Reklamy Google Ads - kampanie dopasowane do biznesu - Kampanie ADS Rawa Mazowiecka

Jeżeli chcesz promować swoją markę w internecie, to usługa Google Ads i Facebook ADS jest dla Ciebie. Dzięki naszym profesjonalnym kampaniom reklamowym możesz skutecznie dotrzeć do swojej grupy docelowej, korzystając z precyzyjnego targetowania i optymalizacji kosztów.


Bezpłatna konsultacja

Kampanie Facebook Ads i Google Ads w Rawie Mazowieckiej

Internet daje szerokie możliwości, jeśli chodzi o reklamę Twojej działalności. Czy jednak wiesz, jak je skutecznie wykorzystać? My Ci podpowiemy – jesteśmy wyspecjalizowaną agencją, dla której projektowanie i wdrażanie kampanii, w tym tych, które są oparte na systemach Facebook Ads i Google Ads, jest jednym z najważniejszych obszarów prowadzonej działalności. Nasze wieloletnie doświadczenie, poparte długoletnią współpracą z wieloma Klientami na terenie Rawy Mazowieckiej, a także stosowanie nowoczesnych koncepcji gwarantuje efektywne wypromowanie Twojej działalności, a co za tym idzie –  wzrost popularności witryny i poziomu zysków.

Sprawdź możliwości, jakie daje Facebook Ads

Facebook jest najpopularniejszym portalem społecznościowym na świecie – korzysta z niego około 3 mld użytkowników. Posiadanie na nim konta, a także reklamowanie się za jego pośrednictwem przynosi wymierne efekty. Pozwala na dotarcie z własną ofertą do szerokiego grona odbiorców, co umożliwia skuteczną promocję.

Reklama na Facebooku przyjmuje postać postów sponsorowanych. Są one kierowane do użytkowników, którzy wypełniają określone przez reklamodawcę kryteria. Mogą one dotyczyć cech społeczno-demograficznych, w tym wieku, płci czy poziomu wykształcenia, jak również rodzajów aktywności podejmowanych w Internecie. Reklamy są wstawiane w treści przeglądane przez internautów, dlatego często nie odróżnia się ich od zwykłych postów. Są one subtelną formą promocji, dlatego tak chętnie korzystają z nich nasi Klienci.

Sprawdź nasze usługi i specjalizacje

Zobacz, jakie narzędzia wykorzystujemy do pozyskiwania klientów dla Twojego biznesu.

Kampanie Facebook Ads szybko przynoszą konwersję z tego względu, że działają w ramach rozbudowanego algorytmu analitycznego. Opiera się on na stale gromadzonych danych, w tym tych, które dotyczą zainteresowań, potrzeb czy planów użytkowników. Są one pozyskiwane dzięki informacjom podawanym przez internautów na swoich profilach, a także ich aktywności w formie komentarzy czy polubień. Dzięki temu reklamy są wyświetlane jedynie tym osobom, które gwarantują najszersze zainteresowanie określoną ofertą.

Współpraca z nami w ramach Facebook Ads pozwala na wykreowanie marki i budowę lojalności względem niej wśród użytkowników. Zwiększenie ruchu na stronie zapewni wzrost sprzedaży i zysków. Są to podstawowe czynniki, jakie wpływają na budowanie przewagi konkurencyjnej na rynku. Dotyczy to zarówno dużych, jak i mniejszych miast, takich jak Rawa Mazowiecka.

System Google Ads – co to jest i jak wykorzystamy go w Twoim interesie?

System, który do 2018 r. nazywał się Google AdWords, działa od ponad 20 lat. Opiera się na banerach reklamowych, które są wyświetlane użytkownikom podczas przeglądania Internetu, w tym korzystania z portalu Youtube czy przeglądania poczty Gmail. Są one prezentowane na wysokich pozycjach, przed organicznymi wynikami wyszukiwania. Zapewniają wysoką klikalność – ocenia się, że pierwsza strona pojawiająca się w przeglądarce odpowiada za około 18% wszystkich. W przypadku drugiej i trzeciej witryny odsetek wynosi odpowiednio 10% oraz 7%. Ponad 1/3 ruchu internetowego skupia się więc na reklamach, które są projektowane przez kampanie Google Ads.

Najważniejsze cechy Google Ads, które z punktu widzenia reklamodawców i skuteczności działań marketingowych prowadzonych w Internecie mają kluczowe znaczenie, to:

 • globalny zasięg – za pomocą naszej agencji promocję można prowadzić zarówno na rynku lokalnym i krajowym, jak i w oparciu o strategię międzynarodową,
 • duże zróżnicowanie formatów reklamowych – działania prowadzimy za pomocą banerów tekstowych, graficznych (displayowych) oraz dynamicznych, które wyświetlają się między akapitami tekstu lub obok niego, a także jako wyskakujące pop-upy czy reklamy pełnoekranowe,
 • pełna mierzalność wyników – stale monitorujemy dane dotyczące liczby kliknięć w reklamy, pozycji strony w wynikach wyszukiwania oraz efektywności słów kluczowych, aby poprawiać wydajność kampanii,
 • różne rodzaje konwersji – może nią być zwiększenie ruchu na stronie czy poziomu sprzedaży, ale również ilość wejść w zakładkę z formularzem kontaktowym czy zapisów do newslettera.

