Pozycjonowanie stron WWW i sklepów internetowych - Bydgoszcz

Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług w zakresie optymalizacji stron internetowych. Sprawdź, jak profesjonalna agencja SEO pomoże Ci dotrzeć do klientów, za pomocą pozycjonowania ogólnopolskiego, lokalnego, a także pozycjonowania sklepów www na różnych platformach.


Bezpłatna konsultacja

Pozycjonowanie stron internetowych – Bydgoszcz i okolice

Nasza agencja SEO oferuje skuteczne pozycjonowanie stron www oraz sklepów internetowych. Obsługujemy firmy działające na terenie Bydgoszczy i okolic. Jeżeli chcesz, aby Twoja marka stała się rozpoznawalna na rynku lokalnym, to nasza agencja reklamowa pomoże Ci osiągnąć ten cel. Mamy duże doświadczenie w zakresie pozycjonowania stron internetowych. Najlepszym potwierdzeniem naszych kompetencji jest długa lista zadowolonych klientów. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny. Dokładnie analizujemy branżę, w jakiej działa nasz klient. Następnie opracowujemy strategię, której celem jest zdobycie najwyższych pozycji w Google. Dzięki konsekwencji i systematycznej pracy, a także bieżącej analizie efektów podejmowanych działań, Twoja strona firmowa lub sklep będą sukcesywnie piąć się w górę w wynikach wyszukiwania.

Zastanawiasz się, co dokładnie oznacza pozycjonowanie stron internetowych? Sprawdź, jak przebiega proces zdobywania najwyższych pozycji w Google! Dzielimy go na kilka zasadniczych etapów:

 • audyt Twojej strony internetowej,
 • analiza konkurencji w Twojej branży,
 • optymalizacja SXO strony internetowej,
 • budowanie bezpiecznego profilu linków.

Dbamy o odpowiednie przygotowanie każdego etapu działań. To sprawia, że samo pozycjonowanie jest skuteczniejsze, a efekt naszych działań spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Sprawdź nasze usługi i specjalizacje

Zobacz, jakie narzędzia wykorzystujemy do pozyskiwania klientów dla Twojego biznesu.

Szczegółowy audyt strony internetowej

Pierwszym etapem prac, jakie wykona dla Ciebie nasza agencja SEO, jest szczegółowy audyt strony lub sklepu internetowego. Wspólnie porozmawiamy o Twoich celach biznesowych oraz oczekiwaniach względem promocji w Google. Sprawdzimy widoczność strony w wynikach wyszukiwania. Przeanalizujemy strukturę witryny pod kątem zgodności z wytycznymi Google. Jeśli wcześniej zlecałeś pozycjonowanie sklepu lub strony innej firmie, to sprawdzimy profil pozyskanych linków pod kątem ich jakości.

Audyt firmowej witryny ma na celu weryfikację, które elementy wymagają poprawy. Niezgodność strony z wytycznymi Google może skutkować uzyskiwaniem gorszych pozycji w wynikach wyszukiwania. Niezależnie czy są to frazy ogólnopolskie, czy słowa kluczowe dla lokalizacji Bydgoszcz. Audyt Twojej strony lub sklepu da nam podstawę do dalszych działań „on-site”.

Analiza konkurencji w Twojej branży

Jako doświadczona agencja reklamowa zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest szczegółowa analiza innych firm działających w Twojej branży. Szczególnie jeśli dotyczy to rynku lokalnego. Dlatego dokonamy weryfikacji najbardziej widocznych stron Twojej konkurencji działającej na terenie Bydgoszczy i okolic. To da nam porcję cennej wiedzy nie tylko na temat sposobu prezentacji oferty, ale przede wszystkim fraz kluczowych pod pozycjonowanie Twojej strony www.

Analiza konkurencji stanowi uzupełnienie audytu witryny firmowej. Zebrane informacje są nieocenione w kolejnym etapie, którym jest optymalizacja strony pod pozycjonowanie.

