Agencja interaktywna - pozycjonowanie stron WWW, SEO - Katowice

Pozycjonowanie Katowice

Na przestrzeni ostatnich lat technologie cyfrowe rozwijają się coraz prężniej, a tym samym dają duże możliwości w różnych obszarach życia. Z pewnością doceniają to przedsiębiorcy, którzy dzięki internetowi mogą łatwiej dotrzeć do zupełnie nowych odbiorców swoich usług. Teraz każda firma chcąca utrzymać konkurencyjną pozycję na rynku ma swoją stronę internetową, często też kanały w social mediach, a jeżeli jest to możliwe, to produkty i usługi sprzedaje się również w sieci. Jeżeli chcesz, by klient trafił szybciej do Ciebie niż do Twojej konkurencji, musisz zadbać o dobre pozycjonowanie.  Od dawna pomagamy w tym firmom z Katowic i wiemy, jak wygląda lokalny rynek i czego oczekują odbiorcy.

Pozycjonowanie – co to właściwie jest?

Ponieważ termin „pozycjonowanie sklepu” jest obecnie często używany, większość osób wie, że coś takiego jest, ale nie każdy jest w stanie sprecyzować, na czym to dokładnie polega. Na szczęście tak doświadczona agencja interaktywna jak nasza, poprowadzi cały proces w taki sposób, by Twoja firma osiągnęła sukces, a jej zyski były większe.

Pozycjonowanie stron WWW jest pewnym procesem obejmującym szereg działań mających na celu poprawę widoczności witryny w wyszukiwarkach internetowych. Kiedy klient poszukuje produktów lub usług w Katowicach, na Śląsku lub na terenie całego kraju, otwiera przeglądarkę i wpisuje odpowiednie hasło. Następnie wyświetla się wiele stron stanowiących odpowiedź na jego zapytanie. Statystyczny użytkownik internetu chce od razu znaleźć to, czego szuka i będzie skupiał się na liście z pierwszej, ewentualnie z drugiej strony wyników. I właśnie tutaj wkracza pozycjonowanie stron. Strona, która jest dobrze wypozycjonowana, będzie na szczycie listy i to właśnie ją odwiedzi klient. Nawet jeżeli będziesz mieć perfekcyjnie stworzoną ofertę, to bez pozycjonowania strona firmowa będzie daleko w wynikach i do wielu osób nie dotrze.

My zajmiemy się pozycjonowaniem – Ty zajmiesz się biznesem!

Możesz samodzielnie pracować nad pozycjonowaniem swojej strony. Wymaga to jednak odpowiedniej wiedzy i dużej systematyczności. Z pewnością pomocne będą różnego rodzaju kursy lub szkolenia. Jednocześnie musisz pamiętać, że zajmie to dużo czasu, który można poświęcić na rozwój biznesu. Doświadczona agencja reklamowa wie, w jaki sposób do tego podejść, by efekty były widoczne znacznie szybciej. A im szybciej Twoja strona będzie wypozycjonowana, tym szybciej zwiększysz swoje zyski. Oznacza to, że znacznie lepszą propozycją może okazać się zlecenie tego agencji takiej jak nasza.

Co możemy zaoferować?

Niezależnie od tego, czy chcesz, by trafiali do Ciebie klienci z Katowic, czy z bardziej oddalonych miast, pomożemy ten cel osiągnąć. Zaczynamy od bardzo dokładnego audytu, który pozwoli nam zdiagnozować, co należałoby zmienić, a w czym tkwi potencjał, jaki warto wykorzystać.

Szczegółowo przyjrzymy się stronie internetowej i zoptymalizujemy ją tak, by jej treść, czytelność i wygląd były atrakcyjne dla potencjalnych odbiorców i przeglądarek internetowych. Oznacza to, że prześledzimy ilość i jakość treści, a także częstotliwość występowania fraz kluczowych. Zoptymalizujemy kod HTML witryny i zwrócimy uwagę na szybkość ładowania strony. W przypadku, kiedy konieczna będzie zmiana i rozszerzenie zawartości treści, zajmą się tym doświadczeni copywriterzy znający zasady SEO.

