Pozycjonowanie stron WWW i sklepów internetowych - Katowice

Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług w zakresie optymalizacji stron internetowych. Sprawdź, jak profesjonalna agencja SEO pomoże Ci dotrzeć do klientów, za pomocą pozycjonowania ogólnopolskiego, lokalnego, a także pozycjonowania sklepów www na różnych platformach.


Bezpłatna konsultacja

Pozycjonowanie Katowice

Na przestrzeni ostatnich lat technologie cyfrowe rozwijają się coraz prężniej, a tym samym dają duże możliwości w różnych obszarach życia. Z pewnością doceniają to przedsiębiorcy, którzy dzięki internetowi mogą łatwiej dotrzeć do zupełnie nowych odbiorców swoich usług. Teraz każda firma chcąca utrzymać konkurencyjną pozycję na rynku ma swoją stronę internetową, często też kanały w social mediach, a jeżeli jest to możliwe, to produkty i usługi sprzedaje się również w sieci. Jeżeli chcesz, by klient trafił szybciej do Ciebie niż do Twojej konkurencji, musisz zadbać o dobre pozycjonowanie.  Od dawna pomagamy w tym firmom z Katowic i wiemy, jak wygląda lokalny rynek i czego oczekują odbiorcy.

Pozycjonowanie – co to właściwie jest?

Ponieważ termin „pozycjonowanie sklepu” jest obecnie często używany, większość osób wie, że coś takiego jest, ale nie każdy jest w stanie sprecyzować, na czym to dokładnie polega. Na szczęście tak doświadczona agencja interaktywna jak nasza, poprowadzi cały proces w taki sposób, by Twoja firma osiągnęła sukces, a jej zyski były większe.

Pozycjonowanie stron WWW jest pewnym procesem obejmującym szereg działań mających na celu poprawę widoczności witryny w wyszukiwarkach internetowych. Kiedy klient poszukuje produktów lub usług w Katowicach, na Śląsku lub na terenie całego kraju, otwiera przeglądarkę i wpisuje odpowiednie hasło. Następnie wyświetla się wiele stron stanowiących odpowiedź na jego zapytanie. Statystyczny użytkownik internetu chce od razu znaleźć to, czego szuka i będzie skupiał się na liście z pierwszej, ewentualnie z drugiej strony wyników. I właśnie tutaj wkracza pozycjonowanie stron. Strona, która jest dobrze wypozycjonowana, będzie na szczycie listy i to właśnie ją odwiedzi klient. Nawet jeżeli będziesz mieć perfekcyjnie stworzoną ofertę, to bez pozycjonowania strona firmowa będzie daleko w wynikach i do wielu osób nie dotrze.

Sprawdź nasze usługi i specjalizacje

Zobacz, jakie narzędzia wykorzystujemy do pozyskiwania klientów dla Twojego biznesu.

My zajmiemy się pozycjonowaniem – Ty zajmiesz się biznesem!

Możesz samodzielnie pracować nad pozycjonowaniem swojej strony. Wymaga to jednak odpowiedniej wiedzy i dużej systematyczności. Z pewnością pomocne będą różnego rodzaju kursy lub szkolenia. Jednocześnie musisz pamiętać, że zajmie to dużo czasu, który można poświęcić na rozwój biznesu. Doświadczona agencja reklamowa wie, w jaki sposób do tego podejść, by efekty były widoczne znacznie szybciej. A im szybciej Twoja strona będzie wypozycjonowana, tym szybciej zwiększysz swoje zyski. Oznacza to, że znacznie lepszą propozycją może okazać się zlecenie tego agencji takiej jak nasza.

Co możemy zaoferować?

Niezależnie od tego, czy chcesz, by trafiali do Ciebie klienci z Katowic, czy z bardziej oddalonych miast, pomożemy ten cel osiągnąć. Zaczynamy od bardzo dokładnego audytu, który pozwoli nam zdiagnozować, co należałoby zmienić, a w czym tkwi potencjał, jaki warto wykorzystać.

