Reklamy Google Ads - kampanie dopasowane do biznesu - Kampanie ADS Bydgoszcz

Jeżeli chcesz promować swoją markę w internecie, to usługa Google Ads i Facebook ADS jest dla Ciebie. Dzięki naszym profesjonalnym kampaniom reklamowym możesz skutecznie dotrzeć do swojej grupy docelowej, korzystając z precyzyjnego targetowania i optymalizacji kosztów.


Bezpłatna konsultacja

Dlaczego warto postawić na reklamę w sieciach Google i Facebook?

Z Facebooka korzysta obecnie prawie 3 mld użytkowników (2021), a liczba ta pomimo upływu lat, wciąż wzrasta. Ten portal społecznościowy pozwala użytkownikom na zamieszczanie postów, reagowanie na nie, komentowanie ich, przeglądanie różnorodnych treści, a nawet handel lokalny. Facebook, z powodu tak rozbudowanej społeczności, jest świetnym miejscem dotarcia ze swoimi usługami lub produktami do potencjalnych odbiorców. Warto jednak wiedzieć, że działania w tej sieci wymagają przygotowania odpowiedniej strategii. Z tego powodu często okazuje się, że to doświadczenie i wiedza najbardziej wpływają na rentowność inwestycji w ten kanał. Właśnie dlatego warto zaufać w tej kwestii agencji reklamowej Wykreowani, która działa na terenie Bydgoszczy i okolic.

Co warto wiedzieć o kampaniach na Facebooku i Instagramie

Aby rozpocząć przygodę z kampaniami reklamowymi na Facebooku i Instagramie, wymagane jest założenie profilu reklamowej marki/firmy oraz konta reklamowego. Z pewnością warto również posiadać własną stronę internetową, choć nie zawsze stanowi to konieczność. Tak naprawdę swoją pierwszą kampanię, możemy uruchomić już pierwszego dnia, bez absolutnie żadnej wiedzy. Wystarczy umieścić post na fanpage-u, a później kliknąć w wyróżniający się przycisk „Promuj”.

Sprawdź nasze usługi i specjalizacje

Zobacz, jakie narzędzia wykorzystujemy do pozyskiwania klientów dla Twojego biznesu.

W większości przypadków takie kampanie nie przynoszą jednak zamierzonego efektu. Wynika to z faktu, że to zaawansowania konfiguracja oraz odpowiednio przygotowana strategia odpowiadają za rentowność kampanii reklamowych. Często przebiegają one również wieloetapowo, jak również wykorzystują dane pochodzące z Pixela. Jest to specjalny skrypt, który anonimowo zbiera informacje o zachowaniu użytkowników na stronie, co pozwala na tworzenie kampanii remarketingowych. Jego implementacja na stronie może być jednak zbyt trudna dla osób niezaznajomionych z narzędziem do tworzenia reklam wydanym przez Facebooka.

Zespół Wykreowani tworzą wyłącznie specjaliści w swoich dziedzinach, w tym osoby odpowiedzialne za reklamę w sieci reklamowej Facebook oraz Instagrama, który również należy do sieci reklamowej firmy Marka Zuckerberga. Współpracujemy z wieloma firmami z Bydgoszczy i okolic, zyskując dla nich rozpoznawalność marki na rynku lokalnym oraz w internecie.

Czy warto inwestować w reklamę na Facebooku i Instagramie?

Największą zaletą korzystania z sieci reklamowej Facebook jako reklamodawca jest uniwersalność. Praktycznie każda branża może skorzystać z możliwości, jakie zapewnia ten portal społecznościowy. Kampanie można również dostosować do określonego, finalnego celu np. kontaktu telefonicznego, wizyty w firmie, skorzystania z formularza, czy sprzedaży.

Warto również wspomnieć o skalowalności, która pozwala na rozpoczęcie z małym budżetem i sukcesywnym zwiększaniem inwestycji. Warto bowiem pamiętać, że nie zawsze wraz ze wzrostem kwot przeznaczonych na kampanię, proporcjonalnie rosną ich wyniki. Oznacza to, że wydając 100 zł na reklamę, z której generujemy 500 zł przychodu, nie zawsze wygenerujemy 1000 zł podwyższając budżet dwukrotnie. Facebook oczekuje bowiem odpowiedniej strategii i różnorodności formatów reklamowych przy większych sumach przeznaczonych na inwestycje.

Można więc zauważyć, że kampanie na Facebooku i Instagramie mogą być skomplikowane. Wymagają również wiedzy w zakresie copywritingu, jak również umiejętności tworzenia grafik reklamowych. Potrzeba stałej kontroli wyników może zatem przytłaczać początkującego reklamodawcę – z tego powodu warto skorzystać z usług agencji, która posiada w tym temacie wieloletnie doświadczenie. To znacznie większa gwarancja na skuteczne reklamy na Facebooku i Instagramie!