Pozycjonowanie stron internetowych to również przemyślany linkbuilding. Wiąże się on ze zdobywaniem linków do strony umieszczanych na serwisach zewnętrznych. W naszej agencji dbamy o to, by każdy z takich odnośników był wartościowy i skłaniał do odwiedzenia strony. Do tego dochodzi przemyślana strategia prowadząca do wzrostu liczby zapytań, przy której w dużej mierze opieramy się na SXO – innowacyjnym podejściem do pozycjonowania. Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz wsparcie aż czterech działów naszej firmy i możesz w pełni skupić się na prowadzonym biznesie. Cała współpraca z nami jest od początku do końca przejrzysta i możesz liczyć na naszą pomoc w dowolnym momencie.

SXO – rewolucja w pozycjonowaniu

Przy okazji pozycjonowania warto pochylić się bardziej nad wspomnianą metodą SXO, której jesteśmy zwolennikami. Podejście to pozwala zdobyć więcej zapytań i zwiększyć sprzedaż w porównaniu do podstawowych metod stosowanych w pozycjonowaniu. Nasza agencja SEO doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że na doborze fraz kluczowych rola pozycjonera się nie kończy. Uważamy, że prawidłowe sprecyzowanie fraz to jedynie jeden z kroków do celu. Klient nie tylko ma odwiedzić Twoją stronę, ale przez jej zawartość być zachęcony do zakupu. Stąd zaangażowanie copywriterów dbających o to, by strona spełniła oczekiwania użytkowników. Dla nas liczy się wartościowy ruch organiczny, a nie tylko samo miejsce w wyszukiwarce.

Pozycjonowanie sklepu to także inne zalety

Firmy z Katowic, które podejmują decyzję o pozycjonowaniu, chcą przede wszystkim podnieść swoją pozycję w wynikach wyszukiwania. Jednak prawda jest taka, że skuteczne pozycjonowanie sklepu ma znacznie więcej zalet.

Strony znajdujące się wysoko na liście wyników wyszukiwarki, cieszą się większym zaufaniem potencjalnych klientów, są dla nich bardziej wiarygodne. SEO prowadzone równolegle ze strategią marketingową pozwoli łatwiej dotrzeć do grupy docelowej, a to dlatego, że pozycjonowanie dotyczy fraz kluczowych, jakie wpisują klienci, chcąc znaleźć ofertę podobną do Twojej. Jest to też sposób na budowanie pozytywnego wizerunku marki. Skoro strona będzie wysoko w wynikach wyszukiwania, to trafi do większej liczby osób, a firma będzie bardziej rozpoznawalna.

Prawidłowo prowadzone metody pozycjonowania dają długofalowe efekty i pozwalają dłużej utrzymać stronę w TOP10. I wreszcie pozycjonowanie stron to skuteczny sposób na wyprzedzenie konkurencji, a z tą mają do czynienia firmy w każdej branży. To tylko niektóre z zalet, powinieneś więc na pozycjonowanie spojrzeć w kategorii inwestycji. Początkowo ponoszone koszty, nie tylko bardzo szybko się zwrócą, ale pozwolą czerpać profity.

Firmy,

Które nam zaufały

Jakub Matusik
Jakub Matusik
2022-04-02
Adam
Adam
2021-12-12
Uczciwe warunki
Seb eK
Seb eK
2021-11-24
Po ponad rocznej współpracy zdecydowanie należy się 5 gwiazdek. Polecam!
Damian Wroński
Damian Wroński
2021-10-13
Są dobrzy w tym co robią, współpraca to czysta przyjemność! Polecam
Wojciech Jabłoński
Wojciech Jabłoński
2021-10-04
Pełen profesjonalizm od samego początku. Jedyna firma która podeszła do tematu na 100% po 3 miesiącach widzimy progres w pozycjonowaniu. Polecam :)
Kasia Matuszewska
Kasia Matuszewska
2021-10-02
Wiedza i doświadczenie. Fantastyczne podejście do klienta. Super ludzie, którzy dbają o Twój budżet. Polecam jeśli wcześniej nie miałeś dobrych doświadczeń, agencja ciągnęła kasę a efektów nie było. Wykreowani to odczarują
Krystian Rokicki
Krystian Rokicki
2021-09-22
Kwapcia 420
Kwapcia 420
2021-09-22
Jakub Świderski
Jakub Świderski
2021-09-22
Mega doświadczenie i wiedza. Dostałem dokładnie to, czego moja firma potrzebowała. Zrozumiałem na czym polegały błędy, rozumiem teraz nad czym pracować i w którym kierunku się rozwijać. Dziękuję
Natalia J
Natalia J
2021-07-22

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!