Szczegółowo przyjrzymy się stronie internetowej i zoptymalizujemy ją tak, by jej treść, czytelność i wygląd były atrakcyjne dla potencjalnych odbiorców i przeglądarek internetowych. Oznacza to, że prześledzimy ilość i jakość treści, a także częstotliwość występowania fraz kluczowych. Zoptymalizujemy kod HTML witryny i zwrócimy uwagę na szybkość ładowania strony. W przypadku, kiedy konieczna będzie zmiana i rozszerzenie zawartości treści, zajmą się tym doświadczeni copywriterzy znający zasady SEO.

Nasza oferta SEO

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie szerokie to optymalizacja treści na stronach internetowych w taki sposób, aby były lepiej widoczne i łatwiej dostępne dla wyszukiwarek internetowych.

 • Optymalizacja treści
 • Weryfikacja struktury witryny
 • Stworzenie siatki linkowania wewnętrznego i zewnętrznego
 • Wnikliwa analiza konkurencji

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne polega na zwiększeniu widoczności danej strony w wynikach wyszukiwania lokalnego.

 • Optymalizacja na podstawie lokalnych fraz kluczowych
 • Tworzenie siatki lokalnego linkowania

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie sklepów internetowych, czyli e-commerce, to strategia optymalizacji treści online, która ma na celu poprawienie widoczności danego sklepu w wynikach wyszukiwania internetowego.

 • Optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek (SEO)
 • Wybór odpowiednich słów kluczowych
 • Tworzenie unikalnych treści produktowych
 • Optymalizacja zdjęć
 • Tworzenie strategii linkowania
 • Testowanie szybkości i responsywności strony
 • Analiza konkurencji

Pozycjonowanie stron internetowych to również przemyślany linkbuilding. Wiąże się on ze zdobywaniem linków do strony umieszczanych na serwisach zewnętrznych. W naszej agencji dbamy o to, by każdy z takich odnośników był wartościowy i skłaniał do odwiedzenia strony. Do tego dochodzi przemyślana strategia prowadząca do wzrostu liczby zapytań, przy której w dużej mierze opieramy się na SXO – innowacyjnym podejściem do pozycjonowania. Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz wsparcie aż czterech działów naszej firmy i możesz w pełni skupić się na prowadzonym biznesie. Cała współpraca z nami jest od początku do końca przejrzysta i możesz liczyć na naszą pomoc w dowolnym momencie.

SXO – rewolucja w pozycjonowaniu

Przy okazji pozycjonowania warto pochylić się bardziej nad wspomnianą metodą SXO, której jesteśmy zwolennikami. Podejście to pozwala zdobyć więcej zapytań i zwiększyć sprzedaż w porównaniu do podstawowych metod stosowanych w pozycjonowaniu. Nasza agencja SEO doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że na doborze fraz kluczowych rola pozycjonera się nie kończy. Uważamy, że prawidłowe sprecyzowanie fraz to jedynie jeden z kroków do celu. Klient nie tylko ma odwiedzić Twoją stronę, ale przez jej zawartość być zachęcony do zakupu. Stąd zaangażowanie copywriterów dbających o to, by strona spełniła oczekiwania użytkowników. Dla nas liczy się wartościowy ruch organiczny, a nie tylko samo miejsce w wyszukiwarce.

Pozycjonowanie sklepu to także inne zalety

Firmy z Katowic, które podejmują decyzję o pozycjonowaniu, chcą przede wszystkim podnieść swoją pozycję w wynikach wyszukiwania. Jednak prawda jest taka, że skuteczne pozycjonowanie sklepu ma znacznie więcej zalet.

Strony znajdujące się wysoko na liście wyników wyszukiwarki, cieszą się większym zaufaniem potencjalnych klientów, są dla nich bardziej wiarygodne. SEO prowadzone równolegle ze strategią marketingową pozwoli łatwiej dotrzeć do grupy docelowej, a to dlatego, że pozycjonowanie dotyczy fraz kluczowych, jakie wpisują klienci, chcąc znaleźć ofertę podobną do Twojej. Jest to też sposób na budowanie pozytywnego wizerunku marki. Skoro strona będzie wysoko w wynikach wyszukiwania, to trafi do większej liczby osób, a firma będzie bardziej rozpoznawalna.

