Skuteczne kampanie Google Ads i Facebook Ads – Reklama Piotrków Trybunalski

Wykorzystaj potencjał kampanii Google Ads

Skutecznym sposobem na pozyskanie nowych klientów za pośrednictwem internetu są kampanie Google Ads, jakie prowadzi nasza agencja. Mamy na tej płaszczyźnie szerokie doświadczenie. Wiemy, w jaki sposób je zaplanować i wdrożyć, by Twoja firma czerpała jak największe profity. Od dawna działamy na terenie Piotrkowa Trybunalskiegoi okolic, dlatego reklamy Google Adwords prowadzimy w taki sposób, aby stanowiły odpowiedź na potrzeby lokalnego rynku.

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną strategię, która będzie dopasowana do potrzeb Twojej firmy. Zanim uruchomimy kampanię, przedstawimy szczegółowy plan. Zoptymalizujemy również firmową stronę internetową, aby reklama była skuteczniejsza. Wiemy też, że zależy Ci na tym, by rezultaty były widoczne szybko, dlatego przystępujemy do pracy od razu, kiedy zdecydujesz się na współpracę z naszą agencją.

Reklamy Google Adwords niosą za sobą zarówno natychmiastowe efekty, jak i takie, które docenisz także po tym, kiedy kampania się skończy. To, że uruchomimy reklamę, zauważysz od razu. Od pierwszego dnia ruch na stronie będzie większy. Jednak istotne jest to, że są to wejścia wartościowe, które mogą zaowocować zdobyciem klienta. W dalszej perspektywie będzie wyraźny wzrost sprzedaży produktów lub usług.

Kampanie Facebook Ads – szukaj klientów w mediach społecznościowych

Firmy z Piotrkowa Trybunalskiego mogą skorzystać także z działań w social mediach. Kampanie Facebook Ads pozwalają dotrzeć do zupełnie nowych grup odbiorców i zwiększyć rozpoznawalność marki. Uruchamiamy je do 48 godzin od rozpoczęcia współpracy, więc ich wyniki możesz szybko obserwować. Najpierw robimy audyt strony i przyglądamy się fanpage’owi, aby strategia była spójna i angażująca dla klienta. Po tym, jak reklama na Facebooku będzie już uruchomiona, zauważysz większych ruch na stronie fanpage’u i stronie firmy, a później zwiększy się liczba zamówień. Kampanie na Facebooku to wyjątkowo efektywne, a zarazem ekonomiczne rozwiązanie, które doceniło już wielu przedsiębiorców. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jakie to proste!

Firmy,

Które nam zaufały

Historie Sukcesu

Czyli jak podnieśliśmy sprzedaż naszym klientom

Tanie Gadżety

Tanie-gadzety.com to producent i dystrybutor gadżetów reklamowych. Od 2015 roku jesteśmy odpowiedzialni za widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania (SEO) oraz kampanię Google Ads. W tym czasie: Zwiększyliśmy ruch ponad 5-krotnie. Wypozycjonwaliśmy ponad 1400 fraz do tzw. Top10 i cały czas pomagamy dostarczać setki konwersji miesięcznie.

Bizin

Bizin.pl to system do fakturowania i zarządzania firma online. Współpracujemy od 2016 roku. Jesteśmy odpowiedzialni za kampanię Google ads, promocję w Social Media oraz Pozycjonowanie. W tym czasie: – zwiększyliśmy ponad 3 krotnie ruch. Przetestowaliśmy i wdrożyliśmy kampanię You tube, Mailingową, Facebook Ads oraz Google ads. Wygenerowaliśmy dzięki temu przeszło 18000 konwersji!

Miś Gustaw

Gustaw.com.pl to producent dużych pluszowych maskotek. Od 2018 roku jesteśmy odpowiedzialni za strategie Seo oraz kampanię Google ads. W tym czasie – wypozycjonwalisny ponad 400 fraz od zera do top 10. Przygotowaliśmy i prowadzimy kampanię produktowe, dynamiczne kampanie w wyszukiwarce oraz remarketingowe. Udało nam się obniżyć ponad dwu-krotnie koszt konwersji.

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!