Kampanie Google Ads – Bydgoszcz i okolice

Google Ads to niezwykle popularne i skuteczne narzędzie do tworzenia kampanii w sieci reklamowej największego potentata w branży technologicznej – Google. Obecnie stanowi największe źródło dochodu tego przedsiębiorstwa. Model biznesowy tej sieci różni się jednak od sposobu funkcjonowania Menadżera Reklam (Facebook). Otóż za pomocą platformy Google Ads jesteśmy w stanie dotrzeć do osób, które już poszukują danych usług lub produktu. Z tego powodu decydując się na reklamę w Google można z reguły liczyć na szybsze wyniki. Ten kanał sprzedażowy zapewnia najczęściej wyższy współczynnik konwersji (stosunek liczby leadów do ogólnej liczby odwiedzających stronę) niż Facebook.

Google pozwala na tworzenie reklam w różnych formatach, z różnymi celami, jak również z możliwością dotarcia np. do osób, które już odwiedziły naszą stronę lub sklep, czy stałych klientów. Możemy przeprowadzić kampanie zarówno w wyszukiwarce w formie tekstowej, na stronach partnerów Google w formie kreacji graficznych, a nawet na serwisie z filmami YouTube!

Dokładnie tak samo jak w przypadku platformy społecznościowej i reklamowej Marka Zuckerberga, reklamy w Google wymagają odpowiedniej strategii, wiedzy i stałej kontroli. Bardzo często okazuje się, że samodzielne podejmowanie działań bez przygotowania prowadzi do nierentowności kampanii, co może mieć poważne konsekwencje dla płynności finansowej firmy. Z tego powodu warto zdecydować się na skorzystanie z usług agencji interaktywnej Wykreowani, która posiada w składzie specjalistów wyłącznie pracujących nad kampaniami w Google Ads.

Dlaczego warto podjąć współpracę z Wykreowani w zakresie reklamy w Google lub na Facebooku?

Jesteśmy agencją z wieloletnim doświadczeniem w sektorze interaktywnym i reklamowym. Nasi Klienci doceniają nas na rzetelność, przejrzystość działań, jak również indywidualne podejście. Jesteśmy przekonani, że w dużym stopniu przyczyniamy się do sukcesów naszych Klientów w reklamie internetowej. Przed rozpoczęciem działań w sieciach reklamowych zawsze przeprowadzamy dogłębny audyt i przygotowujemy szczegółową strategię, która przekłada się na szybkie i realne wyniki bez przepalania budżetu.

Serdecznie zachęcamy do podjęcia współpracy firmy z Bydgoszczy i okolic. Zapraszamy do kontaktu drogą mailową, telefoniczną lub osobistej wizyty w siedzibie naszej firmy!

O nic się nie martwisz

– wiemy, że jako przedsiębiorca nie masz za wiele czasu, dlatego wszystkie prace bierzemy na siebie. Od zmian na stronie aż do przygotowania treści. Ty tylko akceptujesz.

Masz pełną opiekę

- wiemy, że temat pozycjonowania może być dla Ciebie obcy, dlatego podpowiemy kto jest Twoim klientem, jak wyszukuje Twoich usług w Internecie i jak do niego najlepiej dotrzeć.

Bez zobowiązań

To nie związek na całe życie, żeby podpisywać długoterminowe umowy. Chociaż będziemy dumni jeśli, tak jak inni nasi klienci, będziesz z nami przez długie lata.