Prawidłowo prowadzone metody pozycjonowania dają długofalowe efekty i pozwalają dłużej utrzymać stronę w TOP10. I wreszcie pozycjonowanie stron to skuteczny sposób na wyprzedzenie konkurencji, a z tą mają do czynienia firmy w każdej branży. To tylko niektóre z zalet, powinieneś więc na pozycjonowanie spojrzeć w kategorii inwestycji. Początkowo ponoszone koszty, nie tylko bardzo szybko się zwrócą, ale pozwolą czerpać profity.

O nic się nie martwisz

– wiemy, że jako przedsiębiorca nie masz za wiele czasu, dlatego wszystkie prace bierzemy na siebie. Od zmian na stronie aż do przygotowania treści. Ty tylko akceptujesz.

Masz pełną opiekę

- wiemy, że temat pozycjonowania może być dla Ciebie obcy, dlatego podpowiemy kto jest Twoim klientem, jak wyszukuje Twoich usług w Internecie i jak do niego najlepiej dotrzeć.

Bez zobowiązań

To nie związek na całe życie, żeby podpisywać długoterminowe umowy. Chociaż będziemy dumni jeśli, tak jak inni nasi klienci, będziesz z nami przez długie lata.

Firmy,

Które nam zaufały

Wykreowani
4.9
Na podstawie 101 opinii
powered by Google
Jakub LisiakJakub Lisiak
20:38 19 Feb 24
Pracuję z firmą od ponad 1,5 roku i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kto chcę swoją firmę wnieść na wyższy poziom.Dzięki firmie Wykreowani praktycznie już w pierwszym miesiącu współpracy udało się pozyskać nowych klientów.Moja strona do tej pory widnieje wysoko w Google i większość reklam przynosi zamierzony efekt.Polecam!
Stary FolwarkStary Folwark
14:27 19 Jan 24
Polecam firmę. Dziękuje za dobre warunki współpracy, cierpliwość i polepszenie wyników.
Daria Bielenin-PaleckaDaria Bielenin-Palecka
10:57 05 Dec 23
Z Wykreowanymi współpracuję już od kilku lat - z czystym sumieniem mogę polecić jako rzetelny, uczciwy zespół, z indywidualnym i całościowym podejściem do potrzeb i możliwości klienta :)
social tigersocial tiger
09:05 24 Nov 23
Andrzej to świetny człowiek, pracujemy już jakiś czas i mogę przyznać, że jest osobą słowną i zna się na rzeczy.Polecam, jeśli chcesz rozwinąć swój biznes
Katarzyna NajgebaurKatarzyna Najgebaur
21:09 08 Nov 23
Bardzo profesjonalna firma, dobry kontakt i szybka realizacja. Wszystko na plus, gorąco polecam!
Maja ZiółkowskaMaja Ziółkowska
21:17 03 Nov 23
Zdecydowanie polecam, bardzo profesjonalne i innowacyjne podejście, duże doświadczenie w branży i cenne uwagi pomogły mojej firmie:
MichałMichał
08:13 23 Sep 23
Niestety potwierdzam poprzednie komentarze. Pan Andrzej mydli oczy i prosi o szanse na naprawienie sytuacji, budżet nie duży bo 3000zł miesięcznie. W moim przypadku brak leadów lub same śmieciowe.Co gorsza, kampania SEM (google ads) miała być prowadzona na naszym koncie, teraz Pan Andrzej ściemnia, że nie może odpiąć profilu płatności bo musi wysłać list do google (sic).Praktycznie wyrzucone pieniądze w błoto, dałem im wolną rękę, pieniądze i niestety nic z tego nie wyciągnęli.Teraz jestem na etapie procesowania skargi na partnera google (zobaczymy czy oni są w ogóle ich partnerem).Omijać szerokim łukiem.Edit po odpowiedzi:Zrzucanie połączeń, brak kontaktu, zaraz wejdzie post na LinkedIn bo Pan właściciel przekroczył granicę biznesową. To już nie jest tylko brak efektów ale złamanie wszelkich zasad współpracy ...