Nasza oferta SEO

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie szerokie to optymalizacja treści na stronach internetowych w taki sposób, aby były lepiej widoczne i łatwiej dostępne dla wyszukiwarek internetowych.

 • Optymalizacja treści
 • Weryfikacja struktury witryny
 • Stworzenie siatki linkowania wewnętrznego i zewnętrznego
 • Wnikliwa analiza konkurencji

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne polega na zwiększeniu widoczności danej strony w wynikach wyszukiwania lokalnego.

 • Optymalizacja na podstawie lokalnych fraz kluczowych
 • Tworzenie siatki lokalnego linkowania

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie sklepów internetowych, czyli e-commerce, to strategia optymalizacji treści online, która ma na celu poprawienie widoczności danego sklepu w wynikach wyszukiwania internetowego.

 • Optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek (SEO)
 • Wybór odpowiednich słów kluczowych
 • Tworzenie unikalnych treści produktowych
 • Optymalizacja zdjęć
 • Tworzenie strategii linkowania
 • Testowanie szybkości i responsywności strony
 • Analiza konkurencji

Optymalizacja SXO strony internetowej

Optymalizacja SXO strony internetowej polega ona głównie na wdrożeniu zmian i eliminacji błędów wskazanych we wcześniejszym audycie. Te działania są tak naprawdę dwukierunkowe. Pierwsza część optymalizacji polega na dostosowaniu struktury strony do wymogów stawianych przez Google. Zadbamy o czystość kodu i czytelność witryny dla robotów wyszukiwarki. To z pewnością wpłynie na pozycjonowanie sklepu lub strony firmowej w wynikach wyszukiwania. Ale to dopiero połowa drogi do pełnej optymalizacji witryny.

Druga część działań ma na celu dostosowanie strony do oczekiwań użytkowników. Bazując na wiedzy i doświadczeniu wdrożymy zmiany, dzięki którym poprawie ulegnie nawigacja i przejrzystość strony. To sprawi, że potencjalny klient szybko i sprawnie znajdzie informacje na temat określonego produktu lub usługi oferowanej przez Twoją firmę. Nasze działania są ukierunkowane nie tylko na pozycjonowanie, ale także na stworzenie witryny przyjaznej dla użytkowników. A to ma duże znaczenie w budowaniu zaufania i całym procesie sprzedaży. Nieczytelna strona z utrudnioną nawigacją zniechęci potencjalnego klienta.

Ważnym elementem optymalizacji pod pozycjonowanie stron jest przygotowanie tekstów. Zadaniem treści jest nie tylko poprawa pozycji w wynikach wyszukiwania, ale przede wszystkim wzbudzenie zainteresowania użytkowników odwiedzających Twoją witrynę. Nasza agencja interaktywna zatrudnia copywriterów, którzy tworzą perswazyjne, merytoryczne teksty odpowiednio nasycone frazami kluczowymi. Treści pod pozycjonowanie są wartościowe dla robotów wyszukiwarki, a jednocześnie budują zaufanie i wiarygodność Twojej firmy w oczach potencjalnych klientów.

Wykonując optymalizację SXO dostosujemy Twoją stronę do wymagań wyszukiwarki Google oraz oczekiwań Internautów.

Skutecznie pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie sklepu lub strony firmowej opieramy na starannie dobranych frazach kluczowych. Ich zadaniem jest generowanie wartościowego ruchu. Jeżeli Twoja firma zasięgiem działania obejmuje Bydgoszcz i najbliższe okolice to słowa kluczowe muszą być dopasowane do zapytań wpisywanych przez potencjalnych klientów. W przypadku sklepów internetowych skupiamy się na frazach typu „long tail”, które zapewniają wysoki współczynnik konwersji, a tym samym mają duży wpływ na sprzedaż.

Jako doświadczona agencja SEO zdajemy sobie sprawę, że pozycjonowanie stron musi być skuteczne i bezpieczne dla Twojej witryny. Nie może opierać się wyłącznie na szybkim zdobyciu pierwszych pozycji w Google. Prawdziwą sztuką jest utrzymać te świetne wyniki przez dłuższy czas. Budując zróżnicowany profil linków do Twojej strony, uzyskamy długotrwały efekt na frazy kluczowe powiązane z miastem Bydgoszcz.

