Kampanie Google Ads i Facebook ADS - reklama w sieci 💻 - Wrocław

Większa sprzedaż z kampaniami Google Ads — Wrocław

Internet daje firmom ogromne możliwości. Można dotrzeć do dużej grupy potencjalnych klientów, zaprezentować swoją ofertę w ciekawy sposób, a tym samym zwiększyć sprzedaż. Jednak aby to było możliwe, ważne jest, by stronę można było znaleźć. Lepszą widoczność w sieci zapewnia pozycjonowanie, ale wiąże się ono z szeregiem działań, na których efekty trzeba poczekać. A co jeśli chcesz już teraz zrobić coś, co zwiększy dochody i widoczność? Wtedy z odsieczą przychodzą kampanie Google Ads, które nasza agencja realizuje dla firm z Wrocławia.

Czym są kampanie Google Ads?

Pierwszą rzeczą, jaką zrobi internauta szukający konkretnych produktów lub usług, to otwarcie okna wyszukiwarki i wpisanie frazy. Nikt nie wertuje wielu stron wyświetlonych wyników. Jeżeli więc dopiero rozpoczynasz działania na rzecz SEO, Twoja strona najpewniej jest daleko w wynikach wyszukiwania i nawet jeśli masz świetną ofertę, potencjalny klient jej nie zobaczy, bo zatrzyma się na pierwszej stronie. Reklamy Google Adwords pozwalają to nieco obejść.

Nad wynikami wyszukiwania jest miejsce na kilka dodatkowych adresów stron internetowych, które mają reklamę płatną, czyli właśnie w ramach kampanii Google Ads. Są to strony, które w danej chwili nie miałyby szansy znaleźć się na wysokiej pozycji w rankingu. Google Ads jest więc systemem do wyświetlania reklam w sieci reklamowej Google i w wyszukiwarce. Reklamy te mogą mieć formę komunikatów tekstowych, banerów graficznych albo wideo.

Największe zalety reklam Google Adwords

Kampanie Google Ads są płatne, ale ich koszt w dużej mierze zależy od Ciebie, przeznaczonego na ten cel budżetu i rezultatu, jaki chcesz osiągnąć. Są wyjątkowo elastyczne i można je maksymalnie dopasować do swoich potrzeb. W przypadku, kiedy będą zaplanowane i prowadzone w sposób przemyślany, nie tylko bardzo szybko zwróci się koszt, ale zyski zaczną rosnąć. Klient odwiedza tylko kilka stron, które znajdzie w wyszukiwarce i jest duże prawdopodobieństwo, że to właśnie na Twoją stronę wejdzie. Większą liczbę wizyt na stronie zauważysz od razu, kiedy tylko uruchomisz kampanię. Warto zaznaczyć, że wzrost sprzedaży nie jest jedyną zaletą płatnej reklamy.

Linki sponsorowane sprawiają, że marka firmy jest rozpoznawalna, dotrze do zupełnie nowych osób. Na reklamę natrafiają tylko ci internauci, którzy poszukują określonych usług. Na Twoją stronę nie będą wchodzić przypadkowi użytkownicy internetu, a potencjalni klienci, którzy chcą skorzystać z Twojej oferty.

Nie można pominąć tego, że reklamy Google Adwords to możliwość generowania szybkiego i dużego zysku w ekspresowym czasie. Od razu, kiedy uruchomi się kampanię, Twoja reklama będzie wyświetlana w dowolnym zakątku świata, gdzie ktoś będzie poszukiwał firmy z Twojej branży. W zależności od tego, jaką prowadzisz działalność, możesz dotrzeć do klientów lokalnie we Wrocławiu, krajowo lub globalnie. Poza tym każdą kampanię można monitorować a zachowania internautów analizować poprzez Google Analytics. Dzięki temu można ją optymalizować, aby rosnąca liczba konwersji szła w parze z niskim kosztem.

Powierz kampanie Google Ads specjalistami i ciesz się wyższymi zyskami

Reklamy Google Adwords możesz prowadzić samodzielnie, ale możesz zlecić je agencji reklamowej jak nasza. Stawiając na samodzielne działania, musisz pamiętać, że tylko dobrze przygotowana kampania da zamierzone rezultaty. Jeśli chcesz szybko cieszyć się rezultatami i mieć świadomość, że maksymalnie wykorzystujesz potencjał reklam Google Ads, skontaktuj się z nami. Mamy duże doświadczenie na tej płaszczyźnie. Wspieramy przedsiębiorców nie tylko z Wrocławia, ale i z innych regionów Polski. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, aby zaplanowana dla niego kampania, przyniosła zamierzone rezultaty. Staramy się, aby współpraca z nami była przejrzysta od początku do końca. Kiedy tylko zdecydujesz się na kontakt z nami, przeanalizujemy sytuację Twojej firmy, do kilku dni przygotujemy plan kampanii, który następnie przedstawimy Tobie. Zadbamy również o firmową stronę internetową, aby współgrała z zaplanowaną strategią.

