Reklama, kampanie Facebook i Google ADS - Konstantynów Łódzki

Dzięki rozwojowi cyfryzacji działania marketingowe weszły na zupełnie nowy poziom. Odchodzi się od tradycyjnych metod promocji firmy i skłania ku działaniom prowadzonym w sieci dającej wręcz nieograniczone możliwości. Trzeba tylko wiedzieć, jak to wykorzystać, a nasza agencja interaktywna doskonale wie, jak to osiągnąć.

Zacznij od kampanii Google Ads…

Tuż obok pozycjonowania istotną rolę dla pomyślności marketingu internetowego pełnią kampanie Google Ads. Jeżeli są przemyślane i umiejętnie przygotowane, to trafiają do grupy docelowej i zachęcają potencjalnego klienta do odwiedzenia strony sklepu. Przekłada się to na większy ruch organiczny na witrynie. Jest to opcja szczególnie warta uwagi, jeśli Twoja strona jest nowa i nie jest jeszcze dobrze wypozycjonowana. Reklamy Google Adwords wyświetlają się razem z wynikami wyszukiwania na daną frazą. Od dawna tworzymy kampanie Google Ads dla firm z Konstantynowa Łódzkiego, mamy więc doświadczenie i wiedzę, jak trafić do odpowiedniej grupy odbiorców. Decydując się na współpracę z nami, już w pierwszym dniu uruchomienia zauważysz wzrost zainteresowania swoją ofertą.

…później przejdź do kampanii Facebook Ads

Równie opłacalna jest inwestycja w kampanie Facebook Ads. Obecnie Facebook jest najpopularniejszym serwisem społecznościowym. Każdego dnia przeglądają go tysiące internautów. Tworząc reklamy na Facebooku, można dokładnie sprecyzować, komu mają się one wyświetlać. Jeżeli chcesz prowadzić działalność na rynku lokalnym, Twoja reklama będzie wyświetlać się mieszkańcom Konstantynowa Łódzkiego, a jeśli zamierzasz działać ogólnokrajowo, dotrze również w inne regiony Polski.

Dlaczego my?

Współpraca z nami jest przejrzysta od początku do końca, a przez cały okres jej trwania możesz liczyć na nasze wsparcie i konsultacje. Przed uruchomieniem kampanii analizujemy potrzeby Twojej firmy i zawartość strony, by reklama była spójna z ofertą i polityką organizacji. Już po paru dniach możemy uruchomić kampanię, której efekty są natychmiastowe. Przygotujemy dla Ciebie kampanie w wyszukiwarkach, kampanie produktowe, kampanie banerowe, kampanie YuoTube, czy mailing.

Firmy,

Które nam zaufały

Historie Sukcesu

Czyli jak podnieśliśmy sprzedaż naszym klientom

Tanie Gadżety

Tanie-gadzety.com to producent i dystrybutor gadżetów reklamowych. Od 2015 roku jesteśmy odpowiedzialni za widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania (SEO) oraz kampanię Google Ads. W tym czasie: Zwiększyliśmy ruch ponad 5-krotnie. Wypozycjonwaliśmy ponad 1400 fraz do tzw. Top10 i cały czas pomagamy dostarczać setki konwersji miesięcznie.

Bizin

Bizin.pl to system do fakturowania i zarządzania firma online. Współpracujemy od 2016 roku. Jesteśmy odpowiedzialni za kampanię Google ads, promocję w Social Media oraz Pozycjonowanie. W tym czasie: – zwiększyliśmy ponad 3 krotnie ruch. Przetestowaliśmy i wdrożyliśmy kampanię You tube, Mailingową, Facebook Ads oraz Google ads. Wygenerowaliśmy dzięki temu przeszło 18000 konwersji!

Miś Gustaw

Gustaw.com.pl to producent dużych pluszowych maskotek. Od 2018 roku jesteśmy odpowiedzialni za strategie Seo oraz kampanię Google ads. W tym czasie – wypozycjonwalisny ponad 400 fraz od zera do top 10. Przygotowaliśmy i prowadzimy kampanię produktowe, dynamiczne kampanie w wyszukiwarce oraz remarketingowe. Udało nam się obniżyć ponad dwu-krotnie koszt konwersji.

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!