Jakie korzyści przyniesie Twojej firmie pozycjonowanie sklepu lub strony www?

Pozycjonowanie stron ma pomóc pozyskać dla Twojej firmy nowych klientów i zwiększyć poziom sprzedaży produktów lub usług. Doskonała widoczność strony w wynikach wyszukiwania będzie budować świadomość marki i zaufanie klientów. Nasze działania w dłuższej perspektywie pozwolą Twojej firmie wypracować silną pozycję na rynku lokalnym obejmującym Bydgoszcz i okolice.

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy pomóc Twojej firmie zbudować silną markę i skutecznie konkurować z najlepszymi.

O nic się nie martwisz

– wiemy, że jako przedsiębiorca nie masz za wiele czasu, dlatego wszystkie prace bierzemy na siebie. Od zmian na stronie aż do przygotowania treści. Ty tylko akceptujesz.

Masz pełną opiekę

- wiemy, że temat pozycjonowania może być dla Ciebie obcy, dlatego podpowiemy kto jest Twoim klientem, jak wyszukuje Twoich usług w Internecie i jak do niego najlepiej dotrzeć.

Bez zobowiązań

To nie związek na całe życie, żeby podpisywać długoterminowe umowy. Chociaż będziemy dumni jeśli, tak jak inni nasi klienci, będziesz z nami przez długie lata.