Łukasz BerskiŁukasz Berski
18:15 06 Sep 23
Współpracujemy od prawie 2 lat i jestem mega zadowolony. Wysokie kompetencje – zwłaszcza w tak trudnym temacie jak branża finansowa w B2B – pomogły nam zwiększyć sprzedaż. Obsługa, raportowanie i komunikacja na 5! POLECAM :)
Sylwester RogińskiSylwester Rogiński
09:27 30 Aug 23
W moim przypadku firma się nie sprawdziła :) nie wywiązywanie się z umówionej strategii. Teksty słabej jakości wysyłane z opóźnieniem. O wszystko trzeba było się prosić. Może porostu nie byłem wartościowym klientem dla tej firmy .Edit: co do odpowiedzi na moja opinie.Brak komunikacji i problem z komunikacja był od samego początku.Strona została w gorszym stanie i z błędami których nie było przed współpraca z wami.Co do waszej odpowiedzi to :) dalej nikt się nie skontaktował.Nowa firma seo naprawiła wasze błędy w ciągu jednego dnia a wy mieliście z tym problem przez 4 miesiące . Komunikacja w nowej firmie jest tez na zupełnie innym poziomie . Pieniądze wyrzucone w błoto .Jestem w szoku skąd tak dużo u was pozytywnych opinii.Czuje się oszukany :)
Bernard RóźańskiBernard Róźański
18:51 21 Dec 22
Niby człowiek wiedział że umie internety ale jednak z pozycjonowania to tylko wykreowani. Miło, sympatycznie z uśmiechem, a człowiek może spać spokojnie. Dziękuje za zrozumienie i pomoc!
Piotr WolniewiczPiotr Wolniewicz
10:12 19 Dec 22
Pozycjonowanie na bardzo dobrym poziomie, super kontakt oraz dobre, oczekiwane rezultaty w postaci wysokich pozycji. Firma godna polecenia.
Artur RusekArtur Rusek
20:32 08 Nov 22
Współpracę z firmą wykreowani oceniam bardzo wysoko.Szybka reakcja pracowników na zgłaszane tematy, bardzo fajna obsługa.Młody, dynamiczny zespół.Polecam.
Auto TeamAuto Team
07:20 26 Nov 20
Z agencją Wykreowani współpracujemy od 6 lat w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej. W zależności od sezonu zmieniamy strategię działań dla naszej firmy w Internecie, o czym jesteśmy informowani na bieżąco. Komunikacja z Wykreowanymi jest płynna – szybko reagują na maile i nasze telefony. Co więcej, regularnie informują nas o zmianach w Google i o propozycjach swoich rozwiązań, które już nie raz pomogły nam utrzymać wysokie pozycje. Wyjaśniają wszystkie kwestie również te najbardziej zawiłe związane z SEO. Dzięki temu zdobywamy wiedzę, która pomaga nam, jako marce lepiej poruszać się w Internecie. Jesteśmy zadowoleni i z przyjemnością polecamy usługi agencji Wykreowani naszym partnerom i klientom.
Piorun112Piorun112
06:06 26 Nov 20
Cieszę się, że trafiłem na Wykreowanych. Miałem wątpliwą przyjemność korzystać z usług innej firmy. Tutaj każde zadanie było realizowane bardzo szybko i według planu, a pan Andrzej potrafił wszystko dobrze wyjaśnić i nie było problemów z kolejnymi ustaleniami. Gorąco polecam każdemu kto prowadzi biznes w sieci i zależy mu na jak najlepszej widoczności w internecie i obsłudze na najwyższym poziomie.
js_loader

  Bezpłatna konsultacja

  Adres Twojej strony to?

  Jak możemy się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!