Pozycjonowanie stron WWW i sklepów internetowych - Zielona Góra

Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług w zakresie optymalizacji stron internetowych. Sprawdź, jak profesjonalna agencja SEO pomoże Ci dotrzeć do klientów, za pomocą pozycjonowania ogólnopolskiego, lokalnego, a także pozycjonowania sklepów www na różnych platformach.


Bezpłatna konsultacja

Pozycjonowanie Zielona Góra

Obecnie trudno wyobrazić sobie sporą część biznesów bez udziału internetu i korzyści płynących z jego świadomego i profesjonalnego użytkowania. Powszechność sieci sprawia, że coraz więcej firm posiada swoje własne witryny internetowe. Niestety oznacza to także, że sukcesywnie każdej z nich rośnie konkurencja, a co za tym idzie – trudniej jest wyróżnić się i odpowiednio dotrzeć do klientów. Odpowiedzią na tę potrzebę jest profesjonalne pozycjonowanie strony. Zajmują się nim nasi doświadczeni specjaliści, którzy dzięki temu skutecznie pomagają firmom z Zielonej Góry w budowaniu ich widoczności w sieci.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron, pozycjonowanie sklepu internetowego, profesjonalne pozycjonowanie – te i co najmniej kilka innych haseł, każdego dnia wpisują w wyszukiwarkę osoby, poszukujące pomocy w budowaniu widoczności swojej marki w sieci. Czym właściwie jest pozycjonowanie? Jest to zbiór określonych czynności, dzięki którym możliwe jest poprawienie widoczności oraz pozycji strony, czy też internetowego sklepu w sieci. Głównym celem pozycjonowania jest więc osiągnięcie jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce internetowej.

Aby naświetlić sytuację możemy posłużyć się przykładem. Kiedy klient poszukuje wybranego produktu lub usług w Zielonej Górze, w wyszukiwarkę internetową wpisze hasło związane z jego potrzebą, na przykład mechanik samochodowy Zielona Góra, czy sklep zoologiczny, także z dodatkiem nazwy miasta. Najlepiej wypozycjonowane strony z danej branży pojawią się w takim wypadku na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce, mając tym samym największe szanse na przyciągnięcie do siebie klientów. Zdecydowana większość osób przeglądających oferty w internecie sprawdza bowiem możliwości wyłącznie z pierwszej, najwyżej drugiej strony.

Pozycjonowanie, nazywane także SEO, czyli Search Engine Optimization, powinno być ciągłym i stałym procesem, polegającym na stałym ulepszaniu lub utrzymywaniu pozycji strony w sieci, jak również monitorowaniu działań konkurencji w tym samym zakresie.

Sprawdź nasze usługi i specjalizacje

Zobacz, jakie narzędzia wykorzystujemy do pozyskiwania klientów dla Twojego biznesu.

Dlaczego pozycjonowanie jest tak ważne?

Dlaczego pozycjonowanie mojej firmy z Zielonej Góry jest tak istotne? Profesjonalne budowanie wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych jest obecnie niemal konieczne, co więcej, niesie za sobą realne korzyści. Przede wszystkim pozycjonowanie daje możliwość zwiększenia widoczności strony w sieci, jak również wyjścia naprzeciw potrzebom swoich potencjalnych klientów. To także działania, dzięki którym możliwe jest wyróżnienie się na tle konkurencji oraz zwiększenie sprzedaży, a więc również i zysków firmy.

Proces pozycjonowania strony najczęściej rozpoczyna się od przeprowadzenia jej profesjonalnego audytu. Decydując się na skorzystanie z pomocy firmy pozycjonującej zyskujesz więc także możliwość fachowego sprawdzenia swojej firmowej strony pod kątem jej prawidłowej budowy, jak i dopasowania do wymagań internetowych wyszukiwarek.