Firmy,

Które nam zaufały

Wykreowani
4.9
Na podstawie 101 opinii
powered by Google
Jakub LisiakJakub Lisiak
20:38 19 Feb 24
Pracuję z firmą od ponad 1,5 roku i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kto chcę swoją firmę wnieść na wyższy poziom.Dzięki firmie Wykreowani praktycznie już w pierwszym miesiącu współpracy udało się pozyskać nowych klientów.Moja strona do tej pory widnieje wysoko w Google i większość reklam przynosi zamierzony efekt.Polecam!
Stary FolwarkStary Folwark
14:27 19 Jan 24
Polecam firmę. Dziękuje za dobre warunki współpracy, cierpliwość i polepszenie wyników.
Daria Bielenin-PaleckaDaria Bielenin-Palecka
10:57 05 Dec 23
Z Wykreowanymi współpracuję już od kilku lat - z czystym sumieniem mogę polecić jako rzetelny, uczciwy zespół, z indywidualnym i całościowym podejściem do potrzeb i możliwości klienta :)
social tigersocial tiger
09:05 24 Nov 23
Andrzej to świetny człowiek, pracujemy już jakiś czas i mogę przyznać, że jest osobą słowną i zna się na rzeczy.Polecam, jeśli chcesz rozwinąć swój biznes
Katarzyna NajgebaurKatarzyna Najgebaur
21:09 08 Nov 23
Bardzo profesjonalna firma, dobry kontakt i szybka realizacja. Wszystko na plus, gorąco polecam!
Maja ZiółkowskaMaja Ziółkowska
21:17 03 Nov 23
Zdecydowanie polecam, bardzo profesjonalne i innowacyjne podejście, duże doświadczenie w branży i cenne uwagi pomogły mojej firmie:
MichałMichał
08:13 23 Sep 23
Niestety potwierdzam poprzednie komentarze. Pan Andrzej mydli oczy i prosi o szanse na naprawienie sytuacji, budżet nie duży bo 3000zł miesięcznie. W moim przypadku brak leadów lub same śmieciowe.Co gorsza, kampania SEM (google ads) miała być prowadzona na naszym koncie, teraz Pan Andrzej ściemnia, że nie może odpiąć profilu płatności bo musi wysłać list do google (sic).Praktycznie wyrzucone pieniądze w błoto, dałem im wolną rękę, pieniądze i niestety nic z tego nie wyciągnęli.Teraz jestem na etapie procesowania skargi na partnera google (zobaczymy czy oni są w ogóle ich partnerem).Omijać szerokim łukiem.Edit po odpowiedzi:Zrzucanie połączeń, brak kontaktu, zaraz wejdzie post na LinkedIn bo Pan właściciel przekroczył granicę biznesową. To już nie jest tylko brak efektów ale złamanie wszelkich zasad współpracy ...
Łukasz BerskiŁukasz Berski
18:15 06 Sep 23
Współpracujemy od prawie 2 lat i jestem mega zadowolony. Wysokie kompetencje – zwłaszcza w tak trudnym temacie jak branża finansowa w B2B – pomogły nam zwiększyć sprzedaż. Obsługa, raportowanie i komunikacja na 5! POLECAM :)
Sylwester RogińskiSylwester Rogiński
09:27 30 Aug 23
W moim przypadku firma się nie sprawdziła :) nie wywiązywanie się z umówionej strategii. Teksty słabej jakości wysyłane z opóźnieniem. O wszystko trzeba było się prosić. Może porostu nie byłem wartościowym klientem dla tej firmy .Edit: co do odpowiedzi na moja opinie.Brak komunikacji i problem z komunikacja był od samego początku.Strona została w gorszym stanie i z błędami których nie było przed współpraca z wami.Co do waszej odpowiedzi to :) dalej nikt się nie skontaktował.Nowa firma seo naprawiła wasze błędy w ciągu jednego dnia a wy mieliście z tym problem przez 4 miesiące . Komunikacja w nowej firmie jest tez na zupełnie innym poziomie . Pieniądze wyrzucone w błoto .Jestem w szoku skąd tak dużo u was pozytywnych opinii.Czuje się oszukany :)
Bernard RóźańskiBernard Róźański
18:51 21 Dec 22
Niby człowiek wiedział że umie internety ale jednak z pozycjonowania to tylko wykreowani. Miło, sympatycznie z uśmiechem, a człowiek może spać spokojnie. Dziękuje za zrozumienie i pomoc!
Piotr WolniewiczPiotr Wolniewicz
10:12 19 Dec 22
Pozycjonowanie na bardzo dobrym poziomie, super kontakt oraz dobre, oczekiwane rezultaty w postaci wysokich pozycji. Firma godna polecenia.
Artur RusekArtur Rusek
20:32 08 Nov 22
Współpracę z firmą wykreowani oceniam bardzo wysoko.Szybka reakcja pracowników na zgłaszane tematy, bardzo fajna obsługa.Młody, dynamiczny zespół.Polecam.
Auto TeamAuto Team
07:20 26 Nov 20
Z agencją Wykreowani współpracujemy od 6 lat w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej. W zależności od sezonu zmieniamy strategię działań dla naszej firmy w Internecie, o czym jesteśmy informowani na bieżąco. Komunikacja z Wykreowanymi jest płynna – szybko reagują na maile i nasze telefony. Co więcej, regularnie informują nas o zmianach w Google i o propozycjach swoich rozwiązań, które już nie raz pomogły nam utrzymać wysokie pozycje. Wyjaśniają wszystkie kwestie również te najbardziej zawiłe związane z SEO. Dzięki temu zdobywamy wiedzę, która pomaga nam, jako marce lepiej poruszać się w Internecie. Jesteśmy zadowoleni i z przyjemnością polecamy usługi agencji Wykreowani naszym partnerom i klientom.
Piorun112Piorun112
06:06 26 Nov 20
Cieszę się, że trafiłem na Wykreowanych. Miałem wątpliwą przyjemność korzystać z usług innej firmy. Tutaj każde zadanie było realizowane bardzo szybko i według planu, a pan Andrzej potrafił wszystko dobrze wyjaśnić i nie było problemów z kolejnymi ustaleniami. Gorąco polecam każdemu kto prowadzi biznes w sieci i zależy mu na jak najlepszej widoczności w internecie i obsłudze na najwyższym poziomie.
js_loader

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak możemy się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!