Reklama, kampanie Facebook i Google ADS - Konstantynów Łódzki

Dzięki rozwojowi cyfryzacji działania marketingowe weszły na zupełnie nowy poziom. Odchodzi się od tradycyjnych metod promocji firmy i skłania ku działaniom prowadzonym w sieci dającej wręcz nieograniczone możliwości. Trzeba tylko wiedzieć, jak to wykorzystać, a nasza agencja interaktywna doskonale wie, jak to osiągnąć.

Zacznij od kampanii Google Ads…

Tuż obok pozycjonowania istotną rolę dla pomyślności marketingu internetowego pełnią kampanie Google Ads. Jeżeli są przemyślane i umiejętnie przygotowane, to trafiają do grupy docelowej i zachęcają potencjalnego klienta do odwiedzenia strony sklepu. Przekłada się to na większy ruch organiczny na witrynie. Jest to opcja szczególnie warta uwagi, jeśli Twoja strona jest nowa i nie jest jeszcze dobrze wypozycjonowana. Reklamy Google Adwords wyświetlają się razem z wynikami wyszukiwania na daną frazą. Od dawna tworzymy kampanie Google Ads dla firm z Konstantynowa Łódzkiego, mamy więc doświadczenie i wiedzę, jak trafić do odpowiedniej grupy odbiorców. Decydując się na współpracę z nami, już w pierwszym dniu uruchomienia zauważysz wzrost zainteresowania swoją ofertą.

…później przejdź do kampanii Facebook Ads

Równie opłacalna jest inwestycja w kampanie Facebook Ads. Obecnie Facebook jest najpopularniejszym serwisem społecznościowym. Każdego dnia przeglądają go tysiące internautów. Tworząc reklamy na Facebooku, można dokładnie sprecyzować, komu mają się one wyświetlać. Jeżeli chcesz prowadzić działalność na rynku lokalnym, Twoja reklama będzie wyświetlać się mieszkańcom Konstantynowa Łódzkiego, a jeśli zamierzasz działać ogólnokrajowo, dotrze również w inne regiony Polski.

Dlaczego my?

Współpraca z nami jest przejrzysta od początku do końca, a przez cały okres jej trwania możesz liczyć na nasze wsparcie i konsultacje. Przed uruchomieniem kampanii analizujemy potrzeby Twojej firmy i zawartość strony, by reklama była spójna z ofertą i polityką organizacji. Już po paru dniach możemy uruchomić kampanię, której efekty są natychmiastowe. Przygotujemy dla Ciebie kampanie w wyszukiwarkach, kampanie produktowe, kampanie banerowe, kampanie YuoTube, czy mailing.

Firmy,

Które nam zaufały

Jakub Matusik
Jakub Matusik
2022-04-02
Adam
Adam
2021-12-12
Uczciwe warunki
Seb eK
Seb eK
2021-11-24
Po ponad rocznej współpracy zdecydowanie należy się 5 gwiazdek. Polecam!
Damian Wroński
Damian Wroński
2021-10-13
Są dobrzy w tym co robią, współpraca to czysta przyjemność! Polecam
Wojciech Jabłoński
Wojciech Jabłoński
2021-10-04
Pełen profesjonalizm od samego początku. Jedyna firma która podeszła do tematu na 100% po 3 miesiącach widzimy progres w pozycjonowaniu. Polecam :)
Kasia Matuszewska
Kasia Matuszewska
2021-10-02
Wiedza i doświadczenie. Fantastyczne podejście do klienta. Super ludzie, którzy dbają o Twój budżet. Polecam jeśli wcześniej nie miałeś dobrych doświadczeń, agencja ciągnęła kasę a efektów nie było. Wykreowani to odczarują
Krystian Rokicki
Krystian Rokicki
2021-09-22
Kwapcia 420
Kwapcia 420
2021-09-22
Jakub Świderski
Jakub Świderski
2021-09-22
Mega doświadczenie i wiedza. Dostałem dokładnie to, czego moja firma potrzebowała. Zrozumiałem na czym polegały błędy, rozumiem teraz nad czym pracować i w którym kierunku się rozwijać. Dziękuję
Natalia J
Natalia J
2021-07-22

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!