Jeśli więc Twoja strona nie będzie odpowiednio wypozycjonowana, możesz mieć znacznie mniejsze szanse na pozyskanie klientów. Nawet ponadprzeciętna estetyka oraz doskonała przejrzystość strony nie pomogą jej w zwiększeniu sprzedaży, jeżeli nie będzie ona pojawiać się odpowiednio wysoko w wyszukiwarce, po wpisaniu słów kluczowych związanych z daną branżą, produktami czy świadczoną usługą.

Nasza oferta SEO

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie szerokie to optymalizacja treści na stronach internetowych w taki sposób, aby były lepiej widoczne i łatwiej dostępne dla wyszukiwarek internetowych.

 • Optymalizacja treści
 • Weryfikacja struktury witryny
 • Stworzenie siatki linkowania wewnętrznego i zewnętrznego
 • Wnikliwa analiza konkurencji

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne polega na zwiększeniu widoczności danej strony w wynikach wyszukiwania lokalnego.

 • Optymalizacja na podstawie lokalnych fraz kluczowych
 • Tworzenie siatki lokalnego linkowania

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie sklepów internetowych, czyli e-commerce, to strategia optymalizacji treści online, która ma na celu poprawienie widoczności danego sklepu w wynikach wyszukiwania internetowego.

 • Optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek (SEO)
 • Wybór odpowiednich słów kluczowych
 • Tworzenie unikalnych treści produktowych
 • Optymalizacja zdjęć
 • Tworzenie strategii linkowania
 • Testowanie szybkości i responsywności strony
 • Analiza konkurencji

Zielona Góra – pozycjonowanie. Jak możemy Ci pomóc?

SEO to szereg działań, dzięki którym możliwe jest skuteczne wzmocnienie pozycji wybranej strony w wyszukiwarce. Aby odpowiednio zadbać o widoczność swojej firmowej witryny warto powierzyć ją profesjonalistom. Samodzielne, amatorskie działania w tym zakresie mogą nie tylko nie przynieść pożądanych rezultatów, ale także wywołać efekt wręcz odwrotny. Użycie nieodpowiednich słów kluczowych lub ich zbyt duża częstotliwość mogą przyczynić się do zmniejszenia atrakcyjności strony dla algorytmów wyszukiwarek, co przekłada się także na spadek jej widoczności. Profesjonalna agencja zajmująca się pozycjonowaniem stron to cały zespół doświadczonych osób, o odpowiedniej wiedzy i umiejętnościach. Tylko taki team będzie w stanie skutecznie pomóc Twojej firmie.

Jako fachowcy z dziedziny pozycjonowania, oferujemy profesjonalną pomoc Tobie i Twojej firmie z Zielonej Góry lub okolic. Dzięki swojemu doświadczeniu i umiejętnościom jesteśmy w stanie zapewnić realne, satysfakcjonujące wyniki naszych działań.

Każdy proces pozycjonowania rozpoczynamy od szczegółowego audytu witryny. Dokładnie sprawdzamy jej budowę oraz wyszukujemy ewentualne błędy i naprawiamy je. Prowadząc audyt strony zwracamy szczególną uwagę na jej obecną widoczność, jak również ewentualne nieprawidłowości i możliwości witryny. Nasze działanie obejmuje także sprawdzenie treści strony oraz jej poprawności. Naszym zadaniem jest ocenienie, czy obecne na stronie treści są w odpowiednim stopniu atrakcyjne, zarówno dla potencjalnych klientów, jak i algorytmów przeglądarek. Istotna jest tu zarówno sama obecność, jak i częstotliwość występowania słów kluczowych, a także ich odpowiednie dopasowanie. Pracując nad pozycjonowaniem sklepu internetowego lub strony sprawdzamy oraz optymalizujemy jej kod HTML, co pozwala realnie wpłynąć na jego widoczność w sieci.

