Pozycjonowanie stron internetowych, agencja SEO - Zielona Góra

Pozycjonowanie Zielona Góra

Obecnie trudno wyobrazić sobie sporą część biznesów bez udziału internetu i korzyści płynących z jego świadomego i profesjonalnego użytkowania. Powszechność sieci sprawia, że coraz więcej firm posiada swoje własne witryny internetowe. Niestety oznacza to także, że sukcesywnie każdej z nich rośnie konkurencja, a co za tym idzie – trudniej jest wyróżnić się i odpowiednio dotrzeć do klientów. Odpowiedzią na tę potrzebę jest profesjonalne pozycjonowanie strony. Zajmują się nim nasi doświadczeni specjaliści, którzy dzięki temu skutecznie pomagają firmom z Zielonej Góry w budowaniu ich widoczności w sieci.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron, pozycjonowanie sklepu internetowego, profesjonalne pozycjonowanie – te i co najmniej kilka innych haseł, każdego dnia wpisują w wyszukiwarkę osoby, poszukujące pomocy w budowaniu widoczności swojej marki w sieci. Czym właściwie jest pozycjonowanie? Jest to zbiór określonych czynności, dzięki którym możliwe jest poprawienie widoczności oraz pozycji strony, czy też internetowego sklepu w sieci. Głównym celem pozycjonowania jest więc osiągnięcie jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce internetowej.

Aby naświetlić sytuację możemy posłużyć się przykładem. Kiedy klient poszukuje wybranego produktu lub usług w Zielonej Górze, w wyszukiwarkę internetową wpisze hasło związane z jego potrzebą, na przykład mechanik samochodowy Zielona Góra, czy sklep zoologiczny, także z dodatkiem nazwy miasta. Najlepiej wypozycjonowane strony z danej branży pojawią się w takim wypadku na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce, mając tym samym największe szanse na przyciągnięcie do siebie klientów. Zdecydowana większość osób przeglądających oferty w internecie sprawdza bowiem możliwości wyłącznie z pierwszej, najwyżej drugiej strony.

Pozycjonowanie, nazywane także SEO, czyli Search Engine Optimization, powinno być ciągłym i stałym procesem, polegającym na stałym ulepszaniu lub utrzymywaniu pozycji strony w sieci, jak również monitorowaniu działań konkurencji w tym samym zakresie.

Dlaczego pozycjonowanie jest tak ważne?

Dlaczego pozycjonowanie mojej firmy z Zielonej Góry jest tak istotne? Profesjonalne budowanie wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych jest obecnie niemal konieczne, co więcej, niesie za sobą realne korzyści. Przede wszystkim pozycjonowanie daje możliwość zwiększenia widoczności strony w sieci, jak również wyjścia naprzeciw potrzebom swoich potencjalnych klientów. To także działania, dzięki którym możliwe jest wyróżnienie się na tle konkurencji oraz zwiększenie sprzedaży, a więc również i zysków firmy.

Proces pozycjonowania strony najczęściej rozpoczyna się od przeprowadzenia jej profesjonalnego audytu. Decydując się na skorzystanie z pomocy firmy pozycjonującej zyskujesz więc także możliwość fachowego sprawdzenia swojej firmowej strony pod kątem jej prawidłowej budowy, jak i dopasowania do wymagań internetowych wyszukiwarek.

Jeśli więc Twoja strona nie będzie odpowiednio wypozycjonowana, możesz mieć znacznie mniejsze szanse na pozyskanie klientów. Nawet ponadprzeciętna estetyka oraz doskonała przejrzystość strony nie pomogą jej w zwiększeniu sprzedaży, jeżeli nie będzie ona pojawiać się odpowiednio wysoko w wyszukiwarce, po wpisaniu słów kluczowych związanych z daną branżą, produktami czy świadczoną usługą.

Zielona Góra – pozycjonowanie. Jak możemy Ci pomóc?

