Pozycjonowanie sklepów www, online, SEO ecommerce, e-sklepów

Większość internautów poszukujących produktów i usług po wpisaniu frazy w wyszukiwarkę przegląda wyniki z pierwszej ewentualnie z drugiej strony. Grupa użytkowników Internetu co roku rośnie, tak jak wzrasta liczba firm przenoszących do niego swoją działalność. Chcąc wyprzedzić konkurencję, poszerzać grupę klientów i zwiększać dochody, trzeba trafić na wysoką pozycję w wyszukiwarce. Aby to było możliwe, konieczne jest pozycjonowanie e-commerce. Dzięki temu klient wpisujący w wyszukiwarce nazwę produktu lub inną frazę, jaka go interesuje, w podpowiedziach zobaczy stronę danej firmy.

Czym jest pozycjonowanie sklepów internetowych?

Inna nazwa pozycjonowania to SEO, czyli Search Engine Optimization. Obejmuje szereg działań, których celem jest zwiększenie widoczności witryny w sieci. Pozycjonowanie można przyrównać do wyścigu, w którym wystartować może każdy serwis, strona, czy blog – wszystko, co mogą zaindeksować roboty sieciowe. O pozycjonowanie sklepów dba coraz więcej firm, więc to, kto znajdzie się w czołówce wyszukiwań, zależy od zaangażowania, strategii i trafności doboru narzędzi.

Pozycjonowanie powierz specjalistom

Przedsiębiorca może postawić na samodzielne pozycjonowanie, jednak musi sobie zdawać sprawę z tego, że będzie to proces długotrwały, a efektywność może być na różnym poziomie. Dlatego też warto powierzyć to specjalistom, którzy od początku do końca przygotują i przeprowadzą cały proces. Po wykonaniu audytu SEO można zdiagnozować, co należy usprawnić, a następnie dobrać odpowiednie frazy i przedsięwziąć działania podnoszące miejsce w rankingu wyszukiwarek.

Co zrobimy dla Twojej firmy?

Stworzymy strategie i wypozycjonujemy Twój sklep online oparty na:

Platformie WordPress (WooCommerce)
Shoper
Click shop
IAI-Shop
Prestashop
Magento
Comarch e-sklep
– Shoplo
– Soteshop
– Shopify
– Shopgold
– Drupal
– Skyshop
– Idosell

… i wiele innych. Spytaj o strategie i ofertę dopasowaną do Ciebie.

Firmy,

Które nam zaufały

Adam
Adam
2021-12-12
Uczciwe warunki
Seb eK
Seb eK
2021-11-24
Po ponad rocznej współpracy zdecydowanie należy się 5 gwiazdek. Polecam!
Damian Wroński
Damian Wroński
2021-10-13
Są dobrzy w tym co robią, współpraca to czysta przyjemność! Polecam
Wojciech Jabłoński
Wojciech Jabłoński
2021-10-04
Pełen profesjonalizm od samego początku. Jedyna firma która podeszła do tematu na 100% po 3 miesiącach widzimy progres w pozycjonowaniu. Polecam :)
Kasia Matuszewska
Kasia Matuszewska
2021-10-02
Wiedza i doświadczenie. Fantastyczne podejście do klienta. Super ludzie, którzy dbają o Twój budżet. Polecam jeśli wcześniej nie miałeś dobrych doświadczeń, agencja ciągnęła kasę a efektów nie było. Wykreowani to odczarują
Jakub Świderski
Jakub Świderski
2021-09-22
Mega doświadczenie i wiedza. Dostałem dokładnie to, czego moja firma potrzebowała. Zrozumiałem na czym polegały błędy, rozumiem teraz nad czym pracować i w którym kierunku się rozwijać. Dziękuję

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!