Pozycjonowanie strony – specjaliści w każdym elemencie

Nasz zespół tworzą doświadczeni profesjonaliści, którzy w fachowy sposób zajmą się stroną Twojego biznesu prowadzonego w Zielonej Górze lub okolicach. Na pozycjonowanie strony składają się między innymi takie czynności jak sprawdzenie i bieżąca optymalizacja kodu strony, link building oraz seo copywriting. Za każdy z tych elementów pozycjonowania odpowiedzialni są nasi fachowcy, specjalizujący się w wybranej dziedzinie. Dzięki ich działaniom Twoja strona zostanie w odpowiedni, profesjonalny sposób wypozycjonowana tak, aby wyświetlać się na pożądanej pozycji w wyszukiwarce, zarówno potencjalnym klientom z Zielonej Góry, jak i z innych lokalizacji.

O nic się nie martwisz

– wiemy, że jako przedsiębiorca nie masz za wiele czasu, dlatego wszystkie prace bierzemy na siebie. Od zmian na stronie aż do przygotowania treści. Ty tylko akceptujesz.

Masz pełną opiekę

- wiemy, że temat pozycjonowania może być dla Ciebie obcy, dlatego podpowiemy kto jest Twoim klientem, jak wyszukuje Twoich usług w Internecie i jak do niego najlepiej dotrzeć.

Bez zobowiązań

To nie związek na całe życie, żeby podpisywać długoterminowe umowy. Chociaż będziemy dumni jeśli, tak jak inni nasi klienci, będziesz z nami przez długie lata.

