Kampanie Google ADS, reklama na Facebooku - Częstochowa

Bądź widoczny w sieci – kampanie Google Ads i reklama na Facebooku

Zastanawiasz się, jak pozyskiwać większą liczbę klientów „z internetu”? Jeśli prowadzisz firmowe konto na Facebooku, Instagramie, masz własną stronę www lub sklep internetowy, pojęcia takie jak reklamy Google AdWords czy Facebook Ads, być może nie są Ci całkiem obce. Pomożemy Ci rozwinąć Twój biznes w Częstochowie, dzięki reklamie na Facebooku i kampaniom Google Ads!

 • Co zyskujesz, zlecając nam działania reklamowe w Google i na Facebooku?
 • Dedykowany scenariusz kampanii, skrojony na miarę Twojego biznesu
 •  Efekty zauważalne już od pierwszych dni
 •  Gwarancję efektywnego wykorzystania budżetu i pełną kontrolę wydatków

Czym są kampanie Google Ads?

Cieszące się coraz większą popularnością kampanie Google Ads (dawnej określane jako reklamy Google AdWords) to jedna z najskuteczniejszych form promocji w internecie. Umożliwiają one wyświetlanie użytkownikom sieci, zainteresowanym danym produktem lub usługą, spersonalizowanych reklam z odnośnikiem do Twojej strony www lub konkretnego towaru w sklepie internetowym.

W modelu reklamowym Google Ads płacisz wyłącznie za liczbę kliknięć w promowany link, dzięki czemu możesz w pełni kontrolować budżet na działania reklamowe.

Rodzaje kampanii Google Ads

 • Prowadzisz biznes w Częstochowie lub Piasecznie i chcesz rozwijać firmę dzięki reklamom Google Ads? Masz do wyboru kilka formatów, takich jak:
 •  kampanie w sieci wyszukiwania – umożliwiają publikowanie reklamy w formie linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google i serwisach partnerskich,
 •  kampanie produktowe – wyświetlane w formie zdjęć z linkiem kierującym do Twojego sklepu. Pozwalają na reklamowanie konkretnych produktów lub usług w Zakupach Google,
 •  kampanie video w YouTube,
 •  remarketing – reklamy kierowane do użytkowników, którzy odwiedzili Twoją stronę, ale nie dokonali zakupu,
 •  reklama displayowa – umożliwia reklamowanie strony www w formie graficznej (banerowej) na portalach internetowych, YouTube, poczcie Gmail oraz w wielu innych serwisach.

Dlaczego reklama Google Ads z Wykreowanymi?

Na rynku znajdziesz wiele agencji, oferujących obsługę kampanii Google AdWords w Częstochowie i okolicach. Jeśli jednak oczekujesz indywidualnego podejścia, działań opartych o konkretne dane, pełnej transparentności i maksymalnego zwrotu z inwestycji, zaufaj ekspertom z wieloletnim doświadczeniem. Sukcesy Klientów, którzy dzięki odpowiednio zaprojektowanym kampaniom produktowym oraz reklamie w sieci wyszukiwania Google mogą docierać do tysięcy nowych klientów i regularnie pomnażać swoje zyski, to najlepsza rekomendacja naszych usług.

Reklama Google Ads – poznaj korzyści:

 •  znacznie szybsze efekty niż przy pozycjonowaniu,
 •  pełna kontrola wydatków,
 •  kierowanie reklam na osoby realnie zainteresowane Twoją ofertą (reklamy powiązane są ze słowami kluczowymi, które opisują Twój biznes w internecie),
 •  szerokie możliwości ustalania grup odbiorców,
 •  precyzyjny pomiar efektów,
 •  możliwość publikacji w najpopularniejszych serwisach internetowych.

Reklama na Facebooku – kiedy warto w nią zainwestować?

Wiele firm z Częstochowy, Piaseczna i okolic aktywnie korzysta również z możliwości, jakie daje płatna reklama na Facebooku. W sytuacji, gdy organiczne zasięgi największego portalu społecznościowego na świecie są regularnie ograniczane, reklamy na FB umożliwiają dotarcie z ofertą marki do szerokiego grona użytkowników portalu, z których wielu może stać się Twoim przyszłymi klientami.

Jak działają reklamy na Facebooku?

Podstawowym celem reklamy Facebook Ads jest angażowanie użytkowników w działania marki. Jednak kampanie na FB mogą równie skutecznie wspierać sprzedaż konkretnych produktów oraz usług. Wszystko dzięki temu, że Facebook oferuje wiele dostępnych typów reklam, takich jak m.in.:

 •  sponsorowane posty, służące komunikowaniu marki ze swoimi fanami,
 •  reklama karuzelowa, umożliwiająca publikowanie do 10 zdjęć z oddzielnymi linkami,
 •  reklamy video, bardzo przydatne np. przy promowaniu usług.