Aktualnie, ze względu na dużą konkurencję na rynkach i stale zmieniające się potrzeby Klientów, obecność w Internecie wymaga korzystania z reklamy Google Adwords. Nasza agencja interaktywna kompleksowo pomaga w projektowaniu i wdrażaniu kampanii opartych na tym systemie. Efektem jest wzrost popularności witryny w przeglądarce i wiążące się z tym korzyści finansowe oraz wizerunkowe.

Wykorzystaj zalety i przewagi Facebook Ads oraz Google Ads z profesjonalną agencją

Oba systemy, jeśli są odpowiednio wykorzystywane, gwarantują uzyskanie wymiernych efektów. Chodzi o dotarcie z przekazem reklamowym do licznej grupy odbiorców. Systemy postów i linków sponsorowanych gwarantują personalizację marketingu. Dzięki temu szybko rośnie ruch na stronie, co przekłada się na zwiększenie liczby klientów i wyższe zyski.

Reklama na Facebooku oraz kampanie Google Ads realizowane na terenie Rawy Mazowieckiej wymagają profesjonalnego podejścia i znajomości rynku marketingowego. Jako rzetelna agencja reklamowa zapewnimy Ci pomoc przy doborze adekwatnych przekazów, w tym pod kątem atrakcyjności wizualnej i możliwości budowania zaangażowania użytkowników. Ważne jest również dopasowanie budżetu do Twoich możliwości finansowych – na początku współpracy z nami określ, jaką kwotę chcesz przeznaczyć na reklamę na Facebooku i w Google, a my dobierzemy optymalne rozwiązanie.

Naszą ofertę kierujemy do osób, które chcą szybko dotrzeć do potencjalnych Klientów i poszerzyć własną działalność. Kampanie Facebook Ads i Google Ads są doskonałym sposobem na to. Kierując się potrzebami rynku, stale śledzimy trendy i przemiany w e-marketingu, dzięki czemu zapewniamy dostęp do nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań. W pełni dopasujemy się do Twoich potrzeb, bez względu na typ prowadzonej działalności oraz rodzaj konwersji, jaką chcesz osiągnąć, a także to, jakim budżetem dysponujesz.

O nic się nie martwisz

– wiemy, że jako przedsiębiorca nie masz za wiele czasu, dlatego wszystkie prace bierzemy na siebie. Od zmian na stronie aż do przygotowania treści. Ty tylko akceptujesz.

Masz pełną opiekę

- wiemy, że temat pozycjonowania może być dla Ciebie obcy, dlatego podpowiemy kto jest Twoim klientem, jak wyszukuje Twoich usług w Internecie i jak do niego najlepiej dotrzeć.

Bez zobowiązań

To nie związek na całe życie, żeby podpisywać długoterminowe umowy. Chociaż będziemy dumni jeśli, tak jak inni nasi klienci, będziesz z nami przez długie lata.

