Co to jest feed produktowy? Do czego on służy? | Wykreowani

Feed produktowy0
(0)

Co to jest feed produktowy? Do czego on służy?

Jest to plik z danymi, który zawiera informacje o produktach oferowanych przez sklep internetowy lub sprzedawcę online. Jest narzędziem, które pozwala na automatyczne przesyłanie informacji o produktach z jednego źródła do wielu różnych platform. Zawiera takie dane jak nazwy produktów, opisy, ceny, zdjęcia, kody produktów, dostępność i wiele innych informacji związanych z oferowanymi produktami.

Feed produktowy jest często używany przez np. porównywarki cen, dlatego musi spełniać określone standardy by wyświetlał się prawidłowo. Jest też na ogół powiązany z danymi magazynowymi, dzięki czemu informację o dostępności produktu są na bieżąco aktualizowane.

Korzyści z używania feedu produktowego to przede wszystkim zwiększenie zasięgu swoich produktów poprzez ich wyświetlanie na wielu platformach, a także łatwiejsza i bardziej efektywna reklama produktów dzięki dokładnym i spójnym informacjom o każdym z nich. Prowadzi to do zwiększenia sprzedaży i wzrostu zysków dla sklepów internetowych. Feed produktowy może również pomóc w zarządzaniu ofertami produktów, poprzez automatyczne aktualizowanie informacji o cenach, dostępności czy opisach produktów.


Kto jeszcze chce sprzedawać więcej przez Internet?

Chcesz sprawdzić jak możemy Ci pomóc zwiększyć sprzedaż?

  Jak przydatny był ten post?

  Kliknij gwiazdkę, aby ją ocenić!

  Average rating 0 / 5. Liczba głosów: 0

   Szybka wycena

   Adres Twojej strony to?

   Jak mogę się z Tobą skontaktować?

   Co otrzymasz?

   Strategię działań

   Audyt widoczności

   Atrakcyjną propozycję

   ...i wiele więcej!