SEO to szereg działań, dzięki którym możliwe jest skuteczne wzmocnienie pozycji wybranej strony w wyszukiwarce. Aby odpowiednio zadbać o widoczność swojej firmowej witryny warto powierzyć ją profesjonalistom. Samodzielne, amatorskie działania w tym zakresie mogą nie tylko nie przynieść pożądanych rezultatów, ale także wywołać efekt wręcz odwrotny. Użycie nieodpowiednich słów kluczowych lub ich zbyt duża częstotliwość mogą przyczynić się do zmniejszenia atrakcyjności strony dla algorytmów wyszukiwarek, co przekłada się także na spadek jej widoczności. Profesjonalna agencja zajmująca się pozycjonowaniem stron to cały zespół doświadczonych osób, o odpowiedniej wiedzy i umiejętnościach. Tylko taki team będzie w stanie skutecznie pomóc Twojej firmie.

Jako fachowcy z dziedziny pozycjonowania, oferujemy profesjonalną pomoc Tobie i Twojej firmie z Zielonej Góry lub okolic. Dzięki swojemu doświadczeniu i umiejętnościom jesteśmy w stanie zapewnić realne, satysfakcjonujące wyniki naszych działań.

Każdy proces pozycjonowania rozpoczynamy od szczegółowego audytu witryny. Dokładnie sprawdzamy jej budowę oraz wyszukujemy ewentualne błędy i naprawiamy je. Prowadząc audyt strony zwracamy szczególną uwagę na jej obecną widoczność, jak również ewentualne nieprawidłowości i możliwości witryny. Nasze działanie obejmuje także sprawdzenie treści strony oraz jej poprawności. Naszym zadaniem jest ocenienie, czy obecne na stronie treści są w odpowiednim stopniu atrakcyjne, zarówno dla potencjalnych klientów, jak i algorytmów przeglądarek. Istotna jest tu zarówno sama obecność, jak i częstotliwość występowania słów kluczowych, a także ich odpowiednie dopasowanie. Pracując nad pozycjonowaniem sklepu internetowego lub strony sprawdzamy oraz optymalizujemy jej kod HTML, co pozwala realnie wpłynąć na jego widoczność w sieci.

Pozycjonowanie strony – specjaliści w każdym elemencie

Nasz zespół tworzą doświadczeni profesjonaliści, którzy w fachowy sposób zajmą się stroną Twojego biznesu prowadzonego w Zielonej Górze lub okolicach. Na pozycjonowanie strony składają się między innymi takie czynności jak sprawdzenie i bieżąca optymalizacja kodu strony, link building oraz seo copywriting. Za każdy z tych elementów pozycjonowania odpowiedzialni są nasi fachowcy, specjalizujący się w wybranej dziedzinie. Dzięki ich działaniom Twoja strona zostanie w odpowiedni, profesjonalny sposób wypozycjonowana tak, aby wyświetlać się na pożądanej pozycji w wyszukiwarce, zarówno potencjalnym klientom z Zielonej Góry, jak i z innych lokalizacji.

Firmy,

Które nam zaufały

Historie Sukcesu

Czyli jak podnieśliśmy sprzedaż naszym klientom

Tanie Gadżety

Tanie-gadzety.com to producent i dystrybutor gadżetów reklamowych. Od 2015 roku jesteśmy odpowiedzialni za widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania (SEO) oraz kampanię Google Ads. W tym czasie: Zwiększyliśmy ruch ponad 5-krotnie. Wypozycjonwaliśmy ponad 1400 fraz do tzw. Top10 i cały czas pomagamy dostarczać setki konwersji miesięcznie.

Bizin

Bizin.pl to system do fakturowania i zarządzania firma online. Współpracujemy od 2016 roku. Jesteśmy odpowiedzialni za kampanię Google ads, promocję w Social Media oraz Pozycjonowanie. W tym czasie: – zwiększyliśmy ponad 3 krotnie ruch. Przetestowaliśmy i wdrożyliśmy kampanię You tube, Mailingową, Facebook Ads oraz Google ads. Wygenerowaliśmy dzięki temu przeszło 18000 konwersji!

Miś Gustaw

Gustaw.com.pl to producent dużych pluszowych maskotek. Od 2018 roku jesteśmy odpowiedzialni za strategie Seo oraz kampanię Google ads. W tym czasie – wypozycjonwalisny ponad 400 fraz od zera do top 10. Przygotowaliśmy i prowadzimy kampanię produktowe, dynamiczne kampanie w wyszukiwarce oraz remarketingowe. Udało nam się obniżyć ponad dwu-krotnie koszt konwersji.

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!