Firmy,

Które nam zaufały

Wykreowani
4.9
Na podstawie 101 opinii
powered by Google
Jakub LisiakJakub Lisiak
20:38 19 Feb 24
Pracuję z firmą od ponad 1,5 roku i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kto chcę swoją firmę wnieść na wyższy poziom.Dzięki firmie Wykreowani praktycznie już w pierwszym miesiącu współpracy udało się pozyskać nowych klientów.Moja strona do tej pory widnieje wysoko w Google i większość reklam przynosi zamierzony efekt.Polecam!
Stary FolwarkStary Folwark
14:27 19 Jan 24
Polecam firmę. Dziękuje za dobre warunki współpracy, cierpliwość i polepszenie wyników.
Daria Bielenin-PaleckaDaria Bielenin-Palecka
10:57 05 Dec 23
Z Wykreowanymi współpracuję już od kilku lat - z czystym sumieniem mogę polecić jako rzetelny, uczciwy zespół, z indywidualnym i całościowym podejściem do potrzeb i możliwości klienta :)
social tigersocial tiger
09:05 24 Nov 23
Andrzej to świetny człowiek, pracujemy już jakiś czas i mogę przyznać, że jest osobą słowną i zna się na rzeczy.Polecam, jeśli chcesz rozwinąć swój biznes
Katarzyna NajgebaurKatarzyna Najgebaur
21:09 08 Nov 23
Bardzo profesjonalna firma, dobry kontakt i szybka realizacja. Wszystko na plus, gorąco polecam!
Maja ZiółkowskaMaja Ziółkowska
21:17 03 Nov 23
Zdecydowanie polecam, bardzo profesjonalne i innowacyjne podejście, duże doświadczenie w branży i cenne uwagi pomogły mojej firmie:
MichałMichał
08:13 23 Sep 23
Niestety potwierdzam poprzednie komentarze. Pan Andrzej mydli oczy i prosi o szanse na naprawienie sytuacji, budżet nie duży bo 3000zł miesięcznie. W moim przypadku brak leadów lub same śmieciowe.Co gorsza, kampania SEM (google ads) miała być prowadzona na naszym koncie, teraz Pan Andrzej ściemnia, że nie może odpiąć profilu płatności bo musi wysłać list do google (sic).Praktycznie wyrzucone pieniądze w błoto, dałem im wolną rękę, pieniądze i niestety nic z tego nie wyciągnęli.Teraz jestem na etapie procesowania skargi na partnera google (zobaczymy czy oni są w ogóle ich partnerem).Omijać szerokim łukiem.Edit po odpowiedzi:Zrzucanie połączeń, brak kontaktu, zaraz wejdzie post na LinkedIn bo Pan właściciel przekroczył granicę biznesową. To już nie jest tylko brak efektów ale złamanie wszelkich zasad współpracy ...
Łukasz BerskiŁukasz Berski
18:15 06 Sep 23
Współpracujemy od prawie 2 lat i jestem mega zadowolony. Wysokie kompetencje – zwłaszcza w tak trudnym temacie jak branża finansowa w B2B – pomogły nam zwiększyć sprzedaż. Obsługa, raportowanie i komunikacja na 5! POLECAM :)
Sylwester RogińskiSylwester Rogiński
09:27 30 Aug 23
W moim przypadku firma się nie sprawdziła :) nie wywiązywanie się z umówionej strategii. Teksty słabej jakości wysyłane z opóźnieniem. O wszystko trzeba było się prosić. Może porostu nie byłem wartościowym klientem dla tej firmy .Edit: co do odpowiedzi na moja opinie.Brak komunikacji i problem z komunikacja był od samego początku.Strona została w gorszym stanie i z błędami których nie było przed współpraca z wami.Co do waszej odpowiedzi to :) dalej nikt się nie skontaktował.Nowa firma seo naprawiła wasze błędy w ciągu jednego dnia a wy mieliście z tym problem przez 4 miesiące . Komunikacja w nowej firmie jest tez na zupełnie innym poziomie . Pieniądze wyrzucone w błoto .Jestem w szoku skąd tak dużo u was pozytywnych opinii.Czuje się oszukany :)
Bernard RóźańskiBernard Róźański
18:51 21 Dec 22
Niby człowiek wiedział że umie internety ale jednak z pozycjonowania to tylko wykreowani. Miło, sympatycznie z uśmiechem, a człowiek może spać spokojnie. Dziękuje za zrozumienie i pomoc!
Piotr WolniewiczPiotr Wolniewicz
10:12 19 Dec 22
Pozycjonowanie na bardzo dobrym poziomie, super kontakt oraz dobre, oczekiwane rezultaty w postaci wysokich pozycji. Firma godna polecenia.
Artur RusekArtur Rusek
20:32 08 Nov 22
Współpracę z firmą wykreowani oceniam bardzo wysoko.Szybka reakcja pracowników na zgłaszane tematy, bardzo fajna obsługa.Młody, dynamiczny zespół.Polecam.
Auto TeamAuto Team
07:20 26 Nov 20
Z agencją Wykreowani współpracujemy od 6 lat w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej. W zależności od sezonu zmieniamy strategię działań dla naszej firmy w Internecie, o czym jesteśmy informowani na bieżąco. Komunikacja z Wykreowanymi jest płynna – szybko reagują na maile i nasze telefony. Co więcej, regularnie informują nas o zmianach w Google i o propozycjach swoich rozwiązań, które już nie raz pomogły nam utrzymać wysokie pozycje. Wyjaśniają wszystkie kwestie również te najbardziej zawiłe związane z SEO. Dzięki temu zdobywamy wiedzę, która pomaga nam, jako marce lepiej poruszać się w Internecie. Jesteśmy zadowoleni i z przyjemnością polecamy usługi agencji Wykreowani naszym partnerom i klientom.
Piorun112Piorun112
06:06 26 Nov 20
Cieszę się, że trafiłem na Wykreowanych. Miałem wątpliwą przyjemność korzystać z usług innej firmy. Tutaj każde zadanie było realizowane bardzo szybko i według planu, a pan Andrzej potrafił wszystko dobrze wyjaśnić i nie było problemów z kolejnymi ustaleniami. Gorąco polecam każdemu kto prowadzi biznes w sieci i zależy mu na jak najlepszej widoczności w internecie i obsłudze na najwyższym poziomie.
js_loader

  Bezpłatna konsultacja

  Adres Twojej strony to?

  Jak możemy się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!