Reklama Google i Facebook ads, kampanie adwords - Rawa Mazowiecka

Kampanie Facebook Ads i Google Ads w Rawie Mazowieckiej

Internet daje szerokie możliwości, jeśli chodzi o reklamę Twojej działalności. Czy jednak wiesz, jak je skutecznie wykorzystać? My Ci podpowiemy – jesteśmy wyspecjalizowaną agencją, dla której projektowanie i wdrażanie kampanii, w tym tych, które są oparte na systemach Facebook Ads i Google Ads, jest jednym z najważniejszych obszarów prowadzonej działalności. Nasze wieloletnie doświadczenie, poparte długoletnią współpracą z wieloma Klientami na terenie Rawy Mazowieckiej, a także stosowanie nowoczesnych koncepcji gwarantuje efektywne wypromowanie Twojej działalności, a co za tym idzie –  wzrost popularności witryny i poziomu zysków.

Sprawdź możliwości, jakie daje Facebook Ads

Facebook jest najpopularniejszym portalem społecznościowym na świecie – korzysta z niego około 3 mld użytkowników. Posiadanie na nim konta, a także reklamowanie się za jego pośrednictwem przynosi wymierne efekty. Pozwala na dotarcie z własną ofertą do szerokiego grona odbiorców, co umożliwia skuteczną promocję.

Reklama na Facebooku przyjmuje postać postów sponsorowanych. Są one kierowane do użytkowników, którzy wypełniają określone przez reklamodawcę kryteria. Mogą one dotyczyć cech społeczno-demograficznych, w tym wieku, płci czy poziomu wykształcenia, jak również rodzajów aktywności podejmowanych w Internecie. Reklamy są wstawiane w treści przeglądane przez internautów, dlatego często nie odróżnia się ich od zwykłych postów. Są one subtelną formą promocji, dlatego tak chętnie korzystają z nich nasi Klienci.

Kampanie Facebook Ads szybko przynoszą konwersję z tego względu, że działają w ramach rozbudowanego algorytmu analitycznego. Opiera się on na stale gromadzonych danych, w tym tych, które dotyczą zainteresowań, potrzeb czy planów użytkowników. Są one pozyskiwane dzięki informacjom podawanym przez internautów na swoich profilach, a także ich aktywności w formie komentarzy czy polubień. Dzięki temu reklamy są wyświetlane jedynie tym osobom, które gwarantują najszersze zainteresowanie określoną ofertą.

Współpraca z nami w ramach Facebook Ads pozwala na wykreowanie marki i budowę lojalności względem niej wśród użytkowników. Zwiększenie ruchu na stronie zapewni wzrost sprzedaży i zysków. Są to podstawowe czynniki, jakie wpływają na budowanie przewagi konkurencyjnej na rynku. Dotyczy to zarówno dużych, jak i mniejszych miast, takich jak Rawa Mazowiecka.

System Google Ads – co to jest i jak wykorzystamy go w Twoim interesie?

System, który do 2018 r. nazywał się Google AdWords, działa od ponad 20 lat. Opiera się na banerach reklamowych, które są wyświetlane użytkownikom podczas przeglądania Internetu, w tym korzystania z portalu Youtube czy przeglądania poczty Gmail. Są one prezentowane na wysokich pozycjach, przed organicznymi wynikami wyszukiwania. Zapewniają wysoką klikalność – ocenia się, że pierwsza strona pojawiająca się w przeglądarce odpowiada za około 18% wszystkich. W przypadku drugiej i trzeciej witryny odsetek wynosi odpowiednio 10% oraz 7%. Ponad 1/3 ruchu internetowego skupia się więc na reklamach, które są projektowane przez kampanie Google Ads.

Najważniejsze cechy Google Ads, które z punktu widzenia reklamodawców i skuteczności działań marketingowych prowadzonych w Internecie mają kluczowe znaczenie, to:

 • globalny zasięg – za pomocą naszej agencji promocję można prowadzić zarówno na rynku lokalnym i krajowym, jak i w oparciu o strategię międzynarodową,
 • duże zróżnicowanie formatów reklamowych – działania prowadzimy za pomocą banerów tekstowych, graficznych (displayowych) oraz dynamicznych, które wyświetlają się między akapitami tekstu lub obok niego, a także jako wyskakujące pop-upy czy reklamy pełnoekranowe,
 • pełna mierzalność wyników – stale monitorujemy dane dotyczące liczby kliknięć w reklamy, pozycji strony w wynikach wyszukiwania oraz efektywności słów kluczowych, aby poprawiać wydajność kampanii,
 • różne rodzaje konwersji – może nią być zwiększenie ruchu na stronie czy poziomu sprzedaży, ale również ilość wejść w zakładkę z formularzem kontaktowym czy zapisów do newslettera.