Postaw na kampanie Facebook Ads

Szukając szybkich i skutecznych sposobów na kampanię reklamową, warto pochylić się w stronę social mediów, w których drzemie ogromny potencjał. Każdego dnia korzystają z nich miliony użytkowników, a wśród nich z pewnością są także Twoi klienci. Obecnie do reklam najczęściej stosuje się Facebooka. Tylko w Polsce korzysta z niego blisko 20 milionów osób. Poza prowadzeniem profilu firmowego można zaplanować kampanie Facebook Ads.

Czym jest i jak działa Facebook Ads? Jest to system reklamowy, który powstał z myślą o prowadzaniu na Facebooku kampanii reklamowych. W tym celu stworzono odrębne narzędzie – Manager Reklam. Dzięki niemu można dopasować profil odbiorców, zasięg, określać budżet, tworzyć różne kreacje reklamowe. Reklama na Facebooku będzie wyświetlać się tylko tym osobom, których działania wskazują na potencjalne zainteresowanie ofertą, jaką możesz im zaproponować. Narzędzie Manager Reklam pozwala tak ustawić kampanię, by wyświetlała się nie tylko na samym Facebooku, ale także na serwisach do niego należących, czyli na Messengerze i Instagramie.

Przygotujemy efektywne reklamy na Facebooku

Podobnie jak w przypadku kampanii Google Ads możesz prowadzić kampanie samodzielnie. Jednak równie dobrze możesz powierzyć to specjalistom, którzy na temat Facebooka i specyfiki kreacji reklam wiedzą wszystko. Dostosujemy kampanię do strony internetowej, profilu firmowego i oczywiście przyszłych klientów Twojej firmy. Kiedy już zdecydujesz się powierzyć nam to zadanie, od razu przystąpimy do pracy. W efekcie kampanie Facebook Ads możemy uruchomić do 48 godzin. Wokół Twojej marki i fanpage’a będzie powstawać zaangażowana społeczność, zaczniesz pozyskiwać leady, a przekierowań ruchu na stronę firmową będzie coraz więcej.

Uruchomienie kampanii na Facebooku to nie koszt związany z reklamą. To inwestycja w optymalny rozwój firmy, większą rozpoznawalność, budowanie zaufania i większą sprzedaż. Jest to też skuteczny sposób, by w swoich działaniach pozostawić konkurencję z tyłu.

Firmy,

Które nam zaufały

Wykreowani
5.0
Na podstawie 77 opinii
powered by Google
Bernard RóźańskiBernard Róźański
18:51 21 Dec 22
Niby człowiek wiedział że umie internety ale jednak z pozycjonowania to tylko wykreowani. Miło, sympatycznie z uśmiechem, a człowiek może spać spokojnie. Dziękuje za zrozumienie i pomoc!
Piotr WolniewiczPiotr Wolniewicz
10:12 19 Dec 22
Pozycjonowanie na bardzo dobrym poziomie, super kontakt oraz dobre, oczekiwane rezultaty w postaci wysokich pozycji. Firma godna polecenia.
Artur RusekArtur Rusek
20:32 08 Nov 22
Współpracę z firmą wykreowani oceniam bardzo wysoko.Szybka reakcja pracowników na zgłaszane tematy, bardzo fajna obsługa.Młody, dynamiczny zespół.Polecam.
Auto TeamAuto Team
07:20 26 Nov 20
Z agencją Wykreowani współpracujemy od 6 lat w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej. W zależności od sezonu zmieniamy strategię działań dla naszej firmy w Internecie, o czym jesteśmy informowani na bieżąco. Komunikacja z Wykreowanymi jest płynna – szybko reagują na maile i nasze telefony. Co więcej, regularnie informują nas o zmianach w Google i o propozycjach swoich rozwiązań, które już nie raz pomogły nam utrzymać wysokie pozycje. Wyjaśniają wszystkie kwestie również te najbardziej zawiłe związane z SEO. Dzięki temu zdobywamy wiedzę, która pomaga nam, jako marce lepiej poruszać się w Internecie. Jesteśmy zadowoleni i z przyjemnością polecamy usługi agencji Wykreowani naszym partnerom i klientom.
Piorun112Piorun112
06:06 26 Nov 20
Cieszę się, że trafiłem na Wykreowanych. Miałem wątpliwą przyjemność korzystać z usług innej firmy. Tutaj każde zadanie było realizowane bardzo szybko i według planu, a pan Andrzej potrafił wszystko dobrze wyjaśnić i nie było problemów z kolejnymi ustaleniami. Gorąco polecam każdemu kto prowadzi biznes w sieci i zależy mu na jak najlepszej widoczności w internecie i obsłudze na najwyższym poziomie.
js_loader

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!