Co daje reklama na Facebooku?

Zastanawiasz się, czy kampania Facebook Ads będzie odpowiednim wyborem do promowania Twojego biznesu w Częstochowie? Jeśli chcesz:

 •  reklamować swoje usługi i produkty wśród ponad 18-milionowej społeczności polskich użytkowniku Facebooka,
 •  osiągać szybkie i zadowalające efekty,
 •  precyzyjnie kontrolować wydatki na promocję online,
 •  móc w dowolnym momencie uruchomić i zakończyć kampanię,
 •  zainwestować w stosunkowo niedrogą i skuteczną formę reklamy,
 •  budować wizerunek nowoczesnej, aktywnej w social mediach marki,
 •  pomnażać swoje przychody i budować społeczność fanów,

już dziś skontaktuj się z nami i rozpocznij współpracę z topową agencją marketingową, dołączając do szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Skuteczna kampania Facebook Ads to efekt szczegółowej, wielowymiarowej analizy Twojej dotychczasowej strategii promocyjnej, rozpoznania grupy docelowej, oceny oraz działań konkurencji. Na podstawie tych danych przygotujemy indywidualną strategię reklamową dla Twojej firmy, a następnie skonfigurujemy i uruchomimy kampanię na FB, regularnie monitorując jej skuteczność.
Już od pierwszych dni po uruchomieniu reklamy Facebook Ads możesz obserwować jej efekty w postaci większego ruchu na firmowym fanpage’u, stronie www oraz w sklepie internetowym. Konsekwencją pozyskiwania nowych, zaangażowanych użytkowników będą z kolei wzrost sprzedaży, zwiększenie popularności marki oraz optymalizacja przychodów.

Kampanie Google Ads i reklama na Facebooku – zacznij już teraz!

Zwiększaj popularność swojej firmy w sieci dzięki skutecznej reklamie Facebook Ads i działaniom AdWords. Już dziś skontaktuj się z nami i zyskaj indywidualną precyzyjnie dopasowaną propozycję współpracy wraz z wyceną. Sprzedawaj więcej – zdobądź przewagę nad konkurencją, umacniając swoją pozycję w branży!

Firmy,

Które nam zaufały

Wykreowani
5.0
Na podstawie 77 opinii
powered by Google
Bernard RóźańskiBernard Róźański
18:51 21 Dec 22
Niby człowiek wiedział że umie internety ale jednak z pozycjonowania to tylko wykreowani. Miło, sympatycznie z uśmiechem, a człowiek może spać spokojnie. Dziękuje za zrozumienie i pomoc!
Piotr WolniewiczPiotr Wolniewicz
10:12 19 Dec 22
Pozycjonowanie na bardzo dobrym poziomie, super kontakt oraz dobre, oczekiwane rezultaty w postaci wysokich pozycji. Firma godna polecenia.
Artur RusekArtur Rusek
20:32 08 Nov 22
Współpracę z firmą wykreowani oceniam bardzo wysoko.Szybka reakcja pracowników na zgłaszane tematy, bardzo fajna obsługa.Młody, dynamiczny zespół.Polecam.
Auto TeamAuto Team
07:20 26 Nov 20
Z agencją Wykreowani współpracujemy od 6 lat w zakresie pozycjonowania naszej strony internetowej. W zależności od sezonu zmieniamy strategię działań dla naszej firmy w Internecie, o czym jesteśmy informowani na bieżąco. Komunikacja z Wykreowanymi jest płynna – szybko reagują na maile i nasze telefony. Co więcej, regularnie informują nas o zmianach w Google i o propozycjach swoich rozwiązań, które już nie raz pomogły nam utrzymać wysokie pozycje. Wyjaśniają wszystkie kwestie również te najbardziej zawiłe związane z SEO. Dzięki temu zdobywamy wiedzę, która pomaga nam, jako marce lepiej poruszać się w Internecie. Jesteśmy zadowoleni i z przyjemnością polecamy usługi agencji Wykreowani naszym partnerom i klientom.
Piorun112Piorun112
06:06 26 Nov 20
Cieszę się, że trafiłem na Wykreowanych. Miałem wątpliwą przyjemność korzystać z usług innej firmy. Tutaj każde zadanie było realizowane bardzo szybko i według planu, a pan Andrzej potrafił wszystko dobrze wyjaśnić i nie było problemów z kolejnymi ustaleniami. Gorąco polecam każdemu kto prowadzi biznes w sieci i zależy mu na jak najlepszej widoczności w internecie i obsłudze na najwyższym poziomie.
js_loader

  Szybka wycena

  Adres Twojej strony to?

  Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  Co otrzymasz?

  Strategię działań

  Audyt widoczności

  Atrakcyjną propozycję

  ...i wiele więcej!