Reklama, kampanie Facebook i Google ADS - Konstantynów Łódzki

Dzięki rozwojowi cyfryzacji działania marketingowe weszły na zupełnie nowy poziom. Odchodzi się od tradycyjnych metod promocji firmy i skłania ku działaniom prowadzonym w sieci dającej wręcz nieograniczone możliwości. Trzeba tylko wiedzieć, jak to wykorzystać, a nasza agencja interaktywna doskonale wie, jak to osiągnąć.

Zacznij od kampanii Google Ads…

Tuż obok pozycjonowania istotną rolę dla pomyślności marketingu internetowego pełnią kampanie Google Ads. Jeżeli są przemyślane i umiejętnie przygotowane, to trafiają do grupy docelowej i zachęcają potencjalnego klienta do odwiedzenia strony sklepu. Przekłada się to na większy ruch organiczny na witrynie. Jest to opcja szczególnie warta uwagi, jeśli Twoja strona jest nowa i nie jest jeszcze dobrze wypozycjonowana. Reklamy Google Adwords wyświetlają się razem z wynikami wyszukiwania na daną frazą. Od dawna tworzymy kampanie Google Ads dla firm z Konstantynowa Łódzkiego, mamy więc doświadczenie i wiedzę, jak trafić do odpowiedniej grupy odbiorców. Decydując się na współpracę z nami, już w pierwszym dniu uruchomienia zauważysz wzrost zainteresowania swoją ofertą.

…później przejdź do kampanii Facebook Ads

Równie opłacalna jest inwestycja w kampanie Facebook Ads. Obecnie Facebook jest najpopularniejszym serwisem społecznościowym. Każdego dnia przeglądają go tysiące internautów. Tworząc reklamy na Facebooku, można dokładnie sprecyzować, komu mają się one wyświetlać. Jeżeli chcesz prowadzić działalność na rynku lokalnym, Twoja reklama będzie wyświetlać się mieszkańcom Konstantynowa Łódzkiego, a jeśli zamierzasz działać ogólnokrajowo, dotrze również w inne regiony Polski.

Dlaczego my?

Współpraca z nami jest przejrzysta od początku do końca, a przez cały okres jej trwania możesz liczyć na nasze wsparcie i konsultacje. Przed uruchomieniem kampanii analizujemy potrzeby Twojej firmy i zawartość strony, by reklama była spójna z ofertą i polityką organizacji. Już po paru dniach możemy uruchomić kampanię, której efekty są natychmiastowe. Przygotujemy dla Ciebie kampanie w wyszukiwarkach, kampanie produktowe, kampanie banerowe, kampanie YuoTube, czy mailing.

Firmy,

Które nam zaufały

Wykreowani
5.0
Na podstawie 77 opinii
powered by Google
Bernard RóźańskiBernard Róźański
18:51 21 Dec 22
Niby człowiek wiedział że umie internety ale jednak z pozycjonowania to tylko wykreowani. Miło, sympatycznie z uśmiechem, a człowiek może spać spokojnie. Dziękuje za zrozumienie i pomoc!
Piotr WolniewiczPiotr Wolniewicz
10:12 19 Dec 22
Pozycjonowanie na bardzo dobrym poziomie, super kontakt oraz dobre, oczekiwane rezultaty w postaci wysokich pozycji. Firma godna polecenia.
Artur RusekArtur Rusek
20:32 08 Nov 22
Współpracę z firmą wykreowani oceniam bardzo wysoko.Szybka reakcja pracowników na zgłaszane tematy, bardzo fajna obsługa.Młody, dynamiczny zespół.Polecam.
Auto TeamAuto Team
07:20 26 Nov 20
Z agencją Wykreowani współpracujemy od 6 lat w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej. W zależności od sezonu zmieniamy strategię działań dla naszej firmy w Internecie, o czym jesteśmy informowani na bieżąco. Komunikacja z Wykreowanymi jest płynna – szybko reagują na maile i nasze telefony. Co więcej, regularnie informują nas o zmianach w Google i o propozycjach swoich rozwiązań, które już nie raz pomogły nam utrzymać wysokie pozycje. Wyjaśniają wszystkie kwestie również te najbardziej zawiłe związane z SEO. Dzięki temu zdobywamy wiedzę, która pomaga nam, jako marce lepiej poruszać się w Internecie. Jesteśmy zadowoleni i z przyjemnością polecamy usługi agencji Wykreowani naszym partnerom i klientom.
Piorun112Piorun112
06:06 26 Nov 20
Cieszę się, że trafiłem na Wykreowanych. Miałem wątpliwą przyjemność korzystać z usług innej firmy. Tutaj każde zadanie było realizowane bardzo szybko i według planu, a pan Andrzej potrafił wszystko dobrze wyjaśnić i nie było problemów z kolejnymi ustaleniami. Gorąco polecam każdemu kto prowadzi biznes w sieci i zależy mu na jak najlepszej widoczności w internecie i obsłudze na najwyższym poziomie.
js_loader

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!