SEO WWW, pozycjonowanie stron, agencja interaktywna - Bydgoszcz

Pozycjonowanie stron internetowych – Bydgoszcz i okolice

Nasza agencja SEO oferuje skuteczne pozycjonowanie stron www oraz sklepów internetowych. Obsługujemy firmy działające na terenie Bydgoszczy i okolic. Jeżeli chcesz, aby Twoja marka stała się rozpoznawalna na rynku lokalnym, to nasza agencja reklamowa pomoże Ci osiągnąć ten cel. Mamy duże doświadczenie w zakresie pozycjonowania stron internetowych. Najlepszym potwierdzeniem naszych kompetencji jest długa lista zadowolonych klientów. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny. Dokładnie analizujemy branżę, w jakiej działa nasz klient. Następnie opracowujemy strategię, której celem jest zdobycie najwyższych pozycji w Google. Dzięki konsekwencji i systematycznej pracy, a także bieżącej analizie efektów podejmowanych działań, Twoja strona firmowa lub sklep będą sukcesywnie piąć się w górę w wynikach wyszukiwania.

Zastanawiasz się, co dokładnie oznacza pozycjonowanie stron internetowych? Sprawdź, jak przebiega proces zdobywania najwyższych pozycji w Google! Dzielimy go na kilka zasadniczych etapów:

 • audyt Twojej strony internetowej,
 • analiza konkurencji w Twojej branży,
 • optymalizacja SXO strony internetowej,
 • budowanie bezpiecznego profilu linków.

Dbamy o odpowiednie przygotowanie każdego etapu działań. To sprawia, że samo pozycjonowanie jest skuteczniejsze, a efekt naszych działań spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Szczegółowy audyt strony internetowej

Pierwszym etapem prac, jakie wykona dla Ciebie nasza agencja SEO, jest szczegółowy audyt strony lub sklepu internetowego. Wspólnie porozmawiamy o Twoich celach biznesowych oraz oczekiwaniach względem promocji w Google. Sprawdzimy widoczność strony w wynikach wyszukiwania. Przeanalizujemy strukturę witryny pod kątem zgodności z wytycznymi Google. Jeśli wcześniej zlecałeś pozycjonowanie sklepu lub strony innej firmie, to sprawdzimy profil pozyskanych linków pod kątem ich jakości.

Audyt firmowej witryny ma na celu weryfikację, które elementy wymagają poprawy. Niezgodność strony z wytycznymi Google może skutkować uzyskiwaniem gorszych pozycji w wynikach wyszukiwania. Niezależnie czy są to frazy ogólnopolskie, czy słowa kluczowe dla lokalizacji Bydgoszcz. Audyt Twojej strony lub sklepu da nam podstawę do dalszych działań „on-site”.

Analiza konkurencji w Twojej branży

Jako doświadczona agencja reklamowa zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest szczegółowa analiza innych firm działających w Twojej branży. Szczególnie jeśli dotyczy to rynku lokalnego. Dlatego dokonamy weryfikacji najbardziej widocznych stron Twojej konkurencji działającej na terenie Bydgoszczy i okolic. To da nam porcję cennej wiedzy nie tylko na temat sposobu prezentacji oferty, ale przede wszystkim fraz kluczowych pod pozycjonowanie Twojej strony www.

Analiza konkurencji stanowi uzupełnienie audytu witryny firmowej. Zebrane informacje są nieocenione w kolejnym etapie, którym jest optymalizacja strony pod pozycjonowanie.

Optymalizacja SXO strony internetowej

Optymalizacja SXO strony internetowej polega ona głównie na wdrożeniu zmian i eliminacji błędów wskazanych we wcześniejszym audycie. Te działania są tak naprawdę dwukierunkowe. Pierwsza część optymalizacji polega na dostosowaniu struktury strony do wymogów stawianych przez Google. Zadbamy o czystość kodu i czytelność witryny dla robotów wyszukiwarki. To z pewnością wpłynie na pozycjonowanie sklepu lub strony firmowej w wynikach wyszukiwania. Ale to dopiero połowa drogi do pełnej optymalizacji witryny.

