Feed produktowy0
(0)

Co to jest feed produktowy? Do czego on służy?

Jest to plik z danymi, który zawiera informacje o produktach oferowanych przez sklep internetowy lub sprzedawcę online. Jest narzędziem, które pozwala na automatyczne przesyłanie informacji o produktach z jednego źródła do wielu różnych platform. Zawiera takie dane jak nazwy produktów, opisy, ceny, zdjęcia, kody produktów, dostępność i wiele innych informacji związanych z oferowanymi produktami.

Feed produktowy jest często używany przez np. porównywarki cen, dlatego musi spełniać określone standardy by wyświetlał się prawidłowo. Jest też na ogół powiązany z danymi magazynowymi, dzięki czemu informację o dostępności produktu są na bieżąco aktualizowane.

Korzyści z używania feedu produktowego to przede wszystkim zwiększenie zasięgu swoich produktów poprzez ich wyświetlanie na wielu platformach, a także łatwiejsza i bardziej efektywna reklama produktów dzięki dokładnym i spójnym informacjom o każdym z nich. Prowadzi to do zwiększenia sprzedaży i wzrostu zysków dla sklepów internetowych. Feed produktowy może również pomóc w zarządzaniu ofertami produktów, poprzez automatyczne aktualizowanie informacji o cenach, dostępności czy opisach produktów.


Kto jeszcze chce sprzedawać więcej przez Internet?

Chcesz sprawdzić jak możemy Ci pomóc zwiększyć sprzedaż?

  Oceń tekst

  Average rating 0 / 5. Liczba głosów: 0

   Szybka wycena

   Adres Twojej strony to?

   Jak możemy się z Tobą skontaktować?

   Co otrzymasz?

   Strategię działań

   Audyt widoczności

   Atrakcyjną propozycję

   ...i wiele więcej!