Linki wewnętrzne0
(0)

Co to linki wewnętrzne? Do czego one służą? Jak je umieścić?

Linki wewnętrzne to hiperłącza wewnątrz witryny, które umożliwiają użytkownikom łatwe przechodzenie między różnymi stronami w ramach tej samej witryny. Dzięki linkom wewnętrznym użytkownicy mogą łatwiej odnaleźć potrzebne informacje i przemieszczać się między różnymi częściami tekstu. Jeśli strona jest łatwiejsza w nawigacji i bardziej czytelna, użytkownik chętniej do strony wraca i dłużej na niej zostaje. To bardzo bezpośrednia korzyść dla właściciela strony.

Przykładem linku wewnętrznego może być odnośnik na stronie głównej, który prowadzi do strony z listą produktów lub usług oferowanych przez firmę. Umieszczane są one najczęściej w środku tekstu, ale mogą być również na boku strony czy w stopce – tu często są odwołaniami do stron kontaktowych.

Linki wewnętrzne są ważne dla użytkowników, ponieważ ułatwiają nawigację po witrynie, a także dla wyszukiwarek, które mogą dzięki nim łatwiej gromadzić dane o stronie aby skrócić czas dostępu do niej.

Załóżmy, że mamy stronę o gotowaniu. Na niej mamy różne przepisy, artykuły o technikach gotowania, informacje o kuchniach z różnych krajów, itp. Kiedy na naszej witrynie na stronie mówiącej o potrawach z makaronem umieścimy link do strony o spaghetti i kuchni włoskiej, to taki link nazywamy linkiem wewnętrznym.


Kto jeszcze chce sprzedawać więcej przez Internet?

Chcesz sprawdzić jak możemy Ci pomóc zwiększyć sprzedaż?

  Oceń tekst

  Average rating 0 / 5. Liczba głosów: 0

   Szybka wycena

   Adres Twojej strony to?

   Jak możemy się z Tobą skontaktować?

   Co otrzymasz?

   Strategię działań

   Audyt widoczności

   Atrakcyjną propozycję

   ...i wiele więcej!