Pozycjonowanie strony, sklepu na platformie Prestahop - SEO, ADS

Pozycjonowanie sklepu Prestashop

Założenie i prowadzenie e-sklepu jest łatwe jak nigdy. Umożliwiają to darmowe CMSy, czyli systemy zarządzania treścią. Wśród nich dużą popularnością cieszy się Prestashop. By działalność prowadzona w Internecie przyniosła wymierne zyski, niezbędne jest skuteczne pozycjonowanie sklepu dla Prestashop. Agencja Wykreowani profesjonalnie wspomoże Cię w działaniach z tego zakresu.

Jakie korzyści daje pozycjonowanie Prestashop?

To oprogramowanie, dzięki któremu bez opłat można uruchomić i zarządzać działalnością w obszarze e-commerce. Oferuje liczne narzędzia przeznaczone do sprzedaży oraz promocji. Intuicyjny, prosty w obsłudze panel administracyjny, wiele szablonów, szerokie wsparcie techniczne, w tym ze strony społeczności, to atuty tego oprogramowania.

Mimo tego, że korzystanie z niego nie przysparza trudności, to jednak bardziej rozbudowane działania, takie jak pozycjonowanie presty, wymagają odpowiedniej wiedzy i umiejętności, w tym z zakresu programowania. Pracownicy naszej Agencji efektywnie pomogą Ci w tym zakresie, ściśle odpowiadając na Twoje potrzeby – bez względu na to, czy prowadzisz mały sklep internetowy, czy sprzedajesz kilkadziesiąt tysięcy produktów.

Co uzyskasz dzięki nam?

Fachowe doradztwo i wsparcie na każdym etapie optymalizacji pod wyszukiwarki internetowe. Oferowane przez nas SEO dla Prestashop obejmuje:

 • analizę potrzeb Klienta i ustalenie skuteczności dotychczas podjętych działań,
 • dobór fraz kluczowych,
 • zastosowanie wtyczek i rozszerzeń, takich jak SEO Expert,
 • indeksację stron,
 • konfigurację znaczników meta (title, description), nagłówków (H1-H6), przyjaznych adresów URL, certyfikatu SSL, mapy strony, przekierowań 301,
 • linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne,
 • publikację wartościowego contentu.

Dzięki nam pozycjonowanie strony na Prestashop jest realizowane według kompleksowej strategii i dopasowane do pożądanej konwersji. Efekty to lepsza widoczność strony w wyszukiwarce oraz wzrost sprzedaży poprzez kanał online. Wybierz współpracę z nami już dziś.

Firmy,

Które nam zaufały

Wykreowani
5.0
Na podstawie 77 opinii
powered by Google
Bernard RóźańskiBernard Róźański
18:51 21 Dec 22
Niby człowiek wiedział że umie internety ale jednak z pozycjonowania to tylko wykreowani. Miło, sympatycznie z uśmiechem, a człowiek może spać spokojnie. Dziękuje za zrozumienie i pomoc!
Piotr WolniewiczPiotr Wolniewicz
10:12 19 Dec 22
Pozycjonowanie na bardzo dobrym poziomie, super kontakt oraz dobre, oczekiwane rezultaty w postaci wysokich pozycji. Firma godna polecenia.
Artur RusekArtur Rusek
20:32 08 Nov 22
Współpracę z firmą wykreowani oceniam bardzo wysoko.Szybka reakcja pracowników na zgłaszane tematy, bardzo fajna obsługa.Młody, dynamiczny zespół.Polecam.
Auto TeamAuto Team
07:20 26 Nov 20
Z agencją Wykreowani współpracujemy od 6 lat w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej. W zależności od sezonu zmieniamy strategię działań dla naszej firmy w Internecie, o czym jesteśmy informowani na bieżąco. Komunikacja z Wykreowanymi jest płynna – szybko reagują na maile i nasze telefony. Co więcej, regularnie informują nas o zmianach w Google i o propozycjach swoich rozwiązań, które już nie raz pomogły nam utrzymać wysokie pozycje. Wyjaśniają wszystkie kwestie również te najbardziej zawiłe związane z SEO. Dzięki temu zdobywamy wiedzę, która pomaga nam, jako marce lepiej poruszać się w Internecie. Jesteśmy zadowoleni i z przyjemnością polecamy usługi agencji Wykreowani naszym partnerom i klientom.
Piorun112Piorun112
06:06 26 Nov 20
Cieszę się, że trafiłem na Wykreowanych. Miałem wątpliwą przyjemność korzystać z usług innej firmy. Tutaj każde zadanie było realizowane bardzo szybko i według planu, a pan Andrzej potrafił wszystko dobrze wyjaśnić i nie było problemów z kolejnymi ustaleniami. Gorąco polecam każdemu kto prowadzi biznes w sieci i zależy mu na jak najlepszej widoczności w internecie i obsłudze na najwyższym poziomie.
js_loader

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!