Firmy,

Które nam zaufały

Wykreowani
4.9
Na podstawie 101 opinii
powered by Google
Jakub LisiakJakub Lisiak
20:38 19 Feb 24
Pracuję z firmą od ponad 1,5 roku i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kto chcę swoją firmę wnieść na wyższy poziom.Dzięki firmie Wykreowani praktycznie już w pierwszym miesiącu współpracy udało się pozyskać nowych klientów.Moja strona do tej pory widnieje wysoko w Google i większość reklam przynosi zamierzony efekt.Polecam!
Stary FolwarkStary Folwark
14:27 19 Jan 24
Polecam firmę. Dziękuje za dobre warunki współpracy, cierpliwość i polepszenie wyników.
Daria Bielenin-PaleckaDaria Bielenin-Palecka
10:57 05 Dec 23
Z Wykreowanymi współpracuję już od kilku lat - z czystym sumieniem mogę polecić jako rzetelny, uczciwy zespół, z indywidualnym i całościowym podejściem do potrzeb i możliwości klienta :)
social tigersocial tiger
09:05 24 Nov 23
Andrzej to świetny człowiek, pracujemy już jakiś czas i mogę przyznać, że jest osobą słowną i zna się na rzeczy.Polecam, jeśli chcesz rozwinąć swój biznes
Katarzyna NajgebaurKatarzyna Najgebaur
21:09 08 Nov 23
Bardzo profesjonalna firma, dobry kontakt i szybka realizacja. Wszystko na plus, gorąco polecam!
Maja ZiółkowskaMaja Ziółkowska
21:17 03 Nov 23
Zdecydowanie polecam, bardzo profesjonalne i innowacyjne podejście, duże doświadczenie w branży i cenne uwagi pomogły mojej firmie:
MichałMichał
08:13 23 Sep 23
Niestety potwierdzam poprzednie komentarze. Pan Andrzej mydli oczy i prosi o szanse na naprawienie sytuacji, budżet nie duży bo 3000zł miesięcznie. W moim przypadku brak leadów lub same śmieciowe.Co gorsza, kampania SEM (google ads) miała być prowadzona na naszym koncie, teraz Pan Andrzej ściemnia, że nie może odpiąć profilu płatności bo musi wysłać list do google (sic).Praktycznie wyrzucone pieniądze w błoto, dałem im wolną rękę, pieniądze i niestety nic z tego nie wyciągnęli.Teraz jestem na etapie procesowania skargi na partnera google (zobaczymy czy oni są w ogóle ich partnerem).Omijać szerokim łukiem.Edit po odpowiedzi:Zrzucanie połączeń, brak kontaktu, zaraz wejdzie post na LinkedIn bo Pan właściciel przekroczył granicę biznesową. To już nie jest tylko brak efektów ale złamanie wszelkich zasad współpracy ...
Łukasz BerskiŁukasz Berski
18:15 06 Sep 23
Współpracujemy od prawie 2 lat i jestem mega zadowolony. Wysokie kompetencje – zwłaszcza w tak trudnym temacie jak branża finansowa w B2B – pomogły nam zwiększyć sprzedaż. Obsługa, raportowanie i komunikacja na 5! POLECAM :)
Sylwester RogińskiSylwester Rogiński
09:27 30 Aug 23
W moim przypadku firma się nie sprawdziła :) nie wywiązywanie się z umówionej strategii. Teksty słabej jakości wysyłane z opóźnieniem. O wszystko trzeba było się prosić. Może porostu nie byłem wartościowym klientem dla tej firmy .Edit: co do odpowiedzi na moja opinie.Brak komunikacji i problem z komunikacja był od samego początku.Strona została w gorszym stanie i z błędami których nie było przed współpraca z wami.Co do waszej odpowiedzi to :) dalej nikt się nie skontaktował.Nowa firma seo naprawiła wasze błędy w ciągu jednego dnia a wy mieliście z tym problem przez 4 miesiące . Komunikacja w nowej firmie jest tez na zupełnie innym poziomie . Pieniądze wyrzucone w błoto .Jestem w szoku skąd tak dużo u was pozytywnych opinii.Czuje się oszukany :)
Bernard RóźańskiBernard Róźański
18:51 21 Dec 22
Niby człowiek wiedział że umie internety ale jednak z pozycjonowania to tylko wykreowani. Miło, sympatycznie z uśmiechem, a człowiek może spać spokojnie. Dziękuje za zrozumienie i pomoc!
Piotr WolniewiczPiotr Wolniewicz
10:12 19 Dec 22
Pozycjonowanie na bardzo dobrym poziomie, super kontakt oraz dobre, oczekiwane rezultaty w postaci wysokich pozycji. Firma godna polecenia.
Artur RusekArtur Rusek
20:32 08 Nov 22
Współpracę z firmą wykreowani oceniam bardzo wysoko.Szybka reakcja pracowników na zgłaszane tematy, bardzo fajna obsługa.Młody, dynamiczny zespół.Polecam.
Auto TeamAuto Team
07:20 26 Nov 20
Z agencją Wykreowani współpracujemy od 6 lat w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej. W zależności od sezonu zmieniamy strategię działań dla naszej firmy w Internecie, o czym jesteśmy informowani na bieżąco. Komunikacja z Wykreowanymi jest płynna – szybko reagują na maile i nasze telefony. Co więcej, regularnie informują nas o zmianach w Google i o propozycjach swoich rozwiązań, które już nie raz pomogły nam utrzymać wysokie pozycje. Wyjaśniają wszystkie kwestie również te najbardziej zawiłe związane z SEO. Dzięki temu zdobywamy wiedzę, która pomaga nam, jako marce lepiej poruszać się w Internecie. Jesteśmy zadowoleni i z przyjemnością polecamy usługi agencji Wykreowani naszym partnerom i klientom.
Piorun112Piorun112
06:06 26 Nov 20
Cieszę się, że trafiłem na Wykreowanych. Miałem wątpliwą przyjemność korzystać z usług innej firmy. Tutaj każde zadanie było realizowane bardzo szybko i według planu, a pan Andrzej potrafił wszystko dobrze wyjaśnić i nie było problemów z kolejnymi ustaleniami. Gorąco polecam każdemu kto prowadzi biznes w sieci i zależy mu na jak najlepszej widoczności w internecie i obsłudze na najwyższym poziomie.
js_loader

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak możemy się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!