Pozycjonowanie sklepów www, online, SEO ecommerce, e-sklepów

Większość internautów poszukujących produktów i usług po wpisaniu frazy w wyszukiwarkę przegląda wyniki z pierwszej ewentualnie z drugiej strony. Grupa użytkowników Internetu co roku rośnie, tak jak wzrasta liczba firm przenoszących do niego swoją działalność. Chcąc wyprzedzić konkurencję, poszerzać grupę klientów i zwiększać dochody, trzeba trafić na wysoką pozycję w wyszukiwarce. Aby to było możliwe, konieczne jest pozycjonowanie e-commerce. Dzięki temu klient wpisujący w wyszukiwarce nazwę produktu lub inną frazę, jaka go interesuje, w podpowiedziach zobaczy stronę danej firmy.

Czym jest pozycjonowanie sklepów internetowych?

Inna nazwa pozycjonowania to SEO, czyli Search Engine Optimization. Obejmuje szereg działań, których celem jest zwiększenie widoczności witryny w sieci. Pozycjonowanie można przyrównać do wyścigu, w którym wystartować może każdy serwis, strona, czy blog – wszystko, co mogą zaindeksować roboty sieciowe. O pozycjonowanie sklepów dba coraz więcej firm, więc to, kto znajdzie się w czołówce wyszukiwań, zależy od zaangażowania, strategii i trafności doboru narzędzi.

Pozycjonowanie powierz specjalistom

Przedsiębiorca może postawić na samodzielne pozycjonowanie, jednak musi sobie zdawać sprawę z tego, że będzie to proces długotrwały, a efektywność może być na różnym poziomie. Dlatego też warto powierzyć to specjalistom, którzy od początku do końca przygotują i przeprowadzą cały proces. Po wykonaniu audytu SEO można zdiagnozować, co należy usprawnić, a następnie dobrać odpowiednie frazy i przedsięwziąć działania podnoszące miejsce w rankingu wyszukiwarek.

Co zrobimy dla Twojej firmy?

Stworzymy strategie i wypozycjonujemy Twój sklep online oparty na:

Platformie WordPress (WooCommerce)
Shoper
Click shop
IAI-Shop
Prestashop
Magento
Comarch e-sklep
– Shoplo
– Soteshop
– Shopify
– Shopgold
– Drupal
– Skyshop
– Idosell

… i wiele innych. Spytaj o strategie i ofertę dopasowaną do Ciebie.

Firmy,

Które nam zaufały

Wykreowani
5.0
Na podstawie 77 opinii
powered by Google
Bernard RóźańskiBernard Róźański
18:51 21 Dec 22
Niby człowiek wiedział że umie internety ale jednak z pozycjonowania to tylko wykreowani. Miło, sympatycznie z uśmiechem, a człowiek może spać spokojnie. Dziękuje za zrozumienie i pomoc!
Piotr WolniewiczPiotr Wolniewicz
10:12 19 Dec 22
Pozycjonowanie na bardzo dobrym poziomie, super kontakt oraz dobre, oczekiwane rezultaty w postaci wysokich pozycji. Firma godna polecenia.
Artur RusekArtur Rusek
20:32 08 Nov 22
Współpracę z firmą wykreowani oceniam bardzo wysoko.Szybka reakcja pracowników na zgłaszane tematy, bardzo fajna obsługa.Młody, dynamiczny zespół.Polecam.
Auto TeamAuto Team
07:20 26 Nov 20
Z agencją Wykreowani współpracujemy od 6 lat w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej. W zależności od sezonu zmieniamy strategię działań dla naszej firmy w Internecie, o czym jesteśmy informowani na bieżąco. Komunikacja z Wykreowanymi jest płynna – szybko reagują na maile i nasze telefony. Co więcej, regularnie informują nas o zmianach w Google i o propozycjach swoich rozwiązań, które już nie raz pomogły nam utrzymać wysokie pozycje. Wyjaśniają wszystkie kwestie również te najbardziej zawiłe związane z SEO. Dzięki temu zdobywamy wiedzę, która pomaga nam, jako marce lepiej poruszać się w Internecie. Jesteśmy zadowoleni i z przyjemnością polecamy usługi agencji Wykreowani naszym partnerom i klientom.
Piorun112Piorun112
06:06 26 Nov 20
Cieszę się, że trafiłem na Wykreowanych. Miałem wątpliwą przyjemność korzystać z usług innej firmy. Tutaj każde zadanie było realizowane bardzo szybko i według planu, a pan Andrzej potrafił wszystko dobrze wyjaśnić i nie było problemów z kolejnymi ustaleniami. Gorąco polecam każdemu kto prowadzi biznes w sieci i zależy mu na jak najlepszej widoczności w internecie i obsłudze na najwyższym poziomie.
js_loader

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!