Firmy,

Które nam zaufały

Wykreowani
4.9
Na podstawie 101 opinii
powered by Google
Jakub LisiakJakub Lisiak
20:38 19 Feb 24
Pracuję z firmą od ponad 1,5 roku i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kto chcę swoją firmę wnieść na wyższy poziom.Dzięki firmie Wykreowani praktycznie już w pierwszym miesiącu współpracy udało się pozyskać nowych klientów.Moja strona do tej pory widnieje wysoko w Google i większość reklam przynosi zamierzony efekt.Polecam!
Stary FolwarkStary Folwark
14:27 19 Jan 24
Polecam firmę. Dziękuje za dobre warunki współpracy, cierpliwość i polepszenie wyników.
Daria Bielenin-PaleckaDaria Bielenin-Palecka
10:57 05 Dec 23
Z Wykreowanymi współpracuję już od kilku lat - z czystym sumieniem mogę polecić jako rzetelny, uczciwy zespół, z indywidualnym i całościowym podejściem do potrzeb i możliwości klienta :)
social tigersocial tiger
09:05 24 Nov 23
Andrzej to świetny człowiek, pracujemy już jakiś czas i mogę przyznać, że jest osobą słowną i zna się na rzeczy.Polecam, jeśli chcesz rozwinąć swój biznes
Katarzyna NajgebaurKatarzyna Najgebaur
21:09 08 Nov 23
Bardzo profesjonalna firma, dobry kontakt i szybka realizacja. Wszystko na plus, gorąco polecam!
Maja ZiółkowskaMaja Ziółkowska
21:17 03 Nov 23
Zdecydowanie polecam, bardzo profesjonalne i innowacyjne podejście, duże doświadczenie w branży i cenne uwagi pomogły mojej firmie:
MichałMichał
08:13 23 Sep 23
Niestety potwierdzam poprzednie komentarze. Pan Andrzej mydli oczy i prosi o szanse na naprawienie sytuacji, budżet nie duży bo 3000zł miesięcznie. W moim przypadku brak leadów lub same śmieciowe.Co gorsza, kampania SEM (google ads) miała być prowadzona na naszym koncie, teraz Pan Andrzej ściemnia, że nie może odpiąć profilu płatności bo musi wysłać list do google (sic).Praktycznie wyrzucone pieniądze w błoto, dałem im wolną rękę, pieniądze i niestety nic z tego nie wyciągnęli.Teraz jestem na etapie procesowania skargi na partnera google (zobaczymy czy oni są w ogóle ich partnerem).Omijać szerokim łukiem.Edit po odpowiedzi:Zrzucanie połączeń, brak kontaktu, zaraz wejdzie post na LinkedIn bo Pan właściciel przekroczył granicę biznesową. To już nie jest tylko brak efektów ale złamanie wszelkich zasad współpracy ...
Łukasz BerskiŁukasz Berski
18:15 06 Sep 23
Współpracujemy od prawie 2 lat i jestem mega zadowolony. Wysokie kompetencje – zwłaszcza w tak trudnym temacie jak branża finansowa w B2B – pomogły nam zwiększyć sprzedaż. Obsługa, raportowanie i komunikacja na 5! POLECAM :)
Sylwester RogińskiSylwester Rogiński
09:27 30 Aug 23
W moim przypadku firma się nie sprawdziła :) nie wywiązywanie się z umówionej strategii. Teksty słabej jakości wysyłane z opóźnieniem. O wszystko trzeba było się prosić. Może porostu nie byłem wartościowym klientem dla tej firmy .Edit: co do odpowiedzi na moja opinie.Brak komunikacji i problem z komunikacja był od samego początku.Strona została w gorszym stanie i z błędami których nie było przed współpraca z wami.Co do waszej odpowiedzi to :) dalej nikt się nie skontaktował.Nowa firma seo naprawiła wasze błędy w ciągu jednego dnia a wy mieliście z tym problem przez 4 miesiące . Komunikacja w nowej firmie jest tez na zupełnie innym poziomie . Pieniądze wyrzucone w błoto .Jestem w szoku skąd tak dużo u was pozytywnych opinii.Czuje się oszukany :)
Bernard RóźańskiBernard Róźański
18:51 21 Dec 22
Niby człowiek wiedział że umie internety ale jednak z pozycjonowania to tylko wykreowani. Miło, sympatycznie z uśmiechem, a człowiek może spać spokojnie. Dziękuje za zrozumienie i pomoc!
Piotr WolniewiczPiotr Wolniewicz
10:12 19 Dec 22
Pozycjonowanie na bardzo dobrym poziomie, super kontakt oraz dobre, oczekiwane rezultaty w postaci wysokich pozycji. Firma godna polecenia.
Artur RusekArtur Rusek
20:32 08 Nov 22
Współpracę z firmą wykreowani oceniam bardzo wysoko.Szybka reakcja pracowników na zgłaszane tematy, bardzo fajna obsługa.Młody, dynamiczny zespół.Polecam.
Auto TeamAuto Team
07:20 26 Nov 20
Z agencją Wykreowani współpracujemy od 6 lat w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej. W zależności od sezonu zmieniamy strategię działań dla naszej firmy w Internecie, o czym jesteśmy informowani na bieżąco. Komunikacja z Wykreowanymi jest płynna – szybko reagują na maile i nasze telefony. Co więcej, regularnie informują nas o zmianach w Google i o propozycjach swoich rozwiązań, które już nie raz pomogły nam utrzymać wysokie pozycje. Wyjaśniają wszystkie kwestie również te najbardziej zawiłe związane z SEO. Dzięki temu zdobywamy wiedzę, która pomaga nam, jako marce lepiej poruszać się w Internecie. Jesteśmy zadowoleni i z przyjemnością polecamy usługi agencji Wykreowani naszym partnerom i klientom.
Piorun112Piorun112
06:06 26 Nov 20
Cieszę się, że trafiłem na Wykreowanych. Miałem wątpliwą przyjemność korzystać z usług innej firmy. Tutaj każde zadanie było realizowane bardzo szybko i według planu, a pan Andrzej potrafił wszystko dobrze wyjaśnić i nie było problemów z kolejnymi ustaleniami. Gorąco polecam każdemu kto prowadzi biznes w sieci i zależy mu na jak najlepszej widoczności w internecie i obsłudze na najwyższym poziomie.
js_loader

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak możemy się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!