Ci się wydaje.

STRONĘ WWW

Strona internetowa to twoje miejsce  w sieci na najbliższe lata, dlatego zobowiązujemy się, że stworzymy taką, którą twoi klienci polubią. Wiemy to, bo mamy za sobą setki wdrożeń pełnych sukcesu.

Jak długo to potrwa?

Stawiamy sobie za punkt honoru abyś efekty naszej współpracy otrzymał już po dwóch tygodniach od pierwszego kontaktu.

2 dni

Spotykamy się aby wysłuchać Twoich oczekiwań, ustalamy zakres funkcjonalności, ogólny kształt witryny, podpisujemy umowę.

5 dni

Tyle czasu potrzebujemy na przygotowanie dla Ciebie wstępnego projektu w oparciu o ustalone założenia.

3 dni

Słuchamy Twoich uwag i opini, wprowadzamy poprawki.

4 dni

To jeszcze nie to? Pracujemy, aż projekt spełni Twoje oczekiwania w 100% !

Co dostaniesz?

Własny adres , pocztę i serwer

Zupełnie za darmo, przez pierwszy rok dostaniesz od nas dużo więcej niż byś przypuszczał. Wykupimy dla Ciebie adres w domenie (.pl). Dostaniesz od nas tyle skrzynek pocztowych ( np.: biuro@twojadomena.pl) ile tylko potrzebujesz i serwer, na którym będzie stała strona. Za okrągłe 0 zł, przez cały pierwszy rok.

System zarządzania treścią CMS

Twoja firma nie stoi w miejscu dlatego, chcemy żeby strona mogła rozwijać się w raz z nią. Zbudujemy ją w oparciu o system zarządzania treścią CMS WordPress. Dzięki temu, za każdym razem kiedy będziesz chciał wprowadzić na nią nowe informację, potrwa to tylko chwilę.

Serwis przyjazny wyszukiwarkom

Z góry pomyślimy o tym, aby twoja strona była przygotowana do pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych. Zadbamy o to, aby miała odpowiednie tytuły opisy i podpowiemy Ci jak bezproblemowo umieścić Twoje słowa kluczowe w jej treści.

Statystyki odwiedzin

Chcesz wiedzieć trochę więcej o tym co się dzieje na Twojej stronie? Chcesz zbadać ile osób na nią weszło i jak długo czasu na niej spędzili? Chcesz poznać współczynnik odrzuceń i konwersję? Nic prostszego, statystyki będziesz miał zainstalowane od samego początku.

Blog

Jesteś ekspertem i specjalistą w tym co robisz? Chcesz dzięki temu pozyskiwać nowych klientów? Blog i content marketing to idealny sposób na przyciąganie grona zainteresowanych osób do Ciebie, dlatego wdrożymy go bez żadnej dopłaty na Twojej stronie.

Integracja z Google Maps

Działasz lokalnie? Chcesz pochwalić się swoją siedzibą? Na Twojej stronie umieścimy mapę dojazdu, tak żeby Twoi klienci zawsze wiedzieli jak do Ciebie trafić.

ZOBACZ NASZE DOTYCHCZASOWE PROJEKTY

ZADAJ NAM PYTANIE

Z przyjemnością na nie odpowiemy.

KONTAKT

Wykreowani Andrzej Wroniecki

608-508-097 lub 692 024 689

dobrze@wykreowani.pl

Krótkie F.A.Q:

Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Ile trwa tworzenie stron internetowych? To zależy od wielkości projektu, standardowe strony www do 5 podstron jesteśmy w stanie ukończyć nawet w 7 dni roboczych. Każda kolejna podstrona to około dodatkowe 3 dni robocze. Co powinienem dostarczyć aby zacząć projektowanie stron internetowych? Praktycznie, potrzebujemy od Ciebie tylko tekstu, resztę szczegółów ustalimy w trakcie rozmowy przed podpisaniem umowy. Przygotowanie tekstu możesz też zlecić naszej copywriterce. Czy będę mógł zobaczyć stronę internetową w trakcie tworzenia? Oczywiście, otrzymujesz od nas od samego początku dostęp do serwera, na którym twoja strona jest tworzona i przez cały czas masz wpływ na jej wygląd i ostateczny kształt. Czy dostanę fakturę? Tak, jak najbardziej, projektujemy strony internetowe dla firm oraz dla osób prywatnych. Za każdym razem przed rozpoczęciem pracy podpisujemy umowę i wystawiamy fakturę na koniec. Czy cena za strony internetowe łódź jest ostateczna? Jeśli Twoja strona będzie miała do 5 podstron, to nie zapłacisz za nią więcej niż 1599 zł netto. Za większy projekt, szczegółową cenę ustalimy na spotkaniu. Tworzymy tanie strony internetowe dla firm jak i rozbudowane serwisy dla korporacji.

Tworzenie stron internetowych na miarę Twojego sukcesu!

Ważnym obszarem naszej działalności jest projektowanie stron www ściśle dopasowanych do Twoich potrzeb. Klienta zawsze stawiamy w centrum, ponieważ jest dla nas najważniejszy. Jednak nie tylko to nas odróżnia od konkurencji.

Zapewniamy najwyższą jakość i unikalność naszych projektów graficznych, wdrażamy najlepsze rozwiązania na rynku. To sprawia, że przygotowane przez nas strony internetowe charakteryzują się wysokim poziomem funkcjonalności, są niezwykle intuicyjne oraz przyjazne dla użytkowników i wyszukiwarek. Dzięki temu, że są responsywne, doskonale prezentują się na różnych urządzeniach, także mobilnych, jak smartfon lub tablet.

Tworzenie stron www to jednak nie wszystko, co oferujemy!

Nie zostawiamy Cię samemu sobie ze stroną, którą przygotowaliśmy. Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Od razu na rok zapewniamy Ci darmowy serwer, domenę oraz skrzynki pocztowe, by Twój serwis www mógł działać bez problemu i szybko. Nie musisz w ogóle zawracać sobie głowy sprawami technicznymi, zostawiasz to nam, a sam możesz skupić się na realizacji swoich celów biznesowych.

Pomożemy Ci również w optymalizacji i prowadzeniu kampanii AdWords oraz w obecności Twojej firmy w social media, a do tego wypozycjonujemy Twój serwis w wyszukiwarkach. Mamy dla Ciebie również wiele innych, dodatkowych usług, ponieważ tworzenie stron to nie jedyny obszar, w jakim jesteśmy świetni. Nie ma znaczenia, czy miejscem Twojego działania jest Łódź, czy inne miasto, wszędzie i zawsze jesteśmy do dyspozycji.

Klienci, którzy już skorzystali z naszej oferty i posiadają strony www przez nas zaprojektowane, mogli przekonać się o wysokiej jakości naszych usług. Chcielibyśmy im wszystkim podziękować za to, że obdarzyli nas zaufaniem i że dane nam było i jest wspierać ich biznes w sieci. Każdego dnia dokładamy starań, by nie zawieść tego zaufania i potwierdzić nasze wysokie umiejętności.

Dla nas projektowanie stron internetowych to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja i wielka, wyjątkowa przygoda w krainie kreatywności. Pozwól, że wyruszymy tam razem, a my przygotujemy specjalnie dla Ciebie stronę www, jaką sobie wymarzyłeś.

Zadzwoń lub napisz do nas już dziś!