Pozycjonowanie strony, sklepu na platformie Prestahop - SEO, ADS

Pozycjonowanie sklepu Prestashop

Założenie i prowadzenie e-sklepu jest łatwe jak nigdy. Umożliwiają to darmowe CMSy, czyli systemy zarządzania treścią. Wśród nich dużą popularnością cieszy się Prestashop. By działalność prowadzona w Internecie przyniosła wymierne zyski, niezbędne jest skuteczne pozycjonowanie sklepu dla Prestashop. Agencja Wykreowani profesjonalnie wspomoże Cię w działaniach z tego zakresu.

Jakie korzyści daje pozycjonowanie Prestashop?

To oprogramowanie, dzięki któremu bez opłat można uruchomić i zarządzać działalnością w obszarze e-commerce. Oferuje liczne narzędzia przeznaczone do sprzedaży oraz promocji. Intuicyjny, prosty w obsłudze panel administracyjny, wiele szablonów, szerokie wsparcie techniczne, w tym ze strony społeczności, to atuty tego oprogramowania.

Mimo tego, że korzystanie z niego nie przysparza trudności, to jednak bardziej rozbudowane działania, takie jak pozycjonowanie presty, wymagają odpowiedniej wiedzy i umiejętności, w tym z zakresu programowania. Pracownicy naszej Agencji efektywnie pomogą Ci w tym zakresie, ściśle odpowiadając na Twoje potrzeby – bez względu na to, czy prowadzisz mały sklep internetowy, czy sprzedajesz kilkadziesiąt tysięcy produktów.

Co uzyskasz dzięki nam?

Fachowe doradztwo i wsparcie na każdym etapie optymalizacji pod wyszukiwarki internetowe. Oferowane przez nas SEO dla Prestashop obejmuje:

 • analizę potrzeb Klienta i ustalenie skuteczności dotychczas podjętych działań,
 • dobór fraz kluczowych,
 • zastosowanie wtyczek i rozszerzeń, takich jak SEO Expert,
 • indeksację stron,
 • konfigurację znaczników meta (title, description), nagłówków (H1-H6), przyjaznych adresów URL, certyfikatu SSL, mapy strony, przekierowań 301,
 • linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne,
 • publikację wartościowego contentu.

Dzięki nam pozycjonowanie strony na Prestashop jest realizowane według kompleksowej strategii i dopasowane do pożądanej konwersji. Efekty to lepsza widoczność strony w wyszukiwarce oraz wzrost sprzedaży poprzez kanał online. Wybierz współpracę z nami już dziś.

Firmy,

Które nam zaufały

Jakub Matusik
Jakub Matusik
2022-04-02
Adam
Adam
2021-12-12
Uczciwe warunki
Seb eK
Seb eK
2021-11-24
Po ponad rocznej współpracy zdecydowanie należy się 5 gwiazdek. Polecam!
Damian Wroński
Damian Wroński
2021-10-13
Są dobrzy w tym co robią, współpraca to czysta przyjemność! Polecam
Wojciech Jabłoński
Wojciech Jabłoński
2021-10-04
Pełen profesjonalizm od samego początku. Jedyna firma która podeszła do tematu na 100% po 3 miesiącach widzimy progres w pozycjonowaniu. Polecam :)
Kasia Matuszewska
Kasia Matuszewska
2021-10-02
Wiedza i doświadczenie. Fantastyczne podejście do klienta. Super ludzie, którzy dbają o Twój budżet. Polecam jeśli wcześniej nie miałeś dobrych doświadczeń, agencja ciągnęła kasę a efektów nie było. Wykreowani to odczarują
Krystian Rokicki
Krystian Rokicki
2021-09-22
Kwapcia 420
Kwapcia 420
2021-09-22
Jakub Świderski
Jakub Świderski
2021-09-22
Mega doświadczenie i wiedza. Dostałem dokładnie to, czego moja firma potrzebowała. Zrozumiałem na czym polegały błędy, rozumiem teraz nad czym pracować i w którym kierunku się rozwijać. Dziękuję
Natalia J
Natalia J
2021-07-22

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!