Aktualnie, ze względu na dużą konkurencję na rynkach i stale zmieniające się potrzeby Klientów, obecność w Internecie wymaga korzystania z reklamy Google Adwords. Nasza agencja interaktywna kompleksowo pomaga w projektowaniu i wdrażaniu kampanii opartych na tym systemie. Efektem jest wzrost popularności witryny w przeglądarce i wiążące się z tym korzyści finansowe oraz wizerunkowe.

Wykorzystaj zalety i przewagi Facebook Ads oraz Google Ads z profesjonalną agencją

Oba systemy, jeśli są odpowiednio wykorzystywane, gwarantują uzyskanie wymiernych efektów. Chodzi o dotarcie z przekazem reklamowym do licznej grupy odbiorców. Systemy postów i linków sponsorowanych gwarantują personalizację marketingu. Dzięki temu szybko rośnie ruch na stronie, co przekłada się na zwiększenie liczby klientów i wyższe zyski.

Reklama na Facebooku oraz kampanie Google Ads realizowane na terenie Rawy Mazowieckiej wymagają profesjonalnego podejścia i znajomości rynku marketingowego. Jako rzetelna agencja reklamowa zapewnimy Ci pomoc przy doborze adekwatnych przekazów, w tym pod kątem atrakcyjności wizualnej i możliwości budowania zaangażowania użytkowników. Ważne jest również dopasowanie budżetu do Twoich możliwości finansowych – na początku współpracy z nami określ, jaką kwotę chcesz przeznaczyć na reklamę na Facebooku i w Google, a my dobierzemy optymalne rozwiązanie.

Naszą ofertę kierujemy do osób, które chcą szybko dotrzeć do potencjalnych Klientów i poszerzyć własną działalność. Kampanie Facebook Ads i Google Ads są doskonałym sposobem na to. Kierując się potrzebami rynku, stale śledzimy trendy i przemiany w e-marketingu, dzięki czemu zapewniamy dostęp do nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań. W pełni dopasujemy się do Twoich potrzeb, bez względu na typ prowadzonej działalności oraz rodzaj konwersji, jaką chcesz osiągnąć, a także to, jakim budżetem dysponujesz.

Firmy,

Które nam zaufały

Wykreowani
5.0
Na podstawie 77 opinii
powered by Google
Bernard RóźańskiBernard Róźański
18:51 21 Dec 22
Niby człowiek wiedział że umie internety ale jednak z pozycjonowania to tylko wykreowani. Miło, sympatycznie z uśmiechem, a człowiek może spać spokojnie. Dziękuje za zrozumienie i pomoc!
Piotr WolniewiczPiotr Wolniewicz
10:12 19 Dec 22
Pozycjonowanie na bardzo dobrym poziomie, super kontakt oraz dobre, oczekiwane rezultaty w postaci wysokich pozycji. Firma godna polecenia.
Artur RusekArtur Rusek
20:32 08 Nov 22
Współpracę z firmą wykreowani oceniam bardzo wysoko.Szybka reakcja pracowników na zgłaszane tematy, bardzo fajna obsługa.Młody, dynamiczny zespół.Polecam.
Auto TeamAuto Team
07:20 26 Nov 20
Z agencją Wykreowani współpracujemy od 6 lat w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej. W zależności od sezonu zmieniamy strategię działań dla naszej firmy w Internecie, o czym jesteśmy informowani na bieżąco. Komunikacja z Wykreowanymi jest płynna – szybko reagują na maile i nasze telefony. Co więcej, regularnie informują nas o zmianach w Google i o propozycjach swoich rozwiązań, które już nie raz pomogły nam utrzymać wysokie pozycje. Wyjaśniają wszystkie kwestie również te najbardziej zawiłe związane z SEO. Dzięki temu zdobywamy wiedzę, która pomaga nam, jako marce lepiej poruszać się w Internecie. Jesteśmy zadowoleni i z przyjemnością polecamy usługi agencji Wykreowani naszym partnerom i klientom.
Piorun112Piorun112
06:06 26 Nov 20
Cieszę się, że trafiłem na Wykreowanych. Miałem wątpliwą przyjemność korzystać z usług innej firmy. Tutaj każde zadanie było realizowane bardzo szybko i według planu, a pan Andrzej potrafił wszystko dobrze wyjaśnić i nie było problemów z kolejnymi ustaleniami. Gorąco polecam każdemu kto prowadzi biznes w sieci i zależy mu na jak najlepszej widoczności w internecie i obsłudze na najwyższym poziomie.
js_loader

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!