Pozycjonowanie strony, sklepu na platformie Prestahop - SEO, ADS

Pozycjonowanie sklepu Prestashop

Założenie i prowadzenie e-sklepu jest łatwe jak nigdy. Umożliwiają to darmowe CMSy, czyli systemy zarządzania treścią. Wśród nich dużą popularnością cieszy się Prestashop. By działalność prowadzona w Internecie przyniosła wymierne zyski, niezbędne jest skuteczne pozycjonowanie sklepu dla Prestashop. Agencja Wykreowani profesjonalnie wspomoże Cię w działaniach z tego zakresu.

Jakie korzyści daje pozycjonowanie Prestashop?

To oprogramowanie, dzięki któremu bez opłat można uruchomić i zarządzać działalnością w obszarze e-commerce. Oferuje liczne narzędzia przeznaczone do sprzedaży oraz promocji. Intuicyjny, prosty w obsłudze panel administracyjny, wiele szablonów, szerokie wsparcie techniczne, w tym ze strony społeczności, to atuty tego oprogramowania.

Mimo tego, że korzystanie z niego nie przysparza trudności, to jednak bardziej rozbudowane działania, takie jak pozycjonowanie presty, wymagają odpowiedniej wiedzy i umiejętności, w tym z zakresu programowania. Pracownicy naszej Agencji efektywnie pomogą Ci w tym zakresie, ściśle odpowiadając na Twoje potrzeby – bez względu na to, czy prowadzisz mały sklep internetowy, czy sprzedajesz kilkadziesiąt tysięcy produktów.

Co uzyskasz dzięki nam?

Fachowe doradztwo i wsparcie na każdym etapie optymalizacji pod wyszukiwarki internetowe. Oferowane przez nas SEO dla Prestashop obejmuje:

 • analizę potrzeb Klienta i ustalenie skuteczności dotychczas podjętych działań,
 • dobór fraz kluczowych,
 • zastosowanie wtyczek i rozszerzeń, takich jak SEO Expert,
 • indeksację stron,
 • konfigurację znaczników meta (title, description), nagłówków (H1-H6), przyjaznych adresów URL, certyfikatu SSL, mapy strony, przekierowań 301,
 • linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne,
 • publikację wartościowego contentu.

Dzięki nam pozycjonowanie strony na Prestashop jest realizowane według kompleksowej strategii i dopasowane do pożądanej konwersji. Efekty to lepsza widoczność strony w wyszukiwarce oraz wzrost sprzedaży poprzez kanał online. Wybierz współpracę z nami już dziś.

Firmy,

Które nam zaufały

Historie Sukcesu

Czyli jak podnieśliśmy sprzedaż naszym klientom

Tanie Gadżety

Tanie-gadzety.com to producent i dystrybutor gadżetów reklamowych. Od 2015 roku jesteśmy odpowiedzialni za widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania (SEO) oraz kampanię Google Ads. W tym czasie: Zwiększyliśmy ruch ponad 5-krotnie. Wypozycjonwaliśmy ponad 1400 fraz do tzw. Top10 i cały czas pomagamy dostarczać setki konwersji miesięcznie.

Bizin

Bizin.pl to system do fakturowania i zarządzania firma online. Współpracujemy od 2016 roku. Jesteśmy odpowiedzialni za kampanię Google ads, promocję w Social Media oraz Pozycjonowanie. W tym czasie: – zwiększyliśmy ponad 3 krotnie ruch. Przetestowaliśmy i wdrożyliśmy kampanię You tube, Mailingową, Facebook Ads oraz Google ads. Wygenerowaliśmy dzięki temu przeszło 18000 konwersji!

Miś Gustaw

Gustaw.com.pl to producent dużych pluszowych maskotek. Od 2018 roku jesteśmy odpowiedzialni za strategie Seo oraz kampanię Google ads. W tym czasie – wypozycjonwalisny ponad 400 fraz od zera do top 10. Przygotowaliśmy i prowadzimy kampanię produktowe, dynamiczne kampanie w wyszukiwarce oraz remarketingowe. Udało nam się obniżyć ponad dwu-krotnie koszt konwersji.

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!