Druga część działań ma na celu dostosowanie strony do oczekiwań użytkowników. Bazując na wiedzy i doświadczeniu wdrożymy zmiany, dzięki którym poprawie ulegnie nawigacja i przejrzystość strony. To sprawi, że potencjalny klient szybko i sprawnie znajdzie informacje na temat określonego produktu lub usługi oferowanej przez Twoją firmę. Nasze działania są ukierunkowane nie tylko na pozycjonowanie, ale także na stworzenie witryny przyjaznej dla użytkowników. A to ma duże znaczenie w budowaniu zaufania i całym procesie sprzedaży. Nieczytelna strona z utrudnioną nawigacją zniechęci potencjalnego klienta.

Ważnym elementem optymalizacji pod pozycjonowanie stron jest przygotowanie tekstów. Zadaniem treści jest nie tylko poprawa pozycji w wynikach wyszukiwania, ale przede wszystkim wzbudzenie zainteresowania użytkowników odwiedzających Twoją witrynę. Nasza agencja interaktywna zatrudnia copywriterów, którzy tworzą perswazyjne, merytoryczne teksty odpowiednio nasycone frazami kluczowymi. Treści pod pozycjonowanie są wartościowe dla robotów wyszukiwarki, a jednocześnie budują zaufanie i wiarygodność Twojej firmy w oczach potencjalnych klientów.

Wykonując optymalizację SXO dostosujemy Twoją stronę do wymagań wyszukiwarki Google oraz oczekiwań Internautów.

Skutecznie pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie sklepu lub strony firmowej opieramy na starannie dobranych frazach kluczowych. Ich zadaniem jest generowanie wartościowego ruchu. Jeżeli Twoja firma zasięgiem działania obejmuje Bydgoszcz i najbliższe okolice to słowa kluczowe muszą być dopasowane do zapytań wpisywanych przez potencjalnych klientów. W przypadku sklepów internetowych skupiamy się na frazach typu „long tail”, które zapewniają wysoki współczynnik konwersji, a tym samym mają duży wpływ na sprzedaż.

Jako doświadczona agencja SEO zdajemy sobie sprawę, że pozycjonowanie stron musi być skuteczne i bezpieczne dla Twojej witryny. Nie może opierać się wyłącznie na szybkim zdobyciu pierwszych pozycji w Google. Prawdziwą sztuką jest utrzymać te świetne wyniki przez dłuższy czas. Budując zróżnicowany profil linków do Twojej strony, uzyskamy długotrwały efekt na frazy kluczowe powiązane z miastem Bydgoszcz.

Jakie korzyści przyniesie Twojej firmie pozycjonowanie sklepu lub strony www?

Pozycjonowanie stron ma pomóc pozyskać dla Twojej firmy nowych klientów i zwiększyć poziom sprzedaży produktów lub usług. Doskonała widoczność strony w wynikach wyszukiwania będzie budować świadomość marki i zaufanie klientów. Nasze działania w dłuższej perspektywie pozwolą Twojej firmie wypracować silną pozycję na rynku lokalnym obejmującym Bydgoszcz i okolice.

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy pomóc Twojej firmie zbudować silną markę i skutecznie konkurować z najlepszymi.

Firmy,

Które nam zaufały

Adam
Adam
2021-12-12
Uczciwe warunki
Seb eK
Seb eK
2021-11-24
Po ponad rocznej współpracy zdecydowanie należy się 5 gwiazdek. Polecam!
Damian Wroński
Damian Wroński
2021-10-13
Są dobrzy w tym co robią, współpraca to czysta przyjemność! Polecam
Wojciech Jabłoński
Wojciech Jabłoński
2021-10-04
Pełen profesjonalizm od samego początku. Jedyna firma która podeszła do tematu na 100% po 3 miesiącach widzimy progres w pozycjonowaniu. Polecam :)
Kasia Matuszewska
Kasia Matuszewska
2021-10-02
Wiedza i doświadczenie. Fantastyczne podejście do klienta. Super ludzie, którzy dbają o Twój budżet. Polecam jeśli wcześniej nie miałeś dobrych doświadczeń, agencja ciągnęła kasę a efektów nie było. Wykreowani to odczarują
Jakub Świderski
Jakub Świderski
2021-09-22
Mega doświadczenie i wiedza. Dostałem dokładnie to, czego moja firma potrzebowała. Zrozumiałem na czym polegały błędy, rozumiem teraz nad czym pracować i w którym kierunku się rozwijać. Dziękuję

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!